Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2009., 16:50   #1
Fizički me ne privlači al ga volim?

vec sam ovo napisala u temi u kojem tip govori da je njemu njegova cura neprivlacna al mislim da je bolje da otvorim svoju temu...

U vezi sam sa tipom kojega se sramim, sramim se njegovog izgleda , a razlog je sto znam sto bi moji prijatelji rekli o njemu , ustvari znam da bi se sokirali jer sam ja stvarno puno lipsa od njega i ovako kad sam im rekla za njega da nije bas fizicki rekli su mi da ga odjebem....Od nekih cak i skrivam da je između nas to sad ozbiljno, stvarno sam uzasna!!!!!!!!!!

Znam da sam grozna jer se toliko bojim sto bi moji prijatelji rekli o njemu, a samo ga je par mojih prijateljica vidilo i one su rekle da sta ja radim s njim i da ne mogu virovat da sam s nekim tako ruznim....
Neke ga naravno nikad nisu vidile jer se uzasno bojim njihovih kritika, znam da je to uzasno od mene, al sta cu..... Suludo mi je to sta sam prije njega bila u vezi 4 godine sa tipom koji je meni bio san snova po izgledu, maneken, bila sam luda za njim, a one sad govore da ne znaju sta sam ja u njemu vidila
ovaj sad zivi u drugoj zemlji tako da ga i nisu nikad imale prilike vidit.....

Nas odnos je prvo zapoceo sexom, necu sad o tome u detalje al tada mi je trebalo puno paznje i on se tu nasao....
Nas sex je fenomenalan, ovako kad se ne vidilo dosta pricamo o tome sta ko voli u sexu, ja mu sve govorim kako i sta zelim i on ispunjava svaku moju zelju ..... ali on meni nije fizicki privlacan!!
Stvar je u tome sta je meni stvarno super s nim kad smo mi zajedno, nikada ispred nikoga nisam bila tako opustena i tako svoja mozda upravo iz razloga jer mi u pocetku nije bas bilo stalo do njega, nisam nista glumila ko sta se obicno glumi na pocetku neke veze... a on je postao lud za mnom i nije mu jasno zasto ja njega skrivam

znam da nije fer prema njemu, i ja sam se u međuvremenu u njega zaljubila al opet postoji ta kocnica- sta ce moji prijatelji rec????
nije me briga za neke nepoznate da nas vide nego bas za moje prijatelje....
oni su na pocetku kad sam im ja rekla da se mi samo sexamo bili protiv toga, tako da sam ja to i skrivala....

on je stvarno predivna osoba, sve bi ucinio za mene a da ne pricam o sexu, konstantno svrsavanje...on mi je dosad najbolji a nije da nemam iskustva....

isto tako mi nije jasno to kad sam bila u vezi 4 godine sa tim prezgodnim deckom za kojim sam bila luda, mene je napalio sam pogled na njega al sex....nije bio bas nesto...da ga nisam volila tu bi se radilo cak i o losem sexu....a i nisam bila bas previse opustena, previse sam razmisljala u sexu:ajme sto ako on vidi celulit, ajme jel ovo njemu privlacno....
a s ovim koji mi nije fizicki privlacan dozivljavam orgazme i opustena sam kao nikad dosad!!!!!!!

s ovim se toliko cesto i ne vidim al se vaki dan cujemo i par puta smo bili cak i prekinili i kad ga nisam cula mislila sam da cu umrit...toliko mi je falilo to da me nazove i napise mi par poruka.....
sad se pitam da li sam se ja stvarno zaljubila u njega il sam se jednostavno navikla da imam svakodnevni kontakt s nekim i paznju s necije strane????
ne zelim ga povrijedit jer je tako super prema meni....
molim vas savjet....
cheyenne01 is offline  
Old 27.01.2009., 16:53   #2
Kompleks manje vrijednosti pred bivšim dečkom...

Sad to kompenziraš na ovom manje privlačnom koji te tretira ko boginju.



