Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2024., 19:14   #761
A pitanje je oce li vozaci pristat da stavim bicikl u bunker autobusa(ako bus nema nosace za bike)? S obzirom da imam da imam putovat 30h i 2 presjedanja
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 20:16   #762
Eeeee, SAD si na pravom tragu misli! Ono kaj mnogi shvatit neće/ne žele, Flix platforma je OK zamisao! Dok se nije počela (nekontrilirano) širiti (da ne velim k nama, na Balkan)! Onda se najednom ne treba poštivati ni do tad obabezna Flix livreja (nebi vjeroval, moš naručit Flix boje iz tvornice....), već je dovoljna nalja, nemora se ni poštivati dobno ograničenje voznih jedinica od 5 godina, niš se nemora.

Kužiš kud idem? Fučka se Croatii, Globturu, nastavi niz, koji su Flix propisi za vožnju bicikala.... Jer ak se žališ Flixu, prebace te na podvozara.

Svaka sličnost sa EU tvorevinom je sasvim slučajna
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 23:03   #763
Greyhound nikad nije zakljucavo wc e,
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2024., 09:30   #764
Na početku Flixa sam putovala za 1€ povratno do Budimpešte iz Sarajeva, isto tako do Rima iz Zagreba, za 20€ do Praga iz Mostara.

Sada je karta Mostar - Makarska 20€ u jednom smjeru, a povratna Mostar - Zagreb 70€. Imaju monopol, a usluga je užasna. Doplaćuje se kofer, što se na početku nije doplaćivalo, interneta nema, utičnica nema, toaleta nema, prostora za noge nema, ničega nema, samo se eto zove Flixbus.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2024., 12:52   #765
na početku Flixa bile su promo cijene, očito.
ne možeš očekivat putovanja za euro više.

popusti postoje.

monopolisti jesu, daleko od toga da nisu.
1 kofer je uvijek besplatan, zar nije?

stvar je u ugovoru i dogovoru Flixbusa sa autobusnim prijevoznikom,
jer nikad te ne prevozi Flix. Flix je samo reklama za određen koncept,
određeno rješenje, određenu uslugu bukiranja. to je platforma, rješenje
koje je u idealu održivo i korisno i uspješno. u biti, Flix je nešto kao ideologija,
na papiru sve štima, dok se u stvarnosti potpisuju određeni ugovori, i hrpa toga
je u banani, i mnogo su tu krivi ljudi i njihova pohlepa za novcem, a naravno i sama tvrtka
koja gura svoj koncept i prihvaća ekipu ispod standarda, samo da se proširi dalje i od toga
ima koristi.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2024., 21:40   #766
Ne znam jel itko primjetio, ali uveli su fiksnu naknadu 1 euro za svaku kupljenu kartu

Nebitno jel karta košta 5 eura ili 50 eura. Bagra
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2024., 22:05   #767
1 kofer nije uvijek besplatan, možda je kad je baš zeleni Flix bus, ali npr. kada vozi Croatia ili Globtour, plaća se kofer, a besplatna je samo ručna prtljaga.

Mada nebitno, izbjegavam ih maksimalno.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2024., 09:36   #768
Imam 3 kupona za Flixbus od 5 eura, vrijede do 25.3. Neka mi se javi kome treba.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2024., 14:19   #769
Flixbus ima kompliciranu aplikaciju !
Kapisla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2024., 11:35   #770
Pozdrav,

upravo kupujem Flixbus povratnu kartu. Je li moguće platiti na R1račun ako kupujem online?
Je li to ova zadnja opcija: "Dodaj adresu za slanje računa" (osoba ili tvrtka)?
Chat im ne radi, tj. nitko mi se ne javlja.
LoreleiLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 11:17   #771
Ako nekome treba, danas do ponoći vrijedi 5.90 eur kupon za Flixbus koji nisam iskoristio: REBRL29ZTLYX
Dali su mi ga jer sam još prošle godine otkazao 2 putovanja od 20+ eur.
Mjuzik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.