Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 12:58   #1081
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Ako ti misliš da usiljena i/ili pretjerana finoća nije jednako iritantna kao vulgarne idiotarije grdno se varaš.
A vidiš da insinuiraš bedastoće Ja nisam ni jednom riječju rekao da sam usiljeno fin ili pretjerano fin, sve po 'zaslugama', znam 'osjetiti' vibru, bez brige. Osim toga, ako si ti mislila da ja 100% vremena portriram James Bond stil 'gospodstva' i tako to, isto se grdno varaš. Da, jesam fin i ne usiljeno, nego zato jer želim jer mi olakšava posao, ako nešto silim, ne valja, moram biti u tome, zato uvijek obavim prvi razgovor kod upoznavanja i pokupim broj prije prvog dejta da vidim dal je žena uopće dovoljno zanimljiva da imam nekakav temelj na kojem mogu radit, to sam već rekao. ali činjenica je ustvari drukčija jer bi ja rekao da većinu vremena čak koristim humor, spontanost i opuštenost, a ne James Bond stil 'gospodstva'.

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Čovjek već sad privremeno spušta kriterije. Koje su šanse da u narednih 15 godina veliku većinu puta priđe izgledom sve boljoj ženi, da nastavi redati bilo kakve dejtove sa sve ljepšim curama i da ti dejtovi u visoko postotku završavaju seksom? Ako on sad, za ono što on traži, ima iste kriterije s kojima će jednako funkcionirati i za 15 godina, onda su mu sad niski. Sad bi trebao imati više izbora za ono što on traži.
Ti misliš da sam ja i glup čak? Ti misliš da ja očekujem da ću jednake uspjehe nizati za 15 godina kao danas, u jednakom obujmu i jednake kvalitete? O jebem ti sunce Pa naravno da ne, što ću više stariti, kriterije ću si 'oblikovati' na drukčiji način. Kako ide ona, ako ne ispružiš krila, srušit ćeš se na zemlju. Osim toga, čisto sumnjam da će mi s 45 ili koliko god biti uopće u interesu zavirivat u 'tunele' i približno koliko je danas.
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:00   #1082
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Da, teorija mi ne drži vodu jer ja ne znam što svi misle, ali zato ti znaš To što sam se ja vidio svoju 'teoriju' u praksi masu puta i samim time što to više nije teorija, ali ipak ne vrijedi jer starakrpa tako kaže, shvatio sam, savršen argument Ja ti još uvijek garantiram da je ono što sam ja napisao u svim ovim postovima točno.

A što se tiče tvoje zadnje rečenice, ja nisam u vezi ni u braku, tako da se na mene ovo ne primjenjuje jer ja 'trenutnu' opciju nikad nemam jer ja dugoročno nisam ni s jednom ženom. Nema mi se šta uništiti
Pa čovječe di ja tvrdim da znam kaj svi misle?
Ja jedino tvrdim da ne znaš ni ti.
I opće ti ne vjerujem da si takav jebač kak se predstavljaš.Prije totalna suprotnost.
U nekoj nemogućnosti da nađeš normalnu žensku za vezu si razvio neke teorije zavjere.

I ja ti se ne uklapam u tvoju teoriju,ni generalizaciju ženskog i muškog roda.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:17   #1083
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Pa čovječe di ja tvrdim da znam kaj svi misle?
Ja jedino tvrdim da ne znaš ni ti.
I opće ti ne vjerujem da si takav jebač kak se predstavljaš.Prije totalna suprotnost.
U nekoj nemogućnosti da nađeš normalnu žensku za vezu si razvio neke teorije zavjere.

I ja ti se ne uklapam u tvoju teoriju,ni generalizaciju ženskog i muškog roda.
Pa kažeš da moja 'teorija' koju sam već vidio u praksi masu puta ne drži vodu. Za to bi trebala znati što svi na svijetu misle i kako se ponašaju u danoj objašnjenoj situaciji da bi mogla tvrditi da ne drži vodu, a ja ti opet garantiram da drži

