Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2016., 23:38   #61
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
A sto je on po tebi trebao ucinit da spasi brak?
Srećom ga nije spasio, jer je žena općenito bila zlo.

Ali da je riječ o nekoj manje zloj ženi, vjerojatno je trebao probat nać načina da vrati doživljaje iz početaka njihovog odnosa, radi kojih su se zaljubili jedno u drugo i da je proba ponovno zaljubit u sebe. Odnosno, podsjetit je zašto su ono zajedno. Okrenut novi list u kojem neće dopustit da ih život, skupa sa uredskim frajerom, pojede.

Pod uvjetom da mu je dovoljno stalo.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 23:41   #62
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Srećom ga nije spasio, jer je žena općenito bila zlo.

Ali da je riječ o nekoj manje zloj ženi, vjerojatno je trebao probat nać načina da vrati doživljaje iz početaka njihovog odnosa, radi kojih su se zaljubili jedno u drugo i da je proba ponovno zaljubit u sebe. Odnosno, podsjetit je zašto su ono zajedno. Okrenut novi list u kojem neće dopustit da ih život, skupa sa uredskim frajerom, pojede.

Pod uvjetom da mu je dovoljno stalo.
Poprilicno tesko...ne vidim smisao ponovnog dokazivanja nakon 15 godina
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 23:47   #63
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Poprilicno tesko...ne vidim smisao ponovnog dokazivanja nakon 15 godina
Onda se nemoj čudit što ste upali u toksičnu monotoniju i što se ona želi ponovno osjećat živa. Makar drugdje.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 23:54   #64
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Onda se nemoj čudit što ste upali u toksičnu monotoniju i što se ona želi ponovno osjećat živa. Makar drugdje.
Cekaj, sad ce ispast da sam ja kriv? A sto ona ne pokusa ozivit nas brak?
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 23:57   #65
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post

Ako sam dobro skuzio, do prelaska granice iskljucivo ovisi o njima, i ja sam tu izgubio svaku bitku?

A jebem mu, mene uvijek ucili priznaj i ne lazi ali vuci po svom.
Čemu da sebi bespotrebno kopaš dublju rupu? Kako bi se ti osjećao da žena skojom si u braku to tebi kaže..? Zar ne bi bio ljut i razočaran. Pa zar ljudi u braku ne pokušavaju raditi na tome da se brak održi, da partnera vole i poštuju..

U životu pokušaj odvojiti glupost od iskrenosti, jer ako svojom iskrenošću napraviš još veće sranje ta iskrenost nije ništa više nego glupost. Što si time mislio dobiti uopće, razmisli..?

Hoće ona dat nekom sastrane isključivo o njoj ovisi, ti možeš pokazat da ti je stalo do braka, no ako nju zaboli čuna ona će to napraviti taman joj lizao stopala...Stoga nikome ne ližistopala, nema ti tu koristi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:02   #66
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Da niste možda samo kolege?

Družite li se izvan posla?
družimo, da.

baš smo si frendovi.


Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da li smatraš da ti je taj kolega fizički atraktivan?
ne.

nije moj tip. ali i da je, ne vjerujem da bi bilo imalo drugačije jer imam sve što mi treba.

Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na objasnjenju tvoje situacije, ali je ona odmah u startu rekla kako joj je u firmu dosao novi frajer i da je odlicnog izgleda te da joj je jos bolji kao osoba jer se na njega moze osloniti u firmi.

Ne kazem da mene ne voli, ali ju je ocito napalio, dok kod tebe ocito nije ista situacija
gle...

ne vjerujem da bi ti ga uopće spominjala da je mislila išta petljat s njim.

ako joj je u firmi zajebano, vjeruj mi, treba joj netko na koga se može osloniti i tko će joj olakšat svakodnevicu.

a jel ju napalio ili ne, zapravo uopće nije bitno ako ne misli okoristit se tom napaljenošću
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:03   #67
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Cekaj, sad ce ispast da sam ja kriv? A sto ona ne pokusa ozivit nas brak?
Vjerojatno je ona miljon puta isto pitanje postavila u glavi i u vezi tebe..
Gle, jebe vas komunikacija kao i u svakom braku koji ne šljaka kako treba, komunikacija ti je stup svega. Lijepo trebate sjesti i iskreno popričati i otvoriti sve bolne teme, kako ona doživljava tebe i vezu, kako ti doživljavaš nju i vezu, što si zamjerate, što je ok, što ne valja, da li to uopće ima više nekog smisla, da li ima želje i osjećaja, želite li se uopće potruditi i ako želite što mislite da bi trebalo promjeniti i kako, što treba cijeniti i poticati, kako mjenjati stvari... Ako i tu niste oboje na ličnom nivou koji se sastoji od toga da vam je još jako stalo unatoč svemu i da osjećaji još postoje i želite pokušati dalje, ako toga nema možeš odmah prekinuti od toga nema ništa.
I najgori brakovi se mogu rješiti ako su oboje zainteresirani ako ne kraj priče, bolje odmah prekinuti nego za godinu, tri, pet..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:05   #68
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Cekaj, sad ce ispast da sam ja kriv? A sto ona ne pokusa ozivit nas brak?
Na koji način bi ti volio da ga ona oživljava?
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:19   #69
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post

gle...

