Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 18:47   #301
gdje mogu kupiti povoljnu trostranu tus kabinu, nigje ne nalazim? jedina moguca izvedba je ta,znaci kutna i sl ne dolaze u obzir? luda sam vise.
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:21   #302
Gledam malo tus kade i kabine i vidim u Ferotermu Voxort. Valja lo išta ta marka?
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 16:36   #303
Quote:
ancika kaže: Pogledaj post
Gledam malo tus kade i kabine i vidim u Ferotermu Voxort. Valja lo išta ta marka?
Ugradio sam 10-ak njihovih tuš kada i obloga pa mogu reći da vrijedi te novce koliko košta. Svakako je bolja od npr Greenline ali i lošija od Kolpe,Aquastila,Huppea.
Voxort galanterija je nešto što treba izbjegavati.
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 09:05   #304
Pozdrav,

preuređujemo kupaonicu i zanima me ima li netko kakvih preporuka vezanih uz tuš kabine? nisam baš informiran o njima...na što da pazim, i slično? jedino što mi je bitno je da bude polukružna...
zvonimir2201 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 22:20   #305
Quote:
zvonimir2201 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

preuređujemo kupaonicu i zanima me ima li netko kakvih preporuka vezanih uz tuš kabine? nisam baš informiran o njima...na što da pazim, i slično? jedino što mi je bitno je da bude polukružna...
Koliki je fond novaca .....nniži,srednji ili delux ?
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 16:17   #306
Quote:
zvonimir2201 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

preuređujemo kupaonicu i zanima me ima li netko kakvih preporuka vezanih uz tuš kabine? nisam baš informiran o njima...na što da pazim, i slično? jedino što mi je bitno je da bude polukružna...
Prozirno ili neprozirno staklo, dimenzije, materijal? Ja sam uzeo ovdje polukružnu Huppe i prilično sam zadovoljan. Mislim da tu nema neke filozofije, pogotovo u tome cjenovnom rangu. Biraš po dizajnu i cijeni.
MarshalBobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:32   #307
Pozdrav svima! isto trebam pomoć. Dakle, kupujemo tuš kadu 80x80 oko koje će biti postavljene pločice tako da se oblog neće vidjeti. Gore bi išla kabina sa zamućenim staklom (postoji li igdje da je samo srednji dio zamućen, dakle dolje gdje su noge i gore iznad glave da je čisto staklo?) koja se otvara na rubu kade.
Treba mi informacija koliko mislite da je ok platiti za nešto ovakvo kao i gdje preporučate da se uzima. U zagrebu živimo.
Puno hvala svima od male obitelji
nase is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 13:11   #308
Lijep pozdrav svima

Pitanje za one iz Zagreba, ali i one druge koji možda znaju

Dakle, gdje u Zagrebu potražiti tuš kabinu, polukružnu, dimenzija 80x80 ali da ima i zadnje stranice?! Dakle ne mora biti masažna, ne mora biti gore zatvorena (može naravno i biti), ali da ima zadnje stranice, dakle da se ne montira izravno na pločice, nego da ima zadnje dvije stranice pa da su pločice zaštićene...?!?

Stanje u WC-u nam je takvo da može samo polukružna, nikako četvrtasta, i max 80x80. Spremni smo izdvojiti nekih max 3000 kuna..

Čitao sam temu, sad sam definitivno više za tuš kabinu od čvrste plastike nego stakla, ako se može uklopiti u tu cifru neka poznatija marka bilo bi super, ako ne onda može proći i neka kineska varijanta..

Recimo ovakvo nešto bi trebalo biti:

http://vodotehnika.hr/trgovina.php?p...proizvodID=554

Proizvođač je Teuco, nema cijene?

Evo tu se možda bolje vidi:
http://idromassaggio.internicasa.it/...e_doccia-.html

Znači takvo nešto nas zanima, ali uopće ne mora biti hidromasažna sa svim ovim dodacima, dovoljna je obična, samo da je zatvorena.

