Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 19:16   #61
zanimljivo kako bas slucajno pogine onaj tip sto je pricao protiv flinta i njegove gospoje
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 14:45   #62
svi su živi svi na broju

sam neznam sad nakon ove bitke A nekak mi se čini da će Flint ići na mornaricu ili svojim brodom ili ovim zauzetim. Neznam što je ovaj naumio s ubijanjem onih robova, ali izgleda da je došao na svoje.

Eleneaor i neredi....didn't see that one coming
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 18:11   #63
meni je ova nova bila najbezveznija dosad, ne znam zašto, ali nikako mi nije legla, na rate sam ju gledala jer mi nije mogla zadržat pažnju sat vremena
osim billyja, s njim nemam problema


btw. ona scena s onom prostitutkom kad ju "mrcvari" mi je bila tako mučna za gledat
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 19:45   #64
Da, u nekim slučajevima scene su previše brutalne, scena čišćenja "one stvari" od sperme mi je nepotrebna kao i još ponešto. Ali sve u svemu serija mi ima dobar potencijal.
Sada su svi u brodu zarobljeni, čini se da im ne preostaje ništa nego vratiti se na svoj brod i pobjeći od pojačanja koje nailazi. Njihov plan mi nema budućnost.
Ajde, makar je nova epizoda ubrzo.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 16:20   #65
Ode Billy

Kako je onaj kapetan uspio srediti Flinta čak i kad je bio mrtav

Uglavnom, serija mi ide presporo, volio bi barem 3-4 epizode tjedno
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 20:42   #66
Koji je ono div na kraju? I like him.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 21:42   #67
Pratim seriju od početka i bogme me sve više iznenađuje dobrom produkcijom pa i dobrim scenarijem... glumci također vrlo dobri. Ime Michaela Baya odmah daje do znanja da ova serija ipak podiže produkcijske standarde za koju ljestvicu od uobičajene.

Sve u svemu ono što mi se prije gledanja činilo kao još jedna "egzotična" australska serija koje rijetko imaju veću pretenziju od ispunjavanja scena intresantnom scenografijom, od početka miriše na odličnu avanturu sa intresantnim likovima te iznenađujuće (na momente) mračnim i odvažnim scenarijem grebe puno dublje nego na prvi pogled.

Serija mi je brzo postala jedna od vikend favorita koji jednostavno traži još i još.


Moja skromna preporuka za odličnu jednosatnu zabavu uz upozorenje da su krvave scene česte i prilično realistično prikazane!
RonaldReagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 11:43   #68
Billy je možda overboard, ali mislim da nije mrtav.
Več sam mislio na kraju da se kapetan Vane vrača u svoje pleme Indijanaca . Kontinuirano dobra izvedba se nastavlja.
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 13:38   #69
Normalno da nije mrtav kad znamo kaj ce biti s njim...
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 14:04   #70
Odlična epizoda i odlična serija. Kada sam originalno pročitao da je Starz produkcija mislio sam da će biti još jedna over the top serija kao Spartacus ili DeVinci ali ovaj puta su se ekstra potrudili da nam donesu kvalitetnu seriju.
I jako mi se sviđa što nam ne pokažu što se točno dogodi u nekim scenema. Flint se ponekad čini kao jedan od glavnih likova ali onda kamera ga opet ne prati posve.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 14:12   #71
ja je nisam upravo radi toga niti želio početi gledati, jer je starz i već mi je bio na pameti novi da vinci, ali sad možda dam priliku kad vidim da svi hvale ovo
junot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 14:10   #72
Vane je baš neki badass, vrača se iz mrtvih Sad ima cijele pleme pod svojom kontrolom.

Ostalo je sve po starom shadow games i intrige.

Konačno kreču u lov na galiju.
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 22:32   #73
Meni je Rackham bas simpa, onako pravi se sav opasan a zapravo dobrica
Dobra je bila ova epizoda, jedino fali Billy
madam octa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 00:40   #74
Dobra zadnja epizoda. Ona grupa ljudi koji su postali drvosječe zaista izgledaju impoznantno i zastrašujuće. Billyja će pretpostavljam naći na putu koji će svojim svjedočanstvom oslobodit krivnje kapetana za njegovu sudbinu što će pomrsit postojeće planove određenog dijela posade.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 15:02   #75
Quote:
Šoki kaže: Pogledaj post
Vane je baš neki badass, vrača se iz mrtvih Sad ima cijele pleme pod svojom kontrolom.

Ostalo je sve po starom shadow games i intrige.

Konačno kreču u lov na galiju.
Jesmo mi gledali istu epizodu? Vane je pobrao batine i nije ništa napravio
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 15:57   #76
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Jesmo mi gledali istu epizodu? Vane je pobrao batine i nije ništa napravio
Na kraju epizode su se on i njegov penis iskopali iz groba i kolcem proboli glavnog "drvosječu".
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 16:00   #77
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Jesmo mi gledali istu epizodu? Vane je pobrao batine i nije ništa napravio
Vjerovatno si prekinuo gledanje kad se zacrnio ekran, i ja sam mislio da je gotova serija kad ono još jedna scena sa Vaneom.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 19:03   #78
Kako jebena epizoda. Najbolja do sada. Prevrati koje nisam anticipirao, akcija, uzbuđenje. Ova epizoda ima sve. Neću spoilat dok ekipa ne pogleda.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 19:01   #79
Odlična zadnja epizoda!

U cjelini, Black Sails mi je ispao najumjerenija/realističnija serija Starz produkcije. Nije brainless zabava ala Da Vinci ali nema niti snažnih emocija koje je Spartacus (tu i tamo) znao prikazati. Likovi su uvjerljivi ali kao da im fali malo misterioznosti/neočekivanih obrata....

Cjeli backstory s Mrs. Barlow i Flintom je dosadnjikav a moglo je biti puno dramatičnije...slično i Vaneova osveta koja mi je bila priličan let down. Ne vidim kako će njegovo zauzimanje utvrde nešto promjeniti u odnosu likova u drugoj sezoni....jedino kad se Flint vrati u Nassau, Vane bi ga mogao dočekati s topovima

Max je, iako prilično likeable, zasad skroz nepotreban lik . Nadam se da će se u drugoj sezoni pošteno osvetiti Eleanor i postati nešto više od naivne prostitutke koja služi kako bi se popunila nudity kvota.

Flint i Eleanor su mi zato sjajni! Bahati, nemoralni i sebični, baš nose onu „war against the world“ premisu s početka. Budući da su u ovoj fino prikazali različite piratske frakcije, nadam se da će se u sljedećoj sezoni pozabaviti tom premisom, pa prikazati borbu s „civilizacijom“ – englezima, španjolcima, etc.

U konačnici, šteta što sezona nije bila 3-4 epizode duža, intrige i zavrzlame u Nassau su odlične ali ne bi škodilo da su se malo (češće) micali iz njega.
PeaceFrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 21:07   #80
Ja ću malo početi sa Treasure Islandom, samo ne znam koji je bolji sa Jackom Palancom ili Charltonom Hestonom. Bio je i crtić dobar. Ma sve sa gusarima je dobro, od Gooniesa do PotC
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.