Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2013., 22:26   #61
Divan stan Alice. Kuhinja mi se posebno svidja.

A naravno i sve ostalo.
-Troja- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 00:17   #62
Quote:
-Troja- kaže: Pogledaj post
Divan stan Alice. Kuhinja mi se posebno svidja.

A naravno i sve ostalo.

hvala ti
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 09:20   #63
cek... ja ovo nisam komentirala

meni se sve svida

najvise zelena stolica

i super ste sakrili bojler na kraju
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 09:37   #64
Ovaj stan me podsjeća na oblak, lagan, udoban, prozračan, bijel. Meni osobno se jako sviđa. Plagijati su mi odlični (zavidna sam svima na tom talentu). Vidim da si sama "šlajfala" vrata, svala čast.
Ja se spremam na sličan zahvat, selim kuhinju u DB, a kuhinja postaje soba, stan je isto starogradnja (1890) pa ću te sigurno ugnjaviti za poneki savjet.
IvRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 12:23   #65
Stan je predivan, predivan!!!!!!!!!!!!!!
Ovi ladičari u boji iz Ikee su mi već dugo vremena patnja, nigdje mi ne stanu, a prelijepi su mi!!! (pogotovo plavi)
Dječje sobe su prekrasne, san snova svake curice!!
Tirkizni ormarić u boravku se savršeno uklopio, ja bih isto tv na zid, jastučiće na kauču neke druge i stropnu lampu promijenila... totalne sitnice, nema se što drugo reć nego da je sve predivno!!
Stolić za dnevni je prekrasan, točno takav (samo isto nogice od svjetlog drva) sam ja dugo tražila, ali ga baš nigdje nisam našla i na kraju uzela jedan sa sivim nogicama.
Baš me oraspoložio sad ovaj stan
cipelić4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 12:29   #66
Quote:
IvRo kaže: Pogledaj post
Ovaj stan me podsjeća na oblak, lagan, udoban, prozračan, bijel. Meni osobno se jako sviđa. Plagijati su mi odlični (zavidna sam svima na tom talentu). Vidim da si sama "šlajfala" vrata, svala čast.
Ja se spremam na sličan zahvat, selim kuhinju u DB, a kuhinja postaje soba, stan je isto starogradnja (1890) pa ću te sigurno ugnjaviti za poneki savjet.
nema problema, samo gnjavi.
mala zapreka na koju smo mi naisli je bila ta da je zid koji se busio i kroz koji se sprovodila voda, ujedno i zid kroz kojeg prolaze dimnjaci. doduse neaktivni ali bez obzira ne smiju se dirati niti busiti kroz njih. pa smo zvali dimnjacare da nam tacno pokazu mjesto gdje smijemo busiti.od toga je i vecinski ovisila pozicija kuhinje kao i raspored.
drugo, najlakse ti je da ti vodovodne instalacije (dovod i odvod koji mora imati pad naravno) bude u zidu. postoji i mogucnost sprovoditi te cijevi kroz pod, pa praviti pad, jako komplikovano plus u starogradnji..ko zna kakvo je stanje ispod parketa. a ni podovi obicno nisu savrseno ravni. to smo se uvjerili kad smo postavljali parket.
ali sve u svemu, naoruzaj se zivcima, dobrom voljom i nece biti problema

evo kako je to izgledalo u jednom trenutku
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 12:33   #67
Quote:
cipelić4444 kaže: Pogledaj post
Stan je predivan, predivan!!!!!!!!!!!!!!
Ovi ladičari u boji iz Ikee su mi već dugo vremena patnja, nigdje mi ne stanu, a prelijepi su mi!!! (pogotovo plavi)
Dječje sobe su prekrasne, san snova svake curice!!
Tirkizni ormarić u boravku se savršeno uklopio, ja bih isto tv na zid, jastučiće na kauču neke druge i stropnu lampu promijenila... totalne sitnice, nema se što drugo reć nego da je sve predivno!!
Stolić za dnevni je prekrasan, točno takav (samo isto nogice od svjetlog drva) sam ja dugo tražila, ali ga baš nigdje nisam našla i na kraju uzela jedan sa sivim nogicama.
Baš me oraspoložio sad ovaj stan
hvala cipelic

