Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 22:11   #601
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Nekako mi je nerealno da bi neki muškarac propustio priliku sa nekom vrlo atraktivnom ženom,pogotovo ako je onaj tip žene za koju inače smatra da ju je teško dobiti. Kad se nađe u situaciji gdje vidi da može logično da će se vodit egom i zaboravit da ima ženu kod kuće.

Muškarci su samo seratori sa spikom o nekoj svojoj kakti vjernosti a takvu spiku puše samo glupe i naivne. Do nedavno sam bila jedna od tih ali iskustvo me je naučilo da se više nedam past na bilo šta kod likova koji već u startu znaju na šta žene padaju.

tako je, odrekni se muskaraca i odi u samostan, to ce nauciti one svalere lekciji!




not.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 09:00   #602
Ako je dobar brak i ljudi se vole onda nema prevare. Mislim uz to što se vole i seksaju se, nema šanse da će uopće gledati druge. Jednostavno nema potrebe. Ali ako neki smatraju dobar brak a, skoro se ne seksaju e, to 100% nije dobar brak i točka.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 09:43   #603
Quote:
Principessa19 kaže: Pogledaj post
Ako je dobar brak i ljudi se vole onda nema prevare. Mislim uz to što se vole i seksaju se, nema šanse da će uopće gledati druge. Jednostavno nema potrebe. Ali ako neki smatraju dobar brak a, skoro se ne seksaju e, to 100% nije dobar brak i točka.
tako je.
treba samo imati u vidu da dobar brak nije nepromjenjivo agregatno stanje.
i da to što je danas dobar ne znači da će zauvijek biti dobar.
ljubav je biljčica koja traži zalijevanje, plijevenje, ponekad i kopanje. al zato daje predivne cvjetove
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 09:53   #604
Jako mudro zboriš, tko bi rekao
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:15   #605
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Bar ja mogu tvrditi da me ogromna većina mojih muškaraca nije varala, a slično znam i za prijateljice i okolinu. Prilično sam uvjerena da najmanje dvotrećinska većina muževa nije nikada prevarila. Kao i obratno.
Kako možes u ovo da budes uverena?

Zašto misliš da bi ti prijatelj sigurno rekao da vara ili da je prevaren? Dečko je takođe mogao da te prevari i da nikad ne saznaš.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:19   #606
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
tako je.
treba samo imati u vidu da dobar brak nije nepromjenjivo agregatno stanje.
i da to što je danas dobar ne znači da će zauvijek biti dobar.
ljubav je biljčica koja traži zalijevanje, plijevenje, ponekad i kopanje. al zato daje predivne cvjetove
Vrijedi samo u slucaju ako se nadju dva vrhunska vrtlara.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:25   #607
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Jako mudro zboriš, tko bi rekao
eto i ćorava koka nađe zrne


Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Vrijedi samo u slucaju ako se nadju dva vrhunska vrtlara.
ako pod dva vrhunska vrtlara misliš na dvoje ljudi koje se vole, poštuju, raduju jedno drugom, onda da
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:07   #608
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Vrijedi samo u slucaju ako se nadju dva vrhunska vrtlara.
vrijedi li kobinacija da jedan u zenu njeguje ruže(vrhunski vrtlar),
dok je drugi vrhunski vrtlar-u čupanju korova?
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:24   #609
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Kako možes u ovo da budes uverena?

