Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2017., 22:52   #81
Nisi ti s njim upoznala ljubav jer ovo sto ti radi s ljubavi ni sa pravim partnerskim odnosom nema veze. Al ne!a veze, jako si mlada, sve stignes, samo si makni ovaj uteg s vrata.

Moj muz mi nikad u 12 godina nije ni u sali rekao da sam blesava, a kamo li ovakve grozote kakve tebi ovaj govori. Za koju godinu ce te i mlatit, ne sumnjam.

Prekini sve veze s njim, a kad ti dodje molit i prijetit,priprijeti natrag da ces nazvat policiju i reci njegovoj familiji i suradnicima na poslu da je alkos. Cak mozda ne bi bilo ni loseda mu kazes da fakat imas novoga jer su takvi kao on kukavice pa ti mozda nece mi dolazit pred kucu ako se bude bojao da je tamo drugi muskarac. Odlazak na 2 tj mami ili bilo gdje drugdje je dobra ideja takodjer, samo odi tamo gdje ces imat podrsku.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 22:57   #82
draga curice, to nije ljubav i zaljubljenost nego patologija. neće se promijeniti, jer neće. zaista neće.

jednom kad ga zaista prekrižiš, obećajem da će se desiti dan da ćeš samo teško izdahnuti, sva napetost će izaći iz tebe. i osjetit ćeš sreću što si slobodna i što on i njegova pijanstva više nisu tvoj problem.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:05   #83
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Prekini sve veze s njim, a kad ti dodje molit i prijetit,priprijeti natrag da ces nazvat policiju
meni nekak' palo na pamet da je tip pandur
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 23:35   #84
Ma nije, oni nemaju plaću 5600.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 02:24   #85
Nisam se stigla nikako javiti. Nakon blokiranja na fejsu počeo je s viber porukama i sada je nova priča... prepricavat cu vam ukratko brojne poruke koje pise....dakle iako je duboko uvjeren da ja imam nekog drugog/zelim s nekim nesto i slicne stvari, danas ne poriče činjenicu da me usprkos svemu voli i spreman je na sve.
Smješno, no kaže da mu nisam dala šansu za razgovor iako sam istog dana kako ste me i savjetovali skupila snage i rekla mu sve u lice. Kaze da moze ostavit alkohol na koliko god treba, moze popit eventualno za neke fešte i prvi put kad ga popije za bezveze da ga ostavim, da radim od njega pijanca i propalicu, a da nije tako i to mu je jako smiješno... naravno to ce napraviti ako je o razlog mog prekida mada misli da je ipak ono što mu i sada već drugi govore, da vjv imam nekog.
Jako sam ga razočarala, ajde da me varao, dolazio kasno, radio scene, ja se hvatam za slamcicu i da nejdem vise na njegove oci jer me ne zeli vidjeti....ubrzo nakon toga da ce sada namjerno pit svako dan do jutra i sve najgore pa da bar imam razlog da me otjera od sebe i da zapravo ja njemu radim zivotnu uslugu :klap:
Izmisljam bezveze razlog za prekid jer mi direktno nije ništa napravio, da ću ostati sama na svijetu, da mi daje rok do srijede i da ću zažaliti ako mu se ne vratim jer će biti kasno. Može mi pokazati koliko mu je stalo i promjeniti se, ali da se i ja moram potruditi.
Da, svi s kojima je pričao mu kažu: da imam nekog ve neko vrijeme, ili da se cujem s nekim ili mislim nesto????? ajde budi covjek i priznaj mi, pustit cu te i naci novu curu, ici dalje... jesam li doma uopce, skim sam i gdje, sada uzivam jer on mene moli i ja se hranim time
mala fatalna 16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 02:28   #86
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Nisi ti s njim upoznala ljubav jer ovo sto ti radi s ljubavi ni sa pravim partnerskim odnosom nema veze. Al ne!a veze, jako si mlada, sve stignes, samo si makni ovaj uteg s vrata.

Moj muz mi nikad u 12 godina nije ni u sali rekao da sam blesava, a kamo li ovakve grozote kakve tebi ovaj govori. Za koju godinu ce te i mlatit, ne sumnjam.