A kao kakav se ja to jebač predstavljam, molim te mi reci Tebe i ovu kofilicu toliko iritira moje razmišljanje da je jedini način na koji možete ostati mirni taj da insinuirate svom silom i u vlastitom mozgu stvorite nekakvu lažnu sliku da sam ja ne znam što i odbijate vjerovati išta, meni je to nevjerojatno, što vas toliko dira način na koji ja razmišljam i taj način na koji ja živim? Ne uklapaš se u teoriju ni u praksu jer nikad nisi ni bila u takvoj situaciji da bi mogla sa sigurnoću reći, a ja ti garantiram da se nađeš u takvoj situaciji, iskoristila bi tu bolju opciju 100%
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:33   #1084
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
A vidiš da insinuiraš bedastoće Ja nisam ni jednom riječju rekao da sam usiljeno fin ili pretjerano fin, sve po 'zaslugama', znam 'osjetiti' vibru, bez brige. Osim toga, ako si ti mislila da ja 100% vremena portriram James Bond stil 'gospodstva' i tako to, isto se grdno varaš. Da, jesam fin i ne usiljeno, nego zato jer želim jer mi olakšava posao, ako nešto silim, ne valja, moram biti u tome, zato uvijek obavim prvi razgovor kod upoznavanja i pokupim broj prije prvog dejta da vidim dal je žena uopće dovoljno zanimljiva da imam nekakav temelj na kojem mogu radit, to sam već rekao. ali činjenica je ustvari drukčija jer bi ja rekao da većinu vremena čak koristim humor, spontanost i opuštenost, a ne James Bond stil 'gospodstva'.
E, da si samo jednom...
Quote:
Ti misliš da sam ja i glup čak? Ti misliš da ja očekujem da ću jednake uspjehe nizati za 15 godina kao danas, u jednakom obujmu i jednake kvalitete? O jebem ti sunce Pa naravno da ne, što ću više stariti, kriterije ću si 'oblikovati' na drukčiji način. Kako ide ona, ako ne ispružiš krila, srušit ćeš se na zemlju. Osim toga, čisto sumnjam da će mi s 45 ili koliko god biti uopće u interesu zavirivat u 'tunele' i približno koliko je danas.
U tom grm leži zec. Ima nas koji drugačije doživljavamo četdesete.

Ne iritira mene uopće tvoje razmišljanje. Fascinira me moć samozavaravanja. Da ne bi ja iritirala tebe i da ne bi ovu trakavicu nastavljali unedogled, ja više neću odgovoarati na tvoje postove, niti ću se osvrati na tebe u svojim postovima. Istovremeno mi neće smetati ako ti komentaraš ono što ja napišem.
Sretno.
kofilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:44   #1085
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
E, da si samo jednom...
Ja bi prepisao kuću na tebe da mi citiraš moj post u kojem sam ja rekao da sam usiljeno fin ili pretjerano fin Kao što sam rekao, ti i starakrpa si u svojoj glavi zamišljate stvari da bi se osjećale bolje, možda zato jer vas je strah da ono što ja pričam nije možda istina? Meni je najsmješnije to da se svi koji mi opoziraju u ovoj temi nikad nisu našli u situaciji o kojoj ja pričam, ali sa sigurnošću tvrde da ne bi postupili tako kako ja kažem da se u njoj i nađu Zato stalno i ponavljam, lako je na papiru zauzimati 'plemeniti' stav. Iskušenje je faktor koji sve mijenja, pogotovo kad je potkrijepljeno logičkim temeljem, ponavljam po 100. put

Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Ne iritira mene uopće tvoje razmišljanje. Fascinira me moć samozavaravanja. Da ne bi ja iritirala tebe i da ne bi ovu trakavicu nastavljali unedogled, ja više neću odgovoarati na tvoje postove, niti ću se osvrati na tebe u svojim postovima. Istovremeno mi neće smetati ako ti komentaraš ono što ja napišem.
Sretno.
Kako god hoćeš
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:52   #1086
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Da ne bi ja iritirala tebe i da ne bi ovu trakavicu nastavljali unedogled, ja više neću odgovoarati na tvoje postove, niti ću se osvrati na tebe u svojim postovima. Istovremeno mi neće smetati ako ti komentaraš ono što ja napišem.
Sretno.
To si trebala još prekjučer
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:01   #1087
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Tebe i ovu kofilicu toliko iritira moje razmišljanje da je jedini način na koji možete ostati mirni taj da insinuirate svom silom i u vlastitom mozgu stvorite nekakvu lažnu sliku da sam ja ne znam što i odbijate vjerovati išta, meni je to nevjerojatno, što vas toliko dira način na koji ja razmišljam i taj način na koji ja živim? Ne uklapaš se u teoriju ni u praksu jer nikad nisi ni bila u takvoj situaciji da bi mogla sa sigurnoću reći, a ja ti garantiram da se nađeš u takvoj situaciji, iskoristila bi tu bolju opciju 100%
Uopće me ne iritira kak ćeš ti živjet,niti tvoje mišljenje.Bila sam ti rekla par str.prije da mi je ok jer si iskren.Sa takvim stavom da uđeš u vezu ili brak,samo bi svi bili povrijeđeni i nesretni.
Iritira me da svoje mišljenje namećeš svima i misliš da svi razmišljaju kao ti.

