Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 11:22   #581
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
muškarac želi puknut zgodnu žensku, i bari je na sve načine, ne zanima ga jel udata ili nije i on je psihopat
Svi su puni osuda, no ne pitaju se kaj bi bilo da su oni na mjestu nekog mladog atraktivnog pastuha u naponu snage..radili bi istu stvar.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:04   #582
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Svi su puni osuda, no ne pitaju se kaj bi bilo da su oni na mjestu nekog mladog atraktivnog pastuha u naponu snage..radili bi istu stvar.
Ne trebam se pitati, znam kako postupam.

Mogu oko mene blejati i mladi i stari pastusi (a to znaju oni koji jesu pokušavali) ali to ne znači da ću i pristati. Za varanje nije odgovoran onaj tko me oblijeće, već ja koja će na to pristati ili ne.
Idiotski je misliti da varaju svi kojima se pružila prilika.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 10:13   #583
Znaš kak postupaš ko žena, ne znaš kak bi postupala ko gore opisani muškarac.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:43   #584
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Znaš kak postupaš ko žena, ne znaš kak bi postupala ko gore opisani muškarac.
Niti svi mladi atraktivni pastusi u naponu snage ne skaču na svaku kobilu na ispaši.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:48   #585
Ma naravno da je moguće.Ovisi o duljiini braka. Količini alkohola u krvi.Količini ljepote u oku promatrača i slično. Viđal sams vojim očima ljude koji potpadnu pod takav utjecaj i govore mi ja nju volem ali eto dogodilo se.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:53   #586
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma naravno da je moguće.Ovisi o duljiini braka. Količini alkohola u krvi.Količini ljepote u oku promatrača i slično. Viđal sams vojim očima ljude koji potpadnu pod takav utjecaj i govore mi ja nju volem ali eto dogodilo se.
Moguće je svašta. Ali ne znaći da svi na ovom svijetu postupaju kao rasplodni zečevi. Osobno sam imala prilike vidjeti pijane (i u triznom stanju) pojedince koji bježe od ženske osobe i kad dođu doma ispričaju situaciju ženi prije nego prijatelji izblejaju.
Kao što niti svaka ženska neće pasti na vaš neodoljivi muški šarm, tako niti svaki muškarac neće zaskočiti žesnku pa taman mu se jezik vukao po podu.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 22:00   #587
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Moguće je svašta. Ali ne znaći da svi na ovom svijetu postupaju kao rasplodni zečevi. Osobno sam imala prilike vidjeti pijane (i u triznom stanju) pojedince koji bježe od ženske osobe i kad dođu doma ispričaju situaciju ženi prije nego prijatelji izblejaju.
Kao što niti svaka ženska neće pasti na vaš neodoljivi muški šarm, tako niti svaki muškarac neće zaskočiti žesnku pa taman mu se jezik vukao po podu.
Pa naravno.No moguće je. Pitanje je bilo da li je moguće.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 07:10   #588
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Moguće je svašta. Ali ne znaći da svi na ovom svijetu postupaju kao rasplodni zečevi. Osobno sam imala prilike vidjeti pijane (i u triznom stanju) pojedince koji bježe od ženske osobe i kad dođu doma ispričaju situaciju ženi prije nego prijatelji izblejaju.
Kao što niti svaka ženska neće pasti na vaš neodoljivi muški šarm, tako niti svaki muškarac neće zaskočiti žesnku pa taman mu se jezik vukao po podu.
Peder sta drugo reci...odnah trcati zeni ispricati...
Pa moze samo najebat
A jebo nije
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:20   #589
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Kad suprotna strana nema želje, volje ni sluha saslušati ono što mu onaj drugi govori, kad se ne trudi popraviti ono što ih je razdvojilo, kad ignorira ljubav onog drugog i kad je ustrajna u toj pasivnosti, slažem se, jedina opcija je razlaz, a varanje je samo način da diskreditiramo sami sebe pred sobom i oslabimo svoj karakter.

