Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2007., 13:49   #61
Quote:
Jazzolinna kaže: Pogledaj post
Bok, evo još jedne buduće gđe...
Prije nego sam se odlučila uopće registrirati pročitala sam većinu tema na ovom podforumu. I znam da je bilo masu dijaloga i na temu cateringa ali...
Nigdje nisam naišla na informaciju o cateringu van Zagreba (npr.Istra).
Znam da to rade neki restorani u Istri ali koji i po kojoj cijeni?
Pročitala sam i da iz Zagreba dolaze gdje želite ali kako da budem znam tko u Zagrebu radi kvalitetan catering?
Mislim da ce te Magg cim skuzi maknut u catering
Nema smisla da za svaku firmu otvaramo temu, pa sve i treba biti u jednoj tako da ne moraju ljudi trazit na sto tema o svakom cateringu poimence.. zato i imaju oni svoje web stranice zar ne...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:40   #62
hej Jazzolinna!
i ja sam iz Istre!
Iz pouzdanih informacija znam da catering Favory radi u Istri, A sama sam se uvjerila da i većina restorana to radi. Naravno nigdje ne piše al svi ti oni to mogu organizirati. Npr u Puli Lanterna, Valsabion... . Malo prošetaj pa se raspitaj. Inače ovaj vikend u Puli je Sposa news u hotelu Histria pa možda i tamo nešto nađeš!
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:53   #63
Quote:
Jazzolinna kaže: Pogledaj post

Pročitala sam i da iz Zagreba dolaze gdje želite ali kako da budem znam tko u Zagrebu radi kvalitetan catering?
Pa za cijenu se moras sama raspitat jer cijena definitivno ovisi o mjestu odrzavanja, meniu koji ces izabrat itd .
Ja mogu preporucit Catering Kvatric i Catering Favory
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 17:11   #64
Jazzolina,ja sam čula za jedan dobar catering,mislim da je u Buzetu,hotel Fontana.Bila sam na jednom vjenčanju i stvarno su napravili čuda.To što su u Buzetu nije nikakav problem,došli su u Umag.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 16:04   #65
Hvala na informacijama, izabrala sam krivo vrijeme za odlazak na put. Tako da ovaj vikend ne mogu na Sposu u Histriu...
Htjela bih catering za kompletnu večer jer bi obred i fešta bili na otvorenom pa mi je bitno da je klopa stvarno super!!! Ne želimo nikakva ranija okupljanja kod mene pa kod njegovih pa tek onda svadbena večera. I to što nam pripremi catering mora biti fino i količinski dovoljno jer smo oboje bikići koje vole puno papati a takvi su nam i prijatelji i obitelji! Iz tog razloga se bojim angažirati nekog neprovjerenog... valsabion ima krasnu klopu ali cijene su ful visoke a obzirom da smo odabrali terasu jednog kampa trebaju mi i njihovi stolovi i stolice za koje sas sigurna prema onome šta ovdje piše da će me gadno oderati...šmrc.
Jazzolinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 00:04   #66
Question