Hvala na svim informacijama

P.S. Sve radnje koje preporučite moraju raditi subotom,ili čak i nedjeljom ujutro jer drugačije ne stignemo

Zadnje uređivanje Davor2403 : 06.11.2014. at 13:40.
Davor2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:21   #309
Quote:
Davor2403 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav svima

Pitanje za one iz Zagreba, ali i one druge koji možda znaju

Dakle, gdje u Zagrebu potražiti tuš kabinu, polukružnu, dimenzija 80x80 ali da ima i zadnje stranice?! Dakle ne mora biti masažna, ne mora biti gore zatvorena (može naravno i biti), ali da ima zadnje stranice, dakle da se ne montira izravno na pločice, nego da ima zadnje dvije stranice pa da su pločice zaštićene...?!?

Stanje u WC-u nam je takvo da može samo polukružna, nikako četvrtasta, i max 80x80. Spremni smo izdvojiti nekih max 3000 kuna..

Čitao sam temu, sad sam definitivno više za tuš kabinu od čvrste plastike nego stakla, ako se može uklopiti u tu cifru neka poznatija marka bilo bi super, ako ne onda može proći i neka kineska varijanta..

Recimo ovakvo nešto bi trebalo biti:

http://vodotehnika.hr/trgovina.php?p...proizvodID=554

Proizvođač je Teuco, nema cijene?

Evo tu se možda bolje vidi:
http://idromassaggio.internicasa.it/...e_doccia-.html

Znači takvo nešto nas zanima, ali uopće ne mora biti hidromasažna sa svim ovim dodacima, dovoljna je obična, samo da je zatvorena.

Hvala na svim informacijama

P.S. Sve radnje koje preporučite moraju raditi subotom,ili čak i nedjeljom ujutro jer drugačije ne stignemo
Da li ste pogledali u Bauhausu? Znam da imaju 90x90,pa moguće da imaju i 80x80...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:25   #310
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Da li ste pogledali u Bauhausu? Znam da imaju 90x90,pa moguće da imaju i 80x80...
Nisam ništa gledao, tek trebam doći u Zagreb, a nemam baš puno vremena, zato mi je bitno da točno znam gdje ima, jer nažalost neću imati vremena kružiti i tražiti..
Davor2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 18:35   #311
Quote:
Davor2403 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav svima

Pitanje za one iz Zagreba, ali i one druge koji možda znaju

Dakle, gdje u Zagrebu potražiti tuš kabinu, polukružnu, dimenzija 80x80 ali da ima i zadnje stranice?! Dakle ne mora biti masažna, ne mora biti gore zatvorena (može naravno i biti), ali da ima zadnje stranice, dakle da se ne montira izravno na pločice, nego da ima zadnje dvije stranice pa da su pločice zaštićene...?!?

Stanje u WC-u nam je takvo da može samo polukružna, nikako četvrtasta, i max 80x80. Spremni smo izdvojiti nekih max 3000 kuna..

Čitao sam temu, sad sam definitivno više za tuš kabinu od čvrste plastike nego stakla, ako se može uklopiti u tu cifru neka poznatija marka bilo bi super, ako ne onda može proći i neka kineska varijanta..

Recimo ovakvo nešto bi trebalo biti:

http://vodotehnika.hr/trgovina.php?p...proizvodID=554

Proizvođač je Teuco, nema cijene?

Evo tu se možda bolje vidi:
http://idromassaggio.internicasa.it/...e_doccia-.html

Znači takvo nešto nas zanima, ali uopće ne mora biti hidromasažna sa svim ovim dodacima, dovoljna je obična, samo da je zatvorena.