Zašto misliš da bi ti prijatelj sigurno rekao da vara ili da je prevaren? Dečko je takođe mogao da te prevari i da nikad ne saznaš.
A, nije to tako tajanstveno niti inače, niti pogotovo u malom gradu poput moga. Družim se s dosta ljudi i mada svi ne bi rekli, ipak mnogi bi i mogu stvoriti neku sliku oko čestog, uobičajenog ponašanja.
A oko mojih partnera sam posve sigurna da bih shvatila i doznala kad-tad, kao što i jesam kada sam imala što. Naprosto mislim da se s legendom o varanju malo pretjeruje, da iz čitavog niza razloga, od sasvim praktičnih do emocionalnih, strahova, neimanja prilike, nesigurnosti, zauzetosti i još mnogo čega, to ne dešava tako često kako se može učiniti.
Jednom sam neko vrijeme varala dečka i to uopće nije lako organizirati i sakrivati, a kamoli nije lako ostati ista psihički, raspoloženjem i ponašanjem. Puka je priča da se baš samo tako skakuče iz kreveta u krevet bez problema.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:27   #610
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
vrijedi li kobinacija da jedan u zenu njeguje ruže(vrhunski vrtlar),
dok je drugi vrhunski vrtlar-u čupanju korova?
Čim su u pitanju ljudi s bilo kojom vrhunskom karakteristikom, prilična je šansa da im i ostalo nije posve obično. Dakle da obećavaju ....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:30   #611
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Čim su u pitanju ljudi s bilo kojom vrhunskom karakteristikom, prilična je šansa da im i ostalo nije posve obično. Dakle da obećavaju ....
sto ako je covjek vrhunski seronja?
sto mu je jos vrhunsko?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:40   #612
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Da tako je,bar u mojoj realnosti. Mislim meni još bolje barem znam da više ne želim ulazit u veze i zavaravat se sa šupcima.
Nedavno sam odbila dva muškarca. Jedan mi je zgodan ali isto tak zgodno mi je mirno spavat bez da se jebem šta radi dok me nema.
Onaj vjeran postoji samo u filmu i sve je divno i krasno
Ti nemaš problem s muškarcima, nego sama sa sobom.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 12:34   #613
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ti nemaš problem s muškarcima, nego sama sa sobom.

hahahahahhaha drito!
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 13:48   #614
Prevara u dobrom braku je moguća i ne bi nikako trebala uništit dobar brak. Brak treba završit radi daleko dubljih razloga.

Što ne znači da nema kreladi koja vara samo zato jer su dnogube.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:03   #615
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Prevara u dobrom braku je moguća i ne bi nikako trebala uništit dobar brak. Brak treba završit radi daleko dubljih razloga.

Što ne znači da nema kreladi koja vara samo zato jer su dnogube.
Nije prevara problem sama po sebi vec je problem izdaja, krsenje dogovora i izigravanje povjerenja.

Prevara ce najcesce od dobrog braka napraviti drek.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:05   #616
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nije prevara problem sama po sebi vec je problem izdaja, krsenje dogovora i izigravanje povjerenja.

Prevara ce najcesce od dobrog braka napraviti drek.
mense čini da je time line ovakav:
dobar brak -> manje dobar brak -> skoro pa loš brak -> prevara -> loš brak.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 15:24   #617
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nije prevara problem sama po sebi vec je problem izdaja, krsenje dogovora i izigravanje povjerenja.

Prevara ce najcesce od dobrog braka napraviti drek.
izdaja i kršenje dogovora-
ovo je bilo u više postova rečeno,ali ne i dorečeno.
Flat-da li bi htio malo proširiti misao(uvjerenje)?
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 08:40   #618
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ti nemaš problem s muškarcima, nego sama sa sobom.
Naravno.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 08:42   #619
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
hahahahahhaha drito!
Omg baš je urnebesno.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:44   #620
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
izdaja i kršenje dogovora-
ovo je bilo u više postova rečeno,ali ne i dorečeno.
Flat-da li bi htio malo proširiti misao(uvjerenje)?
Sta ima vise za reci? Praviti nuklearnu fiziku od tako jednostavne stvari?

Nema zamjene za lojalnost. Osobe najcesce za sebe misle da su bolje nego sto jesu,pa svasta govore drugoj strani. Jos se i naljute ako posumnjas u istinitost njihovih rijeci. Vremenom covjek rusi svoje zidove i ogoli se emotivno jer vjeruje da ga druga strana nece izdati. Kad se to dogodi,ne pomaze nikakvo racionaliziranje.

Opcenito nema zamjene za lojalnost u zivotu,na bilo kojem polju. Niti je treba pravdati time da netko drugi nije bio lojalan prema tebi. Nisu dzabe izdajice u devetom krugu pakla,slikovito receno.

Ono kad das rijec pa kasnije pravdas svoje postupke okolnostima koje se promijenile. Uf,dno dna u nastajanju. Marijanska brazda od amoralnosti. I nemam ja sad neki problem sa izdajom ili prekrsenim dogovorom/danom rijecu kao takvom. Ono sto covjeka osamuti totalno jest uvjeravanje kako mi nismo takvi,a onda napravimo bas to sto smo kazali da ne bi nikada.
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.