Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2006., 17:43   #1
Question Želje i mogućnosti..

Što bi ste željeli ostvariti, u čemu uspjeti, koji su vam ciljevi osim zaposliti se, zavrsit skolu/fax..
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 18:39   #2
..uz posao bih htjela kao neku vrstu hobija imati kozmetički salon...to mi je odlično...netrebaš hodati kod drugih i plaćati masno, naručivati se i ostalo...dvije muhe jednim udarcem...
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 07:12   #3
Trenutni mi je cilj zagrliti nekog i ne pustiti ga iz svojih ruku.......a ostale ciljeve sam ostvarila
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 13:09   #4
Quote:
bambi kaže:
Trenutni mi je cilj zagrliti nekog i ne pustiti ga iz svojih ruku.......a ostale ciljeve sam ostvarila


ja bi prije svega malo putovanja, pa upisat tecaj za dizajnera, nacit neki extreme sport, jos 1 strani jezik...eh da mi je samo malo vise para
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2006., 14:14   #5
zeleo bih da verujem, da se me bojim, da ne postojim, i da pod nogama svojim gazim ptice celicne..
Apokalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 10:28   #6
zelim nesto
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 17:40   #7
svakodnevno si postavljam ciljeve i nastojim ih ispuniti
__________________
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Dorky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 05:45   #8
Quote:
Kahlua kaže:


ja bi prije svega malo putovanja, pa upisat tecaj za dizajnera, nacit neki extreme sport, jos 1 strani jezik...eh da mi je samo malo vise para
Mene vesele male stvari ...koje mi možda više znaće a danas sutra postanu lakše ostvarive... ..ovo je tema "Želje i mogučnosti"...i ne sanjamo svi o istim stvarima...
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 06:57   #9
Quote:
Lord777 kaže:
zelim nesto
a sto?
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 06:59   #10
Quote:
bambi kaže:
Mene vesele male stvari ...koje mi možda više znaće a danas sutra postanu lakše ostvarive... ..ovo je tema "Želje i mogučnosti"...i ne sanjamo svi o istim stvarima...
to svakako, moj pogled je malo sireg aspekta ali ne kazem ja da uz to mene takodjer male stvari ne vesele... bit je u sitnicama, ponekad covjek prekasno shvati da je imao nesto sto ga je cinilo sretnim..
Kahlua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 08:09   #11
Quote:
Kahlua kaže:
to svakako, moj pogled je malo sireg aspekta ali ne kazem ja da uz to mene takodjer male stvari ne vesele... bit je u sitnicama, ponekad covjek prekasno shvati da je imao nesto sto ga je cinilo sretnim..
To je živa istina ... ... srećom nisam još u tom periodu.. ...sitnice su tu da nam uljepšaju život i učine nas sretnijima ...pa ponekad i zagrljaj je velika stvar a svi ga ponekad zatrebamo ...a nažalost ne primimo ga u tom trenutku kad poželimo

OT:...voljela bih prespavati današnji dan ....
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 11:52   #12
..trenutno...zelim da uspijemo dogovoriti tu kavu/pivo za veceras ...

..joj sto je tesko kada se puno ljudi dogovara ..
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 15:33   #13
moja želja je da moj Markec dođe u ZGB... malo je moguće... al doći će kad-tad
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 15:40   #14
da jill valentine i chris redfield STVARNO STVARNO postoje
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 17:16   #15
..strasno bih zeljela upoznati jednu osobu...koja o tome nema pojma ..
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 21:46   #16
želio bi postati pisac, a jednom ću to i ostvariti. Makar morao sam objaviti svoju knjigu golim rukama na svoj račun.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 20:10   #17
nekad mi je bila želja imat vlastiti kafić no to me prošlo

sad mi je želja (u skaladu s mogućnostima) pronać neki solidan posao, sredit malo stan, usavršit svoje znanje i tak
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 20:49   #18
naucit bordat
 
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 22:36   #19
Vizualno razvalit tuđu maštu i osjećaje.
Beth Nahrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 23:20   #20
Želja=gospodar svemira s svemirskim brodom koji putuje brze od brzine svjetlosti s palubom punom call djevojaka. Mogucnosti: Ice Cold, 0 bodova
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.