I opet ti znaš u kakvim sam ja situacijama bila ili nisam bila i kakve su moje opcije...
Da mi je nik sexyplavušavelikesise356890 jel bi onda mislio da imam više opcija?
A možda baš to i jesam.
Imam nik iz zajebancije,ne iz osobnog opisa.

Ni meni se ne da više raspravljat,jer nema smisla.
Izađi malo iz tog kruga ljudi s kojima se družiš.Proširi malo vidike i tak to,pa možda i naučiš nekaj.Previše si isključiv.

starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:21   #1088
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Uopće me ne iritira kak ćeš ti živjet,niti tvoje mišljenje.Bila sam ti rekla par str.prije da mi je ok jer si iskren.Sa takvim stavom da uđeš u vezu ili brak,samo bi svi bili povrijeđeni i nesretni.
Iritira me da svoje mišljenje namećeš svima i misliš da svi razmišljaju kao ti.

I opet ti znaš u kakvim sam ja situacijama bila ili nisam bila i kakve su moje opcije...
Da mi je nik sexyplavušavelikesise356890 jel bi onda mislio da imam više opcija?
A možda baš to i jesam.
Imam nik iz zajebancije,ne iz osobnog opisa.

Ni meni se ne da više raspravljat,jer nema smisla.
Izađi malo iz tog kruga ljudi s kojima se družiš.Proširi malo vidike i tak to,pa možda i naučiš nekaj.Previše si isključiv.

Da si bila u situaciji o kojoj ja govorim, rekla bi da si bila i da nisi izabrala bolju opciju, ali nisi bila u toj situaciji i zato i ne govoriš nego je odavno već i kod tebe i kod kofilice ovo opoziranje prešlo u ja vjerujem više nekakvo uvjeravanje same sebe da ukoliko se i nađeš u takvoj situaciji, ne bi to napravila jer te strah koliko boljih opcija od ove koju si ti izabrala ima za tebe, subjektivno govoreći, ne generalno, jer ja ti opet garantiram da svatko kome se ostvari ona jednadžba koju sam dva puta napisao, 100% iskorištava tu bolju opciju. I ti ne razumiješ da ja nikome ne namećem ništa jer nikoga u ništa ne uvjeravam, slobodno mislite što god hoćete, lako je kad je je situacija na papiru, a ne realnost u kojoj postoji iskušenje. A druga stvar, ja ne mislim da svi razmišljaju kao ja jer ne razmišljaju, ali garantiram da će svi kojima se ona jednadžba dogodi postupiti jednako.
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:30   #1089
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Nema onih koji se ne uklapaju, postoje samo oni koji se samo-ograničavaju apriori i oni koji se ne samo-ograničavaju.
Isuse, umirem Sve ovo je ogromni off-topic, ali skoro pa se isplatilo, baš sam se slatko nasmijala

Pa čuj ovo ... nema onih koji se ne uklapaju ... jer ako se ne uklapaju, oni se zapravo samo samo-ograničavaju, a kad se ne bi samo-ograničavali, onda bi se ponašali onako kako kaže tvoja teorija. Svi su ljudi zapravo ajnštajni. Oni koji to nisu, nisu to samo zato jer se samo-ograničavaju

To samo-ograničavanje je jedna dosta praktična kategorijica, jer tu možeš ubaciti sve što ne odgovara tvom predviđanju ponašanja. Otprilike 99 posto ljudskih postupaka

Ajd priznaj, nisi ti još jebao
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:47   #1090
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Ispričavam se, ali brak ni pod koju cijenu. Ježim se na pomisao da se ograničavam na samo jednu žensku osobu.



Ne mislim da su žene glupe, samo lude što je i istina, uvjerio sam se u to sam milijun puta

Jest, biram i krećem u akciju 'osvajanja'. Alfa me podsjeća na marku auta Alfa, a Alfa se stalno kvari. Više sam VW.