ne vjerujem da bi ti ga uopće spominjala da je mislila išta petljat s njim.

ako joj je u firmi zajebano, vjeruj mi, treba joj netko na koga se može osloniti i tko će joj olakšat svakodnevicu.

a jel ju napalio ili ne, zapravo uopće nije bitno ako ne misli okoristit se tom napaljenošću
Tog sam misljenja i ja. Ja se samo brinem sto ako stvarno napravi korak i predje granicu. Mislim, ne mogu se zislit u toj situaciji. Ok, znam da je u danasnjem svijetu to sasvim normalno, ali eto to se obicno dogadja nekom drugom...
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:26   #70
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je ona miljon puta isto pitanje postavila u glavi i u vezi tebe..
Gle, jebe vas komunikacija kao i u svakom braku koji ne šljaka kako treba, komunikacija ti je stup svega. Lijepo trebate sjesti i iskreno popričati i otvoriti sve bolne teme, kako ona doživljava tebe i vezu, kako ti doživljavaš nju i vezu, što si zamjerate, što je ok, što ne valja, da li to uopće ima više nekog smisla, da li ima želje i osjećaja, želite li se uopće potruditi i ako želite što mislite da bi trebalo promjeniti i kako, što treba cijeniti i poticati, kako mjenjati stvari... Ako i tu niste oboje na ličnom nivou koji se sastoji od toga da vam je još jako stalo unatoč svemu i da osjećaji još postoje i želite pokušati dalje, ako toga nema možeš odmah prekinuti od toga nema ništa.
I najgori brakovi se mogu rješiti ako su oboje zainteresirani ako ne kraj priče, bolje odmah prekinuti nego za godinu, tri, pet..
Razgovarali smo, zato i je ova tema tu posto ja ne znam di sam nakon tog razgovora. Cim je ona pocela pizdit o njemu i pokazivat mi ga na mobitelu, a vidim i sam da je postala opcinjena s njim, ja sam pukao i poveo razgovor da mi kaze odmah ako je nesto bilo, a nije, to mi je iskreno rekla, i kad sam je pitao da hoce li nesto bit izmedju njih mi je rekla da nece, jer mu je odmah rekla da ima brak i dijete, na sto je on promjenio izraz lica.

Mene brine sutrasnjost i koliko je ovo njoj igra da mene zajebaje (a i njega)
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:28   #71
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Na koji način bi ti volio da ga ona oživljava?
Nemam pojma. Samo znam da mi je rekla kako on zna planinarit, ronit i vozit motor. Vau napretka za ljudski rod
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:29   #72
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Tog sam misljenja i ja. Ja se samo brinem sto ako stvarno napravi korak i predje granicu. Mislim, ne mogu se zislit u toj situaciji. Ok, znam da je u danasnjem svijetu to sasvim normalno, ali eto to se obicno dogadja nekom drugom...
ako je njena želja prijeći granicu, ti ne možeš tu baš previše učiniti. to za početak.

ali međusobno povjerenje kojeg kod vas kronično fali možete ponovno steći, samo jebiga...zahtjeva trud i rad

ma neće ti ona s njim niš, samo on ima podosta osobina koje ti nemaš. ali tebe voli. nemoj se sekirati
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:39   #73
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
ako je njena želja prijeći granicu, ti ne možeš tu baš previše učiniti. to za početak.

ali međusobno povjerenje kojeg kod vas kronično fali možete ponovno steći, samo jebiga...zahtjeva trud i rad

ma neće ti ona s njim niš, samo on ima podosta osobina koje ti nemaš. ali tebe voli. nemoj se sekirati
Hvala ti
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:44   #74
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Razgovarali smo, zato i je ova tema tu posto ja ne znam di sam nakon tog razgovora. Cim je ona pocela pizdit o njemu i pokazivat mi ga na mobitelu, a vidim i sam da je postala opcinjena s njim, ja sam pukao i poveo razgovor da mi kaze odmah ako je nesto bilo, a nije, to mi je iskreno rekla, i kad sam je pitao da hoce li nesto bit izmedju njih mi je rekla da nece, jer mu je odmah rekla da ima brak i dijete, na sto je on promjenio izraz lica.

