Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 23:20   #21
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
evo, ja sam malo surfala i nasla slijedece.... pa me zanima kaj mislite o njima...


1.

Karakteristike:
Ležajevi: SG7
Kotači: Replay 78mm/82A
Kočnica: on skate
Zatvarač: Buckle 45 powerstrap and laces
Cijena: 799,00 kn


2.

Karakteristike:
Ležajevi: SG7
Kotači: Replay 78mm/82A
Frame: Composite coated
Kočnica: ABT lite
Zatvarač: Buckle 45 powerstrap and laces
Uložak: Ultralight
Cijena: 999,00 kn

3.



Karakteristike:
Ležajevi: SG7
Kotači: Lite 82mm/82A
Frame: Alu-Tech
Zatvarač: TFS Power
Uložak: 3 Tech with Power Lateral Support
Kočnica: on skate
Cijena: 1199,00 kn

4.


Siam 7.0
lagano aluminijsko ležište, Speed Powerlace kopčanje, udobnost nošenja te elegantan dizajn koji naglašava vašu ženstvenost. Lageri su ILQ 7 Twincam, a kotači Salomon 84mm/80 A lite.

je 'l zna netko cijenu ovih zadnjih? ne mogu nikak naci na netu...


@ Cotton Candy - hvala na opsirnim informacijama.
Nisam toliki stručnjak za role, ali dok se netko stručniji ne javi da napišem šta ja mislim. Ne znam kakve su koje role gore, one najskuplje su vjeroajtno najbolje. Ali ne znam koliko tebi kao početniku trebajum baš te najskuplje role i koliko bi primjetila razliku između njih i onih najjeftinijih s popisa. Dakle, sve zavisi od toga koliko novaca hoćeš potrošiti. I koliko ćeš se rolati, ako će to biti svega par puta u nekoliko mjeseci, onda bolje ove jeftinije. E, sad možda se netko s više iskustva javi.
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 19:56   #22
ajde ljudi, pomagajte....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 23:20   #23
ja ti od srca preporucam powerslide ... mozes si pogledati na www.sktecentar.com (netko je vec i prije stavio link)
imas recimo dobar ulazni model za nekih cca 600-700kn(neznam napamet) - F1 women
snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 09:13   #24
Ja vozim F1 woman i preporodila sam se nakon starih Roces agresivki
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 17:56   #25
cini se da powerslide ima najvise glasova
snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 19:49   #26
Za mene je najbolji Rollerblade.... imam njihove role Activa, ranije sam vozila njihov Pro 05, i nikada nisam imala nikakvih problema. Imaju i sjajnu ekipu u shopovima - uvijek su voljni pomoći oko promjene kotačića i slično...
Za početnicu Geo III W, za ozbiljnu rekreaciju - Activa!
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 19:46   #27
koje od ovih modela mi preporučate?

RB TRS Downtown 3 agressiv; K2 Soul Slide; RB TRS A7?
Madnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:56   #28
Sorry... u role agresivke se baš i ne kužim - ja sam ipak teta, bilo bi glupo da skačem po rampama
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 22:58   #29
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Sorry... u role agresivke se baš i ne kužim - ja sam ipak teta, bilo bi glupo da skačem po rampama
a onda definitivno znaš koje da uzmem boljoj polovici, misllim na fitnes role Wing 40 ili Activa TFS?
Madnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 06:45   #30
Quote:
Madnes kaže: Pogledaj post
a onda definitivno znaš koje da uzmem boljoj polovici, misllim na fitnes role Wing 40 ili Activa TFS?
Activa je ozbiljna rola - kupila sam ih lani, nisu jeftine, ali vrijede. Moj je problem s njima što mi je stopalo preusko, pa ih teže zategnem, unatoč TFS mehanizmu, a kako su kotačići visoki, rola je malo "ukoso", pa se kotačići više troše na jednoj strani.
Wing pak imaju nešto niže kotačiće - nisam ih probala, ali mi se čine OK. S Geo III W imam dobro iskustvo - kupila sam ih na poklon jednoj mladoj dami, i vrlo je zadovoljna s njima.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 10:15   #31
K2 ima dobre tamno-tamno sive skoro crne u prodaji (ne znam da li još uvijek) li su predivne...

