Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 20:11   #6881
Quote:
keka1v kaže: Pogledaj post
Pa ja sam isto mislila da će bit svaka 2 dana, neznam zašto me stavio u četvrtak..možda i on misli da nema smisla ranije hehehhe...

ja se malo bojim ove situacije da krenu trudovi, a ništa otvorena
ajmeeee...kaj onda?!?!

joj hvala ti pikol nadam se istom scenariju kod tebe sutra :
Ak nisi otvorena i krene je isto ko i ako jesi otvorena i krene bar si ja tak mislim znam curu kija je bila otvorena 7cm i napatila se ko Krist dok nije rodila (satima i saaatima), q isto tak znam jednu kija je bila samo prohodna za jagodicu i rodila ko iz pipice (da budem fina ) za 4 sata

Tebi nije radio amnio kuna danas? Nije ni spominjao da bi te sirio? Ma ti i ja cemo skupa urlat box do boxa i muzevima prijetit smrcu i govorit kako im je to prvo i jedino djete da nek im mater rada i onda cimerice i rugat cemo se zenama koje hrcu, a hrkat cemo jos vise od njih

Javim svakako kak je proslo zenske jedva cekam cut dal.me kaj otvorilo ovo kaj je cep.ispao (u petak sam bila otvorena za prst tj. Bila sam mrvu manje od prsta pa me Dr otvorila da mi napravi amnio plodna voda mljecna i hrpa crne kose
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 24.07.2017., 20:11   #6882
Quote:
leptir7 kaže: Pogledaj post
Nemoj se bojat,puno njih se u dan otvori...vibriram ti da sta prije krene i da bude brzo
Joooj ja se stvarno nadam
hvala ti
keka1v is offline  
Old 24.07.2017., 20:18   #6883
Quote:
pikol1911 kaže: Pogledaj post
Ak nisi otvorena i krene je isto ko i ako jesi otvorena i krene bar si ja tak mislim znam curu kija je bila otvorena 7cm i napatila se ko Krist dok nije rodila (satima i saaatima), q isto tak znam jednu kija je bila samo prohodna za jagodicu i rodila ko iz pipice (da budem fina ) za 4 sata

Tebi nije radio amnio kuna danas? Nije ni spominjao da bi te sirio? Ma ti i ja cemo skupa urlat box do boxa i muzevima prijetit smrcu i govorit kako im je to prvo i jedino djete da nek im mater rada i onda cimerice i rugat cemo se zenama koje hrcu, a hrkat cemo jos vise od njih

Javim svakako kak je proslo zenske jedva cekam cut dal.me kaj otvorilo ovo kaj je cep.ispao (u petak sam bila otvorena za prst tj. Bila sam mrvu manje od prsta pa me Dr otvorila da mi napravi amnio plodna voda mljecna i hrpa crne kose
Pa da...meni uopće nije gledao danas plodnu vodu, nit me otvarao ni širio a bome ni spomenuo da bi to radio...
svaki doktor valjda svoju politiku vodi hehehhehe

hahahhaha....to je vrlo mogući scenarij, od boksa do soba eheehehe...sam nek mi rodimo zdrave bebolince heeheh

keka1v is offline  
Old 24.07.2017., 20:51   #6884
Quote:
leptir7 kaže: Pogledaj post
Kad je tebi termin?
26.8.
tajcik is offline  
Old 24.07.2017., 21:30   #6885
Mene sve boli danas od pregleda.
Svaki njen pokret osjetim kao da me netko iznutra bode iglom za strikanje
Gremblina is offline  
Old 24.07.2017., 21:42   #6886
Quote:
-Aya- kaže: Pogledaj post
Hahahaha odvalila sam na opis sluznog cepa
I ja isto. Hahahahahaha....smrkalj

Ja u prvoj trudnoci nisam dozivjela sluzni cep. Jednostavno ga nije bilo. Sada stalno proucavam gacice, papir nakon brisanja,... otkad su mi rekli da sam 2cm otvorena. Do tada nisam ni dozivljavala iscjedak iako ga imam kroz cijelu trudnocu vodenast i ponekad lagano bijelkast gusci.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 24.07.2017., 21:53   #6887
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
I ja isto. Hahahahahaha....smrkalj

Ja u prvoj trudnoci nisam dozivjela sluzni cep. Jednostavno ga nije bilo. Sada stalno proucavam gacice, papir nakon brisanja,... otkad su mi rekli da sam 2cm otvorena. Do tada nisam ni dozivljavala iscjedak iako ga imam kroz cijelu trudnocu vodenast i ponekad lagano bijelkast gusci.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Nikad vise nisam gledala u gace ko u ovoj T posebno na pocetku i od 37tt mislim da znam vec tocno kak koji sav na gacama ide

