Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2016., 21:00   #61
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
a ne znam, imam dovoljno godina i nagledao sam se svakojakih twisteva tako da mi je to manje bitni. I vanzemaljci koji su ljudi, i ljudi koji su vanzemaljci, i ljudi koji su ljudi, i reptili i svašta

Interesantnije mi je saznati koji im je cilj
Pa jel jesu to uopče nekome objasnili od ovih ˝voditelja˝ kolonija?
Nisam baš taj dio skužili kad su kao pozvali snydera na ˝razgovor za posao˝ on ih je kao vidio i to je to sad vodiš ovu koloniju ako bude problema naje.... ste???
Imam osječaj da taj razlog nečemo ni saznati
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 21:07   #62
meni sasvim ok serija, fina radnja, atmosfera, glumi bjac iz twd

koju opet svi mrzimo, znao sam da je taj njihov pokret otpora sranje, da nece nis dobro donijet...

zivcira me jedino malac od bjac,


sam da su vise prikazivali tvornicu na mjesecu , to je bio mind blow, wtf na mjesecu tvornica.... :klap:
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 21:40   #63
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
meni sasvim ok serija, fina radnja, atmosfera, glumi bjac iz twd

koju opet svi mrzimo, znao sam da je taj njihov pokret otpora sranje, da nece nis dobro donijet...

zivcira me jedino malac od bjac,


sam da su vise prikazivali tvornicu na mjesecu , to je bio mind blow, wtf na mjesecu tvornica.... :klap:
Jeb ga nije da su ih napali ˝gruber i herr flick˝ nego napredni vanzemaljici pa improviziraju evo tek sad su koknuli jednog njihovog
Kad pogledaš sve do sada ˝pokrete otpora˝ uvijek su najebali civili zbog akcija npr partizani dignu prugu u zrak SS dođe u prvo selo i smakne 10 seljaka iz odmazde
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 21:44   #64
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Jeb ga nije da su ih napali ˝gruber i herr flick˝ nego napredni vanzemaljici pa improviziraju evo tek sad su koknuli jednog njihovog
Kad pogledaš sve do sada ˝pokrete otpora˝ uvijek su najebali civili zbog akcija npr partizani dignu prugu u zrak SS dođe u prvo selo i smakne 10 seljaka iz odmazde
pa da, to je najsprdniji dio, rietko kad najebe ona losa strana,

al mislim da oni nece nis postic s tim svojim...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 22:30   #65
Nitko ne komentira kraj epizode i onaj zoom out u kameru u kući...
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 22:31   #66
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nitko ne komentira kraj epizode i onaj zoom out u kameru u kući...
e da to je bilo jezivo heeh, cjelo vrieme su ih gledali ...al tko
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 23:06   #67
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
e da to je bilo jezivo heeh, cjelo vrieme su ih gledali ...al tko
Snayder?ubacili kamere kad je will prešao na njihovu stranu da ga malo kontroliraju

Brousard? možda se loži na ˝katie˝ pa je malo snimao homevideo ili da je provjeri koliko je odana partizanima

Netko treči?ona plava kaj im čuva klince je špija koji radi za onu plavu koja stalno prijeti snayderu
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 23:08   #68
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Snayder?ubacili kamere kad je will prešao na njihovu stranu da ga malo kontroliraju

Brousard? možda se loži na ˝katie˝ pa je malo snimao homevideo ili da je provjeri koliko je odana partizanima

Netko treči?ona plava kaj im čuva klince je špija koji radi za onu plavu koja stalno prijeti snayderu
neznam al mi to bilo jebeno kraj onak, taman jeo chips, onak zagrcnio se

jebeno su potrfili, ono da bude napeto, ostaje nam samo cekat iducu sezonu

koji su teb bili naj djelovi u seriji?
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 21:06   #69
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
neznam al mi to bilo jebeno kraj onak, taman jeo chips, onak zagrcnio se