Hvala na svim informacijama

P.S. Sve radnje koje preporučite moraju raditi subotom,ili čak i nedjeljom ujutro jer drugačije ne stignemo
Puno želja...malo vremena....i reletivno skroman fond (za ovako nešto).
Dosta "neobičnih" kombinacija sam nalazio u ABC interijerima (Zavrtnica)....Rade i subotom..Doduše....ne zujim tamo sam nego odvedem stranke kad im radim kupaonicu pa s njima gledam. Iako je svakom majstoru mrsko hodanje po salonima...ali stranke se nekada zaigraju pa bi nešto što je tehnički neizvodivo...i onda moraju slušati glas razuma :-)

Kako god....probati u ABC interijerima. Osim njih dosta "neobičnih" stvari ima i Špina ali za 3000 kn nemate tamo što tražiti.
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 21:13   #312
Quote:
Davor2403 kaže: Pogledaj post
...

P.S. Sve radnje koje preporučite moraju raditi subotom,ili čak i nedjeljom ujutro jer drugačije ne stignemo
ljetos je dobar izbor bio u pevecu i dobar omjer kvaliteta - cijena
naravno da nemam pojma što sad nude ali nazoveš i pitaš, prema nama su bili susretljivi
e da, pitaj i metro, znaju im se zalomiti neke kabine i neke akcije za malo novaca
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 21:50   #313
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ljetos je dobar izbor bio u pevecu i dobar omjer kvaliteta - cijena
naravno da nemam pojma što sad nude ali nazoveš i pitaš, prema nama su bili susretljivi
e da, pitaj i metro, znaju im se zalomiti neke kabine i neke akcije za malo novaca
Ljudi se uhvate niske cijene i solidnog izgleda pa potrče u Pevec jer im se čini kao super ponuda. A to što je tamo baš povoljno je dno dna.
Pevec ima valjda 70% izložbenih tuš kadi i kabina proizvođača Greenline koji je ugalvnom za sezonu-dvije. Kad montiram te niskodudžetene tuš kabine sve se izvija-skoro pa trebam još dvojicu da ju drže da se ne razleti.,detalji loše napravljeni,kotačići jadni da je to očaj.
A slavine i pipe te marke da ne spominjem.
Od srednje niže klase ipak preporuka za Kolpu i Aquastil (makar one kod nas slove kao viša klasa).
Uspoređivao sam dosta cijena npr Geberit,Inker,Kolpa,V&B itd....u Bauhausu. Kod njih su cijene toga više nego npr u Ferotermu. ISto tako i neki drugi materijali npr Knauf, Teranil itd.
U Bauhausu je dosta proizvoda koje dofuraju iz vana pa se cijeni istih nema usporediti sa takvima jer samo oni imaju to.
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 22:45   #314
čovjek pita di ima jeftinije za pogledati pa nek pogleda i zaključi jel mu to valja a nije da je tamo sve smeće, ima nekvalitetnih stvari i za skupe novce i u finim dućanima
3000 kn je mali budget za tuš kabinu no ako nema neće se novci stvoriti
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:56   #315
Pa i nije tako puno želja, rekao sam da može biti i najobičnija, samo da je polukružna 80x80 i zatvorena, sa zadnjim stranicama...
Ova iz vodotehnike što sam stavio link mi služi kao neki okvirni primjer, uopće ne mora biti hidromasažna... Evo recimo ova u Pevecu se čini takva, zatvorena:

http://www.pevec.hr/prodajni-program...co-80x80-3841/

Naravno, volio bih i ja kupiti nešto kvalitetnije, ali ne mogu ja sada stvoriti još 3000 kuna

A nisam iz Zg, i neću imati puno vremena po ZG, pa bih onda volio znati gdje točno gledati, da ne gubim vrijeme po raznim prodavnicama, a češće ovakvih stvari bude u radnjama tipa Pevec, Bauhaus nego u tim razvikanim..