Mene brine sutrasnjost i koliko je ovo njoj igra da mene zajebaje (a i njega)
Ne vjerujem da će nešto biti između njih dvoje, no ne mjenja na činjenici da vam je brak u ozbiljnoj krizi i da se podhitno trebate njime baviti, inače ćeš ovu priču ponovo lušati. Njoj je pun kufer, brak je u kurcu, ti si joj u kurcu i onda se sjeti da ima i drugih muškaraca na svijetu (jebi ga nisi ti jedino muško na svjetu, ima i boljih od tebe), djelom ti od ljutnje želi napokostit, djelom protrest paket da vidi ima li još čega vrijednog unutra...a na to protresanje si se ti oglasio da bi jebao sastrane da možeš... sraćka samo takva..
Ako ti je stalo do nje, jebi ga znate se 15 godina što da ti kažem znaš što osjećaš, postavi se kao muško, preuzmi inicijativu, traži od nje odgovornost i ozbiljnost, ako joj je stalo pokušajte ozbiljno zasukati rukave da ova kriza prođe, ako ne rastava ni prvi ni posljednji. Ja sam dosta godina sa ženom, imali smo dosta perioda tankog leda, sve se to može rješiti ako vam je stalo do veze..ti se potrudiš, vidiš da ona uzvraća, pa ti dobiješ dodatnu motivaciju jer vidiš da ima smisla i kola krenu naprijed...no to je samo moje iskustvo...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 01:04   #75
Radical Change ti je dao jako dobre savjete. Pročitaj ih malo, dvaput.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 01:56   #76
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
veseli me pročitati ovako nešto napisano od muškarca. treba vas više takvih
Ne kažem da se ne bi moglo dogoditi, ali definitivno je u tom trenutku moja odluka da se(ne) dogodi. A prilika koja se ne bi pročula, u kojoj sam čak bio zainteresiran, odbio sam je


Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 01:59   #77
Mlad i lud sam bio tapatalk nema edit opciju

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 02:00   #78
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Cekaj, sad ce ispast da sam ja kriv? A sto ona ne pokusa ozivit nas brak?
Možda je i pokušala, ali ti nisi shvatio?

Gle, ona je, moguće, vidjela da si ti gubitak vremena i onda se okrenula drugom, iako, realno, meni je to sve debilno, ako ne ide s nekim, rastava, odseli, a ne mutit s drugom osobom, a s ovom svaku večer u krevet, kao, sve je ok.

Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Nemam pojma. Samo znam da mi je rekla kako on zna planinarit, ronit i vozit motor. Vau napretka za ljudski rod
Ček, a ti to ne znaš?

Nije vaš/tvoj problem on, nego vi.

Ako neće s njim, ne znači da neće s nekim trećim.

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
veseli me pročitati ovako nešto napisano od muškarca. treba vas više takvih
Ako ti takve ne upoznaješ, zapitaj se koji kurac radiš.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 03:04   #79
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Poprilicno tesko...ne vidim smisao ponovnog dokazivanja nakon 15 godina
Ova rečenica ti je ubojstvo braka..i svega što ste do sada imali!

Ne mogu objašnjavati...jer bi to bio jako dug proces...a ti ne kužiš poantu...tako da me ne bi čudilo da naskoči na tog lika.

Tebi se očito stvari podrazumijevaju same po sebi...posebno nakon određenog broja godina
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 08:05   #80
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Nemam pojma. Samo znam da mi je rekla kako on zna planinarit, ronit i vozit motor. Vau napretka za ljudski rod
A gle, u planine možete i sami, možete zajedno (to se i meni, koja nisam neki avanturistički tip, čini zanimljivim) i na nekakav tečaj ronjenja ako joj je do toga. Uglavnom, rekla bih da joj je on zanimljiv jer je novost. I to je to. U nekoj hipotetskoj situaciji da odleprša za stalno za njim, mislim da bi joj bio pun kufer i njega i njegovih odlazaka u planine i vožnje motora. Nakon nekog vremena, jelte. Ključan je taj faktor dosade do kojeg dođe kad tad.

Možda zvuči kao kliše, ali da, treba vam nešto da vas prodrma.

Još jedna stvar. U nekom od postova napisao si da vam je komunikacija polumrtva, da sjedite jedan kraj drugoga svatko sa svojim laptopom, s time da ona s vremena na vrijeme "prolaje" nešto, a ti reagiraš sa aha. Vidiš problem?
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.