Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 11:56   #21
Ma trol, garant. I samo vas navlaci da jos vise komentirate dok se on pubertetski hihoČe i smislja sta Če u sljedeČem postu napisat. Jeblo ga Č.
dare to imagine is offline  
Old 11.07.2017., 11:57   #22
mene ovo "ja sam jebač. kralj, faca, car, as" asocira na tipa posve nesigurnog na sebe koji ima problema s spolnom nemoći pa mu žena svoju porciju mora tražiti drugdje I još mu i smrdi iz usta Žena ti je svetica što jadna mora podnosit, malo poštovanja:
uff uff is offline  
Old 11.07.2017., 11:57   #23
Quote:
trubadurr kaže: Pogledaj post
to ne podnosim.
Puno ti toga ne podnosis.
Smijesno je kako se trudis ispast liberalan, susretljiv i tolerantan...a svako slovo tvog upisa vristi kako imas enorman i krhak ego.

Nema druge nego 20 udaraca bicem za to sto se ona usudila napraviti Vasem Velicanstvu.
Odnosno 15, buduci da znamo koliko su Gospoda milostiva.
DK-RH is offline  
Old 11.07.2017., 12:03   #24
Quote:
trubadurr kaže: Pogledaj post
...Njezinim bivšim jebačima je više smrdjelo iz usta nego meni.
To si svakog od njih probao prije nego se sexao s njom? Mislim, kad već znaš izmjeriti količinu smrada iz usta, valjda ovu izjavu temeljiš na nekom istraživanju, ili?

Nadalje...moram: gLIvice . A tek dio u kojem ona već deetljeće i nešto skače na njega, luuuuuuda je za njim. Joj meni.

Bez trolova ne bi bilo zabavno .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 11.07.2017., 12:04   #25
Ako ti je tako teško prati zube, možda će ti biti lakše pročitati ovu temu.

Bez brige, nema ni 300 stranica.

Ako je u cijeloj priči nešto uvredljivo, to je tvoja glupost i neinformiranost.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 11.07.2017., 12:05   #26
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
imam špurijus da tu ima još nečega

malo prečesto spominješ njezine bivše partnere

sebe si opisao kao mr savršenog- ego trip?

imaš sumnje da te vara?

koliko je to godina braka?

imate djecu?

valjda nije još jedna trollerska tema
Naravno,da imamo djecu. U braku smo 30 godina. Najgore je to jer hoče samo mene ja nemam sumnje i znam,da me ne vara ali me boli to,da je prije braka svakave jebače primala i sad poslije toliko godina meni postavlja uvjete ma daj ovo nije normalno. Više puta sam joj predložio,da otiđem i ostavim joj sve i kuču i auto bmw peticu star 3 godine sa luxury opremom. Ali ona kuka,da njoj ne treba bmw nit kuča nego jebač i muškarac kao što sam ja. Zašto mi je išla reči onu rečenicu?Razloga nije bilo. Otišao bi več davno ali nisam zločest čovjek,da ostavim žensku. Pa znate vi ljudi,da bi ja radio ženi sve kaj bi ona htjela bez dileme a njoj se vrzima po glavi da možda imam glivice na prstu od noge i,da bi to moglo preči na nju iako ima kao svaks žena svake toliko glivične upale koje nisu prouzročene sa nekim dodirima nego priroda to napravi .
Nije nikakva trolerska tena,da upozorim
trubadurr is offline  
Old 11.07.2017., 12:06   #27
Quote:
trubadurr kaže: Pogledaj post
Naravno,da imamo djecu. U braku smo 30 godina. Najgore je to jer hoče samo mene ja nemam sumnje i znam,da me ne vara ali me boli to,da je prije braka svakave jebače primala i sad poslije toliko godina meni postavlja uvjete ma daj ovo nije normalno. Više puta sam joj predložio,da otiđem i ostavim joj sve i kuču i auto bmw peticu star 3 godine sa luxury opremom. Ali ona kuka,da njoj ne treba bmw nit kuča nego jebač i muškarac kao što sam ja. Zašto mi je išla reči onu rečenicu?Razloga nije bilo. Otišao bi več davno ali nisam zločest čovjek,da ostavim žensku. Pa znate vi ljudi,da bi ja radio ženi sve kaj bi ona htjela bez dileme a njoj se vrzima po glavi da možda imam glivice na prstu od noge i,da bi to moglo preči na nju iako ima kao svaks žena svake toliko glivične upale koje nisu prouzročene sa nekim dodirima nego priroda to napravi .
Nije nikakva trolerska tena,da upozorim
Ne, ne napravi to nikakva jebena priroda nego gljive s tvog jezika prelaze u njezinu vaginu. Jasnije?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 11.07.2017., 12:06   #28
Quote:
trubadurr kaže: Pogledaj post
Seksamo se ko ludi. Sve štima.
Nije mi se mog'o dići, da ga ubiješ...
"
imam jedno pitanje . naime prije četrnaest dana mi se desilo da nisam mogao postiči erekciju uprkos ženinoj napaljenosti do ludila. nejebica je trajala tjedan dana. ona mokra skroz a moj klipan mekan. jednostavno mi je bio libido na nuli. poslije tih čudnih dana počeli smo seksati skoro svaki dan u svako doba. ko da nikad nije ništa bilo. još smo učestalost seksa i povečali za 50 posto.
nikad u životu nisam doživio do sada da mi se nudi jako napaljena ženska ,a ja ko trut. uvijek sam se več pri pomisli i pogledu na golotinju napalio.
pomišljao sam da nemam možda neku boleštinu ili slično ali ne nađoh uzroka.
je l ima netko slična iskustva ? malo sam pomišljao da nisu možda godine u pitanju. ali 40 je premalo za tako nešto.
sve se sretno svršilo samo me malo kopka pomisao da se slično opet ne desi."
ray of light is offline  
Old 11.07.2017., 12:07   #29
Kako možeš biti baš toliko nepismen?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.07.2017., 12:07   #30
Quote:
trubadurr kaže: Pogledaj post
Čovječe nemam nikakve glivice nit sam ih ikada imao. Poanta je,da ženska nije nikad nikome pizdila koji ju je pojebao a meni kaj bi mogal kurvati se na sve strane pa se baš zbog toga jer ju neču povrijedit ne kurvam ,pizdi na veliko. Kakva kurčeva ljubav je to. Znam ,da imam kurac koji ju izludi ali više ju neče zbog njezine gluposti. Kako ne shvačate,da je to rečenica koja je totalno zlo i naopako. Pa jebote mogu sa bilo kojom da me ne pita takvu glupost. Odjebat ču ju poslije x godina stvarno. Pa nek si traži jebače. Samo prosto sumnjam,da če nači tipa koji ju može dva sata nabijati. Jebiga pukao sam totalno.
Dikane, jesito ti?

