Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2012., 12:53   #4361
Quote:
mimi_ri kaže: Pogledaj post
a da probaš si nazvati ginekologa? jel ti i dalje nevjeruješ.
Vec sam zvala ginekologa,ali od seke.U ponedjeljak idem kod svog pa cu vidjeti dali me moze odmah primiti ili ne jer se moram narucivati a problem je sto on radi samo 3 puta u tjednu,a ja se tek jucer sjetila da mi mogla otic kod njega a on petkom ne radi tako ako me nebude mogao primiti otici cu kod sekinog ginekologa. Ma joj ja sam ti zivi panicar u svemu.Sta god da krenem raditi uvijek mislim sta mi se sve negativno moze dogoditi u tome. Ovo sta mi se sad dogodilo mi je jako doooobra skola da mi vise ne pada na pamet da imam sex bez zastite. Radije cu se kljukat sa tabletama iako imam jedan put mjesecno sex nego da ovo opet prozivljavam.
Kimota is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 13:13   #4362
Joj, Kimota, NISI TRUDNA. Ponekad kad čitam ovu temu imam osjećaj da vi curke imate 10 god kad postavljate ovakva pitanja. Tebi je jednostavno prošlo previše vremena od tvog odnosa da bi ti test pokazao krivo. Još si i mengu imala. Nemaš zašto brinuti.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 13:19   #4363
Jel možete i meni usput odgovoriti jer i ja imam frendicu koja je paničarka?!
Znači, imala je spolni odnos 4. dan menge. Svršio je u nju. Menga je dan poslije bila slaba, čak i prestala.
Dal' bi trebala popiti tabletu za dan poslije (iako danas ginić ne radi, pa ne može doći do nje) ili su ipak dosta manje šanse
da ostane trudna?! Nakon što je svršio na nju, izljevalo se dosta iz nje i na ulošku je bilo dosta krvi. I sljedeći dan stalo.
Ja stvarno ne znam što bih savjetovala.
Aoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 13:23   #4364
Quote:
Aoki kaže: Pogledaj post
Znači lako moguće da ostane trudna?! Jel može uopće danas kupiti tablete za dan poslije negdje bez recepta?! I koliko uopće koštaju?
Pa moguce je da u teoriji! A tablete za dan poslije ne smije, ne moze i ne daj Boze kupovat sama na svoju ruku! Kao prvo nece joj ni jedna pametna apotekarica dat, kao drugo treba recept svog ginekologa koji ima uvid u njeno stanje, potrebe, krvnu sliku itd... Znaci, moze jedino kod svog gin. otici, napomenuti da je hitno i pitati. Ali ima vremena svega 2-3 dana...

By the way, reci joj da sex u vrijeme menge nije ni najmanje pozeljan, ne mislim pritom na gadost, nego na osjetljivost organa, izlozenost bakterijama i sklonost upalama... U vrijeme menge je pikica najosjetljivija...

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Joj, Kimota, NISI TRUDNA. Ponekad kad čitam ovu temu imam osjećaj da vi curke imate 10 god kad postavljate ovakva pitanja. Tebi je jednostavno prošlo previše vremena od tvog odnosa da bi ti test pokazao krivo. Još si i mengu imala. Nemaš zašto brinuti.
Bas! To sam joj i ja htjela dat do znanja, ali me ne dozivljava... Nakon mjesec i pol od sexa, svaki bi test (osim ako je neispravan) pokazao pluscinu ko kuca! p.s. ispravite me ako grijesim...
rospica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 14:10   #4365
Aoki vjerovatno nije trudna, ali majka priroda je zajebana kučka i sve je moguće. Tabletu za dan poslije nikako na svoju ruku, kao što ti je i rospica rekla. A sve i da ide kod ginekologa u ponedjeljak sad joj se neće vidjet ništa ( ja sam bila trudna 7 tjedana kad mi se na uzv jedva vidio gestacijski mjehur). Tako da nema druge nego pričekat slijedeću menstruaciju. I naučiti lekciju za ubuduće (iako ovo nije tema, ali eto, morala sam reć).
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 15:19   #4366
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Joj, Kimota, NISI TRUDNA. Ponekad kad čitam ovu temu imam osjećaj da vi curke imate 10 god kad postavljate ovakva pitanja. Tebi je jednostavno prošlo previše vremena od tvog odnosa da bi ti test pokazao krivo. Još si i mengu imala. Nemaš zašto brinuti.
Ma joj brine me sto mi je menga naglo stala ali opet moze biti zato sto sam taj dan ujutro nasla svog psa mrtvog i stvarno sam dozivjela sok.Nakon toga me glava zabolila i popodne mi je menga stala tako da je lako moguce da je to uzrok. Joj da vec mi svi par dana govore da se ponasam ko curica.Sve sam zive oko sebe izludila sa pitanjem jesam trudna-nisam trudna Samo jedno znam kao sta sam i napisala NIKAD VISE BEZ ZASTITE. Drage moje tabletice
Kimota is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 15:24   #4367
a vi cure ako stvarno toliko ne želite dijete, ako vam je to najgore što vam se trenutno u životu može dogoditi, pa što se onda ne pripazite???

