Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2008., 14:24   #21
već je neko spomenio ali i meni jedan od najboljih poklona koje sam dobila je biblija koja je bila prekrasno zapakirana, dekoraciju i dalje čuvam....kao šta se i vidi...

__________________
26.04.2008. ... i prođe ovaj dan, dan kao san....
http://public.fotki.com/zbunjena05/
zbunjena05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 13:39   #22
[QUOTE=aranea;15548602]ja sam frendici kada sam bila kuma...
Super je, orginalno.
__________________
Zidovi se javljaju ne da bi nas spriječili u naumu, već da bi vidjeli koliko to stvarno želimo.
lavić26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 14:55   #23
meni je najdraža škrinja koju smo dobili od mojih frendica. Bila je to škrinja srednja veličine sa prekrasnom mašnom od gore, a ukrasna vrpca se je bila unutar škrinje i držala HRPUUUUUUUUU kovanica od po kunu i dvije

najoriginalnija stvar koju sam vidjela
__________________
06.09.2010. stigle naše Lubavice
takomlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 16:43   #24
malo je oftopic ali da vas pitam, jel se dogodilo nekome da na vječanju nije dobio poklon? ono, da su vam rekli da će dati drugi put, pa ništa....mi smo tako prošli....mislim, nije mi do poklona ali da je neuobičajeno, je...
Lindsay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 19:41   #25
Meni se dogodilo,od muža prijatelj nije ništa poklonio..malo mi je bilo neobično,iako mi nije smetalo...zvali smo ga da se proveseli sa nama,a o poklonu nismo mislili..a ja sam mislila da sam iznimka,znači ima nas još...
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 20:29   #26
sad sam prošla po kući pa sam naišla na još jedan originalan poklon koji smo dobili na vjenčanju,
radi se o amfori, pravoj morskoj koja je postavljena na nekakvu dasku ukrašenu kamenčićima i školjkama koje imitiraju morsko dno i na njemu leži stara amfora sa bocom bijelog vina.
naime u amforu se stavi par kocaka leda i ostavi 20-ak minuta, nakon toga led se izvadi a amfora zadržava temeraturu... fora i ručni rad
__________________
06.09.2010. stigle naše Lubavice
takomlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 08:17   #27
najdraži poklon mi je bio od mojih dragih forumašica....boca šampanjca u kojoj plutaju listići 24-karatnog zlata, a na boci ugravirana naša imena i datum vjenčanja uz potpis forumašica i uz to čaše za šampanjac sa ugraviranim našim imenima...

šampanjac se popio kad smo nazdravljali uz tortu a jedan dio čaša smo razbili uz nazdravljanje..... bocu i preostale čaše ću vječno čuvat
slavaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 16:50   #28
Dižem topic

Najdraži poklon... definitivno sat Ive Matošića od kolegica iz ureda
Prvo što je obješeno na zid u našem stanu (useljeni već godinu i pol, ali lijeni smo slike uokviriti i objesiti )
Poklon je još bolji ako se uzme u obzir da imam stvarno s*eban ukus kad su umjetnine u pitanju i uvijek sam molila boga da nam ljudi na svadbi ne poklone previše slika

Zgodan mi je bio i način na koji smo dobili lovu od jednih frendova - u malim čarapama

Oduševile su me i čestitke.. pogotova jedna na kojoj je na prednjoj strani natpis "Vaša je svadba razveselila mnoge ljude", a unutra nacrtani fotograf kako drži račun, konobar s računom, DJ s računom itd.. uglavnom, krojačici su nakeljili glavu od Skoke

Dobili smo i prekrasne narančaste čaše za vino. Zatim brdo predivnog cvijeća, uglavnom orhideja svih vrsta s obzirom da svi znaju da sam zaljubljena u njih.

