Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2009., 19:23   #41
nije istina da žene vole velike penise. žene vole prosjek
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 19:28   #42
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Mislim da prevelike uglavnom nije problem...

Većini cura sam uspio staviti dva-tri prsta, a jednoj sam skoro uspio cijelu šaku(a imam normalne muške ruke)...

Opet u sex-u nije bilo preveliek razlike...
hehehe vidi ti naših povjesničara.i oni si znaju omastiti brke

Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Aaaaaa, ti si taj koji ih širi
ja ipak mislin da je splitski faker u pitanju
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
nije istina da žene vole velike penise. žene vole prosjek
kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci. kurci.kurci.penisi.penisi.penisi.penisi.penisi.p enisi.penisi.penisi.penisi.penisi.kite.kite.kite .kite.kite.kite.kite.kite.
-ovo je sve o čemu se priča na LJESu.totalna lobotomija!
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 19:41   #43
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
hehehe vidi ti naših povjesničara.i oni si znaju omastiti brke


ja ipak mislin da je splitski faker u pitanju


kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci. kurci.kurci.penisi.penisi.penisi.penisi.penisi.p enisi.penisi.penisi.penisi.penisi.kite.kite.kite .kite.kite.kite.kite.kite.
-ovo je sve o čemu se priča na LJESu.totalna lobotomija!:kava
:
Ovo je LJES. Ako hoćeš gledati priče o Anti Padovanskom i Majci Božjoj Kondžilskoj,klikneš na taj podforum i amen.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 19:44   #44
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Ovo je LJES. Ako hoćeš gledati priče o Anti Padovanskom i Majci Božjoj Kondžilskoj,klikneš na taj podforum i amen.
ali to mi je pomalo dosadno(majka božja kondžilskakoja je to?)ali vidi se da si prava rvatca katolknja sve svece pišeš velikim slovima!


...a šta se tiče LJESa, alternative nema,tako da mi ostaju kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci. kurci.kurci.penisi.penisi.penisi.penisi.penisi.p enisi.penisi.penisi.penisi.penisi.kite.kite.kite .kite.kite.kite.kite.kite.
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 01:12   #45
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
ali to mi je pomalo dosadno(majka božja kondžilskakoja je to?)ali vidi se da si prava rvatca katolknja sve svece pišeš velikim slovima!


...a šta se tiče LJESa, alternative nema,tako da mi ostaju kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci.kurci. kurci.kurci.penisi.penisi.penisi.penisi.penisi.p enisi.penisi.penisi.penisi.penisi.kite.kite.kite .kite.kite.kite.kite.kite.
gay peder?! Ti ne bi pice, vagine i ostalu ekipu?!?
Pitanje za autora teme:
A daj mi način da sama izmjerim, pa ću znati.
Mislim da ne bi bilo neobjektivno sa tim guranjem malih, velikih......
Ko će ga znati!
Lako je vama može i sa krojačkim metrom da izmjerite
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 01:30   #46
sex sa velikom vaginom moze se usporedit sa ubacivanjem hrenovke u hodnik.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 01:54   #47
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
ali to mi je pomalo dosadno(majka božja kondžilskakoja je to?)ali vidi se da si prava rvatca katolknja sve svece pišeš velikim slovima!
To ti je jedna iz kraja odakle ja korijene vučem.. A ako ti je dosadno,onda trpi i šuti. Btw šta je s onim kožnim bičom, Interliberom i tako to... ( jbg,ipak smo na LJESU pa ono... )

Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
sex sa velikom vaginom moze se usporedit sa ubacivanjem hrenovke u hodnik.
Ovo sa hrenovkom me podsjetilo na jednog mog skorojebača. Frajer klasični tip na kojeg većina žena pada- macho držanje,visok,mišićav,crn,šarmer itd... i onda.... komarac u gaćama. Tj. hrenovka. Mogo si ga doslovno s dva prsta drkat. U erekciji.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 02:02   #48
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Ovo sa hrenovkom me podsjetilo na jednog mog skorojebača. Frajer klasični tip na kojeg većina žena pada- macho držanje,visok,mišićav,crn,šarmer itd... i onda.... komarac u gaćama. Tj. hrenovka. Mogo si ga doslovno s dva prsta drkat. U erekciji.
I mali može čuda raditi. I napraviti
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 09:25   #49
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
To ti je jedna iz kraja odakle ja korijene vučem.. A ako ti je dosadno,onda trpi i šuti. Btw šta je s onim kožnim bičom, Interliberom i tako to... (jbg,ipak smo na LJESU pa ono...)
Ovo sa hrenovkom me podsjetilo na jednog mog skorojebača. Frajer klasični tip na kojeg većina žena pada- macho držanje,visok,mišićav,crn,šarmer itd... i onda.... komarac u gaćama. Tj. hrenovka. Mogo si ga doslovno s dva prsta drkat. U erekciji.
nemoj me sad zajebati za interliber,imaš me ugostiti, nahraniti odvesti u razgledavanje..pa ako me napiješ...ko zna možda ti i dopustim da me iskoristiš! a ovom prilikom apeliram i na ostale forumašice da si mogu ispuniti sve svoje sexualne fantazije kad dođem u zg...da da lažni branitelj na kojeg ste dosad samo masturbirale bit će kod vas uživonadam se da ste maštovite!
..a za tog momka komarca...pa šta nisi rekla da ti veličina nije važna?a šta ako ja imam komarca u gaćamašta ćemo onda?