jastuci, bas me cudi da ih niko do sada nije spomenuo to su stari jastucici koji su prije bili u db. mislila sam zute tu staviti. ili zelene..ili sarene

tv na zid. isto razmisljali. ali tezak je, pretezak. kilu sam dobila kad sam ga s muzem prebacivala na komodu. zidovi starogradnje se tesko buse, ako naletis na ciglu dobro je, a velika vjerovatnoca je da neces naletiti, odnosno hoces ali ces napraviti deset rupa,pa to sve otpada, truni se (znam po montiranju zavjesa i garnisa). jednostavno nas strah staviti tako tezak tv na zid.

stropna lampa kupljena u tri sekunde. elektricar ceka, treba mu lampa, ikea, poluokrugla, klasika, zgrabi i u kolica. sad mi malo zao..ali ajd..kao sto kazes sitnica
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 01:32   #68
Quote:
cipelić4444 kaže: Pogledaj post
Tirkizni ormarić u boravku se savršeno uklopio,

koji tirkizni ormarić u boravku? mislila sam da sam sve vidjela i upamtila
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 09:43   #69
ne znam što reći,a da već nije rečeno i meni je sve divno, prozračno

kauč u dnevnoj se uklopio super i ja ga ne bih mijenjala,isto tako mi je i pod u dječjoj o.k.

dječje ste super osmislili imaju sobu i svoj mini dnevni boravak....

plagijat što reći osim da sam ljubomorna odlično
stolić za dnevni odličan, odličan

a što se tiče prašine i štemanja i svega ostaloga potpuno te razumijem jer sam i sama već dva puta prošla isto...

uživajte u svom novom domu
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 13:28   #70
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
koji tirkizni ormarić u boravku? mislila sam da sam sve vidjela i upamtila
ma mislim na onaj mint zeleni, s crvenom točkom
cipelić4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 14:05   #71
Sad sam prvi puta vidjela stan i idem odmah napisati komentar bez da ćitam tuđe

Jako lijepo, bijela baza s jakim bojama

Malo mi fali nečega po zidovima u spavaćoj i dnevnom, ali ako one slike planiraš na zid to je divno rješenje.

I nekako mi kauč nije baš, ali nema veze ako je tebi.
Nisam baš ljubitelj ni čupavaca, ali nisu me toliko zasmetali.

Uglavnom dojam na prvu odličan.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 22:40   #72
Meni je isto sve uglavnom lijepo. Nisam baš pohvatala ove dvije sobe koja je čija i to before/after, ali mi se sviđa kako funkcioniraju. Ono što mi se ne sviđa jest 'dnevni boravak' koji mi je tu kao neki međuprostor, baš se osjeti da taj prostor nije namijenjen dnevnom uživanju s obitelji... Kuhinja također mi je kao šaka u oko. Ne sama kuhinja koja je lijepo bijela. nego taj prostor, nije najsretnije odabran.

ps. Slike su prediiivneeee!
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 00:50   #73
Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
Meni je isto sve uglavnom lijepo. Nisam baš pohvatala ove dvije sobe koja je čija i to before/after, ali mi se sviđa kako funkcioniraju. Ono što mi se ne sviđa jest 'dnevni boravak' koji mi je tu kao neki međuprostor, baš se osjeti da taj prostor nije namijenjen dnevnom uživanju s obitelji... Kuhinja također mi je kao šaka u oko. Ne sama kuhinja koja je lijepo bijela. nego taj prostor, nije najsretnije odabran.

ps. Slike su prediiivneeee!

drago mi je cuti i drugacije vidjenje i misljenje.
u odnosu na stari dnevni boravak u kojem nije bilo kuhinje, izgubili smo mozda samo pola metra na prostoru. gdje su stol i stolice i prije je bio stol, a gdje je kuhinja, prije je bio radni stol i niska komoda sa knjigama.i bez obzira na tih pola metra, soba mi se cini sad mnogo vecom radi svijetlog poda i bijelog namjestaja.
uglavnom danas sam se izvalila na kauc, jedno dijete se valjalo po cupavcu i pisalo pismo "deda mrazu", drugo ukljucilo igricu na tv i pjevalo i plesalo, sirio se miris kestenja iz pecnice i odavno se nisam osjecala bolje u ovom prostoru. onako..subjektivni dojam. naravno da slika ne moze to docarati.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 00:52   #74
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Sad sam prvi puta vidjela stan i idem odmah napisati komentar bez da ćitam tuđe

Jako lijepo, bijela baza s jakim bojama

Malo mi fali nečega po zidovima u spavaćoj i dnevnom, ali ako one slike planiraš na zid to je divno rješenje.

