Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2006., 10:21   #1
Frizura - šminkanje - nokti - sve što nas čini još ljepšima

E sad sam već na završnim pripremama, pa ako tko ima za preporučiti kakav salon gdje rade dobre frizurice za vjenčanje ili nekog dobrog šminkera/šminkericu
Ima ih dosta po oglasima ali rađe bi nešto po preporuci, da ne bi bilo lagano fasadiranje po licu
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 11:35   #2
Ja ti mogu preporučiti Beauty centar Božica u Dubravi...za 1100 kn imaš probno šminkanje i šminkanje (vrhunska kozmetika), probnu frizuru i frizuru, uređenje noktiju, tretman lica, masažu...bla, bla, bla....i još sto čuda....Ja sam se predbilježila kod njih, jer su mi i inače super.....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 12:04   #3
Da to je ok. Malo je cijena veća, al ne znam sta sve u nju ulazi. U Matisu je šminkanje i frizura cca 300 kn. Ali ako hoces probu isto plaćaš cca 300kn.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 12:11   #4
Sad sam skicnula malo njihovu ponudu, cini mi se ok. Jel ides kod nekog određeno ili ti je to svejedno.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 13:34   #5
Probaj Beauty centar Zdenka preko puta bolnice na Sv. Duhu. Zena je mrak, nisu joj cijene previsoke (ne znam tocno, ali zovi i pitaj), a inace sminka za TV, snimanja, modne revije....-u svakom slucaju za sminku velika preporuka :-)
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:17   #6
Quote:
stela25 kaže:
Sad sam skicnula malo njihovu ponudu, cini mi se ok. Jel ides kod nekog određeno ili ti je to svejedno.
U principu mi je svejedno, ono što sam vidjela (kak su cure našminkane i to) mi se jako svidjelo, a ponuda im je fakat super...Inače idem kod njih na masaže i na mikrodermoabraziju, i super sam zadovoljna....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:25   #7
Ispravlajm se: kozmeticki salon Zdenka.
Evo i link www.zdenkamihelj.com/index.htm :-)


A za frizerku - Salon Tea - u Marticevoj - tamo u podnozju INA-ine zgrade.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:32   #8
meni kod bozice ta sminka izgleda kao da su ti metnuli fasadu na lice. stil sminkanja i nije tako los, ali jebate zacamentiraju ti facu.


moj savjet: na frizuru odi u neki salon po zelji, a za sminkanje si uzmi jednog od boljih vizazista. naplacuju 500 kn, ali te predivno nasminkaju.

ja bum ziher uzela sasu jokovica, on sminka kao iz snova, a i tomo vrban isto nije los...


a i mislim da si ovaj topic trebala postaviti na kozmetici, dobila bi vise savjeta u svakom slucaju.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 10:58   #9
Idem se onda malo preseliti na kozmetiku Nisam u to upućena pa ne znam koji su to bolji vizažisti, daj malo pomozi
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 12:48   #10
Quote:
meg kaže:
meni kod bozice ta sminka izgleda kao da su ti metnuli fasadu na lice. stil sminkanja i nije tako los, ali jebate zacamentiraju ti facu.
Ne znam gdje si ti to vidjela, meni nikako ne izgledaju zacementirano....Ja sam navela Božicu jer za relativno malo love dobiješ pun k... svega, a ne samo šminku i frizuru....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 20:01   #11
gdje se točno nalazi Božica na Aveniji Dubrava? interesantna ti je porukica...
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 09:57   #12
http://www.bc-bozica.com/

Av.Dubrava 9
Zagreb
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 10:42   #13
Ja uopce ne znam kako cu ja to uredjivanje proci. Ja se nikad ne lickam, mislim OK za posebne prilike stavim maskaru i ruz, nokte gotovo nikad ne lakiram a kod pedikera sam bila jednom, da vidim kako to je :-)

