Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2015., 12:38   #1621
...ostavio si me bez teksta
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 16:33   #1622
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Ovo sa čuperkom je debilna teorija. O takvim stvarima razmišljaju samo diehard fanovi, sumnjam da bi Snyder posezao za takvim stvarima, i to potpuno nepotrebno. Zna se razlog početnog neprijateljstva između Batsa i Supsa, a ove teorije su smijurija. Ko da šire gledateljstvo zna za Jasona Todda, metalnu šipku kojom je ubijen i sl. Samo bi se zbunili gledatelji. Ono, Superman ima čuperak u obliku crowbara i on je man of steel a crowbar je od čelika
Ozbiljno?

*ebo ga ti, pa to je sprdnja na sprdnju od teorije da je Todd Joker.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 21:51   #1623
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Ozbiljno?

*ebo ga ti, pa to je sprdnja na sprdnju od teorije da je Todd Joker.
aaaaaa, onda zanemarite moj post
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 21:14   #1624
ovaj "homemade" trailer me dobro nasmijao, ako ništa potrudili su se

https://www.youtube.com/watch?t=209&v=TEjxYPwK3WY
thoughtless is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 00:05   #1625
Ekipa, nemojte da mi BvS tema "pobjegne" na drugu stranicu..

On topic: WB Studio Video Offers Fresh Look At Batmobile..
DiNozzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 02:41   #1626
Upravo pogledao "Man of Steel" pa da jos pod dojmom napisem par rijeci na ovu temu...uglavnom ja sam jedan stariji fan Supermana, i to jos od njegovih pocetaka tamo krajem 70-ih godina. Da se odmah razumijemo, Christopher Reeve je apsolutno najbolji Superman ikad i to vrlo vjerojatno nikada nitko nece moci nadmasiti. Covjek kao da se rodio samo zbog uloge Supermana, koja mu toliko pase i toliko ju je dobro utjelovio da se zapitas nije li on u stvarnosti - Superman - te u tim filmovima zapravo igra samoga sebe.
Sto se tice Batmana, stariji fanovi na ovoj temi ce se vjerojatno sloziti da nema do Michaela Keatona, za kojeg vrijedi isto sto i za Reeva - rodjen je za tu ulogu i sve druge uloge koje je odigrao u filmovima poslije Batmana su gotovo pa pale u zaborav. Inace, meni najlegendarnija scena od Michaela Keatona iz originalnog Batmana, kada pokusava objasniti Vicky Vale (Kim Basinger) da je on zapravo Batman. I tako pokusava nekih pet minuta, ne zna na koji bi joj nacin to saopcio, i onda netko pozvoni na vrata, Vicky se ustane, a on onako prozbori kroz zube - I am Batman. Ali naravno, bez da ga itko cuje.
Poslije njega dosli su Val Kilmer (moram priznati da nikad nisam gledao taj nastavak!) i Clooney i oni su stvarno bili smijurija. Pogotovo Clooney.
I onda cini mi se dolazi Christian Bale, za kojeg sam bio dosta skeptican, ali pokazao se jako dobrim izborom, po meni najboljim nakon Keatona, i vjerojatno najboljim za ovu novu, modernu i "mracnu" trilogiju Batmana. Po meni je opravdao ulogu, iako priznajem nisam imao velika ocekivanja, odnosno bila mi je to nepoznanica kako ce on odigrati ulogu koja te zapravo obiljezi na ovaj ili onaj nacin.
E sad da se vratimo malo na Supermana...dugo nakon Reeva nitko i onda dolazi, kako se ono zove, Brandon Routh, koji je dobio ulogu vjerojatno iskljucivo zato sto je neopisivo podsjecao na Reeva, zapravo je frapantna slicnost njih dvojice, od frizure, konstitucije, kostiju lica itd...ali taj film je blago receno katastrofa, ali ono blago receno. Mozda oni koji nisu gledali originale nece biti toliko kriticni, ali meni je taj film doslovno medju najgorima koje sam ikada odgledao, i to bilo koje tematike. I na kraju dodje Henry Cavill koji je po meni bio puno bolji izbor od Routha, ali opet ne tako dobar kao recimo Bale u Batmanu. Taj nastavak mi je malo previse futuristicki, previse ima specijalnih efekata, previse robotike, nekakvih cudnih bica i obliku golemih zmija itd...ali dobro, takvo je doba u kojem akcijski film nije akcijski film ako u njemu nema barem 300 eksplozija, svakakvih bica, izmisljenih letjelica, kompjutoskih efekata...prica je zapravo preslikana iz Supermana II, i ako cemo usporedjivati samo price onda se ovaj nastavak ne moze staviti u istu recenicu sa Supermanom II, odnosno nije mu ni do koljena. Recimo general Zod je u tom filmu toliko pogodjen da je to nevjerojatno, kao uostalom i Reeve. Ovaj najnoviji nastavak mi je onako...nije ni los ali nije niti pretjerano dobar. Daleko je bolji od Superman Returns, ali to niti nije neko postignuce jer je taj film ocajan po svemu.