Eto...u tome se žene razlikuju od muškaraca.


Meni je recimo nepojmljiva konstatacija "savršenog" seksa s osobom koja mi je neprivlačna.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 27.01.2009., 16:56   #3
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post

Meni je recimo nepojmljiva konstatacija "savršenog" seksa s osobom koja mi je neprivlačna.
i meni je bila nepojmljiva al eto, ne znam kako se to dogodilo....
a sa deckom kojega sam obozavala sex je bio los..
cheyenne01 is offline  
Old 27.01.2009., 17:06   #4
Prvo, nemoj se zamarati što drugi misle o tvome dečku. Uvijek budi sebi na prvom mjestu, pa makar cijeli svijet mislio da ti je dečko ružan, ako je tebi super - budi s njime.
U svim vezama dođe razdoblje kada fizički izgled više nije toliko presudan. Što vrijedi imati predivnog partnera ako ti ne može pomoći, saslušati te ili ti pomoći?!
Stvarno, nemoj se zamarati što drugi misle, uživaj i budi sretna što imaš pored sebe nekoga kome je stalo.

Sretno.
Akesson is offline  
Old 27.01.2009., 17:07   #5
Quote:
cheyenne01 kaže: Pogledaj post
i meni je bila nepojmljiva al eto, ne znam kako se to dogodilo....
a sa deckom kojega sam obozavala sex je bio los..
i meni se desilo slicno, ali nakon serije vaginalnih orgazama koje mi je priustio, odma mi je postao privlacan
a kada sam ga jos malo bolje upoznala, i vidjela koliko je super, uopste me nije bilo briga sta ce iko da misli o njemu, i sto su vecina njegovih prijatelja ljepsi, jer sam bila sretna sa njim, i ubijedjena da mi ne bi bilo toliko lijepo sa ijednim od njih.
i bas sam bila ponosna sto sam sa njim.
iako objektivno, bio je ruznjikav
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Old 27.01.2009., 17:10   #6
Quote:
cheyenne01 kaže: Pogledaj post
i meni je bila nepojmljiva al eto, ne znam kako se to dogodilo....
a sa deckom kojega sam obozavala sex je bio los..
mozda zato sto pred gadnim mislis da se nemas cega sramiti.... a istina je, nemas se pred nikim.
4fun is offline  
Old 27.01.2009., 17:12   #7
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Kompleks manje vrijednosti pred bivšim dečkom...

Sad to kompenziraš na ovom manje privlačnom koji te tretira ko boginju.


Eto...u tome se žene razlikuju od muškaraca.

Meni je recimo nepojmljiva konstatacija "savršenog" seksa s osobom koja mi je neprivlačna.
Evo Svibs je sve rekao..
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Old 27.01.2009., 17:13   #8
Ja se pitam koliko imas godina jer kao da citam nesto sto je napisala djevojcica od 15,16god.Pa jel ti curo draga uopce imas svoje ja i svoje misljenje?Sto te briga sto ce netko reci za tvog decka ako ti zelis biti s njim?Ali ako ga se sramis onda ga bolje ostavi i daj mu priliku da bude s nekom koja ga zasluzuje!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Old 27.01.2009., 17:21   #9
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
i meni se desilo slicno, ali nakon serije vaginalnih orgazama koje mi je priustio, odma mi je postao privlacan
a kada sam ga jos malo bolje upoznala, i vidjela koliko je super, uopste me nije bilo briga sta ce iko da misli o njemu, i sto su vecina njegovih prijatelja ljepsi, jer sam bila sretna sa njim, i ubijedjena da mi ne bi bilo toliko lijepo sa ijednim od njih.
i bas sam bila ponosna sto sam sa njim.
iako objektivno, bio je ruznjikav
i meni je postao super i ja znam da sam ja glupa jer mi je toliko stalo do misljenja mojih prijateljica i sad kad malo bolje razmislim ne znam ni zasto su mi te osobe prijateljice jer se prave da su najpametnije a ja sam glupa jer se stavljam pod njihov utjecaj.........
cheyenne01 is offline  
Old 27.01.2009., 17:24   #10
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Ja se pitam koliko imas godina jer kao da citam nesto sto je napisala djevojcica od 15,16god.Pa jel ti curo draga uopce imas svoje ja i svoje misljenje?Sto te briga sto ce netko reci za tvog decka ako ti zelis biti s njim?Ali ako ga se sramis onda ga bolje ostavi i daj mu priliku da bude s nekom koja ga zasluzuje!
imam 26 godina i znam da sam u kurcu....i ne osjecam zbog toga dobro...
al treba mi misljenje drugih ljudi jer ocito se ne mogu pouzdat u svoje prijateljice neke...
ne zelim ga ostavit i suprostavit cu se prijateljicama..
cheyenne01 is offline  
Old 27.01.2009., 17:29   #11
ljepota je u očima promatrača!!

