Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 13:16   #901
Borkica,nitko ju ne moze od nas ni gurnuti ni podici bome..malo pretjerujes bome..
Ako ona ima pravo iznositi tim rječnikom o sebi,zasto i ja ne bi imala pravo reći da je po meni to strasno,grozno ili nešto treće?
Nitko mi nismo pošteđeni ni u životu,a ni ovdje na forumu..
Bila sam i sama u situacijama gdje sam se kaljuzala pa su me čak nečije grublje rječi i "prodrmale".. Ne bi vjerovala,ali moguće je..
Od sveg srca se nadam da ako zadrzi djete,da ce se uspjeti sabrati i voljeti djete zbilja jer itekako znam kakve su posljedice kada je djetetu vlastita majka netko tko ga unesrecuje,zlostavlja,zanemaruje i slično..
Bolji je onda isphod,ako zaista se ne moze sazivjeti s majcinstvom,s djetetom,dati djete na usvajanje da ipak ima sansu imati roditelje koji ce ga voljeti ...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:33   #902
Quote:
Borkica kaže: Pogledaj post
Odlučila je roditi dijete koje nije željela od muža kojeg ne voli i svaka joj čast na tome! Usrećit će neki drugi par sa svoji u skladu s djelima je manje bitno jer djela su važnija od riječi!
Ti se prva hvatas olako za izraz ''svaka cast! Ovde nista ne zasluzuje takve reci!
Ja ne mogu da verujem da osoba koja srlja u brak i nezeljeno majcinstvo moze da postane dobra majka.

House, kako si ti?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 13:34   #903
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post

House, kako si ti?
Sasvim solidno, hvala ti <3
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 22:42   #904
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ti se prva hvatas olako za izraz ''svaka cast! Ovde nista ne zasluzuje takve reci!
Ja ne mogu da verujem da osoba koja srlja u brak i nezeljeno majcinstvo moze da postane dobra majka.

House, kako si ti?
Ma biti će mater godine.
Ali sad je ionako kasno.
Ne razumijem osobe koje u biti znaju da ne žele dijete, a onda ipak odluče zatrudniti jer je to red, imaju x godina, možda ih to smiri...koja instrumentalizacija budućeg živog bića. Kao što kažeš: gadljivo.
Jadna djeca takvih roditelja.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:29   #905
Evo da i ja kažem svoje kao muško u ovoj temi iako je ova tema namijenjena ženama, znam.