Quote:
zmayo kaže: Pogledaj post
I mali može čuda raditi. I napraviti
vidiš sad bi ti neki zlobni forumaši rekli da imaš malog, ali srićom ja sam iznad tih forumaških priprostih fintica

Quote:
piece of a dream kaže: Pogledaj post
gay peder?! Ti ne bi pice, vagine i ostalu ekipu?!?
Pitanje za autora teme:
A daj mi način da sama izmjerim, pa ću znati.
Mislim da ne bi bilo neobjektivno sa tim guranjem malih, velikih......
Ko će ga znati!
Lako je vama može i sa krojačkim metrom da izmjerite
ma najbolje da se skupimo mi forumaši svih kalibara, 5cm, 10cm, 15cm, 20cm i 25 cm.morati ćeš isprobati sve, i reći koji te najbolje ispunjava a da ne boli previše..i voila..imamo tvoju dubinu pice!
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 10:07   #50
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Ovo je LJES. Ako hoćeš gledati priče o Anti Padovanskom i Majci Božjoj Kondžilskoj,klikneš na taj podforum i amen.
ima pravo. teme su fakat postale monotone. ali opet smatram da žene ne vole veliko, bilo što...
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 10:19   #51
Quote:
zmayo kaže: Pogledaj post
I mali može čuda raditi. I napraviti
Mali da,ekstremno mali ne...samo se ti tješi...

[QUOTE=lažni branitelj;21695027]nemoj me sad zajebati za interliber,imaš me ugostiti, nahraniti odvesti u razgledavanje..pa ako me napiješ...ko zna možda ti i dopustim da me iskoristiš! a ovom prilikom apeliram i na ostale forumašice da si mogu ispuniti sve svoje sexualne fantazije kad dođem u zg...da da lažni branitelj na kojeg ste dosad samo masturbirale bit će kod vas uživo nadam se da ste maštovite!
..a za tog momka komarca...pa šta nisi rekla da ti veličina nije važna?a šta ako ja imam komarca u gaćama šta ćemo onda?

Imao ti komarca ili anacondu,svejedno. Ionako te neću potrošiti ako ću te trošiti s pola foruma. Mrš.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 10:22   #52
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Mali da,ekstremno mali ne...samo se ti tješi...
Imao ti komarca ili anacondu,svejedno. Ionako te neću potrošiti ako ću te trošiti s pola foruma. Mrš.
hej pa nismo ni spavali skupa, a već si posesivna!nastaviš li tako nećeš nikad doznati koju od tih beštija lažni branitelj ima u gaćama.gledaj to ovako lažni branitelj je kao don juan, ako bi ga imala samo jedna žena, bilo bi to nepošteno prema svim drugim ženama.jeli tako curke?
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 10:26   #53
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
hej pa nismo ni spavali skupa, a već si posesivna!nastaviš li tako nećeš nikad doznati koju od tih beštija lažni branitelj ima u gaćama.gledaj to ovako lažni branitelj je kao don juan, ako bi ga imala samo jedna žena, bilo bi to nepošteno prema svim drugim ženama.jeli tako curke?
Jbg,žensko sam ,moram malo zanovijetat. Ajde ne zapričavaj me više,dobit ću karton radi tebe.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 13:12   #54
Quote:
Stribog kaže: Pogledaj post
Znam da ovde zenski spol cini 4/5 moderatorskog tijela, ali molim da se ne brise tema kao sto se prosla obrisala, da li se neka moderatorska povrijedila temom, ne znam, tek, jako je neumjesno da se obrise tema koja ne krsi pravila foruma.

Elem, postavljena je ovdje da bi se tema prosirila na tek nesto vise od desetak muskih osoba sa kojima sam diskutovao o tome, a rijec je o prevelikim vaginama.

Jeste, nije ovo crno bijeli svijet, da se uvijek svaljuje krivica na malen penis, kao sto penis moze biti nezadovoljavajucih dimenzija, tako moze i vagina. Ovdje se misli iskljucivo na unutrasnjost vagine koja je presiroka, te ih vecina penisa ne moze zadovoljiti, a ni one penise. Ukoliko dodje vanserijski obiman penis, obe strane su zadovoljene, ali toliki penisi su ipak neznatna manjina, kao i takve vagine, pa su sanse za neki harmonican seksualni zivot jako male.

