Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2017., 20:52   #1161
super, svidaju mi se, mislim da cu tamo
StelaLuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 23:34   #1162
Mi smo uzeli liker od visnje u staklenim bocicama u obliku srca, ukrasene masnicom, cvjeticem i biserima. Bocica je od 100ml,a jos ima i privjesnicu s nasim imenima i datumom. Uglavnom, prekrasno izgledaju... 17kn komadu
messicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 09:00   #1163
Od kuda ste naručivali likere i džemove?

Unaprijed hvala na odgovoru.
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 12:27   #1164
Quote:
Hase87 kaže: Pogledaj post
Od kuda ste naručivali likere i džemove?

Unaprijed hvala na odgovoru.
našli smo ih na sajmu vjenčanja, firma se zove AL KAPRONE,potraži ih na linku www.alkaprone.com
messicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 07:32   #1165
evo na linku možete vidjeti našu zahvalnicu. Unutra je liker od višanja koji je prefini
https://s13.postimg.org/jsc4vms6f/SLIKA.jpg
messicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 09:57   #1166
Mi ćemo gostima dijeliti mirisne svijeće
Jehana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 05:49   #1167


Zaručnik i ja za razonodu od početka veze kartamo, i igrom slučaja ispostavi se da su uvijek neke reklamne karte u pitanju koje se povlače po ladicama. Tako smo se odlučili nabaviti ove karte na koje ćemo staviti personalizirane naljepnice koje će biti slične pozivnici. Uz to bi naručili bombone s inicijalima s bombon.hr i sve to stavili u zlatne vrećice sa Thank you cardom koji nam dolazi uz pozivnice.
Najgenijalnije od svega je što će nas po poklonu izaći oko 15kn što je vjerujem stvarno dobra cijena

Zadnje uređivanje Mayo : 12.06.2017. at 17:45. Reason: sređivanje linka
andalejbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 08:52   #1168
Quote:
Jehana kaže: Pogledaj post
Mi ćemo gostima dijeliti mirisne svijeće
Također, uzeli personalizirane svijeće u teglicama za 15 kn, stavim fotku.
Loiislane is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 09:26   #1169
Mi smo uzeli malene boćice koje smo gravirali i rakiju te poklonček iznenađenja koji će ih dočekati za stolom
u ukrasnim kutijicama.
To oboje nas košta oko 7 kn po osobi.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 13:25   #1170
Mi smo za svoju svadbu naručili meleme kokosa od jedne cura koja radi prirodnu kozmetiku. Mogli smo birati boju, miris, izgled naljepnica, ma sve..
Gosti su bili oduševljeni!
Ako želite nešto drugačije pokloniti pogledajte na FB pod Gifteraj.
lucy07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:40   #1171
Cure, gdje nabaviti sitne mentol bombonice ili bombonice tipa m&m u rinfuzi?
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 16:22   #1172
Ako ne mora biti baš to dvoje.. Preporučam ti bomboni. Hr
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:21   #1173
Pozz!Trazila sam frendicu da mi bude kuma na vjencanju ali doslo je do velike svade i ona je odje kumstvo.Naime ona ima kcer od 3 g i zivi sa novim deckom malo vise od 6 mj. Ja sam ga vidjela svega 2 puta.
Odlucili smo se za gradanski brak samo u prisutstvu kumova na nas datum i mislila sam da shvaca da zelimo da budu sa nama samo kumovi,a ne i njihovi partneri jer planiramo radit crkvenu svadbu naknadno pa bi tada avi bili pozvani.Ona me odjebala doslovno jer ja ne zovem i njenu obitelj(decka i kcer)10 dana pred vjencanje.
Mi smo htjeli smanjiti financije i samo sa njima ovaj puta proslaviti na veceri nakon obreda.Uglavnom nase prijateljstvo zbog moje odluke je zavrsilo putem poruka 10 dana prije i sad sam na sto muka koga uzet za kumu.
Ne znam dal sam ja pogrjesila sto nisam zvala i njenog decka i kcer ali mislila sam da na moj dan mogu toliko biti sebicna.Sto vi mislite
Missy25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 20:43   #1174
Mislim da si na krivom topiku.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:15   #1175
Quote:
Missy25 kaže: Pogledaj post
Pozz!Trazila sam frendicu da mi bude kuma na vjencanju ali doslo je do velike svade i ona je odje kumstvo.Naime ona ima kcer od 3 g i zivi sa novim deckom malo vise od 6 mj. Ja sam ga vidjela svega 2 puta.
Odlucili smo se za gradanski brak samo u prisutstvu kumova na nas datum i mislila sam da shvaca da zelimo da budu sa nama samo kumovi,a ne i njihovi partneri jer planiramo radit crkvenu svadbu naknadno pa bi tada avi bili pozvani.Ona me odjebala doslovno jer ja ne zovem i njenu obitelj(decka i kcer)10 dana pred vjencanje.
Mi smo htjeli smanjiti financije i samo sa njima ovaj puta proslaviti na veceri nakon obreda.Uglavnom nase prijateljstvo zbog moje odluke je zavrsilo putem poruka 10 dana prije i sad sam na sto muka koga uzet za kumu.
Ne znam dal sam ja pogrjesila sto nisam zvala i njenog decka i kcer ali mislila sam da na moj dan mogu toliko biti sebicna.Sto vi mislite
Iskreno. I ja bih se naljutila da me neko traži kumstvo ali da mi zabrani povesti muža i djecu.
Ako ti je problem dat 200 kn više za jednu osobu taj dan onda jebiga, razmisli koliko ti je pametno u ovom periodu životnom ulaziti u brak.
A i nemoj raditi nikakvu svadbu ako želiš samo dobit lovu uz minimalne troškove. Neće ti uspjet. Svadbe nisu dobar izvor zarade.