Žene, trebate shvatiti jednu i jedinu istinu - muškarci su onoliko vjerni koliko imaju opcija. I to je realnost vjerujte. Imao ja curu ne znam kako dobru i zgodnu, uvijek postoji bolja, uvijek. Ako žena s kojom jesam nema dobru guzu ili dobre grudi, ako postane prenametljiva, 'preteška' i u kilaškom i/ili u karakternom smislu ili je prelijena u spavaćoj sobi, a u mom životu se pojavi ili već postoji neka druga žena koja ispunjava te uvjete ili većinu njih, bolje vjerujte da će muškarac prijeći na bolju opciju. To je logika. Ako žene misle da mi muškarci nećemo iskoristiti bolju opciju ako se ukaže, bolje izađite iz te fiktivne videoteke u koju ste ušli jer taj film koji vi tražite ne postoji. I to je realnost, kažem vam. Ako kupujem kuću za određene novce i ako se na tržištu pojavi ljepša kuća na boljoj lokaciji za iste novce, 100% vjerujte da kupujem ovu novu koja se pojavila. To je realnost tj. logika, ne nevjera.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:32   #906
Po toj logici nitko nikome nikad ne bi bio vjeran.
Uvijek postoji netko bolji.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:36   #907
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Po toj logici nitko nikome nikad ne bi bio vjeran.
Uvijek postoji netko bolji.
Ovo što sam rekao vrijedi za muškarce, ne za žene. Isto tako ti je poanta proletjela iznad glave - muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija. Oni koji su dugo vjerni jednoj ženi čak i nakon što ona prestane imati dobre atribute ili postane prenapadna, taj muškarac je vjeran zato što nema druge opcije.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:40   #908
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Oni koji su dugo vjerni jednoj ženi čak i nakon što ona prestane imati dobre atribute ili postane prenapadna, taj muškarac je vjeran zato što nema druge opcije.
O bogo moj
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:40   #909
Nemrem ja tebe ozbiljno shvatiti cim cujem ovo o atributima i to, jel...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:43   #910
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Nemrem ja tebe ozbiljno shvatiti cim cujem ovo o atributima i to, jel...
To ti je zato jer si žena, a ne muškarac.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:47   #911
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
To ti je zato jer si žena, a ne muškarac.
Srećom, da!
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:50   #912
A taj muški mozak je fascinantan. Diže im se na što veće sise i guzice,ulaze u vezu sa onime što im se doslovno ne sviđa fizički kako bi inače izabrali i onda ostaju u začaranom krugu nezadovoljni. A to je uglavnom kod onih koji nemaju previše opcija. Kad se jedna iznenada osmjehne,odmah kao djeca za slatkišem.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:20   #913
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Ovo što sam rekao vrijedi za muškarce, ne za žene. Isto tako ti je poanta proletjela iznad glave - muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija. Oni koji su dugo vjerni jednoj ženi čak i nakon što ona prestane imati dobre atribute ili postane prenapadna, taj muškarac je vjeran zato što nema druge opcije.
Muškarci koji razmišljaju i ponašaju se kao ti, obično na kraju ostanu sami.
Zar ti misliš da su žene glupe ili da ste vi muškarci bogom dani, pa da možete varati i birati kako hoćete? Baš me zanima kakav si ti to alfa mužjak ?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:33   #914
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Muškarci koji razmišljaju i ponašaju se kao ti, obično na kraju ostanu sami.
Ispričavam se, ali brak ni pod koju cijenu. Ježim se na pomisao da se ograničavam na samo jednu žensku osobu.

Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Zar ti misliš da su žene glupe ili da ste vi muškarci bogom dani, pa da možete varati i birati kako hoćete? Baš me zanima kakav si ti to alfa mužjak ?
Ne mislim da su žene glupe, samo lude što je i istina, uvjerio sam se u to sam milijun puta

Jest, biram i krećem u akciju 'osvajanja'. Alfa me podsjeća na marku auta Alfa, a Alfa se stalno kvari. Više sam VW.
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:40   #915
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Ispričavam se, ali brak ni pod koju cijenu. Ježim se na pomisao da se ograničavam na samo jednu žensku osobu.



Ne mislim da su žene glupe, samo lude što je i istina, uvjerio sam se u to sam milijun puta

Jest, biram i krećem u akciju 'osvajanja'. Alfa me podsjeća na marku auta Alfa, a Alfa se stalno kvari. Više sam VW.
Ne govorim ja ovdje o braku. Ne shvaćaš ti ništa, ne vidiš dalje od svog k...
Očito si jako mlad i imao si dosta nesretnih veza kad tako razmišljaš o ženama.
Jesu li one krive ili ti... to ne znamo. Možda samo ne znaš izabrati pravu.
A o ljubavi da i ne pričamo. Za tu riječ očito nisi nikada ni čuo.
Dobro je dok si mlad i možeš mijenjati. Što će biti kad budeš stariji 50+, pa ti neće žene baš tako lako padati u naručje.
Spusti se malo na zemlju dok ne bude kasno.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:47   #916
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ne govorim ja ovdje o braku. Ne shvaćaš ti ništa, ne vidiš dalje od svog k...
Nemoj tako, dame se ne izražavaju tako.

Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Očito si jako mlad i imao si dosta nesretnih veza kad tako razmišljaš o ženama. Jesu li one krive ili ti... to ne znamo. Možda samo ne znaš izabrati pravu.
Mlad sam i preferiram avanture, ne veze.

Quote:
My time kaže: Pogledaj post
A o ljubavi da i ne pričamo. Za tu riječ očito nisi nikada ni čuo.
Ljubav prema ženskom tijelu mi je nemjerljiva.

Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Dobro je dok si mlad i možeš mijenjati. Što će biti kad budeš stariji 50+, pa ti neće žene baš tako lako padati u naručje.
Spusti se malo na zemlju dok ne bude kasno.
Kad dođe vrijeme za to, onda ću na to misliti. Kad gledaš u daljinu, sve ovo što ti je blizu je mutno.
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:53   #917
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Nemoj tako, dame se ne izražavaju tako.



Mlad sam i preferiram avanture, ne veze.



Ljubav prema ženskom tijelu mi je nemjerljiva.



Kad dođe vrijeme za to, onda ću na to misliti. Kad gledaš u daljinu, sve ovo što ti je blizu je mutno.
Znala sam da si jako mlad, jer ozbiljan i zreo muškarac ne razmišlja kao ti.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 00:58   #918
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Znala sam da si jako mlad, jer ozbiljan i zreo muškarac ne razmišlja kao ti.
Ja jesam ozbiljan i zreo. Imam svoje prioritete, svoje želje i svoje ciljeve. Svi smo različiti. Samo zato jer ja ne želim vezu ne znači da sam neozbiljan i nezreo.
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 01:57   #919
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Evo da i ja kažem svoje kao muško u ovoj temi iako je ova tema namijenjena ženama, znam.

Žene, trebate shvatiti jednu i jedinu istinu - muškarci su onoliko vjerni koliko imaju opcija. I to je realnost vjerujte.
A žene nemaju boljih opcija?
Glupa ti je logika,jer po tom nitko ni ne bi bio s nikim,neg bi se sam prešaltao na nekog "boljeg","ljepšeg"...

I očito nisi nikad bio stvarno zaljubljen,jer kad stvarno nekog voliš,ni ne primjećuješ druge.
Bar ne u tom smislu...
I ja znam muškarce koji nemaju razmišljanje kao ti,tak da nisi kompetentan govorit za cijeli muški rod.

Samo se nadam da ti se draga ne bu prešaltala na većeg jednom kad se stvarno zaljubiš.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:20   #920
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Evo da i ja kažem svoje kao muško u ovoj temi iako je ova tema namijenjena ženama, znam.

Žene, trebate shvatiti jednu i jedinu istinu - muškarci su onoliko vjerni koliko imaju opcija. I to je realnost vjerujte. Imao ja curu ne znam kako dobru i zgodnu, uvijek postoji bolja, uvijek. Ako žena s kojom jesam nema dobru guzu ili dobre grudi, ako postane prenametljiva, 'preteška' i u kilaškom i/ili u karakternom smislu ili je prelijena u spavaćoj sobi, a u mom životu se pojavi ili već postoji neka druga žena koja ispunjava te uvjete ili većinu njih, bolje vjerujte da će muškarac prijeći na bolju opciju. To je logika. Ako žene misle da mi muškarci nećemo iskoristiti bolju opciju ako se ukaže, bolje izađite iz te fiktivne videoteke u koju ste ušli jer taj film koji vi tražite ne postoji. I to je realnost, kažem vam. Ako kupujem kuću za određene novce i ako se na tržištu pojavi ljepša kuća na boljoj lokaciji za iste novce, 100% vjerujte da kupujem ovu novu koja se pojavila. To je realnost tj. logika, ne nevjera.
Upravo si sveo muškarce na razinu životinje sa nagonima.
Vrijeđa mi inteligenciju što mi supruga nazivaš životinjom.
To što tebi tvoja logika govori da uvijek tražiš bolje ne znači da su svi ljudi takvi.
Od životinja gonjenih nagonima nas razlikuje jedna bitna stvar, a to je razum i mogućnost odabira.

Meni moj razum govori da ima bolji auto od mog Scenica.
Ali isto tako je za taj bolji auto osiguranje puno skuplje, odražavanje je puno skuplje, dijelovi su puno skuplji i puno više troši.
I uz to što moj Scenic zadovoljava sve moje potrebe prijevoza od točke a do točke b, činjenica da bi imala vizualno bolji auto jednostavno nije vrijedna toliko više novaca.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.