Osoba koja vara partnera koji se trudi pokazivati ljubav je osoba s problemom unutar, a ne izvan sebe. Obično se radi o osobama jako niskog samopoštovanja i neizgrađene osobnosti, nepouzdanim, nesređenim, egocentričnim, egoističnim i emotivno labilnim...jedno riječju, karakternim invalidima.
ne vidim ikakvog razloga da bi osoba koja vara partnera/icu iako mu ovaj/ova
pokazuje ljubav-bio netko sa problemom unutar sebe,a ne izvan sebe.
dapače,to je osoba koja vrlo dobro uviđa da -zajedno imaju problem.
to što ti netko pokazuje ljubav nije nikakva garancija da su zajedno u ljubavi-
sve dok to oboje tako ne osjećaju.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:11   #590
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
ne vidim ikakvog razloga da bi osoba koja vara partnera/icu iako mu ovaj/ova
pokazuje ljubav-bio netko sa problemom unutar sebe,a ne izvan sebe.
dapače,to je osoba koja vrlo dobro uviđa da -zajedno imaju problem.
to što ti netko pokazuje ljubav nije nikakva garancija da su zajedno u ljubavi-
sve dok to oboje tako ne osjećaju.
Varanje je kršenje dogovora. Varanjem se problemi mogu samo povećati, a ne smanjiti. Osoba koja vara, ako ima imalo savjesti, mora unutar sebe imati konflikt zbog varanja. Ne mogu vjerovati da se zbog varanja može dobro osjećati, a da je sasvim kako treba sama sa sobom.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 19:04   #591
Quote:
mother kaže: Pogledaj post
Ne nadopunjava mi se na tuđe teme...pa bi svoje dvojbe i trojbe ovdje podjelio sa vama...

Čovjek sam koji mislima nikad ne miruje, razmišljam o čemu treba i ne treba, pa tako me zanima i ovaj, ajmo ga nazvati(ako postoji, a otkriti ćemo barem malo) fenomen prevare.
Prevaga za pokretanjem mi je došla sa sve učestalijim, kako je jedan od nas ovdije na forumu rekao,holywoodskim scenarijima, zbilja ima svašta, da čovijek ne povjeruje...pa sad...

...sve ću staviti u jedno poveće pitanje, i obraćati ću se ženskom rodu, ali mislim i na muški rod, naravno, da ne pišem duplo.

Ako imamo muža i ženu, brak, ako muž ima mane u granicama normale, ako žena osjeti da je voli, ako se on sjeti njezinog rođendana, godišnjce,ako joj unatoč svom poslu nekad i usisa, opere suđe i djete te ga stavi spavati, ako je iznenadi na neki glupavi dan sa najobičnijom ružom, ako kad je slobodan skuha, ako joj ne njurga ako je kupila koju krpicu previše, ako trpi njezine ma kakvi oni bili, ako nakon jebene svađe on dođe i zagrli je pa i ako nije kriv, ako nije ljubomoran na malo poveći dekolte, ako se sexa redovito...ukratko, ako je normalan...da li se može dogoditi prevara u ovakvom braku, da li se prevare događaju zbog zapostavljenosti, ili mislite da je samo manja mogućnost kod ovakvog braka,ali je isto sve otvoreno?
S kim god da sam pričao, pitao bi ih isto što i vas ovdje gore, odgovori su bili - "nema šanse, kod prevare mora nešto ne valjati, u takvom braku prevare nema"

Dakle mislio sam na jedne i druge, pisao sam u muškom rodu, ali mislim i na žene.
Može bit prevare u dobrom braku.Ja imam fenomenalnog muža kojeg volim,al život donese svakakve scenarije i iskušenja.Netko se može tome oduprijeti ,a netko ne..
A ovo s pranjem suđa i peglanjem ima veze s..?
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 12:01   #592
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
...evo, kokicha, zašto sam između ostalog reagirao

pričaš o psihopatima...

njih je, onih koji zaista odgovaraju toj dijagnozi, zanemarivo malo,a prema ovom opisu i inače vom tonu, mislim da si sklona svakog muškaraca - predatora, koji je ljubazan i slatkorječiv jer hoće povaliti svaku žensku koja dobro izgleda, nazvati psihopatom...

zašto?

to se tebi osobno ne mora sviđati, može ti bit i odvratno, ali, gle, takav je svijet i život, od prapovijesti...
muškarac želi puknut zgodnu žensku, i bari je na sve načine, ne zanima ga jel udata ili nije i on je psihopat

ma daj...
ukoliko ne poštuje njene granice u slučaju da je odgovor-ne-
onda svakako ima problema u ponašanju koje se zakonski sankcionira u
vidu nametljivog ponašanja.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 06:03   #593
Je li prijevara, ako je brak otvoreni? Tada mogu prihvatiti prijevaru u dobrom braku. Jer makar jedan partner nije monogaman, a drugome to ne predstavlja problem.