Nadam se da ces uvijek imat dovoljno love pa i vise opcija ,opet kvaliteta i kvantiteta su dvije razlicita pojma .BTW ne bih bas tvrdila da je to samo muska shema imati opciju ,danas je zeni dovoljno da izgleda prosjecno pa moze birat ako joj je to film .
No ako te veseli ,samo ti sebe uvjeravaj da si bogom dan i generaliziraj .
vw kazes e onda znas da svako malo izlazi nova serija ,vrijeme prolazi ,starimo ,novi narastaji dolaze zato ti lipo cuvaj lovu tribat ce ti
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:49   #1091
Quote:
Loonie. kaže: Pogledaj post
Isuse, umirem Sve ovo je ogromni off-topic, ali skoro pa se isplatilo, baš sam se slatko nasmijala

Pa čuj ovo ... nema onih koji se ne uklapaju ... jer ako se ne uklapaju, oni se zapravo samo samo-ograničavaju, a kad se ne bi samo-ograničavali, onda bi se ponašali onako kako kaže tvoja teorija. Svi su ljudi zapravo ajnštajni. Oni koji to nisu, nisu to samo zato jer se samo-ograničavaju

To samo-ograničavanje je jedna dosta praktična kategorijica, jer tu možeš ubaciti sve što ne odgovara tvom predviđanju ponašanja. Otprilike 99 posto ljudskih postupaka

Ajd priznaj, nisi ti još jebao
Pa samo-ograničavaju se. Izaberu jednu osobu s kojom budu u vezi ili u braku i dok veza ili brak traje, nitko drugi ne postoji, to je samo-ograničavanje.

Nema što ne odgovarati mojem predviđanju. Ili si bio u takvoj situaciji ili nisi. Nema tog čovjeka koji će prekrižiti faktički subjektivno, znači njemu ili njoj bolju opciju i odabrati ili ostati pri lošijoj. Ali pošto su parametri te subjektivno bolje opcije kod svake osobe drukčiji jer svatko voli i mrzi različite stvari i pošto se kod svake osobe situacija koja potencijalno dovede do te bolje opcije razlikuje (ako do nje dođe), i jednadžba do znaka jednakosti izgleda drukčije kao što sam već i objasnio.
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 19:37   #1092
Majke ti daj prestani s tim opcijama vise ,dosadan si i bogu i vragu a ponavljas se unedogled
S time sto si ti ocito promiskuitetan svakoj bi trebao biti zadnja opcija.
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 20:13   #1093
Quote:
Oraško kaže: Pogledaj post
Pa samo-ograničavaju se. Izaberu jednu osobu s kojom budu u vezi ili u braku i dok veza ili brak traje, nitko drugi ne postoji, to je samo-ograničavanje.

Nema što ne odgovarati mojem predviđanju. Ili si bio u takvoj situaciji ili nisi. Nema tog čovjeka koji će prekrižiti faktički subjektivno, znači njemu ili njoj bolju opciju i odabrati ili ostati pri lošijoj. Ali pošto su parametri te subjektivno bolje opcije kod svake osobe drukčiji jer svatko voli i mrzi različite stvari i pošto se kod svake osobe situacija koja potencijalno dovede do te bolje opcije razlikuje (ako do nje dođe), i jednadžba do znaka jednakosti izgleda drukčije kao što sam već i objasnio.

Orasko ne kvotam te na ovaj post,vec samo ti zelim reci da si u pravu 100% sto se tice uskog kruga mojih prijatelja i mene licno ,apsolutno se slazem sa tvojim tezama i samo cu reci onu staru izreku da "Prilike su sklone spremnom umu: !!

