Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2012., 19:47   #61
Scenaristima i ljudima kao Geoge Milleru koji pokuša oživit karijeru je predosadno pa pokušaju radit glupe remake starih legendarnih filmova. Da glumi Mel Gibson pa i s 56 godina podržao bih ovaj film ali Tom Hardy
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 19:49   #62
Quote:
Aerial_51 kaže: Pogledaj post
A mogla si mu onda i ime ispravno napisati :P
Šta si ti jeb...pravopisna policija?Oni koji čitaju znaju na koga mislim.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 10:53   #63
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Šta si ti jeb...pravopisna policija?
Osobnu i vozačku molim
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 14:57   #64
Quote:
Locksley2020 kaže: Pogledaj post
Scenaristima i ljudima kao Geoge Milleru koji pokuša oživit karijeru je predosadno pa pokušaju radit glupe remake starih legendarnih filmova. Da glumi Mel Gibson pa i s 56 godina podržao bih ovaj film ali Tom Hardy

Nakon Warrior-a te Bronsona (pogotovo Bronsona), znam da Hardy može odglumiti novog Maxa bez po frke... a tek kad ljude oduševi kao Bane u novom Batmanu...
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 12:56   #65
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Nakon Warrior-a te Bronsona (pogotovo Bronsona), znam da Hardy može odglumiti novog Maxa bez po frke... a tek kad ljude oduševi kao Bane u novom Batmanu...
Bit će Hardy dobar,u to nema sumnje.Nadam se samo da će Miller raditi filma u stilu jedinice i duje kada je surađivao sa Byronom Kennedyem koji je i najzaslužniji za tako moćne filmove(On i Miller su zajedno krenuli u taj cijeli projekt).Nažalost nakon Kennedyeve smrti došla je na red holivudska sraćka zvana Mad Max 3.Bilo bi jebeno da dobijemo opet onaj zastrašujući sadistički svijet iz duje.Milleru,nemoj sad zajebat
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 16:11   #66
Meni je treći dio Maxa sasvim solidan film.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 16:39   #67
Ma trojku su zabrljali sa onim iritantnim klincima i mnogim smiješnim likovima i situacijama.
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 16:51   #68
da kraj s klincima mi je bezvezan...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 16:52   #69
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
predobre uši
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:28   #70
MM film bez Gibsona i crnog Ford Falcona mi nekako nema smisla, a još k tome da Max-a glumi onaj nabildani hobbit Hardy .... ne bu dobro.

http://www.aintitcool.com/node/55165

Quote:
A well-placed film source said: "Obviously it's set in a post-apocalyptic world, and women, especially beautiful women, are scarce, so men have been locking them up in cages. Abbey is one of them. She's perfect."
Sad su prešli sa nafte na žene ....

Called the Gigahorse, it's said to be the "hero car" in "Mad Max: Fury Road."




__________________
. .

Zadnje uređivanje Leecher : 23.04.2012. at 22:37.
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:49   #71
Po ovim slikama gore izgleda da film rade mala djeca.Ništa zato, uvijek mogu pogledat org. Mad Max kolko got oni zasrali sa ovim.
G_Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:57   #72
Auti itd mi izgleda ok, mastovito. Pogotovo ovi crni kadilaci.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 00:43   #73
Pogledat će se. Iako zbog iritantne cenzure koju gura MPAA, film će vrlo vjerovatno biti razvodnjen do PG-13. Koliko filmova je samo izgubilo na kvaliteti zbog tih idiota.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 14:19   #74
Žene? WTF!? Super... zar ću cijeli film gledati kak neko siluje kojekakve nesretnice?
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 14:56   #75
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Žene? WTF!? Super... zar ću cijeli film gledati kak neko siluje kojekakve nesretnice?
Mad Max i Road Warrior su odlično prikazali tu strahotu apokaliptičnog svijeta. Sjećam se gledanja Road Warriora. Nema te osobe koja bi me natjerala da napustim onu rafineriju u pustinji.

S ovim filmom ovisi o produkciji, kako sam gore naveo. Ako razvodne film, automatski pada kvaliteta.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 14:59   #76
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Mad Max i Road Warrior su odlično prikazali tu strahotu apokaliptičnog svijeta. Sjećam se gledanja Road Warriora. Nema te osobe koja bi me natjerala da napustim onu rafineriju u pustinji.

S ovim filmom ovisi o produkciji, kako sam gore naveo. Ako razvodne film, automatski pada kvaliteta.
PG-13 uništio je treći dio... mada je i dalje meni trojka jako dobar film. Mislim da Miller neće ići na kompromise sa novim Maxom... u biti, nadam se da neće.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 15:30   #77
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
PG-13 uništio je treći dio... mada je i dalje meni trojka jako dobar film. Mislim da Miller neće ići na kompromise sa novim Maxom... u biti, nadam se da neće.
S obzirom da je produkcija Australska a ne američka, imamo se čemu nadati.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 15:32   #78
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
S obzirom da je produkcija Australska a ne američka, imamo se čemu nadati.

Je. mislim, dobri glumci, fora izgled, redatelj koji zna posao... kako mogu fulati? s druge strane, vjerojatno su to rekli i za treći dio...
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 15:38   #79
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Je. mislim, dobri glumci, fora izgled, redatelj koji zna posao... kako mogu fulati? s druge strane, vjerojatno su to rekli i za treći dio...
Istina...
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 15:48   #80
Slike me nisu bas odusevile, previse su mi "cartoon".
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.