Iskustvo mi ne doseže te sfere da mogu reći da je apsolutno tako, ali želja za ostalima u mom slučaju javljala se kao posljedica nezadovoljstva partnericom ili nekom njenom karakteristikom.

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:15   #594
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
ukoliko ne poštuje njene granice u slučaju da je odgovor-ne-
onda svakako ima problema u ponašanju koje se zakonski sankcionira u
vidu nametljivog ponašanja.
Ja isto islim da si malo previše decidirana. Ima raznih NE sa ženske strane, to je činjenica. Odnekuda su muški naučili tezu kako ne znači da. Odnosno život stalno mijenja situacije, prijemčivost i prolaznost muškog udvaranja. Kao i inače našu spremnost da na nešto pristanemo. Kada sam kao studentica prodavala knjige znala sam u istoj firmi proći kao bosa po trnju i omastiti se u razmaku od samo kojeg mjeseca. Znam da nije isto, ali isti je princip.
Hoću reći, dok god je u granicama pristojnosti, uobičajenog kulturnog ponašanja, ja ne mislim da je muški interes za random zgodne žene bolest. Milijun je mogućih razloga za to prije.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:31   #595
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Moguće je svašta. Ali ne znaći da svi na ovom svijetu postupaju kao rasplodni zečevi. Osobno sam imala prilike vidjeti pijane (i u triznom stanju) pojedince koji bježe od ženske osobe i kad dođu doma ispričaju situaciju ženi prije nego prijatelji izblejaju.
Kao što niti svaka ženska neće pasti na vaš neodoljivi muški šarm, tako niti svaki muškarac neće zaskočiti žesnku pa taman mu se jezik vukao po podu.
Nekako mi je nerealno da bi neki muškarac propustio priliku sa nekom vrlo atraktivnom ženom,pogotovo ako je onaj tip žene za koju inače smatra da ju je teško dobiti. Kad se nađe u situaciji gdje vidi da može logično da će se vodit egom i zaboravit da ima ženu kod kuće.

Muškarci su samo seratori sa spikom o nekoj svojoj kakti vjernosti a takvu spiku puše samo glupe i naivne. Do nedavno sam bila jedna od tih ali iskustvo me je naučilo da se više nedam past na bilo šta kod likova koji već u startu znaju na šta žene padaju.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.06.2017., 18:44   #596
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Nekako mi je nerealno da bi neki muškarac propustio priliku sa nekom vrlo atraktivnom ženom,pogotovo ako je onaj tip žene za koju inače smatra da ju je teško dobiti. Kad se nađe u situaciji gdje vidi da može logično da će se vodit egom i zaboravit da ima ženu kod kuće.