I sad meni moja kuma veli kako ce ona mene voditi na manikuru kako to treba i kako je njena kuma nju vodila...
I kako moram malo pustit nokte - a ja to ne mogu. Meni su moji nokti najdrazi odrezani na najkrace.
JOOOJ:::
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 10:52   #14
Kod pedikera nisam bila nikada, otisla sam za probu (bas zbog vjencanja) vidjeti kak ce to izgledati s geliranim noktima. Moji prirodni nokti su super, uvijek relativno dugi i cvrsti. Al 10 puta ljepse mi izgledaju ovako gelirani. Kolko god ribam i nakon mjesec dana izgledaju super. Na prstenjaku cu si napraviti i nail art (staviti mali kamencic na nokat ili tak nesto)

Sto se tice sminkanja, znam se i sama nasminkati ali taj dan zelim to povjeriti u ruke nekom iskusnijem i tko ce me dobro "zafasadirati" da to izgleda lijepo cijeli dan i noc

misiz S probaj otici na geliranje, ak ti se ne bude svidjelo, maknes gel i po svom. Ipak je to tvoj dan i ti se trebas osjecati ok.
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 11:01   #15
Istina. Mislim, ne znam, to mi je jos nekako predaleko. NIsam bas razmisljala o manikuri. A vidjet cu.
Sto se sminke tice to idem kod Zdenke Mihelj preko puta bolnice na Sv.Duhu. Zena ipak zna sto radi, ono i filmsko i foto i za u zivo sminkanje. Pa kako je vec i neko poznanstvo u pitanju idem tamo, i imam toliko povjerenja u nju da ne idem na probu. Jedino sam frizuru smislila.
Samo se nadam da ce mi se ten popraviti u 2 mjeseca. Policisticni jajnici su u pitanju pa sam evo zavrsila s ciklusom Diane, i sad je malo sve skupa islo vrit. Bas sam jucer isla kod drematologa na ciscenje i dao mi je kremu pa cemo vidjeti.
Ako nista, nadam se da Zdenka ima dobar puder (iako ih mrzim iz dna duse - ako postoji nesto sto izbjegavam u vrlo sirokom luku onda je to puder, posebno tekuci -JAKO zatvara pore, bolji je u prahu- kaze moj dermatolog).
Ah...

Mozda i odem na geliranje, ali necu si raditi nail-art - neka prsten bude glavni taj dan
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 12:08   #16
Joj, hvala Bogu s tenom nikad nisam imala problema. Recept- puuuuno vode 2-3 l dnevno Imam isto PCOS.

Egzibiciju sa tekucim puderom sam imala samo jednom, uzas. Cista fasada, al sta se mora mora se
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 12:19   #17
Quote:
stela25 kaže:
Joj, hvala Bogu s tenom nikad nisam imala problema. Recept- puuuuno vode 2-3 l dnevno Imam isto PCOS.
:
Trenutno sam i na jednom caju za to, litra dnevno, a onda jos malo cedevite, pa zelenog caja navecer i tako...
A trudim se (iako je ovo nista prema onome sto je bilo prije 5-6 godina -jos mi nije jasno kako se onaj moj smotanac mogao u mene zaljubiti )
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 12:56   #18
E sad bi ti na to mogla reci

"Samo se srcem dobro vidi,
bitno je očima nevidljivo." mali princ
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 15:53   #19
Da li je netko možda zvao u Beauty centar Zdenka i pitao koliko košta šminkanje?
puma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 18:04   #20
Kad sam se ja udavala prije dvije godine zvala sam Sašu Jokovića za šminkanje, no on je bio zauzet pa mi je preporučio Simonu Antonović, ona također šminka za razne časopise pa njen rad možeš provjeriti i čini mi se da je jeftinija od Vrbana i Jokovića. Ako treba broj šaljem na PM. Razne "bjuti-centre" ne preporučam jer zaista stavljaju fasadu na lice, imala sam prilike vidjeti, a u vrijeme vjenčanja me ulovila manija promotivnog šminkanja po parfumerijama pa sam vidjela sve i svašta (i tko se sve naziva vizažistom).
Uglavnom, bila sam jako zadovoljna, baš se volim gledati na tim fotkama.
Bepa Joseph is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.