ali opet ne kužim kako se netko može seksat s nekim, ljubit i napalit se na nekoga ako mu se ne sviđa i nije mu fizički privlačan!

@autorica teme
boli te briga šta će ti prijatelji reć, uostalom, ako su ti imalo prijatelji ne bi ti trebali kvocat oko fizičkog izgleda tvog dečka!
što njih briga jesi li ti s quasimodom ili brad pittom, bitno je da si ti sretna!!
chiela is offline  
Old 27.01.2009., 17:30   #12
Quote:
cheyenne01 kaže: Pogledaj post
imam 26 godina i znam da sam u kurcu....i ne osjecam zbog toga dobro...
al treba mi misljenje drugih ljudi jer ocito se ne mogu pouzdat u svoje prijateljice neke...
ne zelim ga ostavit i suprostavit cu se prijateljicama..
Bez uvrede ali iznenadjuje me da je osoba od 26 godina toliko ovisna o misljenju svojih prijateljica pa opcenito i o misljenju drugih ljudi...Bitno je sto ti zelis i osjecas,ako ti je tako dobro u vezi s njim i kazes da ti je i stalo do njega ne vidim gdje je problem?Ti bi ocito prvo trebala poraditi na sebi...Ja tu ne vidim nikakav problem u njemu,ni u njegovom izgledu...Ti si ta koja ima ozbiljan problem i moras ga rijesiti sama sa sobom!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Old 27.01.2009., 17:33   #13
Puno bi mi manje strašno bilo da ti je izgled do te mjere važan da kandidata odjebeš zbog prišta na čelu i nosa koji je 1cm veći nego što bi trebao nego zbog toga što će "ekipa" reći.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 27.01.2009., 17:35   #14
Quote:
chiela kaže: Pogledaj post
ljepota je u očima promatrača!!

ali opet ne kužim kako se netko može seksat s nekim, ljubit i napalit se na nekoga ako mu se ne sviđa i nije mu fizički privlačan!

@autorica teme
boli te briga šta će ti prijatelji reć, uostalom, ako su ti imalo prijatelji ne bi ti trebali kvocat oko fizičkog izgleda tvog dečka!
što njih briga jesi li ti s quasimodom ili brad pittom, bitno je da si ti sretna!!
posebno mi je moja cimerica zvocala nad glavomdjebi ga, odjebi ga, ajme ja ne bi nikad mogla bit s tipom koji je ovakav, koji je onakav....kao da je ona miss svijeta....i stalno me ispitiva u vezi njega i dijeli neke svoje bogom dane savjete a meni se neda uopce ulazit u nikakve rasprave s njom jer kad uđem to je rupa bez dna, mislim da je se pomalo i bojim...