Prekini sve veze s njim, a kad ti dodje molit i prijetit,priprijeti natrag da ces nazvat policiju i reci njegovoj familiji i suradnicima na poslu da je alkos. Cak mozda ne bi bilo ni loseda mu kazes da fakat imas novoga jer su takvi kao on kukavice pa ti mozda nece mi dolazit pred kucu ako se bude bojao da je tamo drugi muskarac. Odlazak na 2 tj mami ili bilo gdje drugdje je dobra ideja takodjer, samo odi tamo gdje ces imat podrsku.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Ovo mi je tako lijepo čuti, slično je s mojom tetom i tetkom, nikad povišen glas, kriva riječ, krivi pogleda, a djece i 25 godina braka. Poštuju se i vole kao prvog dana, a rade sve zajedno od kućanskih poslova do fizičkih.
Da se vratim na temu, jednom prilikom je rekao kada bi me vidio s drugim da bi odrobijao i mene i njega, da sam njegova i ničija, a onda drugi put kaže neću ja svoj život uništit zbog tebe ....
mala fatalna 16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 02:44   #87
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
....dakle iako je duboko uvjeren da ja imam nekog drugog/zelim s nekim nesto i slicne stvari, danas ne poriče činjenicu da me usprkos svemu voli i spreman je na sve.
...Kaze da moze ostavit alkohol na koliko god treba, moze popit eventualno za neke fešte i prvi put kad ga popije za bezveze da ga ostavim, da radim od njega pijanca i propalicu, a da nije tako i to mu je jako smiješno... naravno to ce napraviti ako je o razlog mog prekida mada misli da je ipak ono što mu i sada već drugi govore, da vjv imam nekog.
Jako sam ga razočarala, ajde da me varao, dolazio kasno, radio scene, ja se hvatam za slamcicu i da nejdem vise na njegove oci jer me ne zeli vidjeti....ubrzo nakon toga da ce sada namjerno pit svako dan do jutra i sve najgore pa da bar imam razlog da me otjera od sebe i da zapravo ja njemu radim zivotnu uslugu :klap:
Izmisljam bezveze razlog za prekid jer mi direktno nije ništa napravio, da ću ostati sama na svijetu, da mi daje rok do srijede i da ću zažaliti ako mu se ne vratim jer će biti kasno. Može mi pokazati koliko mu je stalo i promjeniti se, ali da se i ja moram potruditi.
Da, svi s kojima je pričao mu kažu: da imam nekog ve neko vrijeme, ili da se cujem s nekim ili mislim nesto????? ajde budi covjek i priznaj mi, pustit cu te i naci novu curu, ici dalje... jesam li doma uopce, skim sam i gdje, sada uzivam jer on mene moli i ja se hranim time
tip je psiho i sve što trabunja su obične bedastoće

i nemoj nikako nasjest na priču o silnoj ljubavi
zapravo se radi o tome da on tebe smatra svojim posjedom koji mu je, eto, nepravedno i iznenada otet - otuda ta baljezganja o drugom tipu

ovaj dio o tome da ćeš zažaliti ne bi trebala olako shvatiti - svakako sačuvaj te sumanute poruke i obrati se policiji ako te bude dalje zastrašivao.

i nikako se ne pouzdaj u to da on nije agresivan, da te zapravo voli i ne bi ti ništa nažao učinio jer to ne možeš sa sigurnošću znati kad su alkoholičari u pitanju

nikako ne odustaj od svoje odluke o prekidu jer ako popustiš tretirat će te još gore nego prije i još ti stalno nabijati na nos kako si ga htjela ostaviti, a on ti je sve oprostio i zato mu moraš biti zahvalna do neba i biti sretna što te takvu niškoristi još uvijek hoće

