Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2014., 12:41   #41
Odlično ste sve izveli, posebno mi se sviđa boja zidova
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:45   #42
Tnx
__________________
blju blju
NaRige is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:53   #43
Fenomenalno :klap:
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:58   #44
Odličan posao i još kad se uzme lova koju ste potrošili
Zamjerka na "kipiće" na noćnom i par stinica … al' sve u svemu lijep rezultat
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 16:49   #45
Puno ste truda i ljubavi uložili u prostor u kojem će te uživati.
Imamo sličan način oblikovanja životnog prostora.
Ovaj bijeli sklopivi stol je fenomenalno rješenje koje sam i sama primijenila u mali prostor.

Ikea je stvarno više nego dobrodošla.

Kojom bojom ste farbali crni zid ?
Kak ste zadovoljni ovim crnim tzv.ormarićima za cipele, čuvate li cipele unutra ili dubina može poslužiti i za neke odjevne predmete, tipa veste, torbe i sl, te da li navlači ta plastika jako prašinu na sebe ?

Ja sam u svom novom prostoru, ali sam došla do zaključka da ne treba davati hrpu love, ako postoje jeftinija i praktična rješenja.

Ova polica ispod lavaboa mi je čak i ljepša od ormarića, a ja sam iznad stavila i ekne ogledalo da bude u stilu.
Dosta artikala nam je zajedničko.
Obožavam Ektorp.
Jeste li već prali navlaku, vidim da nije peglana...?

Jedina zamjerka ove slike od kojih izgubih vrat, a i želju za detaljnim razgledavanjem...
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:14   #46
Quote:
mimoza40 kaže: Pogledaj post
Puno ste truda i ljubavi uložili u prostor u kojem će te uživati.
Imamo sličan način oblikovanja životnog prostora.
Ovaj bijeli sklopivi stol je fenomenalno rješenje koje sam i sama primijenila u mali prostor.

Ikea je stvarno više nego dobrodošla.

Kojom bojom ste farbali crni zid ?
Kak ste zadovoljni ovim crnim tzv.ormarićima za cipele, čuvate li cipele unutra ili dubina može poslužiti i za neke odjevne predmete, tipa veste, torbe i sl, te da li navlači ta plastika jako prašinu na sebe ?

Ja sam u svom novom prostoru, ali sam došla do zaključka da ne treba davati hrpu love, ako postoje jeftinija i praktična rješenja.

Ova polica ispod lavaboa mi je čak i ljepša od ormarića, a ja sam iznad stavila i ekne ogledalo da bude u stilu.
Dosta artikala nam je zajedničko.
Obožavam Ektorp.
Jeste li već prali navlaku, vidim da nije peglana...?

Jedina zamjerka ove slike od kojih izgubih vrat, a i želju za detaljnim razgledavanjem...
Prije svega, hvala na komentarima.

I isprike zbog iskrivljenih slika i vrata , ali, kako već napomenuh, ne znam zašto mi ih aplouda naopako, jer kod mene na laptopu su uspravne

Crni zid smo farbali bojom za školsku ploču. Boju smo kupili u Bauhausu, mala neka kantica ( 500 ml, čini mi se ), francuskog proizvođača ( kao one iz hobby shopova ). I ta nije bila baš ni jeftina, a tek kasnije smo vidjeli da u tom istom Bauhausu ( Jankomir ) ima i tri puta jeftinija crna boja za pisanje od swingcolora. Al' dobro sad.

Ormarićima za cipele smo prilično zadovoljni. Idealno su se uklopili u ovu nišu u zidu, kao da su po mjeri rađeni
U njima držimo cipele, ali mogli bi poslužiti i za druge predmete. Što se tiče čišćenja, ne muči me toliko prašina, koliko tragovi krede s dječjih prstića , ali lako se održavaju; samo prebrišem krpom i gotovo.

Kauč nije iz Ikeje, ali je dosta sličan. Imamo ga od ranije, sve se navlake mogu skidati i oprane su hiljadu puta. U principu, perem ih barem jednom mjesečno, a kauč je u upotrebi već 5-6 godina. Navlake su i sad, skoro k'o nove. Narafski da ih ne peglam

Što se tiče Ektorpa, ovaj tabure je iz te linije. Ne znam kako se ponašaju druge navlake i one na sofama, ali ovom na tabureu nisam osobito zadovoljna.
Prvo, prenategnuta je. Perem je na 30 stupnjeva, ali svejedno se dobrano pomučim svaki put kad je treba ponovo navući.
Drugo, u donjem dijelu poklopca taburea ( sjedišta ), nalaze se 4 vijka s plastičnim glavama, koji kao drže navlaku na mjestu. Matice vijaka su poispadale iz šperploče već nakon prvog skidanja. Vratimo ih natrag, ali svejedno me to pomalo žifcira
Ovo kod nas je najjeftinija navlaka, Blekinge, pa ne znam kako se ponašaju ove malo skuplje. Vjerujem da su i kvalitetnije.

