Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2014., 19:56   #801
Quote:
november-rain kaže: Pogledaj post
Ja imam osjetljivo lice i maska od zelene gline mi je broj jedan. Imate je kupiti u ducanima s bio prehranom. Zapravo je to glina koju pomisate s destiliranom vodom da dobijete pastu. Isto tako freemanove maske su mi odlicne, ja koristim od limuna i peel off masku od krastavaca
Meni krastavac super očisti pore. Smrduckao mi je na alkohol i bojala sam se isušivanja, a na kraju sam imala osjećaj da je još hidrirao kožu. Neobična i efikasna maska.

Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
mozda je pokvarena ili nesto?
Možda si stavila pretanki sloj?

Ja sam skužila da mi maske više nego duplo bolje djeluju, kada ih nanesem u debljem sloju, bilo u pitanju čišćenje ili hranjenje kože. Ako ih nanesem štedljivo, onda sam tek bacila novce. Efekt nula bodova.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 01:14   #802
Ma da slazem se da maske triba stavit izdasno i ne stediti. A meni je odlicna i crna peel off maska za mitesere, doslovno mi je izvukla skoro sve. Samo sta ne znam ima li ih kupiti kod nas, ja sam svoju od Shillsa narucivala priko interneta
november-rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 09:43   #803
Quote:
november-rain kaže: Pogledaj post
Ma da slazem se da maske triba stavit izdasno i ne stediti. A meni je odlicna i crna peel off maska za mitesere, doslovno mi je izvukla skoro sve. Samo sta ne znam ima li ih kupiti kod nas, ja sam svoju od Shillsa narucivala priko interneta
može malo više o Shills maski?
anoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 10:13   #804
Ja sada koristim domacu peel-off masku: zelatina i mlijeko - samo mi ta zelatina malo smrdi, ali draza mi je od kupovnih peel-off maski.
I jos koristim griz + med za piling.
Super su mi ti domaci recepti

A kakve maske radite sa zelenom glinom? Mislila sam i to probati.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 13:36   #805
Sta se tice shills peel off maske crna je i gusta, pa je potrebno malo brze razmazati. Također nije potreban debeli sloj, a iskreno kad je skidate boli. Meni je ok, nije izvukla bas sve ali vecinu stvarno je. Kad je odlipite s lica na crnoj boji vidite odvratne mitesere. Ja sam je prvi put kupila vanka, sad je narucim. Mislim da slicne ima i boscia i pilaten.
A sta se tice zelene gline ona mi je definitivno broj jedan i obozavam je. Istina malo osusi kozu, pa je potribno dobro hidratizirati. Ja na zlicicu gline dodam malo vode da se napravi pasta, vodu prije toga prokuvam i pustim da se ohladi
november-rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 13:52   #806
Quote:
november-rain kaže: Pogledaj post
Sta se tice shills peel off maske crna je i gusta, pa je potrebno malo brze razmazati. Također nije potreban debeli sloj, a iskreno kad je skidate boli. Meni je ok, nije izvukla bas sve ali vecinu stvarno je. Kad je odlipite s lica na crnoj boji vidite odvratne mitesere. Ja sam je prvi put kupila vanka, sad je narucim. Mislim da slicne ima i boscia i pilaten.
A sta se tice zelene gline ona mi je definitivno broj jedan i obozavam je. Istina malo osusi kozu, pa je potribno dobro hidratizirati. Ja na zlicicu gline dodam malo vode da se napravi pasta, vodu prije toga prokuvam i pustim da se ohladi
A ja sam mislila napravit tu masku sa destiliranom vodom.... onda valjda ne trebam prokuhavati?
A gdje kupis zelenu glinu osim u bio&bio? Citala sam starije postove i neki kazu da i ljekarne drze zelenu glinu?

Gledala sam danas pivski kvasac: U Mullera imaju Biopharmov i Encianov u kapsulama, Biopharmov je malo skuplji, a u Dm-a imaju samo Encianov.

Vidim da neki stavljaju i etericno ulje cajevca i lavande u tu masku sa glinom Etericno ulje cajevca sam nasla samo od DasGesundePlus u DM-a, a ulje lavande ima neko hvarsko.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."

