Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2014., 15:59   #521
Ma daj molim te, mioc prelagan, kakve su to gluposti? To ti kazu zato sto tamo idu dosta ajmo reci pametni ljudi pa je njima lagan.. Ali ipak je podcjenjivanje skole reci da je prelagana.


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
Bizgulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 20:22   #522
mene zanima koja je vama najbolja gimnazija....7. sam razred i vec razmisljam o upisu. Treba mi pomoc nemogu se odlucit...kakva je opća?!
plausa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 00:43   #523
Nisam iz Zga ali htijla bih upisat neku bolju gim , posto ova kod nas nije to sto ja trazim i kakvu srednju zelim. Moze mi netko reci koje su gim (opce) ono okej da nije pre tezak upad, da je ekipa dobra ali i da se nesto nauci. I ako neko nesto zna da mi moze reci o I, III,IX, Gornjograadskoj..
Marija2401 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:50   #524
Bok. Trebao bih se upisati, ali ne znam još uvijek u koju školu. Dvojim se između 2. i 4. gimnazije. Znam, znam da je 4. jezična, a 2. opća gimnazija. Jezike znam stvarno dobro. Učim engleski i talijanski, ali ako upadnem u 4. u 3. i 4. razredu još bih htio učiti španjolski. Imati ću oko 75, 10 bodova (manje, više vidjet ćemo). Hoće li mi to biti dovoljno? Općenito me zanima kakvi su profesori, društvo, izgled škole...
Ako je netko išao u jednu od ove dvije škole, molio bih ga ako mi može malo više reći o njoj.
burek123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 14:04   #525
Quote:
burek123 kaže: Pogledaj post
Bok. Trebao bih se upisati, ali ne znam još uvijek u koju školu. Dvojim se između 2. i 4. gimnazije. Znam, znam da je 4. jezična, a 2. opća gimnazija. Jezike znam stvarno dobro. Učim engleski i talijanski, ali ako upadnem u 4. u 3. i 4. razredu još bih htio učiti španjolski. Imati ću oko 75, 10 bodova (manje, više vidjet ćemo). Hoće li mi to biti dovoljno?
Mislim da za II nije dovoljno bodova, a za IV je. (prema bodovima s liste prošle godine)

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 09.03.2015. at 21:01. Reason: popravak citata
plavaruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:02   #526
Quote:
plavaruska kaže: Pogledaj post
Mislim da za II nije dovoljno bodova, a za IV je. (prema bodovima s liste prošle godine)
S obzirom kakva je navala u drugu zadnjih par godina bila, poprilično sam sigurna da mu to nije dovoljno za upad. Ali, tko zna.

Za detaljnije informacije o školama najbolje ti je pogledati njihove vlastite teme na podforumu Osnovne i srednje škole.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 07:58   #527
Hvala. Čak bih više htio u 4. Nadam se da će biti dovoljno.
burek123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 16:11   #528
Zanima me koja gimnazija bi bila srednje težine, tj da se može imat pristojna ocjena i ne mora se mučit za dvojku, a i da nije neka u kojoj ništa ne naučiš i upadneš u loše društvo.
Padaju mi na pamet 7., 10. i 18. Ima li još koja?
I koja je razlika između one dvije na gornjem gradu?
hello-storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 16:57   #529
Quote:
hello-storm kaže: Pogledaj post
I koja je razlika između one dvije na gornjem gradu?
Obje su opće, ali VIII. (Tituš) je puno jača gimnazija u koju proteklih godina upadaju gotovo isključivo učenici s 5,0, imaju jake mature i dobra natjecanja. Za razliku od nje, VI. slovi kao relativno slaba gimnazija u koju je zapravo solidna navala (jer se relativno lako upadne (pragovi su niski)).
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.