Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2015., 21:31   #1981
Odi u četvrtak ako možeš. Imam dojam da neće bit nikog jer će se svi ispucat na jeftinom utorku i srijedi.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 00:15   #1982
Evo sam pogledala onaj s Cageom Prije sumraka i nije los. Unatoč tome sto ne volim kad je glasno i kad je krcato. Zapravo nisam ljubiteljica cinestara ali ovo za 10 kn je odlično. I potrefila sam dobar film.
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 08:52   #1983
Kad sam bila u subotu, bilo je pet, šest ljudi u dvorani, a jučer sve puno.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 00:59   #1984
Više od 60 000 posjetitelja je bilo u utorak.

http://film-mag.net/wp/?p=22629
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 01:22   #1985
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Odi u četvrtak ako možeš. Imam dojam da neće bit nikog jer će se svi ispucat na jeftinom utorku i srijedi.
I danas je vec bilo poluprazno
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 16:16   #1986
I prošle godine u Cinestaru je bilo preko 60.000 gledatelja. Cineplexx je ove godine brojao preko 12.000.
Pogledalo se dva filma u Cinestaru. Rulja se lijepo ponašala :klap: Čak je u jednom trenutku oko 15s bila full tišina u dvorani dok je u filmu bila jedna isto bez zvuka napeta scena.
Što se tiče nachosa, davno sam čitao da bacaju slomljene komadiće. Očito je i kod njih kriza jer prvo njih stave na dno posude pa onda kamufliraju cijelim komadima.
Točene kole sam dobio 450ml. Ako tako svako malo nekog zajebu ... Znam da nije namjerno ali jbt svaki djelatnik ima oči i trebalo bi više pazit na normative.
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 23:24   #1987
Danas nije radila niti jedna blagajna vec su se karte kupovale na mjestima za hranu i pice, nisam bila u kinu cca pola godine pa ne znam je li to samo ljeti ili ce im navedeno postati uobicajena praksa?

Nezgodno je jer se dosta ceka, a nemaju svi namjeru kupovati nesto osim karata kod njih. U wc-u prije filma sam ubila zohara, a cula sam i podosta prica na tu temu od djelatnika u kinu pa mi ne pada na pamet uzimati npr kokice, ali za pohvalu je sto sam nonsalantno unijela svoje grickalice bez da me itko krivo pogledao.

Takoder, dobronamjeran savjet im je da naprave jedno dubinsko ciscenje jer se u dvoranama jedva dise, mogu misliti kako je tek onima s tezim alegijama i astmama.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 12:01   #1988
Bome nisam čuo za ovo da ne rade blagajne, a idem u kino jako često, to je valjda nešto novo. Doduše ja najčešće kupujem karte na onom aparatu ispred pa možda zato nisam primijetio.

A nisam nikad imao ni problema s disanjem, unatoč astmi. Valjda si imala peh, da je uvijek tako nečisto, ja bi već bio mrtav
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 12:34   #1989
Quote:
daphne149 kaže: Pogledaj post
Danas nije radila niti jedna blagajna vec su se karte kupovale na mjestima za hranu i pice, nisam bila u kinu cca pola godine pa ne znam je li to samo ljeti ili ce im navedeno postati uobicajena praksa?
Blagajne i mjesta za hranu i piće su se stopila u jedno mjesto. To se naziva upravljanje troškovima.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 19:40   #1990
Ja sam kupovala karte i kokice na istom mjestu jedino u Areni, dok u Branimiru i Avenue mallu ne.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:26   #1991
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja sam kupovala karte i kokice na istom mjestu jedino u Areni, dok u Branimiru i Avenue mallu ne.

Via Tapatalk
ja u areni, i u rijeci u cinestaru
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 21:19   #1992
Koliko dana prije prestanka prikazivanja filmovi dobiju "last minute" oznaku na web-stranici?
Desilo mi se par puta da je nisam skužio do tipa utorka ili srijede, kad je već bilo prekasno...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 12:34   #1993
Ljudi molim hitnu pomoć !

Printer mi neradi da isprintam rezervaciju, dali mi je dovoljan onaj web kod koji se sastoji od par brojeva da dam na uvid ili nije ?

Meni obično pošalje čitavu rezervaciju na email pa jel se može ona iskoristiti putem mobitela na uvid ?

Problem je taj da neplaćam preko interenta već gotovinom na licu mjesta na blagajni, a printer je u banani.

Zahvaljujem !
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 12:49   #1994
Uradiš na mobitelu screenshot tog maila koji su ti poslali. I pokažeš im sliku.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 13:32   #1995
ma samo kažeš broj koda na blagajni i to je to


ali pazi! moraš doći minimalno pola sata prije početka predstave ili banana, poništava se rezervacija-.-
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 13:52   #1996
Odlicno, znam za to da moram doci ranije jer sam i prije imao rezervaciju samo ja sam si bio isprintao u c&b boji i samo sam dao papir na uvid, pa zato nisam znao koji je podatak bitan da registriraju radi naplate.

A ovo kad vele pretpremjera i 120min sto je to ?
Cijena se uglavno vrti oko 37kn, jel to cijeli film ili prikazuju neke isjecke ?

Koja je razlika pretpremjera i premijera za oba pisu 120-130min trajanje ? Bas gledam sto imaju od filmova pa to vidim.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 17:06   #1997
Thumbs up

Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ma samo kažeš broj koda na blagajni i to je to


ali pazi! moraš doći minimalno pola sata prije početka predstave ili banana, poništava se rezervacija-.-
Upravo tako.
__________________
Treba tako dugo filozofirati dok vojskovodje ne budu smatrani gonicima magaraca - Sokrat
Macaualy Amis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 12:02   #1998
Postoji li igdje cjenik kokica i pića na webu?

Našla sam samo neki pod linkom 'ugostiteljstvo' ali vidim da je to za gold class, a ne za obično kino.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 19:30   #1999
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Postoji li igdje cjenik kokica i pića na webu?

Našla sam samo neki pod linkom 'ugostiteljstvo' ali vidim da je to za gold class, a ne za obično kino.
Ne objavljuju više cjenik na netu. Po meni bezveze. Prije je pisalo.
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 19:43   #2000
Jeste primijetili da Cinestar u zadnje vrijeme jako štedi na svemu?

Više nema papirnatih verzija rasporeda koje si prije mogao uzeti u kinima.

Isto tako, kina sad otvaraju tek poslijepodne uglavnom.

I recimo u Branimiru su se kokice i ostalo mogle kupit samo na 1. katu, kao da smanjuju broj zaposlenih.

Možda su se malo previše nekontrolirano širili i baš me zanima kako im idu kina u Bosni.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.