I nekako mi kauč nije baš, ali nema veze ako je tebi.
Nisam baš ljubitelj ni čupavaca, ali nisu me toliko zasmetali.

Uglavnom dojam na prvu odličan.

hvala

da. planiram na zid slike onom stilu. kad me uhvati volja i inspiracija. nadam se uskoro jer je fakat malo prazan zid.i meni fali nesto
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 01:28   #75
Quote:
cipelić4444 kaže: Pogledaj post
ma mislim na onaj mint zeleni, s crvenom točkom
jedna od nas krivo vidi.
mislim da je bijeli.

ali...nek Alica kaže, neka presudi
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 09:58   #76
nije bijeli kladi

cipelić je u pravu
__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 10:44   #77
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
jedna od nas krivo vidi.
mislim da je bijeli.

ali...nek Alica kaže, neka presudi
khm...
na zalost moram presuditi kontra tebe, Kladi.
mint zeleni je najbolji opis boje do sada. i uglavnom se svi na njega referisu kao na zeleni ormar, zelenko, ruzni zeleni ormar
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30270585/

na slici gdje su mu otvorena vrata, se boja bolje vidi.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 13:27   #78
pozdrav

evo da se i ja priključim komentarima,
apsolutni sam obožavatelj starogradnje, visokih stropova, bijelog namještaja i zidova i osječaja većeg i prozračnijeg prostora koje ona daje, stoga sve pohvale. osobito na to što ste zadržali i obnovili originalnu stolariju prekrasna je!

super su mi dječije sobe, odlično iskorištena visina prostora.

spavača je isto super, osim što bih ja otpuno izmjenila raspored ormarima (visoke/garderobne na onaj zid gdje je sada plavi ladičar,plavi ladičar na njihov zid a bijeli na mjesto crvenog i tu bi si složila kozmetičku oazicu s ogledalom, a crveni bi izbacila... :nevolimcrvenu: )

jedno na šta imam stvarne zamjerke je dnevni/kuhinja/blagovanje,
tj činjenica da se kroz kuhinju ulazi u dnevni prostor, i kuhinja mi iz tog ulaznog djela izgleda neprivlačno. (no ako to vama ne smeta )
iako kad ju se gleda iz dnevnog djela izgleda odlčno.
a i izbor namještaja za dnevnu mi je super, nebih ništa mjenjala.

čini mi se da ste kod slaganja ovog dijela stana već izgubili volju?

iako je sada za promjene kasno reći ću koje bi moje rješenje bilo; znači cjelu bih lijevu stranu pretvorila u kuhinju i blagovanje, s tim da se krakovi kuhinje otvaraju prema blag stolu koji je pod prozorom, a onda na desnu stranu dnevni prostor.... ili bilo koju od kombinacija kuhinja lijevo a dnevni desno (ili obrnuto)
ali to bi vjerovatno značilo još prašine i bušenja (instalacije, pomicanje vrata)
edit: ili jednostavno da si dnevnom i kuhinji zamjenila mjesta, znači prvo dnevni pa onda kuhinja pod prozorima

još jednom da ponovim da mi je ukupan dojam pozitivan iako sam tu gore svašta nadrobila

Zadnje uređivanje mar007 : 20.12.2013. at 14:31.
mar007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 13:42   #79
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
nije bijeli kladi

cipelić je u pravu



meni je zelenko isto čudnovat, ali u ovom prostoru mi je lijep i super se uklopio!!!

Zadnje uređivanje cipelić4444 : 20.12.2013. at 13:47.
cipelić4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 15:53   #80
mar007,

molim te baci oko na moj "probelm" na savjetima o uređenju. Ito premještam kuhinju u dnevnu, a starogradnja.

Hvala
IvRo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.