Mislim, pored toliko sredstava i vrsta kontracepcije koje danas postoje i lako se mogu nabaviti, svako malo dođe neka plakat na forum
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 19:55   #4368
beta HCG iz krvi

zdravo! zanima me gdje se u zg-u da obavit ovaj test bez neke uputnice i slično... tu živim tek od nedavno pa se još ne snalazim baš najbolje... i zna li možda netko dal se plaća to da se znam pripremit
__________________
"Mozak je strašna stvar – počinje raditi u trenutku rođenja i prestaje u trenutku kad se dignete održati govor."
Giustiniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 21:22   #4369
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Joj, Kimota, NISI TRUDNA. Ponekad kad čitam ovu temu imam osjećaj da vi curke imate 10 god kad postavljate ovakva pitanja. Tebi je jednostavno prošlo previše vremena od tvog odnosa da bi ti test pokazao krivo. Još si i mengu imala. Nemaš zašto brinuti.

znala sam da ces puknut kad tad....
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 07:39   #4370
Talking

Quote:
Giustiniana kaže: Pogledaj post
zdravo! zanima me gdje se u zg-u da obavit ovaj test bez neke uputnice i slično... tu živim tek od nedavno pa se još ne snalazim baš najbolje... i zna li možda netko dal se plaća to da se znam pripremit
Mozes u bilo kojem privatnom labu bez uputnice samo platis cca 150-200 kn ovisi gdje
PeggyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:34   #4371
Quote:
PeggyB kaže: Pogledaj post
Mozes u bilo kojem privatnom labu bez uputnice samo platis cca 150-200 kn ovisi gdje
okei. hvala puno
__________________
"Mozak je strašna stvar – počinje raditi u trenutku rođenja i prestaje u trenutku kad se dignete održati govor."
Giustiniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 12:45   #4372
help!
ovako radila sam jučer test Intim plus i u kvadratiću gdje se pojavljuje plus ili minus je bio jasan minus, međutim u kvadratiću u kojem trba biti okomita crta se koja pokazuje dali je test ispravno napravljen nije se ništa pojavilo. Zanima me jel itko imao takav slučaj ili ja jednostavno nisam nešto napravila dobro?
Hvala na pomoći!
zvoekćar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 13:51   #4373
Quote:
zvoekćar kaže: Pogledaj post
help!
ovako radila sam jučer test Intim plus i u kvadratiću gdje se pojavljuje plus ili minus je bio jasan minus, međutim u kvadratiću u kojem trba biti okomita crta se koja pokazuje dali je test ispravno napravljen nije se ništa pojavilo. Zanima me jel itko imao takav slučaj ili ja jednostavno nisam nešto napravila dobro?
Hvala na pomoći!
To znači da je test neispravan. Morat ćeš ponovit.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:27   #4374
bok,eto nova sam.danas sam napravila test gravignost mini 4 dana prije menstruacije i pokazao je negativno.zadnja menga je bila 24.03.2012. je moguće da je test lažan?
evelinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 23:50   #4375
Quote:
evelinka kaže: Pogledaj post
bok,eto nova sam.danas sam napravila test gravignost mini 4 dana prije menstruacije i pokazao je negativno.zadnja menga je bila 24.03.2012. je moguće da je test lažan?
Ak si ga dobro napravila onda nije lazan al mislim da ti je to rano za test.
__________________
Žalostan je čovjek u kojemu nije ostalo ništa dječje.
Lauf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 07:34   #4376
Moguće je da je rano pa i ako jesi t neće pokazati pravo stanje. Pričekaj dan očekivane m ili dan kasnije pa ga ponovi.
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 12:44   #4377
Pišem u ime prijateljice.imala je posljednji odnos ,zaštićeni,21 3, dobila menstruaciju petak 12 4,nije bila ko inače ,manje obilna,trajala isto tri dana ali je bila drugačija .Kako ona kaže manje obilna-Napravila 4 testa sva negativna,bila kod ginekologa ,vaginalno nema trudnoće,ultrazvuk sve ok.Ali ginekolog je napravio kardinalnu grešku,rekao joj je neka napravi krvni nalaz.Kao,po njemu nema potrebe ,ali.....Sad ona brije da je imala lažnu mengu..Ja ne znam kako da je umirim sva 4 testa negativna.Jedni od najskupljih.Inače ona je proteklih dana bila jako pod stresom,na dijeti i antibioticioma.Posle pregleda iscijedilo se nešto smeđe van.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 15:59   #4378
mala je vjerovatnoca da ce 4 testa i jedan ginekolog pogrijesiti. gotovo da je nikakva sansa
ne razumijem kardinalnu gresku ginekologa?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 16:36   #4379
Gin joj je rekao da napravi krvi nalaz eventualno neke upale i slično , ili tog šta je M bila kraća..ma da je sve to normalno ajmo reći s obzirom na vrijeme itd...čisto da provjeri..ako su 4 testa negativna i ako je utz potvrđeno da nema trudnoće..pa čemu sad opet taj stres da je ima???
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 19:27   #4380
Quote:
mimi_ri kaže: Pogledaj post
Gin joj je rekao da napravi krvi nalaz eventualno neke upale i slično , ili tog šta je M bila kraća..ma da je sve to normalno ajmo reći s obzirom na vrijeme itd...čisto da provjeri..ako su 4 testa negativna i ako je utz potvrđeno da nema trudnoće..pa čemu sad opet taj stres da je ima???
I ja joj to govorim.(poznajem autoricu teksta i pojedinku).
Bonita barbara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.