Za sada znam da ću pogledati Pevec, Bauhaus i Metro, i možda odem do Vodotehnike, ne znam gdje još..?!
Davor2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:57   #316
Da li netko ima iskustva s aquestil ritmo pravokutnim kadama s oblogom?http://www.aquaestil.hr/view_product.asp?pid=272 Ona ima široki sifon fi90 , da li je to potencijalno neki problem? uz nju smo mislili uzeti i huppe klizna vrata na nišu
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 20:18   #317
imam tuš kadu s takvim sifonom zadnjih 3,5 godine, no, ne razumijem zbog čega bi taj sifon bio potencijalni problem.
moja tuš kada nije ritmo nego rumba, ali to je to što se tiče sifona, isti su.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 21:14   #318
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
imam tuš kadu s takvim sifonom zadnjih 3,5 godine, no, ne razumijem zbog čega bi taj sifon bio potencijalni problem.
moja tuš kada nije ritmo nego rumba, ali to je to što se tiče sifona, isti su.
niti meni...rekla, kazala pa da provjerim ako netko ima slučajno...generalno sam stekla dojam da je većina aquaestilovih tuš kada vrlo dobra no uvijek će biti onaj 1 % kojima se nešto desilo pa odmah svima govore da to ništa ne valja
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 14:40   #319
PlaGradim kuću i planiram ugraditi tuš vrata u otvor dimenzija 130*80cm koji ide u slovo U.
Jako mi se sviđa da na sva tri zida i dolje stavim pločice koje bi skoro bile u ravnini s podom kupaonice a ne tuš kadu.
Kakva su iskustva forumaša s ovom solucijom? Koliko sam shvatio treba obratiti pažnju na hidroizolaciju, što se po meni podrazumijeva prilikom ugradnje bilo kojeg tuša?
Tunjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 20:20   #320
Quote:
Davor2403 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav svima

Pitanje za one iz Zagreba, ali i one druge koji možda znaju

Dakle, gdje u Zagrebu potražiti tuš kabinu, polukružnu, dimenzija 80x80 ali da ima i zadnje stranice?! Dakle ne mora biti masažna, ne mora biti gore zatvorena (može naravno i biti), ali da ima zadnje stranice, dakle da se ne montira izravno na pločice, nego da ima zadnje dvije stranice pa da su pločice zaštićene...?!?

Stanje u WC-u nam je takvo da može samo polukružna, nikako četvrtasta, i max 80x80. Spremni smo izdvojiti nekih max 3000 kuna..

Čitao sam temu, sad sam definitivno više za tuš kabinu od čvrste plastike nego stakla, ako se može uklopiti u tu cifru neka poznatija marka bilo bi super, ako ne onda može proći i neka kineska varijanta..

Recimo ovakvo nešto bi trebalo biti:

http://vodotehnika.hr/trgovina.php?p...proizvodID=554

Proizvođač je Teuco, nema cijene?

Evo tu se možda bolje vidi:
http://idromassaggio.internicasa.it/...e_doccia-.html

Znači takvo nešto nas zanima, ali uopće ne mora biti hidromasažna sa svim ovim dodacima, dovoljna je obična, samo da je zatvorena.

Hvala na svim informacijama

P.S. Sve radnje koje preporučite moraju raditi subotom,ili čak i nedjeljom ujutro jer drugačije ne stignemo
u zadnje vrijeme imamo velikih problema sa tuš kadom pa malo čitam temu, pa sam naišla na ovo. problemi su u vidu propuštanja tuš kabine, koliko god je kitali. u biti se radi o okviru i vratima, dimenzija 80x80. pošto je keramičar bio malo bolji majstor, pločice na zidu idu malo ukrivo i nema šanse da se dovoljno zakita da nakon nekog vremena ne počne propuštati, sa lajsnom ili bez.

sad sam naišla na ovaj post. nisam imala poima da postoje "zatvorene" tuš kabine. znači takva tuš kabina je skroz "spojena"? znači ne može propuštati nikako vodu na ovom spoju gornjeg i doljnjeg okvira?

kolko im je cca cijena? isto trebam 80x80, ne mora biti polukružna, stane mi i kockasta.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.