Zadnje uređivanje Electra8472 : 13.05.2014. at 13:58.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 19:45   #807
Imas je i u ljekarni, a i ostalim ducanima zdrave prehrane, cajeva i ne mora biti bio bio. Koliko sam skuzila prodavaca kod nas ima kupit dvi vrste, ali su zapravo iste. Ja kupujem talijansku, a naravno mozes je i sa destiliranom pomisat. Sta se tice tih etericnih ulja meni ona znaju izazvati akne pogotovo lavanda, ali tu i tamo ubacim kap bademovog ulja.
november-rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 20:48   #808
Quote:
november-rain kaže: Pogledaj post
Ja imam osjetljivo lice i maska od zelene gline mi je broj jedan. Imate je kupiti u ducanima s bio prehranom. Zapravo je to glina koju pomisate s destiliranom vodom da dobijete pastu. Isto tako freemanove maske su mi odlicne, ja koristim od limuna i peel off masku od krastavaca
Možeš li napisati dojmove za masku od limuna? Čisti li pore?
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 21:22   #809
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Možeš li napisati dojmove za masku od limuna? Čisti
li pore?
Meni je taj spoj limuna i metvica odlican, nekako bas osvjezavajuci. Ne bi preporucila za suhu kozu, jer koliko znam idealna je za mjesovitu i masnu kozu. Obicno je ostavim 10min, ne vise jer zategne kozu. Da i cisti pore, nekako upija masnocu, koristim je 3 miseca 2 puta tjedno i mogu reci da je to najjeftija za tu kolicinu, a opet uncikovita. Ali ja uglavnom prije svake maske naparim lice da se otvore pore, imam osjecaj da bolje prodire u kozu.
november-rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 21:27   #810
Quote:
november-rain kaže: Pogledaj post
Meni je taj spoj limuna i metvica odlican, nekako bas osvjezavajuci. Ne bi preporucila za suhu kozu, jer koliko znam idealna je za mjesovitu i masnu kozu. Obicno je ostavim 10min, ne vise jer zategne kozu. Da i cisti pore, nekako upija masnocu, koristim je 3 miseca 2 puta tjedno i mogu reci da je to najjeftija za tu kolicinu, a opet uncikovita. Ali ja uglavnom prije svake maske naparim lice da se otvore pore, imam osjecaj da bolje prodire u kozu.
Hvala
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 13:04   #811
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Meni krastavac super očisti pore. Smrduckao mi je na alkohol i bojala sam se isušivanja, a na kraju sam imala osjećaj da je još hidrirao kožu. Neobična i efikasna maska.



Možda si stavila pretanki sloj?

Ja sam skužila da mi maske više nego duplo bolje djeluju, kada ih nanesem u debljem sloju, bilo u pitanju čišćenje ili hranjenje kože. Ako ih nanesem štedljivo, onda sam tek bacila novce. Efekt nula bodova.
Stavila sam skoro cijeli jednu vrecicu za 1x mislim da je bilo dosta debelo
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 15:38   #812
Cure, imam jedno čini mi se glupo pitanje, al moram
Kad radite tako same maske, tipa od zelene gline i destilirane vode -- kakva je to voda, ja sam se susrela samo s onom za glačanje - jel to ista stvar, može li ta na lice?
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 15:51   #813
Quote:
V e n t u s kaže: Pogledaj post
Cure, imam jedno čini mi se glupo pitanje, al moram
Kad radite tako same maske, tipa od zelene gline i destilirane vode -- kakva je to voda, ja sam se susrela samo s onom za glačanje - jel to ista stvar, može li ta na lice?
može, to je ta voda
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 20:42   #814
Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
može, to je ta voda
Hvala ti puno!
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 20:35   #815
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
I meni je isto tako: pola vrecice mi je dovoljno za dva puta stavit, nekad i vise. I onda uvijek cuvam te otvorene vrecice - bilo bi bolje da su maske u tubici.
Mene zanima na koji način čuvate te otvorene vrećice. Meni uvijek ostane za barem još 1 do 2 puta, ali se ja uvjek prepadnem da će se pokvarit pa bacim. Zavežeš li je nekako ili to samo ostaviš negdje sa strane do ponovnog korištenja? I koliko dugo to može tako stat?
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 20:49   #816
cim otvorim kesicu pretresem masku u neku malu kutiju. imam uvijek po kuci onih mini kutija od krema. tako se nista ne osusi i normalno koristim masku nekoliko puta.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 10:30   #817
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
cim otvorim kesicu pretresem masku u neku malu kutiju. imam uvijek po kuci onih mini kutija od krema. tako se nista ne osusi i normalno koristim masku nekoliko puta.
OK, tnx. Probat cu tako
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 10:32   #818
Ja većinom potrošim ostatak te vrećice za koji dan pa samo spajalicom zakačim da se ne suši i sve bude ok.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 12:49   #819
sisley black rose sam zadnju kupila i mogu vam reci zali boze novaca, jedan dan tj vecer sam bila toliko umorna da sam zaspala s maskom na licu i guess what? probudim se ujutro sa crvenim plikovima po licu koliko mi je nagrizla kozu.....
GoSSipGirl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 20:58   #820
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Ja većinom potrošim ostatak te vrećice za koji dan pa samo spajalicom zakačim da se ne suši i sve bude ok.
Da li je staviš u frižider?
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.