Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2008., 19:30   #21
Quote:
Jelica Izjelica kaže: Pogledaj post
Themelia je generalni zastupnik za caligaris u RH i puno su jeftiniji od Mebla. Kupili smo kod njih Calligarisov stol i stolice s kojima smo prezadovoljni i prosli smo tisucu i pol kuna jeftinije od ponude koju su nam za isti namjestaj napravili u Meblu. Themeliu imas na velesajmu, u paviljonu 12.
Po ne znam koji put informiram javnost da Calligaris nema generalnog zastupnika za RH i da postoji nekoliko odabranih distributera, a o njima samima ovisi koju ce cijenu formirati...tako da provjerite na nekoliko mjesta jer cijene nisu jedinstvene. Popis ovlastenih distributera mozete provjeriti na http://www.calligaris.it/05_punti_ve...HR&page=1&cm=i
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 19:37   #22
Quote:
hro kaže: Pogledaj post

Što se tiče grebanja, nisam sigurna da se na smeđem staklu vidi više nego recimo na "prozirnom" (tj. zelenkastom). Nekako bi bilo za očekivati da se na smeđem vidi manje (jer se ne grebe boja, nego onaj gornji sloj stakla), obzirom da je tamno.
Nema veze koje je boje staklo jer je boja ispod stakla tj. na dnu, a grebe se povrsina samog stakla. Meni se dogodilo da se te ogrebotine vide samo kad dodje sunce, jer se onda odsjaj ogrebotine na gornjem dijelu stakla reflektira dolje na boju i onda se ogrebotina vidi (kao sjena)....inace ne...Nadam se da nisam bas zakomplicirala Pa sad kad promislim, mislim i ja da se bolje ogrebotine vide na svijetlom staklu nego na tamnom...
A prasina se vidi na svemu, ima je svaki dan, tako da...
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 09:37   #23
Informacija za gđu iz PR-a: meni su tako rekli prije godinu dana kada sam kupovala svoj namještaj kod njih.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 10:06   #24
Nisam ti ja nikakav PR nego sam samo ispravila informaciju za koju smatram da nije tocna, sto se vidi i sa njihove sluzbene web stranice.
Offtopic: Izmedju ostalog, i iz vlastitog iskustva znam da nije moguce dobiti njihovo generalno zastupnistvo jer su nam rodjaci u Italiji slucajno prijatelji od jednog suvlasnika calligarisa. Neki clanovi uze obitelji su se raspitivali oko mogucnosti da se postane generalni zastupnik, pa su rekli da nema sanse. Themelia je jedna od ovlastenih distributera, kao i jos neki...
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 18:20   #25
Moguće. Najbolje da nazoveš Themeliu i još to i potvrdiš.
Najbolja informacija je provjerena informacija
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 21:46   #26
Al grizeš...
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 09:19   #27
samo one koji me tapšu po glavi
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 09:31   #28
ako je tebi tapsanje po glavi to sto sam ja rekla da tvoja informacija nije tocna, onda stvarno ne znam sto radis na ovom podforumu...ovdje smo da razmjenjujemo informacije o interijerima a ne da se durimo kao ti...ponasas se kao malo dijete...ako ti ovdje navedene informacije nisu potrebne, onda ih ubuduce nemoj niti citati...
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 14:49   #29
hvala svima koji su podijelili svoja iskustva sa calligaris proizvodima

jucer smo narucli stolice icon (bijela koza) i stol baron (caffe staklo) u cadoru rok isporuke 45 dana ...javim se kad mi sve unesu u dnevni i kad testiramo staklo i stolice

jos jedan info za forumase koju kupuju u ri:

calligaris stolice te Ims stolovi i stolice se mogu kupiti u Kult ducanu preko puta kontinentala.
nisam isla ali sam zvala i skuplji su cca 90 kn po stolici i nemaju jos katalog za stolove.
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:43   #30
Uputila sam te da bolje provjeris svoju (rekla-kazala) informaciju. Tvoj stav "ne znam koliko puta moram obavijestiti svekoliku javnost" popraćen emoticonom pokazuju koliko si uvjerena da ta javnost nema ni trunka pojma o calligarisu. Malo uljudnosti u komunikaciji ne bi škodilo odrasloj osobi.
Ako mislis obavjestavati ljude o nečemu, informiraj se iz vise izvora. I molim te, nemoj me upućivati u koji ću podforum ulaziti, ok?
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:50   #31
Upozorenje

A sad je dosta
Ako se i dalje namjeravate prepucavati koja je dala točniju informaciju, prebacite se na PMove. Svaki slijedeći takav upis ovdje na temi bit će kartoniran.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 08:57   #32
Je li može koja slika stola i stolica?
Jelsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 15:31   #33
mogu li vas zamoliti za neke okvirne cijene stolova i stolica?
hvala puno!
__________________
''...noone is innocent...''
quazar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 19:14   #34
ima li tko iskustva sa stolom planet? naime nisu imali izlozbeni primjerak kad sam bila u in-artu... cijena nije bas mala (Ø 120 kosta cca 3800 kn) i jako mi je bitno da je stol stabilan, da se ne klima cim ga dotaknes..
to je ovaj stol:

dolazi u vise kombinacija noge i ploce
ako itko ga itko ima ili ga je bar dotaknuo pliz svaki komentar/savjet/misljenje je dobrodosao

btw netko je pitao za cijene, a osim stola za oko mi je zapela stolac icon, stvarno je fenomenalan

u kozi : cca 1375 kn
u tkanini: cca 1100 kn

imaju i odlican izbor boja koliko sam uspjela vidjeti u njihovom katalogu
imaju i 10% popusta (ove cjene koje sam napisala su bez popusta) , neznam jel taj popust stalno ili sam naletila
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 20:49   #35
stol je predobar... ali 3800kn? A pretpostavljam da je drveni.
U principu meni treba samo ovako lijepo elegantna noga. Ništa više.
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 20:52   #36
@mali miš da editiram - i u themeliji i u meblu je icon jeftiniji. mi smo ga nažalost uzeli u meblu jer su nam bili povoljniji uvjeti plaćanja, ali sad je tkanina u themeliji 800 kuna, a koža 910 mislim.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 20:59   #37
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
stol je predobar... ali 3800kn? A pretpostavljam da je drveni.
U principu meni treba samo ovako lijepo elegantna noga. Ništa više.
nije drveni, ploca je od medijapana i krom noga
takve stolove je jako tesko naci kod nas (bar meni), a ako je kvalitetan ta cijena mi se cini sasvim ok
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:29   #38
Nemam informacija ali i stol i obje stolice su super
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:36   #39
@mali miš, takav stol imaš u merkatoneu, 120 mu je promjer, sjajna bijela ploča i inoks noga. noga nije bijela 1200 kuna. čini mi se poprilično stabilan. netko s foruma ga je kupio prije par mjeseci, čini mi se, prokopaj malo po temama.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:42   #40
ha ha
evo našla
to sam ti već rekla

https://www.forum.hr/showthread.php?t=337265

znači 110 je
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.