Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2009., 15:08   #81
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
židak je mamiću dužan zube pa mu mora vraćat doživotno

a slobodna...pa to čitate jedino vi, južnije od zadra, oni čak i ne toliko koliko se u splitskoj regiji čita
eto ti to znaš ka šta ćita, oćito da ti neko radi u sd

ćita se i po zg, oko 10 000 svaki dan u prosjeku..i to nestane brzo
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 26.03.2009., 15:10   #82
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
uspoređuju se dva razlićita mentaliteta...mediteran je posebna biljka...daj bože da hajduk bude kakvog zaslužujemo..da se digen a ide nan neloše...
jebe se mene ja san većinu utakmica al brate kad ti klub igra ko drugoligaš..dinamo biži 30 bodova nije to lako...
Mediteran je ćakula, priča, ostrašćeno pretjerivanje...

Vi za sve egzaktne pokazatelje imate neka objašnjenja koja su u rangu teorija zavjere. Kad vas nadglasamo onda je to zato jer su mikrofoni krivo postavljeni, kad nas ima toliko i toliko na stadionu, onda je to zbog novinara...

Notorna je činjenjica da novinari nekad pretjeraju s brojem gledatelja, ali ne bih rekao da su splitski dopisnici imuni na to.
 
Old 26.03.2009., 15:12   #83
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
nije niko kriv al normalno je da te novine puše za dinamo i puvaj brojke zovu na stadion,daju reklame...stavljaju da udruga poziva na to i to...vide urotu u iveku , pa sn pišu da vas je bilo na rođendanu 1500.2000...je kruac moj...
Znači hoćeš reć da dopisnici iz Splita uvijek savršeno prebroje gledatelje, a u Zagrebu pretjeraju?

Kakve veze ima od kud su novine? Pa broj gledatelja daje dopisnik iz Splita! Ili hoćeš reć da zločesti urednik iz Zagreb smanji broj koji su mu poslali iz Splita?

Daj me nemoj nasmijavat.
 
Old 26.03.2009., 15:13   #84
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
eto ti to znaš ka šta ćita, oćito da ti neko radi u sd

ćita se i po zg, oko 10 000 svaki dan u prosjeku..i to nestane brzo
kako sam znao da ćeš se dotaknut zagreba...a jebiga svi putevi vode u zg, pogotovo za dalmoša...kao i za hercegovce
zato i jesmo u kurcu
soulcrew is offline  
Old 26.03.2009., 15:14   #85
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Rugat se nasilnoj promjeni imena Građanski od strane zločinačke, totalitarne komunističke diktature je otprilike kao rugat se nekom Vukovarcu što mu prokišnjava krov jer ima rupu od minobacačke granate.

Dinamo nije tvorevina komunističke diktature baš zato jer je u srcima ljudi bio nasljednik Građanskog, navijači i igrači su najbolje što su mogli pokušali sačuvat što više simbola Građanskog, a u međuvremenu je i ime Dinamo postalo simbolom hrvatstva. Nijedna diktatura nije jača od naroda.
ali koji si ti lik da nevirujen,,pa sve okreces na svoju neku stranu ko dite od 6 godina,,ja se nisam nikome rugao nego samo izveo zakljucak iz tvojih rijeci
Boxs is offline  
Old 26.03.2009., 15:14   #86
egzaktni pokazatelji????najaće je kad napišeš nešto pa kažeš da je notorna cinejnica ili jasan pokazatelj...sam sebe uvjeravaš u nešto....šta i sam znaš da ne pije vodu...
spominješ neke mikrofone,teorije zavjere a ja samo brojke ahhaha.....

