Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2008., 19:56   #21
Quote:
Ninica*iz*Potoka kaže: Pogledaj post
Imala sam jednu veliku diskusiju sa nastavnicom iz Hrvatske dopunske skole u njemackoj! Ona nemoze razumjeti da sva mladez slusa srpsku glazbu (Narodnjake i ostale) i napala me da nisam prava hrvatica! Rakla je da se u tim svim pjesmama radi o prostituciji, alkoholu i takvim stvarima! A na pitanje dal je ikada poslusala i koju pjesmu mi je samo odgovorila:"SACUVAJ BOZE!"
A na pitanje kako bi reagirala da sjedi srbin kraj nje mi je rekla da ja nju vrijedjam da je on isto samo normalna osoba kao i ostali!
Ja slusam narodnjake i stare YUGO- pjesme i stojim iza toga! Nemam nista protiv i kojeg srbina! Nisam ja kriva sta je bio rat a niti iko u mojim godinama!

Sta vi mislite? Dal vi pravite razlike i dal ste vi protiv srba ili Srbi protiv nas hrvata?
to si odi slusati u srbiju,a ne tu!!!!!!!!!!!!
CROfaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 09:32   #22
Ne ja nisam iz Bosne a ni iz Herzegovine! Ja sa m iz Moslavine Ako znate gdje je to!
A na taj komentar:
"oblači se ko srpska drolja, a ponašaj se ko poljska kurvetina... pij vodku red-bull i puši kurac svakom kome stigneš, tj. misli i radi svojom glavom ono što najbolje znaš."
To si mozes govorit nekom drugom a ne meni! JA nisam neka osoba koju se moze nazvat kurvom ili takvim stvarima! Ja nisam nikoga htjela sa ovim povrijediti a nisam niti napisala nest u tom smislu!!!!!! Pazite malo sta pisete i sta to znaci!!! Mislilm da sam se jasno izrazila!!!!
Ninica*iz*Potoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 10:29   #23
Odi u Bosnu ili Srbiju slušaj to bosansko i četničko smeće.
Kako možeš slušati muziku uz koju su hrabri četnici palili po Hrvatskoj.
Kako te nije stid? Imaš li ti srama uopće?
Kao i dobar dio Hrvata koji to slušaju. Ja bih sve to potjerao na predogoj u Sibir ili ih poslao malo među četnički nastrojene Srbe.
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 23:17   #24
O bože!

Pa svakoj generaciji njeno veselje, neka slušaju što hoće. Zamisli, 10 godina prije rata ja sam platila ulaznicu Bori četniku, sram me bilo kako nisam predvidjela da što će se dogodit

Nego sramota je što djeca uče, nekakvu, kao glazbenu kulturu, (nije više odgoj - za one koji nemaju klince u školama), a onda slušaju muziku na tri takta. Pitanje je koga mi to financiramo da nam djecu uči, gdje nam se to djeca skitaraju, u koje vrijeme i među kakvim ljudima.
__________________
Some an army on horseback,some an army on foot and some say a fleet of ships is the lovliest sight on this dark earth;but I say it is whatever you desire.
Sappho
harfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 06:52   #25
Ovde pojedini definitivno imaju problem sa ksenofobijom! Zabraniti sve sto pocinje na S ili ne daj boze dolazi iz Srbije! Kakvi likovi! Takvima je mesto samo u psihijatrijskim ustanovama! A kome je stalo do kvalitetne muzike/glazbe neka lepo slusa Bethovena ili Bacha!

Ja sam prvi protiv turbo-folka ali ne treba mesati pevace narodne muzike i ove novopecene!
Miroslava Ilica mi ne dirajte!
vasileus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 07:01   #26
Quote:
CROfaker kaže: Pogledaj post
to si odi slusati u srbiju,a ne tu!!!!!!!!!!!!
Očito nisi u tijeku stvari, ili ne živiš u Hrvatskoj.
Diskači s turbo folkom iliti etno muzikom niču kao gljive, trešti ta primitivna muzika sve u šesnaest, samo eto sad se zove turbo folk ili etno, a nekad smo zvali narodnjaci! Kako krasno reče Balašević " na pola puta selo grad". Najgore što se širi kao pošast i zaraza, pa sve više mladih i ne zna slušati nešto drugo!
Jedina razlika je u pevaljkama, nisu pevaljke, nego pjevačice i pjevači. A i pjevaju mahom na "ije" a ne na "e"!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 08:03   #27
baka i tebi sam zaboravila ovu godinu djeliti sretne Bozicne cestitke jel nisam bila tu.

mislin si donekle u pravo. Ima diaspora koji su odgojeni bez ikakvi utjecaja Narodnjaka, sto su oni kao ja, koja sam trebala nauciti na Narodna pijesma vise nije neka stara lipa Hrvatska Domoljubna povjestna pisma..
nego nekad, ili vise puta, je neka Turbo pola seks-show, koji na Seljacki nacin pokazuju svoj abilitet dase isdroljaju ispred ruje.

ne kaznim to, neka svako svome, cak nekad cisti muzicki ritam nije los.
a sigurno ima razlike izmedju stare i nove diaspore.
CroKoala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:40   #28
Quote:
Diskači s turbo folkom iliti etno muzikom niču kao gljive, trešti ta primitivna muzika sve u šesnaest, samo eto sad se zove turbo folk ili etno, a nekad smo zvali narodnjaci! Kako krasno reče Balašević " na pola puta selo grad". Najgore što se širi kao pošast i zaraza, pa sve više mladih i ne zna slušati nešto drugo
Potpisujem ovo.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 15:57   #29
To se svi pitamo ...
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 03:27   #30
Quote:
CroKoala kaže: Pogledaj post
Vjerovatno ima neki. Meni je ipak gore smece chetnik, jel i Srbima daje lose ime.
Za Hrvata uvik ima spasa
Sto volim ove sto podrzavaju napredne ideje u svojim domovinama /otadzbinama savetima iz Australije ili severne Amerike! Nekako oni uvek ispadnu najvise zabrinuti! Mislim i na svoje Srbe, da budem jasan!
E pa puno vam hvala!
vasileus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 18:55   #31
to smece ne bi trebali ni srbi slusat, a kamoli hrvati
iva_cf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 19:40   #32
Slažem se Iva. A Hrvat koji sluša to smeće nek ode kod svojih Srba i Bosanaca.
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 19:53   #33
Quote:
taxi94 kaže: Pogledaj post
Ja bih sve to potjerao na
goli otok

(ko kad su u komunjarskoj jugi sve tjerali i protjerivali)
Hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:35   #34
Nek idu tamo i nek nešto korisno rade
taxi94 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.