Dobro i sada kada sam se raspisao malo vise, ono sto ja kao fan nikako ne mogu probavit jest da su odlucili snimiti film u kojem ce se dva velika filmska junaka, dva pozitivca, dva spasioca svijeta i ljudske vrste - sukobiti jedan protiv drugog?! I sada se postavlja legitimno pitanje - za koga navijati? Koga izabrati, koga gledati kao pozitivca a koga kao negativca. Ta mi se pitanja vrte po glavi neko vrijeme...ali isto tako i jedna nelogicnost. Naime, sama pomisao na sukob izmedju Batmana i Supermana mi je sama po sebi besmislena jer kao prvo Batman je obican covjek, sa obicnim ljudskim osobinama, bez ikakvih posebnih moći, dok je Superman nadcovjek izvanzemaljskoj porijekla sa nadnaravnim osobinama, dakle leti brze od zvuka, moze sa ocima unistavati beton ili zeljezo, podigne kamion s jednom rukom...znaci vec u startu je jasno tko je tu u golemoj prednosti i da se zapravo njih dvojica niti ne trebaju sukobiti jer je jasno da bi u svakoj objektivnoj borbi Superman pobijedio za 5 sekundi. I onda mi nije jasno kako su oni to zamislili borbu izmedju njih dvojice i na koji bi se to nacin Batman mogao suprostaviti Supermanu, covjeku s druge planete, koji ima sposobnosti kao niti jedan covjek na Zemlji.

I za kraj da kazem nesto o Afflecku...nikako mi ne sjeda izbor njega kao Batmana (zna li netko tko su mu bili "protukandidati"?), bojim se da bi moglo zavrsiti kao i s Cloonyjem. On mi u sebi nema onu "mističnost" koju su u sebi imali Keaton i Bale. Nekako mi je vise za uloge nekakvih romanticnih junaka poput onog iz Pearl Harboura a nikako misticnih i mracnih poput Batmana. Ali ne znam, mozda me iznenadi...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 11:16   #1627
(zna li netko tko su mu bili "protukandidati"?)

Ryan Gosling i Josh Brolin.
Vince Masuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 13:15   #1628
Josh je mogao ispasti zanimljiv stariji Bruce Wayne, ali ljudi bi pak srali da je premalen za ulogu Batmana.
Još se nije rodio tko je narodu ugodio...
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 13:36   #1629
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
jer kao prvo Batman je obican covjek, sa obicnim ljudskim osobinama, bez ikakvih posebnih moći, dok je Superman nadcovjek izvanzemaljskoj porijekla sa nadnaravnim osobinama, dakle leti brze od zvuka, moze sa ocima unistavati beton ili zeljezo, podigne kamion s jednom rukom...znaci vec u startu je jasno tko je tu u golemoj prednosti i da se zapravo njih dvojica niti ne trebaju sukobiti jer je jasno da bi u svakoj objektivnoj borbi Superman pobijedio za 5 sekundi. I onda mi nije jasno kako su oni to zamislili borbu izmedju njih dvojice i na koji bi se to nacin Batman mogao suprostaviti Supermanu, covjeku s druge planete, koji ima sposobnosti kao niti jedan covjek na Zemlji.
A gle i Lex je običan čovjek pa je jedan od najvećih neprijatelja Supermana. Ima Supes i svojih slabosti.
A jučer sam i ja ponovno pogledao Man of steel, i mogu reći da mi je puno bolji nego što mi je bio u kinu, kad sam bio razočaran jer me taj čudan editing scena u prvom dijelu filma izbacivao iz ritma. Ustvari sad mogu reći da mi je film čak i super.
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:59   #1630
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Josh je mogao ispasti zanimljiv stariji Bruce Wayne, ali ljudi bi pak srali da je premalen za ulogu Batmana.
Još se nije rodio tko je narodu ugodio...
Da, Josh Brolin bi bio dobar Bruce Wayne, imaj taj pogled.

