Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2012., 15:40   #81
tako su mi rekli. nemam pojma. kad smo s tim očistili, nestao je svaki trag bilokakvog smrada. i dobro očisti.

za kožnu fotelju smo dobili sredstvo koje se sastoji od dva dijela - čišćenje i njegovanje plus spužvica. uz eko ne daju ništa.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 16:02   #82
Naime upravo kokosom tj. kokosovom mascu i neuspjelim pokusajem kuhanja nekog carobnog domaceg pudinga sam neki dan zastopala odvod sudopera, prvi put u zivotu.
Hitne intervencije su iscupale iz cijevi savrseno mirisljavi, potpuno bijeli cep.
Kad sam prala lonac, sve je jos bilo tekuce.
Valjda kokos ima odredjena svojstva da napravi barijeru.

Uz garniture od eko koze neki ducani/proizvodjaci daju setove za ciscenje. Pise na njima da ciste i njeguju u jednom potezu. No kako ovdje namjestaj smrdi po crkotini ja bih to reklamirala.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 19:04   #83
Baš ću probat to s kokosom. thnx
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 00:35   #84
pozz,nova sam ovdje,kupila sam u emmezeti fotelju od eko kože prije 6 mjeseci i danas sam primjetila da je popucala na više mjesta a baš se ni ne koristi često,mislim da bi to trebala reklamirati,znam da nije neka kvaliteta,al da se raspadne za pol godine,to nisam očekivala,imate li slična iskustva?
botija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 23:01   #85
Gdje se mogu kupit ti proizvodi za ciscenje fleka na eko kozi?
Imam stolice bež boje i na mjestima su fleke,kako god netko u crnom sjedne ostane i ne ide dolje.luda sam
Pocele su mi na rubu gore pucat.jel se tamo najvise povlaci.cime mazete da se to izbjegne?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 13:42   #86
Imam stolice od bijele eko kože. Kad smo kupovali žena je rekla da se super očisti sa sredstvom za stakla i papirnatim ručnicima. Tako i radim, prozirni Ajax i Violeta ručnici za staklo, skine se sve od tamnih hlača.
Garnitura je od bijele kože i nju mi je definitivno teže održavat, blazinice za skidanje šminke natopim destiliranom vodom i time brišem. Još uvijek trežim nešto pametnije ali strah me probavat da je ne uništim. Na kvadrinoj stranici savjetuju nešto voda i brašno ali ne usudim se... Mislim da ću probat ovo s kokosm!
Tena33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 21:40   #87
ali cula sma da postoje bas neki preparati za to odrzavanje,ali gdje gd pitam nemaju,trebali bi barem ti saloni namjestaja drzat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 22:29   #88
Ja sam u harvey normanu kupila sredstvo za čišćenje kožne garniture i odlicno je.možda ja malo skuplje (300-njak kuna)ali traje već 2 god.garnitura je bež boje i odlično se očisti u paketu je i mljeko za održavanje i premaz.
enčii is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 17:54   #89
Quote:
enčii kaže: Pogledaj post
Ja sam u harvey normanu kupila sredstvo za čišćenje kožne garniture i odlicno je.možda ja malo skuplje (300-njak kuna)ali traje već 2 god.garnitura je bež boje i odlično se očisti u paketu je i mljeko za održavanje i premaz.
eh,kad mi tu nemamo hn znaci dobro je,jel skida npr crne,tamne fleke od odjece?to mi bitno?jel kod mene izgleda cesto u tamnoj odjeci dolaze kad mi ostaju te mrlje
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 18:31   #90
Eko kožu čistim sa dva omiljena mirisa, Pronto lavanda (za namještaj i kožu) ili Niveino mljieko za tjelo.
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 22:51   #91
Quote:
petra00 kaže: Pogledaj post
Eko kožu čistim sa dva omiljena mirisa, Pronto lavanda (za namještaj i kožu) ili Niveino mljieko za tjelo.
mlijeko nivea ti skine te tamne fleke od odjece?meni nema stvari sta je skinulo,ne znam sta nisam vise probala
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 01:44   #92
Probaj opal pastu. Napravi pjenu u toploj vodi sa opal pastom (može se dodati i deterdžent za suđe sa opalom), onako mašući sa dlanom kroz vodu. Uzmi pamučnu krpu i tim pokušaj oprati kožu.

(Ja tim perem i tepihe i merežicom za krumpir.)

Takođe dobra stvar bi mogla biti praškasti kvalitetniji deterdžent za veš, satviti na smočenu spužvicu i probati istrljati feke.

Ne znam je li itko spomenuo one magične bijele spužvice iz Mulera i DM-a. Ja sam ih koristila na rosfraju, ali ne znam bili pomogle na koži. Vrjedi pokušati.