I vjeruj neces fulat cep oduran je moj muz ga je dotrcao pogledat jer mora njegov nos svugdje zaburit i sam je nosom zafrknuo
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 24.07.2017., 21:56   #6888
Neke zene cep izgube tek na porodu. Ne znaci da cemo ga sve vidjeti doma
Snow Fairy is offline  
Old 24.07.2017., 22:32   #6889
Da to sam cula ili pafne u wc da ni ne skuzis

Cure nisam.sigurna, ali mislim da imam trudove...mislim imam ih, al ne znam dali su pravi
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 24.07.2017., 22:49   #6890
Kažu ak boli, pravi su
Snow Fairy is offline  
Old 25.07.2017., 00:40   #6891
Quote:
pikol1911 kaže: Pogledaj post
Da to sam cula ili pafne u wc da ni ne skuzis

Cure nisam.sigurna, ali mislim da imam trudove...mislim imam ih, al ne znam dali su pravi
Ako jesu, nek bude brzo i sto manje bolno.
Mjeris li razmak? Ili se smirilo pa spavas?

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 25.07.2017., 00:46   #6892
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Ako jesu, nek bude brzo i sto manje bolno.
Mjeris li razmak? Ili se smirilo pa spavas?

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Razmak je izmedu 4 i 7 min i boli sve jace, pokusala sam spavat, al nema sanse
__________________
U ljubavi, kao i u ratu, pravo je uvijek na strani jačega. I zato će žena koju volimo uvijek biti u pravu ~ Alfred de Muse
pikol1911 is offline  
Old 25.07.2017., 07:17   #6893
Jutrooo...
Pikol cekamo vijesti
-Aya- is offline  
Old 25.07.2017., 07:52   #6894
Jutro...eto pikol krenulo od samog pricanja cekamooooo!
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Old 25.07.2017., 08:03   #6895
Pikol
Drzim palceve da sve dobro prodje

Ja sam sinoc sanjala svasta, da sam rodila i da sam zaboravit nahranit bebu i onda svasta jos
Lentil is offline  
Old 25.07.2017., 08:04   #6896
Jutros opet grcevi u listovima
Jos nisam pocela oticati u ovoj trudnoci...a kad se sjetim prosle trudnoce. Noge ko u hobita..strasno koje sam balvane imala!
-Aya- is offline  
Old 25.07.2017., 08:06   #6897
Quote:
Lentil kaže: Pogledaj post
Pikol
Drzim palceve da sve dobro prodje

Ja sam sinoc sanjala svasta, da sam rodila i da sam zaboravit nahranit bebu i onda svasta jos
Moj san u ovoj trudnoci...dakle radjala sam svi se u radjaoni uzvrtili oko mene..i na kraju sve muke ja rodim macku hahahha...mozes mislit soka kad sam se probudila
-Aya- is offline  
Old 25.07.2017., 08:10   #6898
Quote:
-Aya- kaže: Pogledaj post
Moj san u ovoj trudnoci...dakle radjala sam svi se u radjaoni uzvrtili oko mene..i na kraju sve muke ja rodim macku hahahha...mozes mislit soka kad sam se probudila
Hahaha

Ja sam nedavno sanjala da sam rodila i da su ljudi dosli vidit bebu, koja je u biti bila struca kruha i svi su dosli u biti uzet snitu tog kruha
To budjenje je bilo bolesno
Lentil is offline  
Old 25.07.2017., 08:20   #6899
Quote:
Lentil kaže: Pogledaj post
Hahaha

Ja sam nedavno sanjala da sam rodila i da su ljudi dosli vidit bebu, koja je u biti bila struca kruha i svi su dosli u biti uzet snitu tog kruha
To budjenje je bilo bolesno
Hahahahaha ovo je premasilo i moju macku
-Aya- is offline  
Old 25.07.2017., 08:33   #6900
Hvala vam na odgovorima �� Sinoć sam otišla kod gin - kaže da mi nije planirala mjeriti nuhalni nabor jer sam odbila PD, a on je početna točka. Kao, zašto mjeriti nuhalni ako nećemo vršiti daljnje pretrage. No, odmah mi je rekla neka legnem pa ćemo ga izmjeriti - u granicama je normale. Pao mi kamen sa srca!
Bulbasor 2005 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.