jebali te mikrofoni, vi ste vojska naci divižn....pa oćito je ....hahhah
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 26.03.2009., 15:17   #87
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post

al kad vidin dinamo osijek i posjetu od oko 7000 smući mi se jer kamera pokazuje zapad...cca 200 ljudi..sjever max 1000 a nije ni toliko...istok nek je 2500....a vaše novine(vl,jl,sn,...bubaj s tisućama više)
Nema ti se šta smučiti, ne znam kad i ako je to kamera pokazala, ali kad su svi došli sa sa Osijekom npr., bilo je oko 6000 ljudi od čega 500tinjak Boysa i nekih 100tinjak-200 gledatelja na toj istoj tribini.
Čak bi rekao da neki stave i premale brojke, jer sa Šibenikom je bilo sigurno 7-8 tisuća ljudi, a sportnet je npr. stavio 5000(kasnije se ispravio)

Inače Boysa je na rođendanu bilo oko 1500, tvoj problem ako misliš da netko sere.
Lux is offline  
Old 26.03.2009., 15:18   #88
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Mediteran je ćakula, priča, ostrašćeno pretjerivanje...

Vi za sve egzaktne pokazatelje imate neka objašnjenja koja su u rangu teorija zavjere. Kad vas nadglasamo onda je to zato jer su mikrofoni krivo postavljeni, kad nas ima toliko i toliko na stadionu, onda je to zbog novinara...

Notorna je činjenjica da novinari nekad pretjeraju s brojem gledatelja, ali ne bih rekao da su splitski dopisnici imuni na to.
Ali kako ti je ovo misljenje krivo to nisu istine,zakinut si za nesto veliko,i upravo zato sta si zakinut uvik ces baljezgat svoje teorije a zapravo to nesto se nemoze ni opisat nego jednostvavno samo postoji,,,,eto pa sad nastavi kolko os
Boxs is offline  
Old 26.03.2009., 15:18   #89
pa brate istoke ako iko pise budalastine i punpaju kako ti kazes onda je to ta slobodna...malte ne ti stranice budu sljepljene od autorove sperme na clanke o torcidi i hajduku...
premda sam opet misljenja da split zivi vise za hajduk,nego zagreb za dinamo...nisam ni splicanin ni zagrebcanin pa eto moje simbolicno misljenje..a gospodin delvecchio je napisao super post,s kojim se slazem...ovdje govorimo o ljudima,publici, da se razumijemo,ne o ultrasima,kezualcima i cemu vec...hajduk se digo ove godine,a samim time i split,dobili su tu borbu s upravom,napokon su uz bok po kvaliteti s dinamom,jer prijasnjih par godina su dolazili u zagreb ko ovce na klanje,imaju dosta svojih mladih igraca,"svog" trenera,i jednostavno ljudi su se zazelili gledati hajduka da pobjedjuje...kod nas puno toga nestima,os od nas boysa,a tek narocito kluba,masa ali stvarno masa ljudi,ne zeli ici gledati radi mamica,gadi im se jednostavno i nezele trositi pare i vrijeme na to,gledam primjer svog starog, do prije par godina niti jedan derbi,niti jedna europska,pa u osijek,pa u vinkovce,pa se znalo zaletiti i van gledat dinamo,sad covjek vise nema tu zelju,jedino i prvenstveno radi mamica...po meni glavni cimbenik je mamic,a onda sve ostalo...premda sve to varira iz godine u godinu i kod jednih i drugih...
 
Old 26.03.2009., 15:19   #90
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Znači hoćeš reć da dopisnici iz Splita uvijek savršeno prebroje gledatelje, a u Zagrebu pretjeraju?

Kakve veze ima od kud su novine? Pa broj gledatelja daje dopisnik iz Splita! Ili hoćeš reć da zločesti urednik iz Zagreb smanji broj koji su mu poslali iz Splita?