Vjerovatno se svima vama nekada desilo da ste naisli na zensku osobu sa kojom seks nije bio bog zna sta, iz cistog razloga sto bi, nakon par penetracija, prestali osjecati otpor stjenki vagine, i mogli bi "udarati u prazno" do jutro, nema stimulacije, uzitka ni orgazma.

Zanimaju me vasa iskustva i misljenja, da li se i dalje treba drzati mita da su krivi samo mali penisi, jer je cinjenica da postoje vagine toliko siroke, da ih moze zadovoljiti samo vanserijski primjerak penisa. Pored urodjeno siroke vagine, i prosirivanja koje dolazi sa godinama (ukoliko zene na paze na svoju vaginu). Licno, mislim da je genetski faktor bitan i vjezba/bavljenje sportom, jer sam imao odnose sa djevojkama po desetak godina starijima, a koje su bile uze od recimo nevinih djevojaka.

Prosirivanje moze nastati i "vjestackim" putem (koristenjem velikih seksualnih pomagala tokom masturbacije ili seksa).
Clanak o ovoj temi: http://dnevnik.hr/showbizz/erotika/j...ine-bitna.html
U clanku cete procitati i o vjezbama za vaginu, koje mogu smanjiti sirinu vagine, povecati prokrvljenost i povecati misice vagine, cineci je time uzom i osjetljivijom. Dakle, za razliku od muskaraca koji nemaju mogucnost uticaja na svoje dimenzije, zene to mogu mijenjati, te samim tim, mozda i snose vecu odgovornost za nepodobnu velicinu, na koju mogu uticati?
Da raspravimo o ovoj temi malo...

Vasa misljenja?

zene kad rode vagina im se rasiri, imao sam takvih slucajeva, nije bas ugodno, ona uziva a ti seces unutra, a govori ti da joj je velik, nisam to samo od nje cuo 19 cm i tri prsta sirine, to je poprilicno a opet, ne znam valjda mogu neke vjezbe da izvode kako bi ojacali stjenke
vento83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 16:41   #55
bez brige,poslije poroda se tako lijepo sve zasije do zuba,tak da nema frke s velicinom
nekak mi to u zamisljanju sirokih izgleda kao kod neke zene kod koje se sve objesilo-cice,guza,pa i vagina...ne znam,mozda se varam...
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 19:17   #56
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
ma najbolje da se skupimo mi forumaši svih kalibara, 5cm, 10cm, 15cm, 20cm i 25 cm.morati ćeš isprobati sve, i reći koji te najbolje ispunjava a da ne boli previše..i voila..imamo tvoju dubinu pice!
Naglasila sam već- Ne na taj način!
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 19:22   #57
Quote:
piece of a dream kaže: Pogledaj post
Naglasila sam već- Ne na taj način!
nego kako einsteinice?ajde ako pogodiš veličinu lažnog branitelja, možda budem od volje eksperimentirati sa svojim klipom i dubinom tvojem vagine(zvuči pomalo neromantično, ali je jako funkcionalno)
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 20:04   #58
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
nego kako einsteinice?ajde ako pogodiš veličinu lažnog branitelja, možda budem od volje eksperimentirati sa svojim klipom i dubinom tvojem vagine(zvuči pomalo neromantično, ali je jako funkcionalno)
Ako nisi pročitao dobro ja sam fino postavila pitanje postoji li drugi način
Čitaj pažljivije
I prekidam sa chatom vidim da te Lata ovdje vija, neću da joj otežavam posao više
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 20:26   #59
Quote:
piece of a dream kaže: Pogledaj post
Ako nisi pročitao dobro ja sam fino postavila pitanje postoji li drugi način
Čitaj pažljivije
I prekidam sa chatom vidim da te Lata ovdje vija, neću da joj otežavam posao više
na šta si ti to mislila?, a ti latitea nemoj mi još dodavati infractions punata, vidiš da san je lipo pita.




zbog forumskih propisa moran nasilu postati dosadnjaković, a teme poput dubina vagine ne zaslužuju kaznu jeli?pa jebate svaka se može rastegniti koliko i tijelo bebe, usto kita se u vagini prilagodi njoj a ne ona kiti, ako mogu rađati dicu i primati kite od 35+cm, onda sama tema nema smilsa više!
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 20:39   #60
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
na šta si ti to mislila?, a ti latitea nemoj mi još dodavati infractions punata, vidiš da san je lipo pita.




zbog forumskih propisa moran nasilu postati dosadnjaković, a teme poput dubina vagine ne zaslužuju kaznu jeli?pa jebate svaka se može rastegniti koliko i tijelo bebe, usto kita se u vagini prilagodi njoj a ne ona kiti, ako mogu rađati dicu i primati kite od 35+cm, onda sama tema nema smilsa više!
kita se u vagini nemoze prilagoditi ako je ona iz bilo kojega razloga velika
svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger