Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2016., 02:16   #21
Mnoge zene dozive ne nadajuci se. Tacnije, ne nada se nijedna prevari, ali nisu sve ovako too much.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 02:18   #22
Nkad mi nisu bile jasne te fore kad zena muzu, cura decku tupi nemoj pricat sa zenskama, meni je to ekvivalrnt kad posedivni tip to tupi zendkoj, pa brani, pa ju na kraju i opali ak se ududila s kojim popricat, takve iste zenske ne mlate al u pojam ubiju partnera do mjere da je sve manje doma i doslovno bjezi od kuce. Meni je to zelja za kontrolom i vlasnistvom nad partnerom. Mislim da je problem u autorici i trebala bi trazit strucnu pomoc.

Poslano sa mog ONE TOUCH 4033X koristeći Tapatalk
placebo effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 02:20   #23
Zanima me da li je on oduvijek imao iste navike ili se desila neka promjena u medjuvremenu...
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 03:17   #24
hm. nisi nikad mislila da ćeš tu pisati. svemirska ljubav, silne prepreke ti njemu prva (? no kidding, sad se i muškima cijeni nevinost? kako? zašto?)... ili si i sama zaboravila svoju temu od prije 3 godine: https://www.forum.hr/showthread.php?t=802850

tip je potpuno isti kao što je bio i prije. naravno da ti redovno laže, pa to se vidi iz aviona, ali s osobom poput tebe i mora lagati. pa vas dvoje ne dijelite osnovne životne vrijednosti. ti misliš da on tebi mora biti vjeran i da ćeš ga sveobuhvatnim nadzorom natjerati na to, a on je musliman kakvima je normalno imati 4 žene, koje ima da sjede doma i kuhaju i odgajaju djecu. a ni hidžab ne bi bio na odmet, u krajnjoj liniji. (govorim donekle figurativno, i nemoj se truditi da mi pojasniš kako on nije TAKAV musliman, svima njima je taj stav prema ženama u tradiciji usađen).

tvoja svemirska ljubav je produkt tvog uma, nikakve realnosti. iskorištava te, priznaj to sama sebi i nastavi uživati u onom aspektu toga koji ti je tako nužno potreban.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 03:31   #25
Meni ne radi ta opcija pa ne mogu vidjeti prijasnje teme od nekog forumasa.
Znaci I prije nije teklo med I mlijeko.
Ja sam odmah rekla da ga treba ostaviti , jer tip je stvarno teska Baraba . Vidis ona se opet udala za njega s obzirom kakve joj je smicalice pravio I jos je bolesno ljubomoran. Ona se zbog njega zatvorila u kucu , mislim ono relacija kuca , poso. I jos odakle okolo po citavu dan po kaficima pa otkud mu novci da pije ? Garan krade ma ne moze posten biti da ga je....
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 04:06   #26
ma nije to nikakva ljubomora s njegove strane, samo je pritišće u smjeru kontrole nad ženama kakva je muslimanima potpuno normalna. muškarci imaju slobodu izlaziti, žene ne.

zamislite da je situacija obrnuta. da je cura otišla živjeti k njemu, na primjer u neku tursku provinciju, i da je prihvatila lokalne običaje da treba sjediti doma. ništa posao, ništa izlasci. opet bi u sebi mislila da to nije u redu, da bi trebala imati svoju slobodu - zato jer je tako odgojena, odrasla je u drugačijoj sredini. čak i ako je to zatvaranje očekivala unaprijed, vjerojatno bi se pokušala izboriti za svoja prava - kako ih ona poznaje otprije.

tako je i njemu. on smatra da on ima pravo na svoju slobodu, a da mu žena nema śta kvocati oko toga. ne možeš muškarca odraslog u islamu najednom preobratiti na jednakost spolova, ne ide to.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 08:39   #27
sad sam preletila po staroj temi i spojila sa ovom...žao mi te ozbiljno. zaveo te lijepim riječima kojih si bila željna i sad ti jaši na kičmi.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 09:19   #28
Jako me veseli pomisao kakva bi to priča bila da su uloge zamjenjene i da nam je ovo ispričao muškarac. Draga autorice, razmisli o tome, možda ti bude jasnije
nisamtoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 10:45   #29
Ja neću braniti tvog partnera kao neki u rukavicama, i prebacivati lopticu na tebe, svatko griješi, neki su prelijeni, drugi preaktivni, ali nitko nikoga ne sili da vara, jer iskreno on je teški "da ne kažem nešto" i svi koji ga brane i govore tebi da si kriva jer si ljubomorna, jer nisi možda izlazila van s njim su...... Da ne kažem koju riječ, Svi od prvog do zadnjeg.

Histerija se kod tebe pojavila jer ti je ljubav puno značila i jer si htjela da to bude to, a on je to iznevjerio. Iskreno? Ako nemate djece i ako brak toliko dugo ne traje, rastani se, ali i zamoli za potpuni raskid braka, kao da nije ni postojao tako da možeš nastaviti život u miru bez ikakvih madeža, jer budimo iskreni ovo djeluje s moje strane kao neka farsa s strane tvog partnera. On kao da brak nije doživljavao kao brak.

Kreni ispočetka i nemoj sebe kriviti da si ti ovo il ono. On je totalni manipulant, osoba koja ti kaže da ćeš imati pravo ludovati tek kad nađeš dokaze, je teški manipulant. Očito se krpa za tebe ili je totalno nesvjestan idiotarija koje radi.

Što će biti s njim, to nije na tebi, on je svoj život odredio kad je napravio svoju glupost. Bila je to svjesno njegova odluka.

Jest da si posesivna i ljubomorna, na rubu živaca i to moraš riješiti. Zašto? Kad te netko razočara, ne trebaš ludovat, plakat očajavat, trebaš se nasmijat, okrenut i ići dalje, sutra je novi dan, a tebe u životu može čekati samo bolja osoba i možeš biti sretna što si to saznala sad, a ne kad bi ti život projurio.

Znaš kako se kaže bolje biti sam nego u lošem društvu. Ja neću reć nekome da se rastavi, ostavi nekoga, tim više što si ti u braku. Ali kažem kao muško što mislim, lik je teški manipulator. Bar sam takav dojam stekao. Nije on izlazio bezveze i to sam bez tebe? U braku? Bez društva?????

Uglavnom, čim se on opet opusti, mogla bi ti proći sve ovo opet iznova, ne kažem da hoćeš ali po priči, takav dojam stječem. Želim ti puno sreće, ali histerija ti neće pomoći ili moraš to riješiti iskrenim razgovorom ili krenuti dalje, to je to.

Ja osobno ne bi takvoj osobi mogao vjerovati, vrlo vjerojatno, a kad nekom ne vjeruješ često nema smisla ni nastaviti, Ne mogu reći tvoju situaciju, ali eto kažem što ja mislim. Nije se rodila takva, koja bi zaslužila radit budalu od mene. Točka.

Al da nešto kažem, imala si i ti jedan isti gaf protiv njega....... E sad isto ste bili u braku? I kažeš da to nisi ni htjela (taj poljubac), e sad a kak je nda do tog neželjenog poljupca i došlo? Bez povoda razloga, druženja s tim likom? Hm...... Čuj nejde ti to sam tak...... Ili umanjuješ ili te to toliko boli jer si ti napravila isto. Iako to kako se tvoj supružnik ponašao je stvarno ha jadno i ja to recimo trpio ne bi.

A sad kak je bilo kod tebe i je li ti stvarno došo lik i puknuo ti pusu tek tak......

U svakom slučaju kažem, ne bi se štel mešat, znam kakav sam ja i znam što ne bi tolerirao ni najmanje.

Zadnje uređivanje Midfielder : 17.09.2016. at 10:57.
Midfielder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 17:00   #30
Da sažmem, ako mislite da ne možete jedno bez drugog, možete jedno drugom dati šansu i vidjeti ima li tu vjere, nade i ljubavi. Razgovor i povjerenje uvijek pomaže.

Ako vidite da ni nakon razgovora, dana, tjedna mjeseca ne ide, onda ćete oboje znati što napraviti.

A kako ćeš ti postupiti to moraš ti znati sama. Ja osobno ne želim da moje riječi utječu na nečiji život, ti sama znaš kako ćeš reagirati i to mora biti tvoja odluka.

Mi samo možemo reći što je u redu ili nije u redu. Molio bih da se moje riječi ne shvati u stilu "napravi kako ti kažem". Ja sam uvijek zagovornik razgovora, ali i objektivnosti, dvoje ljudi uvijek može riješiti probleme ili krenuti na svoju stranu.

