Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2017., 11:57   #161
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Tko kaže da je svakome prioritet postati roditelj?


Nisam govorila o njenim prioritetima ,već o njenim sposobnostima shvaćanja ozbiljnosti situacije u kojoj se nalazi.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:21   #162
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Nisam govorila o njenim prioritetima ,već o njenim sposobnostima shvaćanja ozbiljnosti situacije u kojoj se nalazi.
A ti nisi imala 24 i nisi nilad bila ludo zaljubljena?

Zaboravile krave da su telad bile.


Vrijeme ce napraviti svoje. Protivljenjem okoline, ta ljubav zapada u romeo i julija mod gdje se jos povecava jer se ne razvija prirodno vec ljubavnici imaju osjecaj da su sami protiv ostatka svijeta.

Tvoj nacin ju gura jos dublje u sve, ali ti to ne mozes pojmiti iako se osjecas odraslom.

Put do pakla je poplocen dobrim namjerama i ova tema to dokazuje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:22   #163
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Tko kaže da je svakome prioritet postati roditelj?
Pa očito da ovom njenom momku je. Njemu je prioritet da se seksa sa nekim tko mu može biti unuka.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:24   #164
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa očito da ovom njenom momku je. Njemu je prioritet da se seksa sa nekim tko mu može biti unuka.
Nikog ne svrbi mirisljava mladica u krevetu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:28   #165
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nikog ne svrbi mirisljava mladica u krevetu.
Ma fuj jebote. Sa bejzbol palicom bi ga nalupal. Bolesnik stari. Jebote ljudi su fakat u kurac otišli. Kaj djete od 24 godina o ičemu zna? I sad dođe neki lik od 6 banki i ona se zaljubi u njega. WTF?! Ne mogu zlo mi je. I ja sam neki dan vidjel predivnu mladu curu od nekih 18 godina pa mi na pamet ne bi palo da se zaljubljujemo jer je ona mirisna i lijepa. Mrzim te starce kaj bare neiskusnu djecu. Papci prve klase.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:40   #166
ja sam s 19 bila zaljubljena u tipa od kojih 55 godina ali nisam to nikad dala do znanja
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:41   #167
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ja sam s 19 bila zaljubljena u tipa od kojih 55 godina ali nisam to nikad dala do znanja
Pa to rade normalna djeca. Zaljubljuju se u starce ali ih ne dodiruju. Fuj.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:44   #168
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa to rade normalna djeca. Zaljubljuju se u starce ali ih ne dodiruju. Fuj.

bio je oženjen a takvi su mi tabu. da nije bio, tko zna

inače ne volim starije ali ovaj je bio poseban
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:48   #169
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
bio je oženjen a takvi su mi tabu. da nije bio, tko zna

inače ne volim starije ali ovaj je bio poseban
Ok. Kužim.Napali se čovjek. Jebi ga i ja sam sa 13 palil na profu iz biologije. To mi je sve jasno. ALi zatelebat se sa 24 godine u lika od 6 banki ne mogu shvatiti. Nejde.Ne to kaj se curičak zateleba. Jebat ga .Tko zna kaj je sve curka prošla. ALi taj lik meni jasan nije. Pa pusti djete na miru pobogu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:08   #170
Sta te privuklo kod njega
Skyler09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:10   #171
Ako nije izmisljena tema oboje trebate psihologu.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 14:29   #172
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
I kaj bi se ona sad na silu trebala odljubiti? Kak?
Nejde to tak, kemija zaljubljenosti radi isto kad si sa vrsnjakom ili sa djedom, a nisu svi u stanju slusati razum kad kemija radi.

Vrijeme ce napraviti svoje.
Ne, nisam to rekla. Odgovarala sam joshui koji bi se rugao klinki od 24 godina koja ima bitno starijeg ljubavnika.

Ne mislim da njoj ozbiljno može naštetiti seks sa starijim čovjekom. Zaljubit će se, odljubiti i ide dalje. Možda se ni ne odljubi. Nitko ne zna.