A mogu li se tu negdje vidjeti i slike tvog stana?
__________________
blju blju
NaRige is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 17:32   #47
Mojih slika nema, ali bit će
Sve je kod mene još u izradi i polunamješteno.
Stol sam mislila držati ovako sklopljen, a sad ga kćer zlorabi za učenje pa po cijelom razbaca knjige, laptop,papire...a ima u svojoj sobi 1,5 m radni stol..
Čekam dobru dušu da mi postavi dignitet sajlu pa da stavim zavjese, ne da bi ih imala stalno navučene, nego da ih razmaknem
Za ormar u spavaću trenutno nemam dosta kunica, isto sam razmišljala o opciji otvorenog, ali Ikea nema do plafona (260 cm) pa me majstor uvjeril da ak hoću pošteni ormar po mjeri, onda nek bude po mjeri, pa čekam

neka fotka s moba
[IMG][/IMG]

Čekam da mapravim bolje fotke i da ne moramo savijati vratove, jer s moba ne znam dići fotke na forum, a tapatalk mi ne da logirati se.

Dužna sam i fotke male kuhinje koja je ispala velika, cure su mi puno pomogle svojim primjerima i fotkama, a majstor završnim sugestijama.
Kuhinja me dosta koštala, tak da sad malo skupljam za dalje.

Uživaj u svom lijepom prostoru.
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 19:26   #48

Ovo sa slike što vidim, izgleda super.

Što se ormara tiče, naravno da je uvijek bolje raditi po mjeri. Ako je stan tvoj, možda je bolje strpiti se malo, pa investirati u ormar po mjeri, što ti je trajno rješenje.
U svakom slučaju, hvala ti na lijepim željama, uzvraćam jednako i veselim se slikama ostatka prostora
__________________
blju blju
NaRige is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 22:34   #49
jako me zanimaju kuhinjske fronte.. Iz ikee? Prelijepe su
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 11:50   #50
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
jako me zanimaju kuhinjske fronte.. Iz ikee? Prelijepe su
Fronte su iz Iverpana. Bijeli god, čini mi se. Ma obične bijele s godovima. cca 70 kn/m2.
__________________
blju blju
NaRige is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:00   #51
Ovi ručnici su i meni lijepi, ali sam bila razočarana kad sam ih uzela u dućanu u ruke.
Jako su tanki.
Upijaju li dobro vodu ?
Htjela sam i velike poslije tuširanja, ali sam odustala.
Jesi li zadovoljna tim ručnicima ( šareni tirkiz ) ?
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 12:17   #52
Da...i meni su, na prvu, bili razočaravajuće tanki kad sam ih prvi put vidjela uživo, no nisu bili skupi, pa rekoh - uzet ću ih. I pokazali su se kao čisto solidni, tako da sam uzela naknadno još i velike.

Ovi jednobojni tirkizni su puno kvalitetniji, naravno, ali su i skuplji, pa ih kombiniram s ovim šarenim, jeftinijim
__________________
blju blju
NaRige is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 13:02   #53
To je stan u suterenu?
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 13:14   #54
narige i od mene pljesak :klap::klap:

bravo s obzirom na iznos kunica koji ste potrošili na makeover...

i još da nadodam stvarno šteta što su slike iskrivljene
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 13:57   #55
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
To je stan u suterenu?
Nije suteren, prizemlje.

Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
narige i od mene pljesak :klap::klap:

bravo s obzirom na iznos kunica koji ste potrošili na makeover...

i još da nadodam stvarno šteta što su slike iskrivljene
Hvala

Ne znam ispraviti slike

EDIT: Meni je tvoj stan
__________________
blju blju
NaRige is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 22:44   #56
jako lijepo i ugodno mjesto za prebivati
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 15:38   #57
jako lijepa preobrazba...svaka čast

spominjala si lakiranje vrata...imam u stanu slična drvena vrata kao na tvojim slikama before i zanima me kako i s čime ste dobili ova lijepa bijela vrata...
kauč is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:03   #58
Koliko ste vi toga napravili za 1000 eura!!! S malo novca napravili ste ugodan i lijep prostor za život. Uživajte sad u njemu.
nona lucy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 22:59   #59
Ovo je predivno, jako mi se sviđa Napravili ste divan posao I, ako smijem primijetiti, čini mi se kako ste za uređenje bome potrošili neki pristojan iznos obzirom da je to unajmljen stan. Iako, apsolutno razumijem tu potrebu za činiti prostor ljepšim Uglavnom, detalji, spoj mladenačkog i vintage štiha me oduševio!


10/10
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.