A druga stvar je ako imaš loše odnose s njenim partnerom. Onda nije uredu sa ga ona vodi jer tvoj je dan i logično je da želiš ljude s kojima nisi u lošim odnosima.

Ja sam bila s mužem na svadbi na kojoj je bio kum a bilo nas je sve skupa 5. Uz mladence kumi mene i muža. Njega sam upoznala i družili smo se par puta. Mladu vidjela jednom prije vjenčanja.
Podrazumijevalo se da dolazimo oboje. Niko nije stvorio problem oko tog. Sigurna sam da bi ga u protivnom muž odbijo.

Vjerovatno je i njoj nezgodno objasniti njemu i maloj da eto ona ide i bit će kuma a oni nisu pozvani jer je mlada htjela izbjeći troškove.
A i zar bi tebi sutra bilo ugodno da neko kaže dođi mi na svadbu al nemoj povest muža, vjerovatno nebi.

I po tvom upisu ne vidim da ti je žao prekinutog prijateljstva, nego više kako pronaći novu kumu.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:37   #1176
Nikad ne možeš bit toliko sebična. Ako ne možeš platit još jednu stolicu u restoranu onda uopće ne radiš vjenčanje, nego odeš sa zaručnikom, skupiš random tajnicu da ti se potpiše za svjedoka i zbogom. Da mi prijateljica kaže da ne mogu dovest sa sobom momka na dan kad sam kuma poslala bi k vragu i nju i pir i takvo kumstvo. I da, da mi kaže da je to zato jer nema para pa platila bi sama momku hamburger. Ciganila si se i dobila šta si i tražila. Cura ima pravo šta te odbila jer je očito uvidila da ti to uopće ne doživljavaš ozbiljno.

Nigdje ne piše da moraš pravit zabavu poslije vjenčanja, ne moraš ni nazdravit čašom soka, ali ako već nekoga zoveš onda mu ne možeš zabraniti da dovede +1. Nema mi ništa gadljivije od takvih ultimatuma i pozivnica koje se daju na ime obitelji, ali se sugerira da dođe dvoje ili samo mladi. Odvratno i jadno. Takve pireve škartam bez pardona.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 23:32   #1177
Zena je lijepo naglasila da su se odlucili vjencati samo u prisustvu kumova, i ja ne vidim tu nikakav problem. Poslije ce raditi slavlje i bice svi drugi pozvani.
Strasno mi je ici se ljutiti na neciju zelju da urade tako privatno vjencanje, doslovce mladenci+kumovi i nitko drugi i da se pozvana osoba tj.kuma ljuti na takav neciji izbor i sto nece tegliti sporedne osobe sa sobom da stoje sa strane totalno nebitni i remete neciju intimu. Pokte.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 00:10   #1178
Pa pretpostavljam da se ne radi o nekoj fešti nakon što se obavi sudbeno, nego o laganoj večeri. I ja sam nedavno bila kuma, nakon sudbenog smo otišli na ručak nas 4, bez +1. Trajalo je neka 2,3 sata, nakon par mjeseci bila je prava svadba, gdje su jasno, svi pozvani.

Pa valjda mladenci mogu odlučivati što žele za "svoje dane". Pogotovo u situaciji gdje ona zna da ćeš ga pozvati kad bude pir. Ovako bi valjda trebalo pozvati još i kumovu partnericu i djecu ako ih ima...
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 06:34   #1179
Nema mi nikakvog opravdanja da zabraniš nekom koga zoveš na večeru da povede sa sobom partnera, bila to usputna pizza ili svadbena večera. Ako nemaš za platit biftek odvedeš ljude na ćevape, ali se ne ciganiš. Takve osobe ni ja ne bi htjela ni u svom životu, a pogotovo ne kao svjedok/kumu. Cura koja joj je to napravila dobro je napravila jer je shvatila da će tako sutra bit za krštenje djeteta, zvat će ju samu jer neće htjeti platit komad torte više, zvat će je na kavu jer njenom mužu neće htjeti platit kavu, neće ih zvat doma sve jer nema ona para za bacanje pa da hrani njenog muža...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:12   #1180
Meni se čini da nije stvar u novcima i plaćanju pizze ili bifteka, nego u tome sto je njenog dečka vidjela svega 2 puta, a na vjenčanju želi za blisku frendicu odnosno kumove.
Meni je to sasvim u redu reći kako je to njihov dan, odnosno 2-3 sata koja žele provest učetvero, i ako netko može pričuvati njeno dijete za to vrijeme, ne vidim zašto ne bi mogla doći sama.
Da meni tako frendica predloži, ne bih radila probleme iako živim s dečkom godinu dana. I mislim da se niti on ne bi ljutio.
Naravno, ukoliko kum dovodi svoju curu/ženu/djecu onda je to druga stvar što iz nekog razloga ne želi pozvati kuminog dečka, jer se ne druže, ne sviđa joj se, vidjela ga je 2 puta...
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.