Tu je i poklon-bon u kiki koji će se tek pretvoriti u konkretan poklon
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:01   #29
oooo, pa vi ste baš dobili puno poklona... mislim, konkretnih poklona... ne novca
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:03   #30
a pa i nismo draga, to je zapravo to.. sat, čaše, poklon-bon i zdjela + tanjur, četiri poklona, sve ostalo lova i čestitke ponekad praćene cvijećem

to ja ovako megalomanski pišem
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:08   #31
aaaaaaa onda dobro .

kod nas je stanje: dvije slike od kojih jedna divna, divna - zbog nje mijenjam politiku da ne vješam po zidu ništa osim 4 davno zacrtana umjetnička djela; sve ostalo čestitke i cvijeće.
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:10   #32
meni kao strastvenoj kuharici je možda najdraži Zepter komplet koji smo dobili od mojih roditelja, light show u sali i predivna dva kristalna svjećnjaka koje smo dobili od moje seke i njenih, i poklon bon za putovanje koje smo dobili od kume
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:12   #33
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
aaaaaaa onda dobro .

kod nas je stanje: dvije slike od kojih jedna divna, divna - zbog nje mijenjam politiku da ne vješam po zidu ništa osim 4 davno zacrtana umjetnička djela; sve ostalo čestitke i cvijeće.
divno je kad ti netko pogodi ukus po pitanju slike

ja sam skoro na dupe opala kad su mi cure prišle s ogromnim zamotuljkom i počele priču "znaš.. mi smo ti htjele nešto baš pokloniti.. ali nismo znale što.. pa smo ti uzele sat.. ali to je jedan mladi riječki umjetnik... ", a ja izbečila oči "daj me nemojte, Matošić??", i onda one "da.. kaj ti znaš za njega.. joj kak super..", a ja "nemrem vjerovati, njegov sat si želim otkad smo stan kupili "

a kaj ćete s drugom slikom?
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:13   #34
mene je rodbina uglavnom pitala sto nam treba, ali posto mi je bed reci, oni su sami predlozili. posto nismo kucu uredili jos sa svim aparatima, oni su tu uskocili, znaci dobivamo frizider, zamrzivac, ves masinu, blagavaonicu, sudje (i svi su bili toliko dragi i rekli da si sami izaberemo sve, oni placaju kad mi odlucimo)
znaci, to je od ove najblize rodbine, a ostali, najvise bi voljela po koju kunicu, ali sto bude, bude, od nekih ljudi ne zelim nista osim da dodju jer su mi to dragi prijatelji koji i sami pocinju zivot u dvoje
ali ne sumnjam da ce se naci svega
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 19:13   #35
zaključak je dakle - koliko god priželjkivali lovu, pokloni su ono što ostaje dulje u sjećanju
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 20:42   #36
apsolutno se pokloni pamte. i trenuci . recimo torta koja je meni stigla iz splita

drugu ćemo sliku isto primjereno smjestiti...

gg. ovo je super što pišeš
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 21:17   #37
ovo ogledalo sa stihovima je stvarno nesto naljepse i najorginalnije sto sam do sada cula i vidjela. Uskoro se spremam na jedno vjencanje, tako da se nadam da cu i ja pronaci nesto tome slicno.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 21:22   #38
Super tema, budem odgovorila kad dođe moj red ali ono sa ogledalom frendici the best!
No princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 08:28   #39
ogledalo.....
svaka cast za ideju!!! i jako je poseban takav poklon,,aj lajk it
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 10:58   #40
Nisam se još udala pa ne mogu odgovoriti na pitanje. Reći ću vam samo nešto što je mene bilo dosta pogodilo, bila sam kuma na vjenčanju najboljoj prijateljici iz djetinjstva i na večeri sam joj poklonila set predivnog nakita, naušnice, prsten i medaljon u vrijednosti 4-5 000 kn, ne sjećam se više točno, samo znam da sam 6 mjeseci otplaćivala poklon....a ona me pred 100-tinjak ljudi upitala:" A za mog muža, ništa????". Baš mi je to bilo glupo. Naime, moji roditelji su im poklonili vrijednu umjetničku sliku, koju drže u dnevnom boravku, a ja sam htjela baš nešto da bude njoj uspomena, ali eto ispalo bez veze, iako jako često nosi nakit, očito nije bila zadovoljna.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.