mislim, šalu na stranu, imaš i ti pravo na život. virtualni barem
otkud znaš sve o njenim bivšim jebačima? ili nisu bivši, pa te to malo ždere?

p.s da mene netko jebe dva sata u komadu neopranih zubiju, sljedeći put dobio bi tavom po glavi, a ne pičke
__________________
My greatest weakness? Occasionally, I give a damn.
never_angel is offline  
Old 11.07.2017., 12:08   #31
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Kako možeš biti baš toliko nepismen?
Sva sreća da ne postoje "meko" š i ž
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 11.07.2017., 12:09   #32
Sva sam se napalila. Hoću se i ja sexat s autorom teme. Smijem li, smijem li, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz!
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 11.07.2017., 12:11   #33
Opaaaaa, još nisam izgubila dar da prepoznam pravi problem
uff uff is offline  
Old 11.07.2017., 12:13   #34
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Kako možeš biti baš toliko nepismen?
Ma ja mislim da je namjerno. Ne kuzim kako mu uopce imate volje davati savjete. Ja ga vec vidim kako se kleberi iza tipkovnice jer se netko pjeni nad njegovim temom.
dare to imagine is offline  
Old 11.07.2017., 12:18   #35
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Sva sam se napalila. Hoću se i ja sexat s autorom teme. Smijem li, smijem li, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz!
NE!!! Dok ne kazes HoČu. Nisi uopče u uzem krugu za sevu. I ne kaze se napalila, nego "al sam se napal'la, bas sam se napal'la"
dare to imagine is offline  
Old 11.07.2017., 12:30   #36
Procitao sam sve postove i dao bi se kladiti da autor trolla.
Svaki iduci post mu ide u jos vecu krajnost i glupiranje.
salevart is offline  
Old 11.07.2017., 12:31   #37
Zanimljiva tema
Evo ako mogu utjesiti autora, mene zena svaki put pita "jes opro zube" doduse nisam 30 godina u braku, ali dosad se nisam uvrijedio , iako vidis ne cini mi se losa ideja malo se uvrijediti
Ladna bevanda is offline  
Old 11.07.2017., 12:32   #38
Quote:
dare to imagine kaže: Pogledaj post
Ma ja mislim da je namjerno. Ne kuzim kako mu uopce imate volje davati savjete. Ja ga vec vidim kako se kleberi iza tipkovnice jer se netko pjeni nad njegovim temom.
Nisam mu dala nikakav savjet, ne mogu te postove ni pročitati.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.07.2017., 12:36   #39
Quote:
dare to imagine kaže: Pogledaj post
NE!!! Dok ne kazes HoČu. Nisi uopče u uzem krugu za sevu. I ne kaze se napalila, nego "al sam se napal'la, bas sam se napal'la"
A-ha, sori, sori, naučiču, majke mi!
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 11.07.2017., 12:41   #40
Quote:
Ladna bevanda kaže: Pogledaj post
Zanimljiva tema
Evo ako mogu utjesiti autora, mene zena svaki put pita "jes opro zube" doduse nisam 30 godina u braku, ali dosad se nisam uvrijedio , iako vidis ne cini mi se losa ideja malo se uvrijediti
Tako ti i treba kad ženiš zubarku.
ZloPrase is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.