Zadnje uređivanje Murron : 04.07.2017. at 03:03.
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 03:00   #88
Već vidim te "ljude" koji su mu rekli da ga varaš, jer si ga ostavila. Vjerojatno neki kolega birtijaš, alfa mužjak, stava da je ženi mjesto u kući dok oni cugaju. "Brate, nisi je varao ni tukao. Drolja, garant ima drugog."
Dobro je da niste počeli živjeti skupa, učinio ti je uslugu. Da jeste, vjerojatno bi s vremenom častio ekipu tvojim novcem i ne, ne bi se promijenio.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 07:38   #89
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
Ovo mi je tako lijepo čuti, slično je s mojom tetom i tetkom, nikad povišen glas, kriva riječ, krivi pogleda, a djece i 25 godina braka. Poštuju se i vole kao prvog dana, a rade sve zajedno od kućanskih poslova do fizičkih.
Da se vratim na temu, jednom prilikom je rekao kada bi me vidio s drugim da bi odrobijao i mene i njega, da sam njegova i ničija, a onda drugi put kaže neću ja svoj život uništit zbog tebe ....
Ne može prestati piti tek tako - manipuliše sa tobom!
Sada bez zezanja - šta ti realno voliš kod njega? Prijeti ti već dugo, fizički te zlostavlja, govori ti gluposti poput one da će da te ostavi ako ne bi mogla imati djece. Da kap alkohola nije popio u životu - koji će ti klinac takva osoba?
Vrati mu se i vidjećemo te najkasnije za par godina u crnoj hronici - postani svjesna toga! Ne - to ne pričaju dečki curama iz silne ljubavi. To pričaju nasilnici.
Bilo bi idealno da ga skroz blokiraš i još bolje da odeš iz grada. Što dalje... Ovdje ti niko nije napisao da ostaneš sa njim - niko. Jer smo svi svjesni da se vaša priča ne završava idilom. Ostani sa njim i postaćeš crna statistika.
Pričaj sa svojom porodicom pod hitno. I bilo bi dobro sa nekim stručnim - ne znam da li ima udruženje anonimnih alkoholičara kod tebe (oni rade i sa porodicom alkoholičara - tj.objasniće ti obrasce ponašanja ) , mada ti ne bi ništa pogriješila i da pričaš sa nekim ko radi sa ženama koje su žrtve porodičnog nasilja (da - ti si već sada žrtva ) . Nestalo ti je samopostovanje, nemaš nikakve granice prema njemu...to je toksična, ovisnička veza iz koje ti ne znaš van (i dalje komuniciras sa njim, pokušavaš ga "preobratiti," , braniš se kako nemaš drugog...eto - samo on da ne pije dva dana odmah ti spadaju svi oklopi i sve je divno i krasno - do slijedećeg puta kada ćeš dobiti svoju porciju pljuski i uvreda, a kada dobiješ djecu - tek onda ćeš vidjeti žurku)
Moj muž pije, a nije nasilan, pa opet je to užas od života. Psihički uništava.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 07:58   #90
Kazes da zivis blizu Zagreba. Na Tresnjevackom placu je ducan za samoobranu. Elektroshoker je cca 500 kn. Ja bi si ga na tvom mjestu kupila jer ovo sto radi su prijetnje. I pokazala bi poruke policiji te trazila zabranu prilaska. I obavezno reci nekome. Ako sutis onda ispada kako je on bio do kraja divan, sigurno si ga provocirala kad je pukao.

Moj otac je maltretirao moju mamu. Nije pio, al u svemu drugome je bio slican ovome tvome. Kad je konacno smogla snage da ga ostavi, jos ju je godinama pratio na posao i prijetio joj, a meni, koja sam tada imala 16 govorio najodurnije gadosti o majci. Od oca sam na tjednoj bazi slusala kako su sve zene kurve. Godinama od srama nisam mogla ovo nikome ispricati, i danas samo dijelove zna moj suprug. Vecina oceve familije misli da sam kucka koja je ostavila ostarjelog oca koji mi je dao sve. Al i oni su supci pa me odavno nije briga sto misle niti imam ikakve kontakte s njima.