A vidim visine je 1,79m, dok je Batfleck 1,92.
thoughtless is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 21:31   #1631
Bruce je opsjednut svojim križarskim ratom protiv kriminala i trebo imat taj opsjednuti, fokusirani pogled što Affleck sa svojim sanjarskim, svaka bi me šuša žednog preko vode mogla prevest, pogledom teško da može skinut.

A i odjelo mi se ne sviđa, vuče mi na parodiju neku, mislim daj pogledajte:

http://cdn1-www.superherohype.com/as...72_612x380.jpg
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 21:39   #1632
Ovo je snimano za editorijal neki, vidiš da bulje u fotografa, a u filmu pod drugim osvjetljenjem i filterima odijelo izgleda bolje.
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 01:03   #1633
Tom Hardy wants to play Bane again and beat up Batman and Superman (video)

Mhm, kak da ne... Hardy moze ovoj dvojici sisat kite jedino

Usput, nova slija batmobilea

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 01:19   #1634
ahahahhaha, jebo mater taj ludi Hardy - morao bi od Lady Gage žicat platforme samo da bude oči u oči s Affleckom
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 03:34   #1635
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Bruce je opsjednut svojim križarskim ratom protiv kriminala i trebo imat taj opsjednuti, fokusirani pogled što Affleck sa svojim sanjarskim, svaka bi me šuša žednog preko vode mogla prevest, pogledom teško da može skinut.

A i odjelo mi se ne sviđa, vuče mi na parodiju neku, mislim daj pogledajte:

http://cdn1-www.superherohype.com/as...72_612x380.jpg
Meni odijelo vuce na one stare filmove o Batmanu iz 60-ih, kao da su namjerno zeljeli napraviti retro style. Sve u svemu lose odijelo. Trebali su zadrzati ono iz filmova sa Baleom.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 12:09   #1636
Kostim je napravljen po uzoru na stripove Franka Millera koji spadaju u najbolje o Batmanu i meni je najbolji kojega smo dosad vidjeli.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 13:03   #1637
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
ahahahhaha, jebo mater taj ludi Hardy - morao bi od Lady Gage žicat platforme samo da bude oči u oči s Affleckom
Nek se Tomica samo drzi Mad Max filmova a ovo prepusti vecim deckima

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Meni odijelo vuce na one stare filmove o Batmanu iz 60-ih, kao da su namjerno zeljeli napraviti retro style. Sve u svemu lose odijelo. Trebali su zadrzati ono iz filmova sa Baleom.
Ocito nisi nikad citao stripove.
Ovo je sada konacno pravo odjelo, a ne taj kostim za maskare na koji ti mislis.
I kao sta je gore vec receno, batsuit na ovoj slici je photoshopiran.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 12:55   #1638
Odijelo je genijalno.
To je Batman.

Ono iz Nolanovih filmova je oklop, a ne odijelo.

Anyway, Dawn of Justice možda bude prvi pravi film o Batmanu.
Nisu ostali bili loši, ali niti jedan nije imao veze sa stripom, ali amabaš nikakve, nego je bio redateljeva interpretacija lika.

Superman je imao kolko-tolko bolje adaptacije, al to je zato jer je dosta jednostavan za odradit.
__________________
Vid Does Photography
WooddieBone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 13:28   #1639
koliko god mi se ne sviđaju te "versus" ideje, ovo bi moglo ipak biti dobro sa obzirom da je Ben Affleck Batman...
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 14:30   #1640
Quote:
Andy_KRS kaže: Pogledaj post
koliko god mi se ne sviđaju te "versus" ideje, ovo bi moglo ipak biti dobro sa obzirom da je Ben Affleck Batman...
Ako ti je cilj trollati prije ćeš dobiti reakciju ako zagovaraš suprotnu stranu jer ovdje par ljudi su vrlo strastveni ljubitelji Afflecka i mrzitelji Nolana.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.