Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2006., 12:04   #41
Ma ne brinem se ja o konkretnim stvarima, a posebno ne o izboru buduceg M, ja sam jednostavno sinoc pukla. A pukla sam jer sam save kao super i ne zivcirma se ja i sve je 5, mislim i je ali ono napetost je u meni postojala.
A mozda ce mi sad biti lakse.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 12:05   #42
Ja sam prije mjesec i pol bila na frendicinoj svadbi..i svadba je bila katastrofa za moj ukus..prvenstveno muzika..ali su se mladenci zabavljali da je to bilo nevidjeno..i iako im se nije pojavilo oko 50 gostiju koji su potvrdili dolazak, pa je jedan dio sale zjapio sablasno prazno..nije ih ni to pokolebalo..to je bio njihov dan i nitko im ga nije mogao pokvariti..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:05   #43
ja isto imam nocne more.....uzas...jutros sam se u 5 probudila uplakana...uzas! sanjala da je dan svadbe i da nista nije spremno....ni vjencanica ni cvijece ni nista...uzas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:08   #44
To sam ja vec nekoliko puta sanjala
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:14   #45
Quote:
misiz S kaže:
To sam ja vec nekoliko puta sanjala
i ja! al ovaj nocasnji san je definitivno najgori bio!!!!!!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:15   #46
Ja bi ti to objasnila kao jasnim znakom da ce sve biti super
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:16   #47
ja sam, nocas sanjala da je ceremonija tako brzo prosla da se ja niti jednog dijela nisam sjecala cak niti da smo zavjete uopce izgovorili!!! onda smo muz i ja sjeli u helikopter i letili iznad kalifornije (?!)
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:18   #48
Quote:
misiz S kaže:
Ja bi ti to objasnila kao jasnim znakom da ce sve biti super
jako mi se svidja tvoje objasnjenje!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 17:05   #49
Svaka čast Stela na hrabrosti!! Sviđa mi se tvoje razmišljanje i samo tako nastavi dalje. Odlično!! Još imaš par dana za završne pripreme, a onda..fešta!!!!!!!!!!! I budi sretna zbog tog što se udaješ za čovjeka svog života, i nemoj se opterećivati s ničim drugim.....
Quote:
stela25 kaže:
Ja sam u subotu bila na svadbi od cca 150 ljudi s tim da je najmanje 80% bilo mladih, dobra muzika i sve za 5, a škvadra trula za poludjet. Doseg večeri je bilo nas 15 na podiju.

Al ne zamaram se s tim dal ce tko plesati ili ne. To puno ovisi o mladencima, ako ste vi veseli i ok i drugi ce biti. A izmedu ostalog i gosti se moraju malo animirati, a ne vas dvoje solo na podiju...
Ja znam da ce svi plesati, odnosno oni koji su se dosli zabaviti ti ce se zabaviti a drugi ... A kaj da im radim, potrudit cu se al ako ne ide-ne ide...
Al ja i dalje znam da cu ih sve na noge dici, pa tko ce imati srca odbiti ples sa mladenkom...

E tak ja o svemu tome razmisljam, uglavnom pozitiva.

Makar bi mogla i ovak:
Kak ce mi buket izgledati? Kak ce mi salu urediti? kaj ak zaborave prstenje? kaj ak mi se i dalje u sali ne pojave oni koji su i potvrdili da ce doci itd...
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 17:42   #50
Djevojacka je bila luda, fantazija, curke su se stvarno potrudile. Vjencanicu sam jucer imala generalnu probu i prekrasna je. Stvarno sam sa svim odusevljena.
Kad sve prodje javim vam kak je bilo

Udri brigu na veselje a to savjetujem svima. Nista nije vrijedno toga da vam upropasti vas dan, ni ruzan buket, ni losa frizura nista. Nekad mi se cini koda sam na drogi, rekla sam ak mi frizura ne uspije, bas me briga, doci cu doma i napravit si rep ili nesto ala to i gotovo. Ne zelim se nervirati oko nebitnih stvari Zelim proslaviti nas dan dostojanstveno i tu krunu nase 10 godisnje ljubavi lijepo docekati.

Jos nam samo bebac fali
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 17:43   #51
Tolko od mene curke, drzite mi fige i javim vam se nakon vikenda
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 18:35   #52
Stella, Tebi i dragom sve najljepse za Vas dan!!
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 21:37   #53
ijuju!!!

baš mi je drago zbog stele!

sretno i sretno.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 12:17   #54
Smile Veliki pozdrav!

Kao prvo voljela bi pozdraviti sve mladenke i mladence!
Ovo je fakat predobar forum, samo nažalost malo sam ga prekasno otkrila (vec sam sve rezervirala i dogovorila)
I ja također sitno brojim, samo 16 dana (također 24.06.)
Već me polako hvata velika panika i to samo dal će sve ispast dobro, a najviše dal će gosti biti zadovoljni!
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 13:11   #55
jos 22 dana... prolaze dani i prolaze. nervoze nema, panike nema. valjda ce mi se brzo javit za prvu probu za vjencanicu. bas me zanima kako ce to sve skupa izgledat, jer sam totalni anti-glamur tip...
stela25 dobro receno .)
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 13:16   #56
Question

Quote:
njasa kaže:
jos 22 dana... prolaze dani i prolaze. nervoze nema, panike nema. valjda ce mi se brzo javit za prvu probu za vjencanicu. bas me zanima kako ce to sve skupa izgledat, jer sam totalni anti-glamur tip...
stela25 dobro receno .)


Pa što još nisi bila ni na jednoj probi za vjenčanicu???
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 15:57   #57
Meni je mama rekla (iako ja imam još punooo do svatova): Ti se ništa ne brini. Samo moraš biti lijepa i vesela, za sve ostalo ima tko će se pobriniti.
I tak si ja mislim, ima žena pravo. Ja ću fino odlučiti kako i šta, a oni neka to i naprave.
Za sada se još ne živciram...a nadam se da i neću
__________________
Sve dobre stvari u životu su ili protuzakonite ili nemoralne ili debljaju!
Valery is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 23:19   #58
Quote:
informirana kaže:
Pa što još nisi bila ni na jednoj probi za vjenčanicu???
nisam. i ne brine me to, haljina je prilicno jednostavna. sije se u spozi tako da nema straja da nece bit na vrime gotova
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 09:45   #59
Stela, zelim tebi i tvom dragome svu srecu u buducem zajednickom zivotu..i da vam vas dan zauvijek ostane u sjecanju..lijepo se zabavite..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 23:54   #60
jel se stela udala ?
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.