najgore mi je od svega jos bilo sta je za bivseg decka rekla da sta sam ja vidila u njemu, da je ruzan, da je peder, da njoj nije stalo do fizickog izgleda al da ne zna sta sam ja snjim radila.....
cheyenne01 is offline  
Old 27.01.2009., 17:42   #15
Quote:
cheyenne01 kaže: Pogledaj post
posebno mi je moja cimerica zvocala nad glavomdjebi ga, odjebi ga, ajme ja ne bi nikad mogla bit s tipom koji je ovakav, koji je onakav....kao da je ona miss svijeta....i stalno me ispitiva u vezi njega i dijeli neke svoje bogom dane savjete a meni se neda uopce ulazit u nikakve rasprave s njom jer kad uđem to je rupa bez dna, mislim da je se pomalo i bojim...

najgore mi je od svega jos bilo sta je za bivseg decka rekla da sta sam ja vidila u njemu, da je ruzan, da je peder, da njoj nije stalo do fizickog izgleda al da ne zna sta sam ja snjim radila.....
I ja sam imala čitavu gomilu lažnih,zavidnih i ljubomornih prijateljica.Niti jedan moj dečko nije im bio po volji.Na kraju sam ih sve po redu odjebala i ostala s tipom koji mi se sviđa iako one smatraju da je neobrazovana seljačina.Njihovi atipovi su još puno goari.Tvoje frendice su iskompleksirane i praznoglave glupače i riješi ih se dok još možeš.
waka is offline  
Old 27.01.2009., 17:44   #16
da,tako su i meni srali
pogotovo u obitelji
ajme kakav ti je ovaj
pa ovaj ti ima kleppave uši,onaj ti ima pjegice,onaj je premršav
svakome nađu manu
mene toliko zaboli kifla za to da ti ne mogu opisati
ženo,tvoji prijatelji su u najmanju ruku zbilja površni i pokvareni kad mogu čovjeka osuđivat na temelju fizičkog izgleda,a nisu ga ni upoznali
očajno
Mona* is offline  
Old 27.01.2009., 17:45   #17
Ako je tebi on ok i frendice to trebaju prihvatiti, pa nisu one sa njim da im se treba sviđati...
A inače muškarci nisu djevojke tj. da bi bili privlačni ne moraju biti manekeni, traži se skroz drugo, npr. da je dobar jeb****, da te drži ko kraljicu između ostalog i da postoji neka kemija između vas...ti bi nešto više od toga ?
kuroishijin is offline  
Old 27.01.2009., 17:46   #18
problem je, sto ona zna da on njoj nije lijep... a to sjeme zajeba samo raste u glavi... mic po mic.
4fun is offline  
Old 27.01.2009., 17:49   #19
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Bez uvrede ali iznenadjuje me da je osoba od 26 godina toliko ovisna o misljenju svojih prijateljica pa opcenito i o misljenju drugih ljudi...Bitno je sto ti zelis i osjecas,ako ti je tako dobro u vezi s njim i kazes da ti je i stalo do njega ne vidim gdje je problem?Ti bi ocito prvo trebala poraditi na sebi...Ja tu ne vidim nikakav problem u njemu,ni u njegovom izgledu...Ti si ta koja ima ozbiljan problem i moras ga rijesiti sama sa sobom!
imas pravo....znam da imam problem....
jos mi je najgore sta kad ga upoznam s nekim poznanicima za par dana dođe mi prijateljica:ajme rekla mi je ova da si ih upoznala, rekla je kako je ruzan...

znam da imam problem i da trebam poradit na tome, i poradit cu
cheyenne01 is offline  
Old 27.01.2009., 17:52   #20
sta reci? tikve u obliku mozga

ili verzija, nikom ne da, a na kraju da zadnjoj budali koja je iskoristi...


zenske koje donekle traze utocisce ili zenske koje zele pojacat svoje utocisce... to vec rade s nekim ciljem i razumom...ali sve ostale koje imaju sve i zadrzavju se na jednom mjestu... su pasivne kuharice

ali opet bolje i to nego da postanu raspustenice... koje ne znaju vise nit sta rade... a tih je danas 70 posto
supher mali is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger