Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2009., 08:16   #61
Genetika je presudna

18.05.2009 13:20:06

Najnovija istraživanja američkih ginekologa i genetičara pokazala su da sposobnost žene da doživi orgazam u velikoj meri zavisi od njene "genetske predodređenosti", odnosno od nasleđa koji je preuzela od predaka. Dakle, nesposobnost žene da doživi vrhunac tokom seksualnog odnosa ne može se pripisati samo predrasudama, lošim "sposobnostima" njenog partnera ili uticaju određenih socijalnih faktora.
Tokom istraživanja na pet hiljada žena iz registra blizanaca, naučnici su postavljali pitanja o sekusalnim navikama i iskustvima. Polovina ispitanica bile su identične, jednojajčane, a druga polovina dvojajčane bliznakinje.
Svaka treća anketirana žena izjavila je da nikada ili jedva da je doživela orgazam u toku seksualnog odnosa, a čak 21% ih je odgovorilo da retko, gotovo nikad ne dožive orgazam, čak ni prilikom masturbacije. Rezultati su pokazali veću sličnost u iskustvu orgazma kod identičnih bliznakinja, nego među dvojajčanim. Razlog je genetska razlika između pripadnica dve grupe. Uzimajući u obzir različite faktore koji utiču na orgazam kod žena, istraživači su ustanovili da je kod 34% žena, koje retko ili nikako ne doživljavaju orgazam u toku seksualnog odnosa, uzrok isključivo genetika.
Isti rezultati primećeni su i kod žena koje su potvrdile da ih ni masturbacija ne dovodi do vrhunca. U 45% slučajeva kod ovakvih dama krivac je, ponovo, "genetski sklop". Rezultati se poklapaju sa istraživanjem koje su sproveli naučnici iz još nekoliko zemalja.
Stručnjaci tvrde da je ovo otkriće u isto vreme i jako dobra, ali i loša vest za pripadnice lepšeg pola. Naime, ovo saznanje može biti uznemiravajuće za žene koje su nedostatak orgazama pripisivale lošem seksualnom životu i pogrešnom izboru partnera. Ali, sa druge strane, oslobodiće ih pritiska ili osećanja krivice koje ih najčešće sprečava da nešto učine po tom pitanju, tvrde seksolozi.
vaiors is offline  
Old 21.08.2009., 08:20   #62
Loš je svaki onaj kad se dižem s kreveta i navlačeći gaće natrag na rit mislim: "Šta je meni ovo trebalo..."
Dobar svaki onaj koji nije loš.
Libertango is offline  
Old 21.08.2009., 08:23   #63
Quote:
JuroJuro kaže: Pogledaj post
Meni je vazno da zena ne lezi kao klada, i da se ukljuci u ritam kojim ja idem. Znaci da zna raditi svojim kukovima, za ostalo cu se ja pobrinuti.

Na primjer
Znam dobru predigru napraviti, ponekad mi to tako uspjem da ona nemoze docekati da ga stavim
Znam da na kurcu ima vise tacki koje se mogu stimulirati, mjenjanje kratkog i dugog poteza, mjesanja, itd. radim stimulaciju na pojednicim djelovima kurca sto isto pomogne da trajem dulje
Znam da sto duze se drzim blizu svrsavanja bez da svrsim to cu jace svrsiti.
Znam da pratim parnerove reakcije, po disanju zvukovima stelam i mjenjam tempo, palim se na te zvukove koje ona pusta pod tom strasti
Znam da pazim na disanje sto mi takodje pomogne da se drzim blizu vrhunca bez da ga prejdem
Znam one tacke na tjelu zene koje uspaljuju, znate one kad vas neko poljubi ili dodirne negdje a vi se najezite i citavo tjelo samo sto ne drhti, a znam gdje su i moje
Znam stisnuti, pocupati, biti grub pa njezan, ili biti grub dok sam njezan, znam se predati, ili dominirati,

A zene koje sam odradio posteno, kad ustanu poslje da dofate cigaru hoda ko pijana, oci rasirite kao da su iznenadjene, pogled zamagljen, iscrpljene do kraja, ali osmjeh je uvjek tu. Kad malo dojdu sebi pitaju "what the hell just happened" a ja se smjeskam i kazem "Bosanac is what happened"
Libertango is offline  
Old 21.08.2009., 09:14   #64
Dobar seks je kad žena ništa ne prigovara .
Atlantis_hr is offline  
Old 21.08.2009., 09:18   #65
Quote:
Atlantis_hr kaže: Pogledaj post
Dobar seks je kad žena ništa ne prigovara .
Dobro is napisao,žena,najčešće žene prigovaraju,muškarci su u većini skromni
leptirica 2 is offline  
Old 21.08.2009., 09:20   #66
dobar sex je kad je frajeru dovoljno stalo da je meni dobro.. onda mu ja vraćam istom mjerom ne mora me voljet frajer da bi sex bio dobar... loš sex je suprotan od navedenog
dora5512 is offline  
Old 21.08.2009., 09:22   #67
Znam da nije tema,al zašto večina mora se prvo polizat da bi se posexala,pa zašto uvijek to lizanje
leptirica 2 is offline  
Old 21.08.2009., 09:23   #68
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Priroda nije mislila da je potrebno da zene dozive orgazam i zato velika vecina zena rijetko dozivljava orgazam, a neke nikad, cak i kad se ispuni milion uslova koji su potrebni da zena dozivi orgazam.
Priroda nije mislila .... Iz koje spilje si ti ispuzao?
__________________
..daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi...
ah-nah-iss is offline  
Old 21.08.2009., 09:26   #69
Quote:
ah-nah-iss kaže: Pogledaj post
Iz koje spilje si ti ispuzao?
čovjek čita samo novine i na temelju njih tu nama citira neka znanstvena istraživanja,ali gle čuda-opet ona za koja misli da idu njemu u korist

Zadnje uređivanje leptirica 2 : 21.08.2009. at 10:36.
leptirica 2 is offline  
Old 21.08.2009., 09:26   #70
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Nemoj kriviti muski rod sto vam priroda nije dala sposobnost da kao muskarci bez problema dozivljavate orgazam. Kod vas je orgazam izuzetak a ne pravilo.
u kojoj školi si ti učio
tea_33 is offline  
Old 21.08.2009., 09:54   #71
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Totalno si izokrenuo stvari
hehe pa jesam kad sam popio 5 pivi kad sam pokretao temu
MarioVtc23 is offline  
Old 21.08.2009., 10:03   #72
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Priroda nije mislila da je potrebno da zene dozive orgazam i zato velika vecina zena rijetko dozivljava orgazam, a neke nikad, cak i kad se ispuni milion uslova koji su potrebni da zena dozivi orgazam.
Ma kakvih milion uslova molim te lijepo. Jednostavno treba znat lizat i moja može svršiti tako za 2 min. A ti ako neznaš di je klit i G-točka de pitaj svoju curu,ako je uopće imaš.
MarioVtc23 is offline  
Old 21.08.2009., 10:39   #73
Zato im je i dragi Bog dao klit i g-point,da i žene uživaju,ne da samo budu rasplodne krmače-kojeg bi muškarca ovo privlačilo?Ja znam samo jednog,špiljskog čovjeka
leptirica 2 is offline  
Old 21.08.2009., 10:44   #74
Sinoć mi se dogodio loš seks. Kad mi zaustavlja moje kretnje...kad me sputava.....kad mi ga izvadi kad najmanje treba....
Amy Mc23 is offline  
Old 21.08.2009., 10:50   #75
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Sinoć mi se dogodio loš seks. Kad mi zaustavlja moje kretnje...kad me sputava.....kad mi ga izvadi kad najmanje treba....
Tako ti je to u dogy pozi kada kroz glavom legneš dole , rajca teu g-točku ali ispada pa nikad na zelene grane
Kako si mu dozvolila da te zaustavlja,dobio bi on po prstima!
leptirica 2 is offline  
Old 21.08.2009., 10:54   #76
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Sinoć mi se dogodio loš seks. Kad mi zaustavlja moje kretnje...kad me sputava.....kad mi ga izvadi kad najmanje treba....
u najmanju ruku, vrlo...frustrirajuće...
dora5512 is offline  
Old 21.08.2009., 12:08   #77
Quote:
dora5512 kaže: Pogledaj post
dobar sex je kad je frajeru dovoljno stalo da je meni dobro..
sa ovim se slažem
ink is offline  
Old 21.08.2009., 12:36   #78
dobar seks je dobar seks s nekim s kim se razumijes. a nije na odmet i da me muci muskulfiber poslije. a fakat dobar seks je onaj kojeg se bas i ne sjecam sljedeci dan jer je bilo: padamunesvjest dobro.
Zoey is offline  
Old 21.08.2009., 12:38   #79
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Sinoć mi se dogodio loš seks. Kad mi zaustavlja moje kretnje...kad me sputava.....kad mi ga izvadi kad najmanje treba....
a da nije to napravio, vjerjatno bi bilo - svrsio je brzo, majkumu
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 21.08.2009., 12:39   #80
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Nemoj kriviti muski rod sto vam priroda nije dala sposobnost da kao muskarci bez problema dozivljavate orgazam. Kod vas je orgazam izuzetak a ne pravilo.
ja onda mora da imam srece, jer moj dojam je da zene svrsavaju dost vise od muskih.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger