Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2009., 20:12   #21
Quote:
Sudeci prema tvojoj, prvocitiranoj izjavi uz koju ne bijahu smajlijiji, i tebe ubrajam medju divljake.
Divljak ti na avataru.
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 20:14   #22
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
Pa naravno... i onda cemo radje linijom manjeg otpora odbaciti i ljubav i simpatije i karakter i ljudskost, umjesto da promjenimo okolnosti koje cine ovu okolinu jednim velikim nužnikom.
Gle, gle, ako je netko našao srodnu dušu u crnom Ciganu nek se ženi/udaje za koga hoće, baš mene zaboli briga, govorim ti ono kako jest, možemo mi tu kmečat du ponoći, a vidim da će tako i bit, ali to neće promijenit činjenicu da je miješani brak jedna od najvećih gluposti koju netko ovdje sebi može priuštit.
Svatko tko imalo drži do svog identiteta će neminovno doć u sukob s drugima, ma doć će u sukob i oko toga tko nije bacio smeće po rasporedu, a kamoli u kojoj crkvi krstit dijete, kome je djed bio u četnicima u drugom svjetskom ratu i kako se kod nas pije, jede, čisti, pjeva. Znam o čemu pričam, vjeruj mi, moji su isto namigivali prekodrincima i nije dobro završilo.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 20:19   #23
Quote:
NikolaBGD kaže: Pogledaj post
"svete nejac"
Nego šta?!!! , i još hrvatski mužjak insistira da srpska ženka ne brije niti pravi ikakve frizure u međunožju , jer ništa ne može tako zadovoljiti Hrvata nego kad gurne svetlo oružje u šubaru munjevito!

E to je pravi sex , jer ako je samo hrvatsko-hrvatski spoj onda je kao Šerbedžija i Štefica Cvek odnos!
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 20:28   #24
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Nego šta?!!! , i još hrvatski mužjak insistira da srpska ženka ne brije niti pravi ikakve frizure u međunožju , jer ništa ne može tako zadovoljiti Hrvata nego kad gurne svetlo oružje u šubaru munjevito!

E to je pravi sex , jer ako je samo hrvatsko-hrvatski spoj onda je kao Šerbedžija i Štefica Cvek odnos!
Iskusno zboris backa starino, izgleda da je sve u frizuri

Moramo da pitamo Dudua kad se vrati iz beogradske stete, vidis da ga nema nedeljama, najavio je pohod na glavni grad, i ocigledno su mu pune ruke posla
NikolaBGD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 20:31   #25
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Nego šta?!!! , i još hrvatski mužjak insistira da srpska ženka ne brije niti pravi ikakve frizure u međunožju , jer ništa ne može tako zadovoljiti Hrvata nego kad gurne svetlo oružje u šubaru munjevito!

E to je pravi sex , jer ako je samo hrvatsko-hrvatski spoj onda je kao Šerbedžija i Štefica Cvek odnos!
Bata i Štefica Cvek..
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 20:32   #26
Kod nas na Balkanu je većinom žena uzimala nacionalnost muža,no ima primjera poput onoga Ive ANdrića da je ženino bilo zadnje...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 20:36   #27
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Kod nas na Balkanu je većinom žena uzimala nacionalnost muža,no ima primjera poput onoga Ive ANdrića da je ženino bilo zadnje...

Kako možeš da preuzmeš nacionalnost? Jedino ako si debil!
Možeš eventualno da pređeš na veru supružnika ali zašto bi to neko uradio???
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 20:37   #28
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
Bata i Štefica Cvek..
Odličan spoj , ali jbg za sve je kriva žvakaća guma!

Dok Šerbadžija Hrvat pjan ponosan na hrvatski jezik od tisuću godina kulture pa davi jadnu Šteficu , jer ga je ostavila žena sa vodoinstalaterom -Srbinom!
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 20:39   #29
Quote:
teranova kaže: Pogledaj post
Možeš eventualno da pređeš na veru supružnika ali zašto bi to neko uradio???
Zato da recimo zena hricanka ne bi bila nezadovoljna za vreme ramazana, ili obrnuto
Henry_Kinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 20:56   #30
Quote:
teranova kaže: Pogledaj post
Kako možeš da preuzmeš nacionalnost? Jedino ako si debil!
Možeš eventualno da pređeš na veru supružnika ali zašto bi to neko uradio???
Ma zajebavam se...