Makni se na tjedan dva ak mozes. Promjeni broj, promjeni stan ak iznajmljujes ili barem promjeni bravu, useli sa nekime i ovog prijavi i budi sretna da si se izvukla iz pakla. Ne citaj sranja koja ti pise, on to ne zasluzuje, a tebi ce samo nastetit. Ima krasnih muskaraca na svijetu, ak sam se ja uspjela izvuc iz obiteljske patolologije, mozes i ti.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 08:03   #91
Moj savjet ti je - stogod da napise, ne odgovaraj mu na poruke. Nikako. Ako ga vec nisi blokirala, ignoriraj ga. Odgovarajuci mu, samo ulazis s njime u raspravu iz koje se neces izvuci kao pobjednik.
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 09:00   #92
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
Oprostite što ne stignem svima pojedinačno odgovarati pa ću pisati više odgovora u jednom postu.
Da posuđivala sam mu novce i dio nije ni vratio no to sam zaboravila jer mi se neda molit za moje novce. Nije ni bitno. Ja sam ta koja od svoje crkavice već sada kupujem hranu u kuću koju oboje jedemo, odjeću i uvijek ga iznenadim nekom sitnicom. Ne mogu reći da on nekad ne kupi, ali daleko više i češće ja.
Kao što ste mi savjetovali otišla sam s njim porazgovarati. Rekla sam mu da smatram da ima problem s alkoholom i da bi trebao zatražiti pomoć na što mi se posprdno nasmijao. Kaže da hoće da može bez alkohola, ali da neće jer ga opušta i da može sad bit dva dana doma ja pitam dva dana? kaže mogu i dva tj ako treba to je njemu uspjeh, ja pitam dva mjeseca/ 2 godine? Kaže nemogu i neću i cijelo vrijeme se isprdava samnom. Kaže da se slaže i da zna da je tako, ali ni u jednom trenu da će o promjenit kao što je do sada. Kaže znam da te nikud ne vodim, da nemam ništa s tobom, da dođem pojest i prespavat i slažem se, al eto jbg, volim te i više od toga ti ne mogu pružit, nađi si bolje, ja te neću molit ni plakat. Svaka svađa kaže ostavi me ako ti ne paše. Kaže: Otkazat ću more i da mu spakiram njegove stvari. I kao naaajvažnije on misli da nije zbog alkohola (jer do sada sam trpila) nego što sam se zaljubila u drugog. Ja koja iz kuće ne izlazim
što se tiče nasilja, bilo ga je prije jer ja nisam znala začepit kad bi došao pijan, a on jedino što me je tražio da ga pustim na miru i da legne spavat no jedno dvije god ništa osim kujo, smeće, šugavice, Bog, Isus, mater i slično i tek sada postajem svjesna toga i sve mi se vraća. Onda se ispriča jer ga izazovem pa kaže šta ne misli. Da se razumijemo i ja njemu odgovorim ružnim riječima, ali ne mogu se obuzdat, pucam po šavovima i jedva se kontroliram kad mi opsuje Boga i Isusa što me jako boli. Društvo koje me okružuje i veze oko nas su jednako tako poremećene i to je svima sve ok. Njegov mobitel ne smijem pogledat, kamoli primit u ruke i puno stvari mi sada dolazi u glavu, no one mi nisu bitne kao sve ovo.
Tužno je što nemam nekog da mu kažem, sramota me vlastite majke i sve skriva da nitko ne zna da imam problem.
2/10
__________________
The cake is a lie.

Zadnje uređivanje 4fun : 04.07.2017. at 09:12.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 09:50   #93
Nisam iščitala cijelu temu, ali kužim da je jako, jako loše. Mala, imaš li dovoljno podrške u svojoj okolini? Prekidi su uvijek teški, ali kad su ovako grozni čovjeku se je nemoguće sa situacijom suočiti sam. Osim toga, godine grozne veze na tebi su sigurno ostavile traga, tako da je moguće da nisi "sva svoja" i moglo bi se dogoditi da posumnjaš u svoju odluku ako on pokaže da se "promijenio".

Znaj da se takvi ne mijenjaju, barem dok ne dotaknu dno. Ako opali sam sebi par šamara, možda ce će biti pristojan u sljedećoj vezi, ali da ga uzmeš nazad brzo bi krenulo po starom jer je vaša dinamika takva da on radi sranja, a ti mu toleriraš i pokušavaš "pomoći". Makni se što dalje možeš, regrutiraj svu pomoć koju možeš dobiti i nemoj se sramiti javiti nekoj udruzi za psihološku pomoć. Jer, kao prvo, proživljavaš teške stvari, a kad se sve smiri morat ćeš raščistiti sama sa sobom što te je dovelo u vezu s ovisnikom i agresivcem, budući da si već imala takvih slučajeva u obitelji.

Dobro si napravila što si se javila na forum, ostani nam tu i dalje, no sada ti treba više od virtualnih pomagača.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 10:51   #94
Pročitala i sad mogu biti konkretnija.

Kad ti pošalje poruku, odgovori mu da ćeš sve sljedeće poruke, zajedno s detaljnim opisom njegova alkoholizma proslijediti ljudskim resursima njegove tvrtke. Iskopaj konkretni mejl i spomeni ga, kako bi znao da misliš ozbiljno. (Nema veze što to vjerojatno ne bi napravila - on treba misliti da si spremna ići do kraja. Ako je bilo kakvih prijetećih poruka, reci da ćeš otići i na policiju ako se jednom zauvijek ne makne iz tvog života. Ne ulazi u objašnjavanja i ne opravdavaj mu se. Svoje si rekla - ako on želi misliti da imaš drugoga, neka slobodno ostane u tom uvjerenju.