jebeno su potrfili, ono da bude napeto, ostaje nam samo cekat iducu sezonu

koji su teb bili naj djelovi u seriji?
Cijeloj sezoni?
U ovoj epizodi je fora kad lik pili onaj oklop od vanzemaljca ja imam sličnu pilu krivi alat za nešto pametno izrezati plazma rezač ili dijamant bušilica bi obavila posao
Da skrivena kamera na kraju je opaka fora za iduču sezonu sad je pitanje što je sve snimila i gdje su sve postavljene
Brousard da ne znam da je lik glumac vrlo lako bi ga zamjenio sa kakvim SEAL marincem ili black ops CIA onak baš djeluje profesionalno ima cilj i ne promašuje crni HITMAN
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 17:02   #70
Počela je i druga sezona. Ako ste kojim slučajem zaboravili
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 18:48   #71
Jesmo.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 10:07   #72
Skinuo sam prve dvije ali nisam još pogledao, kakve su?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 14:14   #73
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Skinuo sam prve dvije ali nisam još pogledao, kakve su?
Nisu loše, radnja prve epizode smještena je na dan kada su izvanzemaljci došli. Polako slažu priču kako je uopće došlo do invazije.
BlackWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 16:28   #74
Meni je prva epizoda zasad kao i prva sezona.

Sve se nešto nagoviješta, ali ništa se ne dobije (mislim na vanzemaljce).

Iako je serija puna mana, meni je i prava navlakuša, baš me navukla.

Peter jacobson mi je odličan izbor.

Ona scena kad Josh Halloway istrči iz zgrade i gleda auta mi je bila glupa. Kao prvo mogao je pogledati i s prozora. Ili je išao liftom/stepenicama samo da bi vidio kako se su sva auta ugasila? I nikog više u zgradi to ne zanima samo njega?
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:21   #75
Prva epizoda mi je bila odlična, sa drugom su se vratili na staro porodično prenemaganje...iako je onaj dio iz '69 bio prilično napet, ali ispala navlakuša jedna obična
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 16:25   #76
Tako nekaj je i moj dojam. Predugo im treba da bi se bavili zanimljivim stvarima a obiteljski shit je već 100 puta viđen u 100 drugih serija.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 21:08   #77
Zanimljiv dio vanzemaljci od 69. pripremaju invaziju???
Pa da su nas jednog po jednog ˝otimali˝ več bi nas istrijebili

Nisam skužio ovaj dio kad su prišli snayderu kao lika su dugo pratili i skužili da će on biti super ˝vođa˝ a tamo u uredu je bio nekakav niži činovnik
Valjda su pucali na to da su u starom poretku su takvi potlačeni sanjali da budu gazde i sad se to i dogodilo
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 21:28   #78
Možda ima veze sa naslovom...treba im kolonija a ne istrebljenje. Netko tko će raditi u Tvornici.

Sve me to podsjeća na teme podforuma na rubu znanosti i priče o anunakijima koji su koristili ljude kao radnu snagu za izvlačenje zlata. Kad je zlata ponestalo oni su otišli. Možda su i ovi naši vanzemljaci neki
"povratnici", vratili se iskoristiti ljude. Ili su čekali da se dovoljno razvijemo?

Šteta što dave nebitnim stvarima. Stvarno mi se svidio način invazije. Okretanje ljudi protiv svoje vrste.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 23:04   #79
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Zanimljiv dio vanzemaljci od 69. pripremaju invaziju???
Pa da su nas jednog po jednog ˝otimali˝ več bi nas istrijebili

Nisam skužio ovaj dio kad su prišli snayderu kao lika su dugo pratili i skužili da će on biti super ˝vođa˝ a tamo u uredu je bio nekakav niži činovnik
Valjda su pucali na to da su u starom poretku su takvi potlačeni sanjali da budu gazde i sad se to i dogodilo
Trebao im je izdajica. Snyder je pasao tom opisu, htio je više od života i očito je imao želje da bude i manager.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 17:58   #80
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Šteta što dave nebitnim stvarima. Stvarno mi se svidio način invazije. Okretanje ljudi protiv svoje vrste.
U seriji V iz 1984 su to najbolje skinuli, gušteri u ljudskoj koži koji dolaze
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.