Ali iskreno ne znam što bih mislila o penzioneru koji djevojku od 24 godine koja je još studentica i živi s roditeljima ozbiljno razmatra za životnu partnericu. Bilo bi mi jasno da mu je do malo zabave s mladim curetkom, ali zajednička budućnost...
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:11   #173
Meni je to obotrano pomračenje uma. Ali ozbiljno. I dokaz da se krivična kažnjivost (pogotovo na današnjem, nakaradnom, vremenu) treba pomjeriti ka višoj cifri a ne ostati na punoljetnosti.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:29   #174
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A ti nisi imala 24 i nisi nilad bila ludo zaljubljena?

Zaboravile krave da su telad bile.


Vrijeme ce napraviti svoje. Protivljenjem okoline, ta ljubav zapada u romeo i julija mod gdje se jos povecava jer se ne razvija prirodno vec ljubavnici imaju osjecaj da su sami protiv ostatka svijeta.

Tvoj nacin ju gura jos dublje u sve, ali ti to ne mozes pojmiti iako se osjecas odraslom.

Put do pakla je poplocen dobrim namjerama i ova tema to dokazuje.
romeo i julija su imali 16 i 17 godina

mogao si i neko drugo poređenje

pita se pita Šekspir "može li ljubav ikad više biti tako duboka i tako snažna nakon 17. godine?"

e pitam se i ja, nikad ti hormoni više tako ne rade
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:31   #175
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ok. Kužim.Napali se čovjek. Jebi ga i ja sam sa 13 palil na profu iz biologije. To mi je sve jasno. ALi zatelebat se sa 24 godine u lika od 6 banki ne mogu shvatiti. Nejde.Ne to kaj se curičak zateleba. Jebat ga .Tko zna kaj je sve curka prošla. ALi taj lik meni jasan nije. Pa pusti djete na miru pobogu.
pa za pretpostaviti je da je i on puno toga prošao za 60+ godina

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:35   #176
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa za pretpostaviti je da je i on puno toga prošao za 60+ godina

Pa onda je mogao shvatiti da je u vezi sa unukom i da to nije baš najoptimalnija situacija za nju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:41   #177
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma fuj jebote. Sa bejzbol palicom bi ga nalupal. Bolesnik stari. Jebote ljudi su fakat u kurac otišli. Kaj djete od 24 godina o ičemu zna? I sad dođe neki lik od 6 banki i ona se zaljubi u njega. WTF?! Ne mogu zlo mi je. I ja sam neki dan vidjel predivnu mladu curu od nekih 18 godina pa mi na pamet ne bi palo da se zaljubljujemo jer je ona mirisna i lijepa. Mrzim te starce kaj bare neiskusnu djecu. Papci prve klase.
Bolesnici prve klase. Neprirodno, neukusno, fuj.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:43   #178
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa onda je mogao shvatiti da je u vezi sa unukom i da to nije baš najoptimalnija situacija za nju.
referirala sam se na tvoje "nju mogu shvatiti tko zna što je prošla" pod čim si mislio da je prošla nešto gdje joj se percepcija poremetila. a sad zamisli koliko se to njemu može desiti u 60+ godina

a zašto raspravljamo o imaginarnom troll slučaju, toliko zalud potrošene tipkovnice

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:57   #179
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Tko kaže da je svakome prioritet postati roditelj?
Pa normalno....sve su se uskokodakale kako ce imati djecu bla nla bla....
Moja skolska kolegica zivi vec 15 godina sa covjekom koji je godiste mog oca...a mene je tata dobio sa 28
On ima djecu stariju od nje...ona nikada nije zeljela djecu...zive odlicno vec 15 godina u dobrim odnosima sa svima. I da...i ona uvijek kaze da joj u krevetu sve stima...i to je njoj najbitnije. Ne zele svi djecu..
I da...muskarci koji paze na nacin zivota....mogu dugo usreciti svoje partnerice, pustite price.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 19:35   #180
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
referirala sam se na tvoje "nju mogu shvatiti tko zna što je prošla" pod čim si mislio da je prošla nešto gdje joj se percepcija poremetila. a sad zamisli koliko se to njemu može desiti u 60+ godina

a zašto raspravljamo o imaginarnom troll slučaju, toliko zalud potrošene tipkovnice

Ma mislil sam tko zna možda ima neki dady išju. A od osobe od 6 banki ipak očekujem malo veće životno iskustvo pa da sam shvati da možda ipak bolje za to mlado djete da ima nekog ipak mlađeg. Ma mogu unedogled. Nije za mene. Za nekog je. Kaj sad. Sretno svima ako su zadovoljni.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.