Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2019., 22:09   #4201
Tražim stan u Zagrebu na duži period.

Zaposlen, nepušač i bez kućnih ljubimaca. Cijenim svoj mir. Poželjan je zapadni dio grada. Nudi li se što?
SVebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 10:46   #4202
Pozdrav, trazim stan/garsonijeru na istoku Zagreba (Dubrava, Maksimir). Zaposlena, nepusac, bez kucnih ljubimaca. Trazim stan samo za sebe i na duzi period (minimalno godinu dana).
Budzet mi je do 2500kn s rezijama. Ponude molim u poruke, hvala.
tiiniica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2019., 13:25   #4203
Tražim stan na području Karlovca

Pozdrav svima!

Tražim stan na području Karlovca, centar, ili na području Duge Rese.
Znači prvi put tražim stan u ovom gradu, nakon par godina života u Zagrebu, ponuda je stvarno loša. Ne znam na koji se način više oglasiti. ako ima netko neki prijedlog- dobrodošao je. Ili ako zna nekoga tko iznajmljuje, please help

Zaposlena osoba, nepušač, bez kućnih ljubimaca, više na poslu nego u kući, tražim garsonjeru ili jednosoban stan za dvije osobe.

Pomagajte ljudi dobre volje
Željka90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2020., 21:23   #4204
Smile

Iznajmljujem jednosobni stan (jedna soba + dnevni boravak) od 50ak kvadrata (Radnička), neposredna blizina autobusnog i zeljeznickog kolodvora, zone tramvaja i centra grada.
Stan je potpuno namješten (ja živim u njemu). Plinsko centralno grijanje i klima uređaj, perilica rublja i suđa, terasa. Zgrada je nova i vrlo mirna i cijeli kvart je izuzetno miran i siguran.
Prednost djevojkama/ženama, nepušačicama, bez kućnih ljubimaca.

Cijena 550 eura uz mogućnost dogovora.
ArwenUndomiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2020., 20:53   #4205
Od odprilike 10.3. se iznajmljuje 2,5 soban stan u Gajnicama (onaj dio izmedju pruge i samoborske). Cca 60+ m2, grijanje na plin, rezije su ljeti oko 500-600kn, zimi oko 900. Najamnina je 2500kn plus polog 2 najamnine (5000kn)
Stan je u potpunosti namjesten i kao takav se iznajmljuje.
Boravak i kuhinja su zajedno, ima klimu i parkirno mjesto.
Prvi kat u zgradi s 3 kata bez lifta.
Za vise informacija posaljite poruku pa vam dam kontakt od svog starog da dalje rjesavate s njim.
I da, stan nije rupa kakve se ponekad iznajmljuju, vec lijep i ugodan stan i nadamo se da ce tako i ostati.
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2020., 13:02   #4206
Srednjaci, 35 m2, parking

Iznajmljujem stan na Srednjacima, 35m2, 2 kat, novogradnja, odvojena soba, kompletno namješten.
Stan ima etažno centralno grijanje, južna orijentacija, niske režije.

Također, stanu pripada privatno parking mjesto.

Za ostale info, molim na PP.

Pozz
arsenall is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2020., 20:16   #4207
iznajmljujem stan na Knežiji,37m,6 kat,potpuno namješten,useljiv odmah
300e
niske režije
za sve ostale info molim pp
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2020., 00:16   #4208
Iznajmljujem (na dulje) namjesten pet friendly stan u Gajnicama; 56m2 (boravak + spavaca soba), 2100 kn (polog u visini jedne rate) + rezije (bez pricuve, koju ja placam) + ugovor o najmu. Blizina svih sadržaja (skola, vrtic, banka, posta, trgovina, plac....) i javnog prijevoza (vlak, autobus). Useljiv od 1. XII. Svi detalji u inbox
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2021., 21:04   #4209
Najmim stan u Splitu, garsonijeru 23 m2 znjan prizemlje.
debelman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2021., 15:35   #4210
Tražim stan u zgradi ili u kući, po mogućnosti prizemlje, najmanje s jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom i kuhinjom za tri osobe u istočnom dijelu Zagreba (Peščenica, Dubrava) u blizini javnog prijevoza do 2000 kn.
Reki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2021., 19:21   #4211
Na fb grupama, ima ih masa. No, najbolje rezultate sam imala kad sam sama oglasila na svom fb sto tocno trazim, budzet i ljudi su sherali i sami se tako meni direktno javljali.


Sent from my iPhone using Tapatalk
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2021., 21:31   #4212
Tražim u najam stan u južnom djelu NZG. (Travno, Dugave, Sloboština, Podbrežje itd)
Po mogucnosti novogradnja, obavezno odvojena spavaca soba. do 400€, ako ima šta u ponudi. Hvala.
Craig Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2023., 14:07   #4213
Knežija, stan u prizemlju 35 m2 + spremište

Iznajmljujem stan na Knežiji za jednu ili dvije studentice (obavezno nepušačice).

Stan je u prizemlju, ima dnevni boravak, malu kuhinju i dodatnu sobu.

Zajedno sa susjedom koristi se i spremište u zgradi (ostava za bicikle i sl.)

U stanu je A1 internet.
Grijanje je na gradsku toplanu.
Oko zgrade je besplatni parking.
Obavezan je polog u visini jedne stanarine.

Za dodatne informacija slobodno se javite privatnom porukom ili na mail [email protected]

Pozdrav!
Vulpo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.