Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Gdje ste "više doma", na tekmama repke ili svog kluba?
Repka 71 30.21%
Klub 164 69.79%
Glasovatelji: 235. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2009., 19:24   #241
Normalno, reprezentacija. A tek onda Hajduk.

Kažu neki, reprezentacija je iskomercijalizirana. Stani malo, ako je reprezentacija komercijala (nema sponzora na dresovima, reprezentacija se ne može zvati po sponzoru, nema prelaska igrača, nema stranaca; osim u Francuskoj ) šta su onda klubovi (izuzev Athletic Bilbao) ?????????????????

Klubovi su teška komercijala, a još naša bijedna liga Zato reprezentacija na prvom mjestu, jer se u njoj ne igra za pare, već za prestiž. Zar ima idiota koji tvrde da im je draža pobjeda Hajduka nad Dinamom, nego Hrvatske nad srbijom?

A mi Hrvati na glsu ko veliki nacionalisti
Scipion is offline  
Old 22.07.2009., 19:43   #242
Quote:
Scipion kaže: Pogledaj post
Normalno, reprezentacija. A tek onda Hajduk.

Kažu neki, reprezentacija je iskomercijalizirana. Stani malo, ako je reprezentacija komercijala (nema sponzora na dresovima, reprezentacija se ne može zvati po sponzoru, nema prelaska igrača, nema stranaca; osim u Francuskoj ) šta su onda klubovi (izuzev Athletic Bilbao) ?????????????????

Klubovi su teška komercijala, a još naša bijedna liga Zato reprezentacija na prvom mjestu, jer se u njoj ne igra za pare, već za prestiž. Zar ima idiota koji tvrde da im je draža pobjeda Hajduka nad Dinamom, nego Hrvatske nad srbijom?
A mi Hrvati na glsu ko veliki nacionalisti
kakva ti je to usporedba??

ajd da si napisao Hajduka nad Zvezdom...

edit: klub
 
Old 22.07.2009., 20:34   #243
Quote:
Scipion kaže: Pogledaj post

Klubovi su teška komercijala, a još naša bijedna liga Zato reprezentacija na prvom mjestu, jer se u njoj ne igra za pare, već za prestiž. Zar ima idiota koji tvrde da im je draža pobjeda Hajduka nad Dinamom, nego Hrvatske nad srbijom?
Kad su ljudi govorili o komercijalizaciji, mislili su na sve ove pizdarije sa "Uvijek vjerni", ožujsko, karlovačko i slične pizdarije.
Isto tako varaš samoga sebe ako misliš da u reprezentaciji svi igraju sa srcem
Da se razumijemo, tvoj izbor je tvoj izbor.

I oko ove usporedbe, pobjeda nad Srbima bi mi definitivno bila posebnija(iako sasvim razumijem hajdukovce kojima bi i pobjeda nad dinamom bila draža). Bolja je usporedba Dinamo u LP ili Hrvatska na SP, a tu apsolutno nemam nikakvih dvojbi .
Lux is offline  
Old 22.07.2009., 21:24   #244
definitivno klub, osijek u europi ili hrvatska na svjetskom
nemože se usporedit
mikalbc is offline  
Old 22.07.2009., 21:28   #245
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Bolja je usporedba Dinamo u LP ili Hrvatska na SP, a tu apsolutno nemam nikakvih dvojbi .
nemam ni ja. hrvatska na sp!
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 22.07.2009., 23:13   #246
Quote:
maslina007 kaže: Pogledaj post
krimjuncarenje ljudi
ne kontam brale. zaš neš reć?
mentalita ološ is offline  
Old 23.07.2009., 10:20   #247
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
nemam ni ja. hrvatska na sp!
bome niti ja Dinamo u lp!!!
samo pitam is offline  
Old 25.07.2009., 00:21   #248
klub, idem na većinu utakmica NK Osijeka, i iako je naš klub trenuto u nezavidnoj poziciji opet se više veselim pobijedi protiv recimo Hajduka ili Dinama nego pobjedi repke nad Engleskom.
__________________
HRVATSKA ZEMLJA POČIVA U NAMA, MI POČIVAMO U HRVATSKOJ ZEMLJI!
stiv_mekrajan is offline  
Old 25.07.2009., 00:24   #249
Quote:
stiv_mekrajan kaže: Pogledaj post
klub, idem na većinu utakmica NK Osijeka, i iako je naš klub trenuto u nezavidnoj poziciji opet se više veselim pobijedi protiv recimo Hajduka ili Dinama nego pobjedi repke nad Engleskom.
Prvenstvo nije jos ni pocelo a klub ti je u nezavidnoj poziciji ?

Pa kak ce tek bit kad odigraju par kola
busbus is offline  
Old 25.07.2009., 10:42   #250
neznam, možda onda budu u zavidnoj
__________________
HRVATSKA ZEMLJA POČIVA U NAMA, MI POČIVAMO U HRVATSKOJ ZEMLJI!
stiv_mekrajan is offline  
Old 28.07.2009., 11:12   #251
Uvijek prvo repka.
Ko jebe klubove i preplaćene debile koji neznaju do 10 brojat.
Za repku kao igraju iz ljubavi pa ajd.
__________________
Grass is always greener on the other side ladies
rokglumac is offline  
Old 28.07.2009., 15:22   #252
Dinamo.
pynko is offline  
Old 07.08.2009., 11:25   #253
Reprezentacija bila i ostala, klubovi se onako pogledaju malo u srpnju i kolovozu dok ne poispadaju iz Evrope (il u slucaju Dinama ponekad i do Svetog Nikole)
pera_djetlic is offline  
Old 10.10.2009., 21:24   #254
Budimo realni, DINAMO ZAGREB IZNAD SVIH !
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.