ps:vec sam se zalio ovde na nedostatak sexa u braku ,a neku noc sam tu stvar rijesio u svoju korist,,nisam kamen hebi me
MikroBelaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 20:22   #1094
Quote:
misspurple kaže: Pogledaj post
Daj mi molim te reci po čemu ti zaključujes da žene razmisljaju drugačije....?? Mi nemamo opcije? pa imamo ih bas zbog takvih ko ti :klap:
Gle ovak....razlika postoji i razlika je u tome da vi muškarci gledate jedno,a mi žene drugo. Vama je bolja opcija bolja sisa ili guzica...mi bolju opciju ne smatramo većim pimpacem ili jačim bicepsom...ako me shvaćaš...
Po tome mislim da su žene evolucijski naprednije
Jebes velki pimpac ako ima blato u glavi i tri dana radnog staža...
Evo neki dan je kolegica ostavila muža radi bolje opcije...muž joj je komad, ali jbg prazni novčanik...ovaj novi je ruglo,njoj je vjerojatno ok kad može biti intimna s njim, ali riješila si je stambeno pitanje...
Jedina ženska mana je da se zatelebamo u početku..ali prođe nas dok skuzimo da smo s prstom u drek dirnule..
Zato ne lupaj bezveze..za tvoju informaciju žene su puno gore, ali i bolje pametne..
Ostavila muza "Za Saku Dolara" ta ce i tog gabora ostaviti za "Par centimetara vise " vjeruj mi,samo dok spozna da te pare ne cine zivot,tvoja je frendica usla u zacarani krug,samo je posmatraj ...
MikroBelaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 21:17   #1095
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Majke ti daj prestani s tim opcijama vise ,dosadan si i bogu i vragu a ponavljas se unedogled
S time sto si ti ocito promiskuitetan svakoj bi trebao biti zadnja opcija.
Ja samo odgovaram kad me netko prozove, pogotovo kada mi opoziraju oni koji se nikad nisu našli u takvoj situaciji, ali sa sigurnošču mogu reći kako bi postupili da se u njoj nađu iako ne shvaćaju da su hipotetska stvar na papiru i realna opcija popraćena iskušenjem dvije potpuno različite stvari. Da ne spominjem one koji me pokušaju razuvjeriti od onoga što sam na vlastite oči vidio kako se razvija i što se meni samom događalo Što se ovog zadnjeg tiče, koristim 'kapicu' pri svakom ulasku u 'tunel', bez brige

Quote:
MikroBelaj kaže: Pogledaj post
Orasko ne kvotam te na ovaj post,vec samo ti zelim reci da si u pravu 100% sto se tice uskog kruga mojih prijatelja i mene licno ,apsolutno se slazem sa tvojim tezama i samo cu reci onu staru izreku da "Prilike su sklone spremnom umu: !!

ps:vec sam se zalio ovde na nedostatak sexa u braku ,a neku noc sam tu stvar rijesio u svoju korist,,nisam kamen hebi me
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:26   #1096
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa zakaj bi ti moralo biti svejedno? Imas s tom osobom nesto i ok ti je s njom ali isto tako ides po konferencijama i sluzbenim putevima gdje se vrlo dobro zna sto se radi i kako se provodi vrijeme. Strah i nelagodu osjetis samo prvi put, kasnije nemas tih "problema".
Ovo mi je ODURNO razmisljanje! Dno dna. Ti si ponosan sto si toliko plitak i banalan?
Mrs.Sepsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:32   #1097
Quote:
Mrs.Sepsa kaže: Pogledaj post
Ovo mi je ODURNO razmisljanje! Dno dna. Ti si ponosan sto si toliko plitak i banalan?
I samo da ti potvrdim...žene su veći predatori na takvim mjestima od muškaraca.
I ne...nije ni plitko ni banalno...nego istinito.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:32   #1098
Ne kuzim zasto uopce odgovarate ovom Orasku, koji valjda ima 13 godina po nacinu razmisljanja. Samo pridajete vaznost njegovom infantilnom razmisljanju. Boring
Mrs.Sepsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:39   #1099
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
I samo da ti potvrdim...žene su veći predatori na takvim mjestima od muškaraca.
I ne...nije ni plitko ni banalno...nego istinito.
To sto je nesto istinito, ne znaci da nije plitko i banalno.

Lik se hvali prevarom, na najjadniji moguci nacin, apsolutno pokuzuje nepostivanje druge strane. To je jadno, pateticno i ne kuzim kak ga nije sram tako javno velicati govnarsko pomasanje!
Mrs.Sepsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:41   #1100
Quote:
Mrs.Sepsa kaže: Pogledaj post
To sto je nesto istinito, ne znaci da nije plitko i banalno.

Lik se hvali prevarom, na najjadniji moguci nacin, apsolutno pokuzuje nepostivanje druge strane. To je jadno, pateticno i ne kuzim kak ga nije sram tako javno velicati govnarsko pomasanje!
Jer ga je doživio. Na svojoj koži. Od svoje ex supruge.
Čitati forum
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.