Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2012., 12:48   #81
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
U tome i je poanta. Nikoga nije bilo. Pas bez nadzora, iako u svom dvorištu - vezan i na meti idiota koji je i ovako i onako prijetio. Nazovi me luđakinjom, ali da meni netko prijeti da će mi psa otrovati nebi bilo šanse da psa ostavljam samog u dvorištu kad me ne bi bilo. Ne usudim ih se ni ovako ostaviti kad je sve u redu upravo zbog luđaka koji bi mogli ovo i ono.

Ko zna, možda je Noah fakat lajao, susjedu koji je i ovako i onako nadrkan puko je film i odradio ono što je obećao - otrovao ga. Da se našoj muriji da zayebavat sa ovakvim slučajevima, dalo bi se to riješiti, no živimo tu di živimo pa ga fućkaj.
...baš to..

Pimp@ ne se ljutiti molim te, ali fakat je istina..nikada psa ili bilo koju živinu se ne ostavlja na izvoliš,bez nadzora i zaštite,ako imaš i znaš da je ovakav susjed koji nije ni krio šta će uraditi,samo je ćekao priliku i ukazala se jer ga nisu shvatili ozbiljno,a to je bez obzira na njihovo sada plakanje,bilo neodgovorno,bezbrižno,nema u luđaka zakona,ograda i bilo čega sem jednostavne sile kojom ga smiriš.

Oprosti,niste vi krivi već sam udomitelj...i ovo je opet pokazatelj kako ljudi ne razmišljaju kad uzimaju živinće,ljubav nije dovoljna..

Bio je divan pas,puno vašeg truda i novca uloženo, a nemarnost drugih ga je doslovno ubila i nulirala vaš trud i njegov život.

...neka poćiva sada u miru...

Oprosti morala sam reći jer sam jednostavno osjetljiva na životinje koje su "invalidne",drugaćije..
__________________
Budi to što jesi!
wlenarsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 22:20   #82
Noa nije lajao jer mu se lajalo..lik je nalazio nacina da ga raspizdi da bi mogao srat da je lajavac. Ne ocekujes da se netko ipak usudi igrat serifa nakon prijetnji..to obicno rade u tisini.
Ne mozes svaki dan obilazit parcelu sve da je pas i u kuci..moras ga pustit van a debil otrov uvijek moze uvalit.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča

Zadnje uređivanje Pimpinell@ : 20.07.2012. at 22:44.
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 22:48   #83
Meni zvoni crkvena zvona ispod prozora pa ih jos nisam digla dinamitom, a niti pucam NA vistajucu djecu koja su NA igralistu iza kuce!!!! Gdje bi zavrsili da svi krenemo ubijati sve sto nam smeta!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:34.