Daj me nemoj nasmijavat.
pa boli me kurac za dopisnike..pogledaj kako se minja naćin pisanja novinara iz st-a koji pišu za jl,vl...maršić i vukašin...dva debila koji se uvlaće u šupak urednicima i traže afere non stop...

glupost godine..da šta ima veze odakle su novine..pa normalno je da su novine iz zg-a za vas naše za nas( iako su to grgićevi plaćenici al ,,,,)

i to za urednike da je apsolutno toćno, viruj m..i ćlan obitelji mi radi u sd pa znan kako nek zg novinare koji pišu za sd o dinamo korigiraju...tako je i obrnuto samo šta omjer medija iznosi 90-10....kužiš?
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 26.03.2009., 15:20   #91
e da, ako još niste naučili...torcida je najjača na internetu, ali thomas bauer je jači i od torcide

i uvijek vas pobije činjenicama, pije krv na slamku te se nikako ne možete s tim pomirit
soulcrew is offline  
Old 26.03.2009., 15:20   #92
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Nema ti se šta smučiti, ne znam kad i ako je to kamera pokazala, ali kad su svi došli sa sa Osijekom npr., bilo je oko 6000 ljudi od čega 500tinjak Boysa i nekih 100tinjak-200 gledatelja na toj istoj tribini.
Čak bi rekao da neki stave i premale brojke, jer sa Šibenikom je bilo sigurno 7-8 tisuća ljudi, a sportnet je npr. stavio 5000(kasnije se ispravio)

Inače Boysa je na rođendanu bilo oko 1500, tvoj problem ako misliš da netko sere.
onda moran operirat oći

ako je na osijeka bilo 5000 na istoku onda je na našem protiv zga 10 000 minimalno,,,
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 26.03.2009., 15:21   #93
Glej, naravno da će više ljudi dolazit na tekme njima trenutno, kad je ovo prvi put unatrag nekolko godina da su ravnopravni Dinamu. Jasno da se ljudi zaželili.

Spitka je dao brojke i to je jedina činjenica. Ne može se to mjerit na uzorku jedne polusezone. Ili može?
Veko32 is offline  
Old 26.03.2009., 15:22   #94
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
kako sam znao da ćeš se dotaknut zagreba...a jebiga svi putevi vode u zg, pogotovo za dalmoša...kao i za hercegovce
zato i jesmo u kurcu
al šta ti onda sereš di se i koliko šta prodaje????

meni vas je žaj jer nema više pravih purgera, ili malo...
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 26.03.2009., 15:23   #95
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Po ovome se vidi mentalitet Splita i Zagreba. Vi svoje posjete dižete u nebesa, brijete da ste najluđi grad na svitu, da svi žive za Hajduk... Čovjek bi rekao da imate u prosjeku duplo veću posjetu od nas kad ste tako bahati. Ali statistika je neumoljiva.

Istina, manji ste grad, ali isto tako znate da cijela Dalmacija navija za Hajduk, s druge strane imate puno bolji stadion. Samo to što imate krov vam donosi sigurno tisuću ljudi više u prosjeku nego nama. Mi s druge strane jednoglasno kažemo da je posjeta Maksimiru loša i da mora bit bolje.

HAJDUK 6.504 (1999-2008)
ZVEZDA 6.481 (1999-2008)
DINAMO 6.050 (1999-2008)
PARTIZAN 4.727 (1999-2008)
ČELIK 4.602 (2001-2007)
SARAJEVO 4.498 (2001-2007)
BUDUĆNOST 3.557 (2004-2008)
ŽELJEZNIČAR 3.459 (2001-2007)
ZRINJSKI 3.196 (2001-2007)
RIJEKA 3.017 (1999-2008)
BORAC 2.356 (2002-2007)
MARIBOR 2.338 (1999-2008)
OSIJEK 2.256 (1999-2008)
VOJVODINA 2.094 (1999-2008)
OLIMPIJA 1.373 (1999-2005)"