Bok!
Ima li netko iskustva s cateringom Hemingway?
Ili opcenito s zabavama tamo?
Hvala!
turchese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 00:14   #67
meni su bili super..
sve pohvale...
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 11:09   #68
Ja sam isto čula da je ok.
A znate šta o cateringu u agenciji Amor?
Znam da je po 55 kn po osobi.Kakva je uopče hrana;dobra ?
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 12:53   #69
mislis na amor iz sesveta
meni se ta agencija cinila super, ali sam skuzila da su dosta skupi, npr. neke stvari koje sam gledala bile su dosta skuplje nego da ih sama nabavis.
inace cijena cateringa ovisi o meniju koji izaberes ( koliko vrsta narezaka, koliko vrsta sira, salata itd). ja cu placati iz svog lokalnog restorana 60 kn/osoba ali smo stvarno zadovoljni. dobit cemo sator, poslugu i ostalo sta ide uz to.
isto tako pitaj ciji catering ces imati, agencija ti tu samo posreduje
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 15:24   #70
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
mislis na amor iz sesveta
meni se ta agencija cinila super, ali sam skuzila da su dosta skupi, npr. neke stvari koje sam gledala bile su dosta skuplje nego da ih sama nabavis.
inace cijena cateringa ovisi o meniju koji izaberes ( koliko vrsta narezaka, koliko vrsta sira, salata itd). ja cu placati iz svog lokalnog restorana 60 kn/osoba ali smo stvarno zadovoljni. dobit cemo sator, poslugu i ostalo sta ide uz to.
isto tako pitaj ciji catering ces imati, agencija ti tu samo posreduje
Ne Amor iz Sesveta nego iz Rijeke.Kažeš 60,00 kn.....onda nije puno što nas traže 55,00.Nose svu hranu( nareske,kiselo,6 vrsta tjestenina-od tune,rakovice,pileče....itd. , francusku,panirane račiće,pureći file) i stolove,vilice , noževe, čaše....i sve ostalo potrebno.Nose,pripreme,konobare i peru nakon našeg odlaska i odnose.
Znam da bi prošli možda jeftinije kad bi sami radili ali neda mi se gnjaviti mamu da pazi dali ima dovoljno salame ili da nosi pladnjeve svakih 10 minuta.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 15:59   #71
da, tako sam i ja razmisljala
ne zelim nikoga opterecivati da pazi na hranu, pice, da to poslije pospremi, itd.
ovako sve oni naprave
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 16:15   #72
Curke!!! Catreing u Šibeniku (najdalje u Splitu)? koji zna napraviti svašta lijepoga (bitnije nego finoga) :-)
kokolina 05.02. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 16:33   #73
Quote:
kokolina 05.02. kaže: Pogledaj post
Curke!!! Catreing u Šibeniku (najdalje u Splitu)? koji zna napraviti svašta lijepoga (bitnije nego finoga) :-)
Ne znam ti, ali ću se raspitati!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 17:00   #74
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
Ne znam ti, ali ću se raspitati!
Hvala....
kokolina 05.02. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:29   #75
Pošto se meni čini da one moje tetke zaboli ipak za mene a ne da mi se nikoga moljakat, treba mi info, ako će mi doma biti cca 100 ljudi za koliko trebam uzeti catering, jer sam sigurna da će mi za 100 ljudi biti previše.... (ako se opet ne predomislim)
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:48   #76
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Pošto se meni čini da one moje tetke zaboli ipak za mene a ne da mi se nikoga moljakat, treba mi info, ako će mi doma biti cca 100 ljudi za koliko trebam uzeti catering, jer sam sigurna da će mi za 100 ljudi biti previše.... (ako se opet ne predomislim)
meni su iz cateringa rekli duplo manje nego imas ljudi.
kod mene ce ih biti nekih 60-ak ljudi, znaci mi cemo uzeti za 30 ljudi.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:49   #77
nama je rekao tip za catering posto planiramo za oko 250 ljudi doma da uzmemo za 100 ljudi max. 150... jer je mama odmah pa za 100 je malo.. on je rekao vjeruj te mi da nece biti malo ali vise od 150 nikako nebi isao...
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:50   #78
poznavajući moje živce i strah od toga da ne bude premalo..ja bih na tvom mjestu malabudala, naručila za 75-80..
ali, to su moje boljke...
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:58   #79
nama je tip iz catering agencije rekao da odstupanje od broja uzvanika može biti 10 % i možda sitno više.Kaže da se ljudi prevare misleći da će hrane biti previše.Ljudi dođu gladni kod mladenke a večera je tek oko 7-8.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 17:44   #80
Quote:
maaalaaa kaže: Pogledaj post
Ne Amor iz Sesveta nego iz Rijeke.Kažeš 60,00 kn.....onda nije puno što nas traže 55,00.Nose svu hranu( nareske,kiselo,6 vrsta tjestenina-od tune,rakovice,pileče....itd. , francusku,panirane račiće,pureći file) i stolove,vilice , noževe, čaše....i sve ostalo potrebno.Nose,pripreme,konobare i peru nakon našeg odlaska i odnose.
Znam da bi prošli možda jeftinije kad bi sami radili ali neda mi se gnjaviti mamu da pazi dali ima dovoljno salame ili da nosi pladnjeve svakih 10 minuta.
Eto i mene zanoma Amor iz Rijeke, dali je to dovoljno hrane koliko oni nude ?Mi imamo 80 ljudi pa mislim da bi se barem za 70 trebalo naručit.

Molim vaše mišljenje???
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.