Drugo, povjeri se mami prije nego što joj on dođe cmizdriti ili nafekta vlastitu majku da porazgovara s tvojom. Znam da te je sram, i mene je bilo, ali pregrizi to i obavi što trebaš. Nemoj umanjivati problem jer će tada ispasti da si ostavila dečka bezveze i nećeš naići na razumijevanje. Ako ti je tako lakše, pokaži mami ovu temu. Sretno!
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 10:59   #95
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
Nisam se stigla nikako javiti. Nakon blokiranja na fejsu počeo je s viber porukama i sada je nova priča... prepricavat cu vam ukratko brojne poruke koje pise....dakle iako je duboko uvjeren da ja imam nekog drugog/zelim s nekim nesto i slicne stvari, danas ne poriče činjenicu da me usprkos svemu voli i spreman je na sve.
Smješno, no kaže da mu nisam dala šansu za razgovor iako sam istog dana kako ste me i savjetovali skupila snage i rekla mu sve u lice. Kaze da moze ostavit alkohol na koliko god treba, moze popit eventualno za neke fešte i prvi put kad ga popije za bezveze da ga ostavim, da radim od njega pijanca i propalicu, a da nije tako i to mu je jako smiješno... naravno to ce napraviti ako je o razlog mog prekida mada misli da je ipak ono što mu i sada već drugi govore, da vjv imam nekog.
Da, može ostaviti alkohol, do sutra navečer kad će se ''slučajno'' nacugati sa poznanicima koje je sreo na ulici pa su otišli do kafića jer se nisu vidjeli 5 godina.

Quote:
Jako sam ga razočarala, ajde da me varao, dolazio kasno, radio scene, ja se hvatam za slamcicu i da nejdem vise na njegove oci jer me ne zeli vidjeti....ubrzo nakon toga da ce sada namjerno pit svako dan do jutra i sve najgore pa da bar imam razlog da me otjera od sebe i da zapravo ja njemu radim zivotnu uslugu :klap:
Klasične manipulacije i prebacivanje krivnje na tebe. Želi te okriviti za prekid, želi te na kraju okriviti za vlastiti alkoholizam.

Quote:
Izmisljam bezveze razlog za prekid jer mi direktno nije ništa napravio, da ću ostati sama na svijetu, da mi daje rok do srijede i da ću zažaliti ako mu se ne vratim jer će biti kasno. Može mi pokazati koliko mu je stalo i promjeniti se, ali da se i ja moram potruditi.
Rok? Kakve tragedije... samo ga blokiraj i udalji iz svog života. Čovjek u svojim porukama ima previše kontradiktornosti, pokušaja manipulacije i verbalno je agresivan.

Poslušaj druge forumaše koji ti kažu da se obratiš nekome od povjerenja, i to unutar vlastite obitelji - podrška ti može spasiti glavu.
Prokhorov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 11:14   #96
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
......ubrzo nakon toga da ce sada namjerno pit svako dan do jutra ......
Hahahah.. Što mu nisi rekla nek se slobodno naloče što hebeno više može.

Koje jadne manipulacije. Bar da su inteligentne, nisu ni to.