Zadnje uređivanje petra00 : 13.01.2014. at 01:50.
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 09:53   #93
Quote:
Tena33 kaže: Pogledaj post
Imam stolice od bijele eko kože. Kad smo kupovali žena je rekla da se super očisti sa sredstvom za stakla i papirnatim ručnicima. Tako i radim, prozirni Ajax i Violeta ručnici za staklo, skine se sve od tamnih hlača.
Garnitura je od bijele kože i nju mi je definitivno teže održavat, blazinice za skidanje šminke natopim destiliranom vodom i time brišem. Još uvijek trežim nešto pametnije ali strah me probavat da je ne uništim. Na kvadrinoj stranici savjetuju nešto voda i brašno ali ne usudim se... Mislim da ću probat ovo s kokosm!

ubit ces eko kozu vrlo brzo sa tim. Postoje sredstva za ciscenje eko koze i koze i mogu se po vrlo povoljnoj cijenu kupit u DMu, MUlleru, Kozmu it.... Sredstva sa ciscenje stakla isusuju.
Dobre su Pampers (zelene) baby vlazne maramice za ciscenje tragova od hlaca, kemijske olovke itd
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 21:52   #94
Quote:
petra00 kaže: Pogledaj post
Probaj opal pastu. Napravi pjenu u toploj vodi sa opal pastom (može se dodati i deterdžent za suđe sa opalom), onako mašući sa dlanom kroz vodu. Uzmi pamučnu krpu i tim pokušaj oprati kožu.

(Ja tim perem i tepihe i merežicom za krumpir.)

Takođe dobra stvar bi mogla biti praškasti kvalitetniji deterdžent za veš, satviti na smočenu spužvicu i probati istrljati feke.

Ne znam je li itko spomenuo one magične bijele spužvice iz Mulera i DM-a. Ja sam ih koristila na rosfraju, ali ne znam bili pomogle na koži. Vrjedi pokušati.
probala spuzvice i one ok ociste ono kad ona sva poprimi drugu boju nije vise cisto bijela ali ako je jaka crna fleka od odjece ma kakvi ,kazem nema stvari sta bi skinulo,a probala toliko toga

Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post

ubit ces eko kozu vrlo brzo sa tim. Postoje sredstva za ciscenje eko koze i koze i mogu se po vrlo povoljnoj cijenu kupit u DMu, MUlleru, Kozmu it.... Sredstva sa ciscenje stakla isusuju.
Dobre su Pampers (zelene) baby vlazne maramice za ciscenje tragova od hlaca, kemijske olovke itd
koja sredstva,znas nazive?da pogledam u dm,mullleru i kozmu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 21:43   #95
Slučajno sam nabasala na ovu temu tražeći rješenje za svoj problem.
Imam u kući garnituru od eko-kože i nemam nikakvih problema s održavanjem.
Evo već godinama ju imam i ko nova je.
U Müller drogeriji imate za kupiti sredstvo za održavanje kože koje je ODLIČNO.
Manja crvenkasta bočica na kojoj piše POLIBOY LEDER INTENSIV PFLEGE.
Za sve kožne površine je (torbe, jakne, garniture, cipele...)
Jednostavno je za korištenje: na običnu pelenu za bebe stavi se malo tog sredstva i dobro se namaže željena površina. To je to.
Ja ju mažem svaku subotu i ista je kakva je bila dok je bila nova (sad ju imam 5 godina).

Nego, znam da nije idealna tema za to, ali zna li netko kako očistiti sky kožu? Imam neku jaknu od nekog mekanog poliestera s dijelovima sky kože. Na kapuljači ima krzno (umjetno), a punjena je perjem. Na kemijskom ne žele obrati (previše materijala različitih), a na jakni piše: professionel cleaning only!
__________________
Ne sudi onima koji su zbog ljubavi izgubili ponos, nego onima koji su zbog ponosa izgubili ljubav.
svejesuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 14:09   #96
Eko koža

Nažalost nemam dobra iskustva. Krenula i ja sa dječijim maramica sa kremom i svašta nešto no već nakon 2 godine, prvo su se pojavile tanke crtice.....pa je to počelo pucati....i sada izgleda grozno. Šteta samo na sjedećem dijelu trosjeda, fotelja, tabure, kutni dio dvosjed u odličnom stanju Gdje sam pogriješila?
dino92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 01:29   #97
Pogriješila si jer nisi kupila pravu kožu.
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 10:27   #98
Question

Trebam savjet, a ne znam gdje pitati pa stavljam ovdje. Naime, imam ovcije krzno (ne umjetno, vec ono sisano pa ljepljeno na podlogu) i zanima me kako ga oprati. Pocelo je dobivati zutu boju i runo se zgrudalo. Etiketu sam skinula jos kad sam ga kupila i bacila.
Vidim da ga puno vas takodjer ima kod kuce pa me zanima kako odrzavate?
Hvala puno svima na pomoci!
mare11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 11:44   #99
Nemam krzno,ali ga mislim kupiti.Ugl. prvo što mi pada napamet i što bih vjetojatno i učinila je da bih ga oprala sa dječjim šamponom,isprala i upitrijebila neki dobar regenerator za kosu,izčešljala ga češljem sa širokim zubcima i isprala.Dobro bih ga ocijedila u ručniku i sušila na buri...ne na ditektnom udaru sunca.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 11:53   #100
Meni je negdje ostalo u pamcenju da je neko to ovcje runo stavio u vesmasinu... Jer ne smijem se saginjati i nema sanse da ga rucno operem. A i stize hladna fronta i sigurno mi se nece posusiti vani. Tako da ce morati cekati proljece. Steta, bas sam se nadala da cu to sad rjesiti...
Inace super sam zadovoljna s tim. Mekano i toplo za sjediti, po ljetu ne grije jako. Ma idealno!
mare11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.