Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2012., 01:06   #141
Samo su prije određenog vremena bili 50 % bolji ali i veći i jeftiniji... Sad je cijena 27 kuna ak se ne varam a nekad je bila 15... I to nekad ne mislim na neku davnu prošlost nego cca. 4 godine
dinamoprecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 12:51   #142
Quote:
Patsy Stone kaže: Pogledaj post
Ne znam im točno područje dostave, ja sam im naime dosta blizu, i saznala sam za njih tek preko letka u kasliću. Isto sam ih tražila po netu da provjerim jelovnik za taj tjedan, (jer imaju svaki tjedan drugu ponudu, ali ne dijele letke uvijek), ali niti ja ih nisam našla.

Telefon je 4607-646, a radno vrijeme od 08 -16, subotom rade, ali ne piše do kad. Organiziraju i domjenke i proslave.

Evo naručila sam zahvaljujući vama forumašima na telefonu.
Orada, pomfri, kruh, mješana salata, 30kn. Di ćeš bolje?
Donijeli mi letak, pa prepisujem web adresu.
restoranksaver.wix.com

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 04.01.2013. at 14:40. Reason: nepotrebno, može se zguglati
Lelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 20:13   #143
Perica - Vrbik. Nije dostava, ali ne mozes bas ni tamo doci i jesti, Uglavnom uzmes si za van. Meni imaju super klopu. Uglavnom tamanim njihova variva i cuspajze i stvarno su mi jako fini. Preporucam. Svaki dan (osim vikenda) imaju tri jela na meniju i svaki tjedan je drugacija klopa.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 19:28   #144
Quote:
dinamoprecko kaže: Pogledaj post
Na Vrbanima pizzeria Spizza... Nisam naručival još al ih navodim jer su jedni od rijetkih koji imaju dostavu do 12.
drze hranu u garazi,pa ti jedi i narucuj...
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 20:45   #145
a svi ostali ju drže na lusteru u sobi za prijeme?

ima neke razlike između fridža u garaži i fridža u špajzi?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 17:06   #146
Meni ima jer se hrana nosi po garazi,stubistu,ima otrova za miseve,prasine etc.U spajzi bi trebala biti cistoca.Pa ako ih ulovi sanitarac i te kako ce imati veze!
Ovo je samo info za one koji narucuju pa nek se zna , bolje nego se otrovati .
Hvala onima koji napisu slicne ionformacije.

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 23.01.2013. at 17:18. Reason: Q
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 12:46   #147
Više neću hvalit BBF i to zbog dostavljača. Jednostavno ne podnosim nekulturu i bahatost i to pogotovo kod osoba koje rade u uslužnoj djelatnosti. Prije nekog vremena sam se na fejsu požalila BBFu kak je dostavljač bio bahat, ali ta moja primjedba je bila u ležernijem obliku i samo sam htjela da malo s njim porazgovaraju da bude malo pristojniji. I danas opet naručila klopu i dođe lik i ni dobar da ni doviđenja. Prve riječi su mu bile: „Kaj imate? Opet ćete me prijavit na fejsu“. Ja sam mu lijepo rekla da ja na to imam pravo i frajer me optužio da sam ja njega optužila za krađu. Žalila sam se njima jer su povisili cijene, a to nisu nigdje objavili i kada mi je došla dostava iznenadila me viša cijena, ali nije sad stvar i tih par kuna bila nego u bahatom odgovoru tog dostavljača da nije on meni kriv što ja nemam novi letak. I to je stvarno rekao odvratnim bahatim tonom. Ne podnosim neodgojene ljude tak da sam gotova s naručivanjem od njih zbog tog dostavljača.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 14:38   #148
MATIJINA Kuća kobasica novi je gastroprojekt sudionika Masterchefa Matije Nikolića. Priča se nastavlja na Wok by Matija. Meso je isključivo iz eko uzgoja bez ikakvih dodataka. Uz kobasice od janjetine, junetine i svinjetine koje dolaze u baguetima možete kombinirati marinirano povrće, umak od topljenog sira ili ljutih papričica.

Ako ste se poželjeli sočnog beefsteaka u dostavi potražite Red Apple pub. Treba li vam bolja preporuka od podatka da je otvoren davne 1983?

Krpice sa zeljem nova je dostava na Knežiji. Uz tradicionalu klopu poput neizbježnih krpica sa zeljem i granadir marša isplati se svakodnevno provjeriti maštoviti dnevni jelovnik koji se mijenja iz sata u sat. Dobra vijest je da dostavljalju praktički po čitavom gradu.