apropo skupih/jeftinih rola-------kad smo mom mužu kupovali role on je inzistirao da ne kupimo ništ skupo..i tak mi kupili neke u urban r. (nisu u.r. već neke druge). poludio je! unutra je bilo tvrdo..noge su ga boljele, izvrtale se, zglobovi nestabilni. i na kraju mu kupimo salomonke...i preporodio se! čizma udobna, dobro podržava zglob...odlične!

mali trikovi za one koji se ne kuže specijalno u sastav kotačića i sl....


prva stvar kad gledam role: uzmi rolu koja ti se sviđa i zavrti prvi kotačić.....ako se vrti bez problema oko 10-tak sekundi....odlično. sve manje od toga...po meni -ne valja.


drugo: uzmi rolu i njom udari po podu...kotačićima...onako kao da staješ na pod pa slušaj zvuk....što je zvuk mukliji, zagušeniji, mekaniji...to bolje...
sve što previše ječi, zvecka, zvuči više plastično-bolje nemoj ...

inače..promašit nećeš sa salomonkama, powerslide, a meni osobno omiljene: K2

ja ih jednostavno obožavam...po mom mišljenju-najbolje
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 10:58   #32
a PS Cell 2 UFS? dosta je povoljnija od drugih. ima je netko možda?
Madnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 20:15   #33
Quote:
Madnes kaže: Pogledaj post
a PS Cell 2 UFS? dosta je povoljnija od drugih. ima je netko možda?
Ako buduća vlasnica zna kočiti bočno, onda OK. Inače, prognoziram redovito zaustavljanje u travi
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 22:09   #34
frend vozi cell 2 a prije njih cell1(nema ih vise u prodaji) i kaze da su mu super.
ja imam k2 velocity i bile su mi fenomenalne al samo jednu sezonu. nakon toga mi se unutrasnjost cizme totalno deformirala i vise nedrze nogu tak da svako rolanje zavrsi s bolovima. a role od cca soma kuna(mozda nesto manje) za samo jednu sezonu i nisu nesto. ja prelazim na powerslide z1, ima ih par ljudi koje znam i hvale ih na sva usta
snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:05   #35
evo ja sam kupio sebi RB TRS DT3 a boljoj polovici sam uzeo Wing 40. Kakve su napišem kad ih isprobamo. uglavnom Wing odlično ima riješeno kočenje, baš je ono, oba dvije noge su dole, nemoraš dizat prste, samo gurneš nogu naprijed.
Hvala svima koji su komentirali, pomogli ste u izboru definitivno!
Madnes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 12:07   #36
Exclamation

definitivno: roces i k2
Underground King is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 20:20   #37
Ma daj, nemojte me zezati tim rolama od 1500 kn... ja si kupim svake druge godine role od 600 kn, a znam predobro rolati jer sam se bavio 5 godina hokejom i onda mi se neki debili s rolama od 1500 kn preseravaju, a stignem ih čim dignem nogu... nije sve do rola... kupi si neke koje su tvoj broj, imaju gumene kotače i OK izgledaju, to ti nema veze jel su teške, kakve imaju vezice, koje su boje, šta na njima piše... jedino ako misliš kupovati hokejaške role koje košaju 2 soma, ali vrijede svake kune. Koje ti rade na princip da je zadnja guma najveća, ona pokraj nje, malo manja, pa ona iduća još manja, pa ona zadnja najmanja: OOoo
Zato da možeš kočiti na asfaltu kao i na ledu...
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 20:51   #38
Disco role iliti koturaljke :)

Molim vas ako netko zna di ih ima za kupiti( i cijena) u Zg javite....one s 4 kotaca-2 naprijed, 2 otraga onak s tenisicom...ma znate...

puno hvala
cropduster is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 21:02   #39
ja volim(imam)sketchers
http://www.comparestoreprices.co.uk/...ler-skates.jpg

samo u drugoj boji.ali su mi se vise dopadale one koje sam imala u zg-u...bile su vislje(kaj se tenisice tice)i mekane..jos ih imam negdje u starom ormaru doma..ako ikad doem do svojih stvari uzimam ih sa sobom...
ovakve
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 21:06   #40
te su mi bile najbolje..ali takve se vise ne rade...i bas sad slusam nasu stanicu na poslu sa svom mjuzom iz 80-ih na koju sam se rolala danima,mjesecima,godinama...e bio je to super zivot!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.