Muškarci su samo seratori sa spikom o nekoj svojoj kakti vjernosti a takvu spiku puše samo glupe i naivne. Do nedavno sam bila jedna od tih ali iskustvo me je naučilo da se više nedam past na bilo šta kod likova koji već u startu znaju na šta žene padaju.
Nije baš tako, uglavnom nije tako! Povrijeđena si, pa sve vidiš crno, što je razumljivo. Bar ja mogu tvrditi da me ogromna većina mojih muškaraca nije varala, a slično znam i za prijateljice i okolinu. Jedno su sportske priče, sportsko ponašanje i glumatanje, a nešto posve drugo je taj korak. Prilično sam uvjerena da najmanje dvotrećinska većina muževa nije nikada prevarila. Kao i obratno. Ne, nije nemoguće ili isključeno, ali da je baš posvuda, nije. Osim toga več situacija "kako može dobiti žensku koju inače nikako ne može" je iz domene puke špekulacije i slatkih sanja. Koliko to muškaraca stvarno može relativno često, uopće toliko često da je vrijedno spomena? Ili ikada? To je puka špekulacija, tipa bi li s ovom ili onom slavnom ljepoticom? Kome je to stvarno važno, kada sigurno neće biti prilike?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:53   #597
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Nije baš tako, uglavnom nije tako! Povrijeđena si, pa sve vidiš crno, što je razumljivo. Bar ja mogu tvrditi da me ogromna većina mojih muškaraca nije varala, a slično znam i za prijateljice i okolinu. Jedno su sportske priče, sportsko ponašanje i glumatanje, a nešto posve drugo je taj korak. Prilično sam uvjerena da najmanje dvotrećinska većina muževa nije nikada prevarila. Kao i obratno. Ne, nije nemoguće ili isključeno, ali da je baš posvuda, nije. Osim toga več situacija "kako može dobiti žensku koju inače nikako ne može" je iz domene puke špekulacije i slatkih sanja. Koliko to muškaraca stvarno može relativno često, uopće toliko često da je vrijedno spomena? Ili ikada? To je puka špekulacija, tipa bi li s ovom ili onom slavnom ljepoticom? Kome je to stvarno važno, kada sigurno neće biti prilike?
Da tako je,bar u mojoj realnosti. Mislim meni još bolje barem znam da više ne želim ulazit u veze i zavaravat se sa šupcima.
Nedavno sam odbila dva muškarca. Jedan mi je zgodan ali isto tak zgodno mi je mirno spavat bez da se jebem šta radi dok me nema.
Onaj vjeran postoji samo u filmu i sve je divno i krasno
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:11   #598
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Da tako je,bar u mojoj realnosti. Mislim meni još bolje barem znam da više ne želim ulazit u veze i zavaravat se sa šupcima.
Nedavno sam odbila dva muškarca. Jedan mi je zgodan ali isto tak zgodno mi je mirno spavat bez da se jebem šta radi dok me nema.
Onaj vjeran postoji samo u filmu i sve je divno i krasno
Ma nije tako crno. Pogledaj s druge strane, koliko žena poznaješ s kojima ne bi ništa započinjala jer su svakakve? Zašto ne bi bilo isto to očekivano i od muških? Da, šupaka je posvuda uokolo koliko hoćeš, ali ima, ne baš endemski rijetko i onih drugačijih, itekako ima. A oni nam sigurno vrijede mnogih rizika i pokojeg lošeg pokušaja ili krive procjene.
Na koncu, ako ćemo iskreno, a kakav je to uopće dobar život bez njih? To je oximoron!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:29   #599
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Nekako mi je nerealno da bi neki muškarac propustio priliku sa nekom vrlo atraktivnom ženom,pogotovo ako je onaj tip žene za koju inače smatra da ju je teško dobiti. Kad se nađe u situaciji gdje vidi da može logično da će se vodit egom i zaboravit da ima ženu kod kuće.

Muškarci su samo seratori sa spikom o nekoj svojoj kakti vjernosti a takvu spiku puše samo glupe i naivne. Do nedavno sam bila jedna od tih ali iskustvo me je naučilo da se više nedam past na bilo šta kod likova koji već u startu znaju na šta žene padaju.
Osobno sam siguran da ne bi tak da tvoj stav ne vrijedi puno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:32   #600
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Da tako je,bar u mojoj realnosti. Mislim meni još bolje barem znam da više ne želim ulazit u veze i zavaravat se sa šupcima.
Nedavno sam odbila dva muškarca. Jedan mi je zgodan ali isto tak zgodno mi je mirno spavat bez da se jebem šta radi dok me nema.
Onaj vjeran postoji samo u filmu i sve je divno i krasno
Pola ljudi vara, pola ne vara.
Nek je medju ovih pola koji ne varaju pola koji nemaju priliku iako bi inace varali, opet ostaje 25% ljudi koji ne varaju.

Uz to, zene varaju koliko i muski pa bi sw isto moglo tvrditi za tebe i sve zene sto bi bilo poprilicno nefer prema tebi i zenama koje ne varaju.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.