Koja će biti tvoja, to možeš znati ti sama. Lijep pozdrav.
Midfielder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 08:45   #31
Udala si se za neradnika, ljenčinu i debila, a najveći ti je problem što je poljubio neku žensku u kafiću?!
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:15   #32
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post

Moj suprug je nezaposlen od kad živi u hrvatskoj, radi nešto povremeno. Po cijele dane luta po ulici i po kafićima Ja sam se trgala svo ovo vrijeme dok smo počeli zajednički život i radila raznorazne poslove samo da ostanemo zajedno, samo da brak uspije, da se moramo opet živjeti u vezi na daljinu ili da se moram vraćat starcima..
ovakve price su se pocele cesto ponavljati, da zena radi i financira lijencinu od muskarca i onda je on ne samo vara vec i omalovazava i ne dozivljava.....njemu je dosadno pa si trazi zabavu umjesto da si trazi posao

Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
I ne znam kako uopće spasit ovaj brak bez snage užasno sam povrijeđena i tužna. Treba mi zagrljaj, i netko tko će me razumijeti a ne netko tko se smije na ono što nije smiješno i što je bolno. Svim svojim srcem ne želim se rastati ali kad se sjetim da ja nisam sretna osoba više u tom braku, toliko mi dodje teško i samo plačem i ne znam što da radim 
ne mozes ga i nemoj spasavati jer nema smisla, mislim sto ces ti spasavati nesto sto druga strana ocito ne zeli da se spasi. Radije nadji nekoga tko je marljiv i zeli raditi i radit ce i tebe ce voljeti i dozivljavati i s tobom uzivati u vezi a ne ici okolo po klubovima i kaficima trazeci zabavu (inace su ta cesta izlazenja samo za balavurdiju od 20 godina ili samce ali netko tko je u ozbiljnoj vezi ili braku nema sto po cijele dane visiti na takvim mjestima- tu i tamo ajde, svima nekad treba odusak)
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 14:46   #33
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Udala si se za neradnika, ljenčinu i debila, a najveći ti je problem što je poljubio neku žensku u kafiću?!
Baš to razmišljam. Ništa ne radi, još uz to po čitave dane i noći provodi bančeći sa ekipom, a pritom dotična to financira
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 19:24   #34
Nikada mi neće biti jasno zašto spašavati brak u kojem nema djece, a ima prevare?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 19:29   #35
A zašto spašavati bilo šta? Zašto spašavati i onaj sa djecom samo zbog djece?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 19:37   #36
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
A zašto spašavati bilo šta? Zašto spašavati i onaj sa djecom samo zbog djece?
Kad imaš djecu, onda drugačije razmišljaš i ne možeš misliti samo na sebe.
Nisu sve žene lude za idejom biti samohrane majke.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 20:03   #37
A tko financira njegove silne izlaske ?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 21:20   #38
Eh, i prije nego što sam preletila link na staru temu pretpostavila sam odakle je otprilike mladi gospodin.

I što sad?

Pa, razvod recimo Prije nego što dobijete djecu, onda te tek čeka veselje.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 22:15   #39
Mislin da je tvoj muž kukavica i neradnik koji te iskoristava, ali tebi to iskoristavanje ne pada lose jer se ti hranis sa tugom i svojim "zrtvovanjem" za vasu vezu. Oprosti sta to ovako govorin ali ti si bolesna osoba koja uziva u svojoj patnji i koja ima ozbiljnih problema sa kontroliranjem svog partnera. Zalosno je kad zena ne kuzi da njeno svakodnevno kontroliranje vibera, fejsa i mobitela ne vodi nicem dobrom, a takoder je zalosno da je sve vise takvih veza u danasnjem svitu.

Moja prognoza je da ces mu ti oprostit i stegnit mu lanac sa kontrolom jos vise, on nece ni u narednih 10 godina maknit ni malim prston da ista popravi ili da ista promini i da cete nastavit bit nesritni skupa ka sta ti podsvjesno i prizeljkujes i da ces opet za par godina otvorit slicnu temu u kojoj ces prizeljkivat da ljudi oplakuju tvoju tuznu sudbinu i zrtvovanje. Shvati, nikoga nije briga. Pomozi sama sebi, smiri se i sredi i makni se od njega jer ocito niste jedno za drugo, jer ti niko drugi nece pomoc, niti ce te iko oplakivat.
Sankoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 22:40   #40
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Kad imaš djecu, onda drugačije razmišljaš i ne možeš misliti samo na sebe.
Nisu sve žene lude za idejom biti samohrane majke.
Nisu, da. Idu linijom manjeg otpora i nemaju hrabrosti. Meni tuzno. I to bas.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.