Leteća: +++ Glatki, čisti i nedvosmisleni rez, bez ikakvog objašnjavanja (srezati u sebi poriv za razjašnjavanjem nepravde optužbi - nije vrijedno toga), te što više podrške od bliskih ljudi. I računaj da će ti trebati vremena da ti se novo stanje stabilizira u glavi. You can do it.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 11:16   #97
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
...
Kaze da moze ostavit alkohol na koliko god treba, moze popit eventualno za neke fešte i prvi put kad ga popije za bezveze da ga ostavim, da radim od njega pijanca i propalicu, a da nije tako i to mu je jako smiješno... naravno to ce napraviti ako je o razlog mog prekida mada misli da je ipak ono što mu i sada već drugi govore, da vjv imam nekog.
.....
ne može i neće
vidjela sam da si na temi o nasliju u obitelji/vezi tražila tračke nade da se on može promijeniti
ne traži mu opravdanja jer alkohol je samo jedan od problema koje on ima sam sa sobom, a onda i vi zajedno
sve ovo što sad vidiš samo u naznakama - agresiju, manipulativnost, alkohol... - postalo bi tvoja svakodnevnica s njim
tražeći mu opravdanja, pazila bi s kim zastaneš na ulici popričati, pazila bi da se ne zadržiš previše u dućanu kako ne bi isprovocirala njegove alkoholom stanjene živce...
ne osvrći se, bježi!
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 11:52   #98
A kako bi bilo da promijeniš broj mobitela?,i sama si na pisala da ne izlazite nigdje,da se ta vaša patološka veza temeljila na njegovom opijanju i vrijeđanju tebe.Mama če te razumijet pošto joj je punac bio pijanac tak da te bude zaštitila.Nemoj kontaktirat s njim i čitat poruke jer se trebaš se pribrat a to njegovo maltretiranje te samo dodatno destabilizira.Psihički si izmučena i trebaš se odmorit.Daj broj mami i ako imaš frendicu koju ne poznaje njoj daj ali ovima iz ekipe ne jer bi te sjebale prvom prilikom.
Mi ti tu možemo pomoči samo savjetima ali odluka tvoja,pusti njega kaj on piše.On dobro zna zašto si otišla,ali ide na tvoje emocije jer zna da je to prolazilo godinama pa se nada i dalje da če nasjedat na te gluposti.
Ako mu se vratiš,maltretirat če te još više,jer ako češ se sve više vračat pognute glave to če mu davat povoda da te ukrotio.
Malo ču pretjerat sada ali jesi li kad gledala dokumentarac o čoporima životinja.Samo je jedan glavni a ostali mu dolaze pognute glave jer on je gazda.Mi ljudi isto imamo neke životinjske gene,samo smo inteligencijom nadvisili druge.
Taj tvoj ima razmišljanje primitivca iz krapinske pećine jer je tako odgojen,želiš li živit da te ko zadnje pašće tuče i baca po stanu,po ulici i ako BUDEŠ DOBRA DA TE POGLADI PO GLAVI a ti sva sretna da taj dan nisi dobila porciju.Mi svi ovdje shvačamo da ti je bivši neodgojena budala ali ti si ta koja češ najebat ako mu se vratiš,ne mi koji ovdje tipkamo.
Ja se prema svojim psima ne odnosim tako.U braku sam 8 godina i dok čitam kaj sve žene prolaze u vezama i brakovima jednostavno sam bijesan na muški rod i nije mi jasno kakvih samo budala ima i gdje ih uopče nalazite.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:26   #99
promijeni broj mobitela a njega blokiraj na svim mrežama. zašto? dok god on misli da ti čitaš ta njegova sranja dotle misli da te samo treba nagovoriti i obrlatiti. to ti je jedini način da prekineš s takvim likom. nemoj čitati to što ti šalje na bilo koji način. sad ti je teško, ali čim ga prije potpuno odrežeš, tim prije ćeš se oporaviti.

ti sad malo guštaš u njegovom cviljenju, ali prepoznaj to kod sebe i prekini to, jer to ne vodi dobrome.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:35   #100
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
* Problem od sinoć, potaknuo me da napišem post. Otišla sam s prijateljicama na piće i on je došao kod nas, to uvijek napravi. Jer je do tada popio već poprilično od poslijepodneva i nije mogao otić kući. Nakon tri pića i prošla je ponoć, a on se načastio već, ja vidim da je situacija opet loša i kažem, aj popijemo i idemo. Ne,ne,ne još jedno piće bi on. Ja kažem, umorna sam, radila sam, ne naručuj, idemo kući. I on uporno. Ja pozdravim društvo i kažem da idem, a on ipak ne odustaje. Dva sata kasnije zvoni ko lud na vrata i išao bi kod mene. Nisam otvarila, no nisam pola noći ni spava jer si ne želim priznati da imamo veliki problem =/
upoznali sam dragog u pripitom stanju i uvijek sam si govorila da ce mi veza poceti nakon sto ga vidim pijanog jer zelim vidjeti da li se nasilnicki ponasa kad je pijan. vjerujem u poslovicu: sto trijezan misli, pijan govori.
mi smo trenutno u postupku "umjetne" oplodnje. u subotu smo bili vani, a on je pio cedevitu da bi nam rezultati nam bili što bolji. a vjeruj mi, pola života je proveo u birtiji. ljudi se mijenjaju, i na bolje i na lose, ali kako za sad stvari stoje moj mi ne uskracuje san i zna sto je bitnije od birtije. da ne govorimo da svako toliko mi kaze da mi je zahvalan sto sto ima sada pametnijeg posla od birtije Imamo kuci i rakije i pive, i kako ja ne pijem, pa nema sa kim piti, i to stoji netaknuto.
ostale postove nisam citala, ali ja bi si dobro na tvom mjestu razmislila o vašoj vezi. probaj naci neku stipendiju, posao, razmjenu,... negdje dalje od vaseg mjesta da se maknes, i onda ce ti se iskristalizirati kako dalje
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.