Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2012., 21:54   #1
Vježbanje na mini trampolinu

Mislim na ovo:



Zna li netko gdje se neki mini trampolin može kupiti u Zg?
I bas me zanimaju iskustva onih koji su probali skakutati po tome. Ima li to smisala kao neka tjelovježba ili je to onako više zabava.
Pitam se i koliko su kvalitetni, malo me strah da ne puknu, hihihi.
shiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 11:11   #2
To je za djecu. Ne, nema smisla kao tjelovježba jbt.
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 15:38   #3
SKAKANJE NA TRAMPOLINU

Imam 17 godina, želim trenirati nešto pa me zanima gdje se u Splitu mogu trenirati ovi skokovi na trampolinu ?
xperia-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 15:48   #4
Quote:
xperia-s kaže: Pogledaj post
Imam 17 godina, želim trenirati nešto pa me zanima gdje se u Splitu mogu trenirati ovi skokovi na trampolinu ?
ako imaš 17 god, krajnje vrijeme je da se uozbiljiš
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 09:09   #5
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
ako imaš 17 god, krajnje vrijeme je da se uozbiljiš
Ne možeš čudo očekivati od 17-godišnjaka. Nije ni trampolin loš,to je nešto poput preskakanja vijače. Vidio sam u Rijeci u Pevecu dobar trampolin za niti 200 eura,za osobe do 100 kila.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 12:35   #6
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Ne možeš čudo očekivati od 17-godišnjaka. Nije ni trampolin loš,to je nešto poput preskakanja vijače. Vidio sam u Rijeci u Pevecu dobar trampolin za niti 200 eura,za osobe do 100 kila.
zato ga nisi ni kupio
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 17:24   #7
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
ako imaš 17 god, krajnje vrijeme je da se uozbiljiš

Je li ti shvacas da je to olimpijski sport?
Ne pravi se tu pametan kad nisi nimalo informiran.

Xperia-s; stvarno ne znam gdje to ima, ali ako nades, molim te javi, cini mi se dosta zanimljivo, mogla bih ti se pridruziti.
__________________
HCOONa Matata.
Stoic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 18:48   #8
http://www.youtube.com/watch?v=WY9Lo...e_gdata_player
Evo, pitajte ovdje da im se pridruzite
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 23:44   #9
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=WY9Lo...e_gdata_player
Evo, pitajte ovdje da im se pridruzite
Nemoj vise, molim te, dobit cu trbusne od smijanja.

OT: Nisam mogla naci nista vezano za skakanje na trampolinima u Hrvatskoj, vjerojatno to kod nas ni ne postoji, a ako i postoji, onda je vjerojatno u sklopu nekih gimnastickih vjezba. Gledala sam na YT-u o trickingu u Zagrebu i vidjela sam da oni na vjezbama nekad skacu na trampolinu u dvorani, ali nista ozbiljno.
Steta, bilo bi zakon. Javit cu ako jos nesto saznam.
__________________
HCOONa Matata.
Stoic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 00:10   #10
Pa ne bi ti naskodilo malo tjelovjezbe:
16 god, 169 cm i 71 kg, a ti bi na trampolin
Pogledaj ti malo insanity ili p90x pa onda razmisljaj o trbusnim
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 12:40   #11
cardio alert!
__________________
oni su gavrani, oni su vrani.
subsonikđou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 20:30   #12
Quote:
subsonikđou kaže: Pogledaj post
cardio alert!
Od gledanja
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 22:45   #13
Trampolin je odlican za vjezbanje, u rangu aerobika ako ne i bolje, stoga preporucam svima tko zeli
bibach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 06:58   #14


http://www.youtube.com/watch?v=ceWZ624wBVA

trambapolin je za sićušne kineskinje koje se drilaju od druge godine života
babunovich is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 09:25   #15
Vježbanje na trampolinu postoji, i to grupno uz muziku i koreografiju. Znam da ima u Rijeci, za Zagreb nemam pojma.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 04:01   #16
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Vježbanje na trampolinu postoji, i to grupno uz muziku i koreografiju. Znam da ima u Rijeci, za Zagreb nemam pojma.
Trampolin ima svaka gimnasticka dvorana a buduci da u Zagrebu postoji cak dva kluba koji imaju gimnastiku za odrasle onda je mozda pametnije probati pravu stvar a ne kupovati mali trampolin. Naime, neki koji su stariji i mudriji od nas su uvijek govorili: "Ako zelis popiti kavu, ne moras kupiti kavanu. Dodjes u lokal i posluze te gospodski, platis, odes, svi zadovoljni."

Gimnastika ukljucuje velik broj vjezbi koje razvijaju tijelo. Trampolin je vjezba koordinacije tijela i uma, motorike u prostoru i ono najbitnije - jako je zabavna stvar. To je draz gimnastike, vjezbe snage grade tijelo, vjezbe izdrzljivosti tope masti a vjezbe na nekim spravama su tak zabavne da ljudi obozavaju dolaziti na trening. Drugim rjecima, zar nije mudrije platiti parsto kuna za strucno vodjen trening i djipanje po velikoj trampolini nego platiti vise novaca za neku igracku za koju niti znamo jel ima kvalitete niti kako se koristi?
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 10:31   #17
trampolina ima za kupit u intersportu (barem u rijeci) i veceg promjera i manjeg
probala sam i nije uopce jednostavno
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 14:45   #18
Apsolutno sve o vježbanju na mini trampolinima u ZAGREBU možete naći na ovoj otvorenoj fb stranici https://www.facebook.com/Minitrampolin?ref=hl !

Vježbanje na mini trampolinu ima jako jako puno prednosti! Trening traje jedan sat, prvih pola sata jumpanja, brutalan aerobni trening a druga polovica sata se rade ciljane vježbe za ruke, noge, trbuh i stražnjicu te istezanje na kraju.

Najveća prednost je to što je jako dobro za zglobove zbog elastične podloge pa se zglobovi ne "troše" kao npr kod trčanja ili na tvrdom podu u dvoranama, a trening mogu odraditi kao dio rehabilitacije osobe koje imaju problema s koljenima, postoperativno, i oni koji imaju problema s kralježnicom..

Za sve ostale detalje samo pitajte..
Ovo je najbolja vrsta treninga koju sam dosad probala i ostajem pri tome do daljnjeg!

LP
ivatrampolinić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 23:03   #19
zna li netko da li u Puli postoji trening na mini trampolinu i gdje?
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 20:34   #20
Svaki malo bolje opremljen vrtic
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.