Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 19.06.2017., 03:56   #11
Ja bih nekako rekla da muž možda još uvijek ima problem s kockom..
Podsjeća me ovo sve mrvicu na jednu vezu koju je jedna od mojih prijateljica imala prije nekoliko godina .. upoznali se njih dvoje u kafiću (ja bila prisutna) ...tip onako malo slatkorječiv - meni to inače uvijek nekako sumnjivo...rekoh ja to njoj, ali njoj se svidio i počeli oni izlaziti i krenulo to dalje... jednom prilikom išao on kod svojih u Bosnu i ne javlja se...e, sad je i njoj počelo biti sumnjivo...ali izmislio je on neku priču koju je ona odlučila prihvatiti (iako joj ja još jednom rekoh da mi tu neš smrdi).. ...kasnije je i meni nekako popustio gard i pomislila sam si ...eto, vidiš...baš si bila nefer, a dečko ipak ok.... iako se s vremenom preselio kod nje i sestre u stan, ona sve plaćala jer je on radio na crnjaka i šef to iskorištavao pa ga nije redovno plaćao...jadan on...tako puno radi, a ne dobije plaću...a kad dobije, plati on režije i tako...super nježan prema njoj...
Kad na kraju, zove ona mene jedan dan....molim te ,,jel možeš doći kod mene...nećeš vjerovati što se dogodilo... saznala da dečko ima problem s kockom, a još k tome i ženu i dijete u Bosni...
Ovaj muž mi ne djeluje kao da ima ljubavnicu i možda je stvarno i ok kao čovjek, ali ovo s kockanjem zvuči zabrinjavajuće...

Poslano sa mog LG-D410 koristeći Tapatalk
Light Green is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.