Ako ste znatiželjni pravo i želite isprobati kakva se klopa sprema u ostalim dijelovima svijeta Planet Eat adresa je za vas. Travnički ćevapi, skopska pljeskavica, marokanski Keftas, perzijski kebab, San Francisco chicken wings, Havana rice and beans samo su dio kozmopoltiskog jelovnika.

Gyros i Souvlaki po originalnoj grčkoj recepturi potražite u Zeus Greek grillu.

Punjene pileće rolice sa špekom iz Mambo cateringa apsolutni su hit u zapadnom dijelu grada dok se u Novom Zagrebu sve više priča o XL pizzama iz nove pizzerie Grande.
Dobar tek i ne zaboravite ocijeniti kasnije.

http://www.index.hr/black/clanak/isp...su/714927.aspx
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 13:42   #149
Ljudi, što preporučate od dostave bilo koje vrste (samo da je fino i jeftino da mi siromašni studenti to možemo priuštiti) na području Sheratona/Džamije i okolice?
Tufina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 14:03   #150
dobar dan,

posto je koruzma odrekao sam se mesa pa sada trazim neki restoran (dostava) sa dobrom vegetarijanskom hranom... pa ako netko nesta zna, bilo bi supa. lokacija zagreb (zapad)
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 14:19   #151
ZG: dostava hrane, koje i zašto je dobra

odeš na www.pauza.hr , odrediš svoj kvart, označiš vege restorane, pa ih poredaš po ocjeni korisnika. često naručivana jela su označena, a postoje i komentari mušterija kod svakog restorana, tu se brzo vidi da li imaju neki konkretan problem i šta im je dobro

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 16.03.2014. at 11:05.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 14:08   #152
Pizzeria GRABEK- nebi više naručila nikad!!!
Carbonare-preogavan!!Ja ne znam kako neko moze nazvati jelo carbonare i onda ga napraviti od suhih tvrdo kuhanih izmrvljenih jaja.Suho,bez sira, umaka nema nikakvog.Samo tijesto s jajima i par komada slanine il šta je to već.
Palačinke od sira sa vrhnjem-SLATKE!!!To šečera nije vidjelo.Fuj!
Lipa Kaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 11:45   #153
Ja moram pohvalit Bon apetit, Severinska (trešnjevka)

vec sam par puta uzimao od njih za ručak, treba im cca 35-45min, ali sve dodje firsko napravno i relativno obilno, tako da se svaki put fino najedem.
jedino im pizza nije bas reprezentativan primjerak jer ju rade bezveze cisto reda radi, dok su druge stvari stvarno fino skuhane,
probao sam meksicku tavu, par rižota, lazanje, zapečeni grah i sa svime sam bio jako zadovoljan
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 07:56   #154
Ima neka zmotana reklama za gablece, na jednom onom velikom plakatu u Heinzelovoj...za nešto u Radničkoj 182. Međutim, kad guglam ništa mi ne izbaci. Nikakav restoran.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 11:26   #155
Quote:
Rebbit kaže: Pogledaj post
Ja moram pohvalit Bon apetit, Severinska (trešnjevka)

vec sam par puta uzimao od njih za ručak, treba im cca 35-45min, ali sve dodje firsko napravno i relativno obilno, tako da se svaki put fino najedem.
jedino im pizza nije bas reprezentativan primjerak jer ju rade bezveze cisto reda radi, dok su druge stvari stvarno fino skuhane,
probao sam meksicku tavu, par rižota, lazanje, zapečeni grah i sa svime sam bio jako zadovoljan
Rub 2. zone dostave(dostavljaju u tri zone) prema njihovoj mapi gdje piše min dostava 30 kn, a ja naručim za 40 i ne žele mi dostaviti i to već 2. put pod izlikom gužve i pokvarenog skutera(btw radi se strogom centru kod mimare, a još smo i firma)...tako da ne podržavam taj način poslovanja iako je možda "dobra" klopa ja ne preporučujem...
__________________
!!!
bobaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 18:04   #156
Jel mozete preporuciti neku pizzeriju i neki dostavu za meksicku hranu u blizi i jaruna?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
__________________
God helps those who help themselves, but he blesses those who help others.
wyoming is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 20:28   #157
Spizza
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.