Ne brini Tera,to što ti je momak Hrvat,ne znači da si i ti Hrvatica,ne boj se...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:06   #31
Quote:
teranova kaže: Pogledaj post
Jednonacionalni brak, mešoviti brak, velika stvar...
Biti u braku sa Srbinom iz LDPa je isto kao biti sa Hrvatom.
Možda i strašnije.
Da prevedem ovo na jezik rvackijeh U-mova: bolje četnik, nego HNS, IDS, razni antiglobalisti i anarhisti, SDP već može, oni su išli klečat na Bleiburg

Vi ste sijamski blizanci ovog Svemira
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:08   #32
Quote:
teranova kaže: Pogledaj post
Koga si osim mene zapazio?
e... di je onaj s akademije kralja petra? Go To ..jel tak beše?
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:10   #33
Joj, od kud vam tolka inspiracija za ovcak debilne teme? Dajte još neku na ovaj kalup....
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:11   #34
Quote:
snezana mk kaže: Pogledaj post
Znači oduvijek je postojala fatalna privlačnost između Srba i Hrvata
mene su na faksu učili (Paverloče, a tebe?) dok smo slušali Sociologiju Jugoslavije kako su brakovi između Srbina i Hrvatice bili najčešći, između Hrvata i Srpkinje malo manje, i to se odnosilo na Hrvatsku, u Bosni je bio opći kriš kraš, a za Srbiju nemam informacije ali zasigurno znamo da su Srbima Albanci i Albancima Srbi bili na najvećoj etničkoj distanci.

Albanci i Slovenci su bili na najvećoj distanci od svih, osim samih sebe
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:15   #35
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Joj, od kud vam tolka inspiracija za ovcak debilne teme? Dajte još neku na ovaj kalup....
Zar nisi ti ljubitelj takvih tema
NikolaBGD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:16   #36
Quote:
NikolaBGD kaže: Pogledaj post
Zar nisi ti ljubitelj takvih tema
Ma ja se više zajebavam jer ekipa masovno nasjeda na takve rasprave!
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:17   #37
Quote:
snezana mk kaže: Pogledaj post
Znači oduvijek je postojala fatalna privlačnost između Srba i Hrvata
Ja bih rekla: što je bilo, bilo je....
amareda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:17   #38
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
mene su na faksu učili (Paverloče, a tebe?) dok smo slušali Sociologiju Jugoslavije kako su brakovi između Srbina i Hrvatice bili najčešći, između Hrvata i Srpkinje malo manje, i to se odnosilo na Hrvatsku, u Bosni je bio opći kriš kraš, a za Srbiju nemam informacije ali zasigurno znamo da su Srbima Albanci i Albancima Srbi bili na najvećoj etničkoj distanci.

Albanci i Slovenci su bili na najvećoj distanci od svih, osim samih sebe
Albanci su sa svima na distanci, jedino sto znam je brak izmedju Rahmana i Bube Morine, oboje su bili ozdanak KPJ, izgleda da je to bio adut lepog Rahmana u zavodjenju zabludele srpske ovcice
NikolaBGD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:21   #39
Quote:
NikolaBGD kaže: Pogledaj post
Albanci su sa svima na distanci, jedino sto znam je brak izmedju Rahmana i Bube Morine, obo je su bili ozdanak KPJ, izgleda da je to bio adut lepog Rahmana u zavodjenju zabludele srpske ovcice
supruga Azema Vllasija je iz BiH, isto komunjare ha?

Irfan Mensur, on je neki miks iz sarajeva, a po Beogradu (i ostatku bivše države)su žene masovno padale u trans

i ona LJiljana Tica?
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:23   #40
čudi me da se je to obrađivalo. kako to da nije bilo informacija za srbiju? koji ste zaključak izvodili iz tih brojki? jesu li se muslimanke udavale za srbe/hrvate?
gubica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.