http://www.srpskatribina.net/forum/v...178&start=3340

Ajmo ovako

Dinamo prati o,8 % građana zg, a hajduk 3,4% građana st, ovako prikazano razlika je puno veća. i pusti ti šta za hajduk navija cila dalmacija, i za dinamo navija cilo zagorje. iako su mi glupe ove rasprave, ko da se svađamo ko ima manji kurac a oba mala, mora san odgovorit, a da ne govorin o rezultatima dinama i hajduka u zadnjih deset godina.
simpatizer is offline  
Old 26.03.2009., 15:24   #96
Quote:
UltraGudra kaže: Pogledaj post
pa brate istoke ako iko pise budalastine i punpaju kako ti kazes onda je to ta slobodna...malte ne ti stranice budu sljepljene od autorove sperme na clanke o torcidi i hajduku...
premda sam opet misljenja da split zivi vise za hajduk,nego zagreb za dinamo...nisam ni splicanin ni zagrebcanin pa eto moje simbolicno misljenje..a gospodin delvecchio je napisao super post,s kojim se slazem...ovdje govorimo o ljudima,publici, da se razumijemo,ne o ultrasima,kezualcima i cemu vec...hajduk se digo ove godine,a samim time i split,dobili su tu borbu s upravom,napokon su uz bok po kvaliteti s dinamom,jer prijasnjih par godina su dolazili u zagreb ko ovce na klanje,imaju dosta svojih mladih igraca,"svog" trenera,i jednostavno ljudi su se zazelili gledati hajduka da pobjedjuje...kod nas puno toga nestima,os od nas boysa,a tek narocito kluba,masa ali stvarno masa ljudi,ne zeli ici gledati radi mamica,gadi im se jednostavno i nezele trositi pare i vrijeme na to,gledam primjer svog starog, do prije par godina niti jedan derbi,niti jedna europska,pa u osijek,pa u vinkovce,pa se znalo zaletiti i van gledat dinamo,sad covjek vise nema tu zelju,jedino i prvenstveno radi mamica...po meni glavni cimbenik je mamic,a onda sve ostalo...premda sve to varira iz godine u godinu i kod jednih i drugih...
ne varira, već kad je hajduk li-la s vama ima svita a kad je dinamo prvi opet ga nema
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 26.03.2009., 15:24   #97
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
pa boli me kurac za dopisnike..pogledaj kako se minja naćin pisanja novinara iz st-a koji pišu za jl,vl...maršić i vukašin...dva debila koji se uvlaće u šupak urednicima i traže afere non stop...

glupost godine..da šta ima veze odakle su novine..pa normalno je da su novine iz zg-a za vas naše za nas( iako su to grgićevi plaćenici al ,,,,)

i to za urednike da je apsolutno toćno, viruj m..i ćlan obitelji mi radi u sd pa znan kako nek zg novinare koji pišu za sd o dinamo korigiraju...tako je i obrnuto samo šta omjer medija iznosi 90-10....kužiš?
Aha, znači Vukašin napiše da je na Hajduk - Cibalija bilo 5000 ljudi, a u Zagrebu u uredništvu Jutarnjeg mu prekriže i napišu 4000?

Ovo je stvarno neozbiljno.
 
Old 26.03.2009., 15:25   #98
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
meni vas je žaj jer nema više pravih purgera, ili malo...
Jebiga kad je cilj valjda 80% Hrvata u dobi do 21 godine doć u Zagreb. Tu mi ne možemo ništa..

Ko Purgera, mene to čak ni ne smeta tolko, nego ono pljuvanje po gradu koji ti daje krug, educira te, pruža ti šansu da postaneš netko...makar nije tema.
Veko32 is offline  
Old 26.03.2009., 15:25   #99
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
e da, ako još niste naučili...torcida je najjača na internetu, ali thomas bauer je jači i od torcide

i uvijek vas pobije činjenicama, pije krv na slamku te se nikako ne možete s tim pomirit
ka prvo jebate eng u nicku...lipo je vidit one vaše transparene city bojs i tako.... o jeben ti kruške...sami eng...anglosaksonci su njaveći smradovi na svitu....

e crve crve
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 26.03.2009., 15:26   #100
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Glej, naravno da će više ljudi dolazit na tekme njima trenutno, kad je ovo prvi put unatrag nekolko godina da su ravnopravni Dinamu. Jasno da se ljudi zaželili.

Spitka je dao brojke i to je jedina činjenica. Ne može se to mjerit na uzorku jedne polusezone. Ili može?
triba uzet poratne okolnosti, a najvažnija je rezultat koji formira brojku
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.