Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 19.05.2017., 12:46   #33
Kad pozivam na partije, izlete, večere doma itd. uvijek pozivam +1. Zašto? Zato jer nisu svi isti. Neki parovi vole biti vezani pupčanom vrpcom i nemam namjeru ja biti ta koja ih uči individualizaciji ili bilo čemu drugom. Njihova veza, njihova stvar. Ovi drugi, koji nisu sijamski blizanci, ionako nisu problem i ako im se ne ide, neće doći, ne moram ih zato ne pozvati

Ovo što je netko prije napisao da je jedna osoba izričito isključena iz društva zbog nečeg što je sama izazvala je, po meni, drugo. U takvoj situaciji i sama bih tako postupila. Tu jedna osoba kvari atmosferu čitavoj grupi i idem logikom da je bolje da se nas 30 zabavi nego ona jedna.

U svojoj vezi, volim da nismo uvijek i svugdje zajedno. Bitno mi je naći se s curama, bez mm-a. I poželjno mi je da on ima svoje frendove s kojima se viđa bez da mene vuče sa sobom. Tak da, ako ga pozovu a mene ne, nikakav problem.

Isto imam jednu frendicu koja nikud ne može bez svog dragog i kad se dogovorim s njom za kavu on uvijek dođe i uvijek vodi glavnu riječ, tako da na kraju ispada da se nisam našla s njom, nego s njim. Iako je jako volim, primjećujem da imam sve manje volje viđati se s njom.
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.