Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2006 (sezona 3)

Big Brother 2006 (sezona 3) Danijel, Yameisy, Keko, Violeta, Ante, Tanja, Tomislav,

Pogledaj rezultate ankete: Gadi li vam se Yameisy?
Da 189 76.52%
Ne 58 23.48%
Glasovatelji: 247. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2006., 20:30   #201
čatastrofaaaaaaaaa
Apolon is offline  
Old 10.12.2006., 21:24   #202
Quote:
kriskros99 kaže:
Pretpostavljam da ćeš naći vremena .

omrcen&suma is offline  
Old 10.12.2006., 21:40   #203
Pročitala sam sve što ste napisali o Yameisy od kad me nije bilo. I mogu samo reći da mi se sad još više bljuje od nje. Ljudi, udružimo se i dajmo milju bilo kojem od preostalih stanara, samo ne njoj. Mi to možemo!
Scorpia is offline  
Old 11.12.2006., 00:46   #204
Quote:
Scorpia kaže:
Pročitala sam sve što ste napisali o Yameisy od kad me nije bilo. I mogu samo reći da mi se sad još više bljuje od nje. Ljudi, udružimo se i dajmo milju bilo kojem od preostalih stanara, samo ne njoj. Mi to možemo!
još malo pročitaj i o ljigi Tomeku.
suncokret82 is offline  
Old 11.12.2006., 10:11   #205
Quote:
suncokret82 kaže:
još malo pročitaj i o ljigi Tomeku.
Čitala san ode o Tomi
LINK
larica16 is offline  
Old 11.12.2006., 10:17   #206
Quote:
larica16 kaže:
Čitala san ode o Tomi
LINK
Dobaaar
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 11.12.2006., 21:20   #207
Quote:
kriskros99 kaže:
O Violeti


promoviranje rasizma i ksenofobični ispadi su na ovom forumu dozvoljeni??
koja primitiva
Da, to je zbilja strašno, ali me ne čudi. Na kraju krajeva, što možeš očekivati od zemlje koja ima samo 4% fakultetski obrazovanih ljudi?
Big Brother, eto što!
beryozinka is offline  
Old 11.12.2006., 21:29   #208
Quote:
larica16 kaže:
Čitala san ode o Tomi
LINK
svaka čast za link !
medo101 is offline  
Old 11.12.2006., 21:45   #209
Quote:
beryozinka kaže:
Da, to je zbilja strašno, ali me ne čudi. Na kraju krajeva, što možeš očekivati od zemlje koja ima samo 4% fakultetski obrazovanih ljudi?
Big Brother, eto što!
A koliko ih je u Velikoj britaniji?
Tamo skoro kreće već sedma sezona.
Afrodita is offline  
Old 11.12.2006., 22:20   #210
Quote:
motorcycleboy kaže:
Malo si se zeznuo/la. Ja nisam niti rasist niti nacionalist.
Samo sam antišovinist i nepodnosim diskriminaciju niti jednog naroda, pa tako ni Hrvata (koji sudjeluju u bb showu na bilo koji način: u bb-kući, a tako i onih pred malim ekranima i na malim telefonima za 3,66 kn bez pdv-a).
Fala lijepo
Na vidjelo će sve izać kad-tad a možda još i prije. Misle ak im je prošle godine uspjelo podvalit nam ciganina, da će i sad proć s ovom kubanskom drapačozom ili s onim kukavnim pederčićem.

Nee nisi rasist. Niti nacionalist.
Pa ako te toliko smeta 3.66 kn nemoj glasati i tvoj problem je riješen
Jessi is offline  
Old 11.12.2006., 22:22   #211
Quote:
Scorpia kaže:
Pročitala sam sve što ste napisali o Yameisy od kad me nije bilo. I mogu samo reći da mi se sad još više bljuje od nje. Ljudi, udružimo se i dajmo milju bilo kojem od preostalih stanara, samo ne njoj. Mi to možemo!
O Bože, ljudi radije prosvjedujte protiv krzna, barem će biti neke sveopće koristi od toga.
Jessi is offline  
Old 11.12.2006., 22:27   #212
Quote:
Jessi kaže:
Na vidjelo će sve izać kad-tad a možda još i prije. Misle ak im je prošle godine uspjelo podvalit nam ciganina, da će i sad proć s ovom kubanskom drapačozom ili s onim kukavnim pederčićem.

Nee nisi rasist. Niti nacionalist.
Pa ako te toliko smeta 3.66 kn nemoj glasati i tvoj problem je riješen
Po čemu zaključuješ da sam rasist/nacionalist?
Ako nekog opisujem imam se pravo služit opisnim (kukavni) i posvojnim (kubanska- s kube je, zar nije,, ili pederski- gay je, zar ne) pridjevima.
A koristio sam i imenice kao drapačoza (takva je, što može) i ciganin (to je druga riječ za Roma).
I šta sad? WTF?? Kak bi ljudi inače znali o komu/čemu pričam
Sloboda govora i izričaja je u civiliziranom svijetu neupitna već 50 godina. Jedino takvi ko ti imaju s tim problema.
motorcycleboy is offline  
Old 11.12.2006., 23:49   #213
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Mislim da je i najvećim naivcima jasno da RTL igra prljavu igru....Sve to navodi na mogućnost da RTL zapravo želi Yameisy, ispričavam se Smradejsi kao pobjednicu.


Daj mi objasni, po kojoj si ti to logici zaključila? Zašto bi RTL forsirao Yameisy za pobjednicu? Zašto bi IKOGA forsirao?

Za RTL je BB komercijalni show, boli njih briga kome će dat milijun. Zašto bi riskirali bruku zbog ikakvog namještanja koje bi kad-tad izašlo na vidjelo, kad su na marketingu zaraditi desetke puta više.

Dajte ljudi, ne stvarajte urbane legende.
Popo is offline  
Old 12.12.2006., 04:47   #214
Quote:
Popo kaže:


Daj mi objasni, po kojoj si ti to logici zaključila? Zašto bi RTL forsirao Yameisy za pobjednicu? Zašto bi IKOGA forsirao?

Za RTL je BB komercijalni show, boli njih briga kome će dat milijun. Zašto bi riskirali bruku zbog ikakvog namještanja koje bi kad-tad izašlo na vidjelo, kad su na marketingu zaraditi desetke puta više.

Dajte ljudi, ne stvarajte urbane legende.
Samo searchaj moje prošle postove, bezbroj puta sam već objasnio.
Ali da ti pomognem, evo jedno npr.:
https://www.forum.hr/showthread.php?p...97#post6663797
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Old 12.12.2006., 07:14   #215
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Samo searchaj moje prošle postove, bezbroj puta sam već objasnio.
Ali da ti pomognem, evo jedno npr.:
https://www.forum.hr/showthread.php?p...97#post6663797
A jeste ju čuli jučer?! Ahahaha. ...kako je pošizila kad su ju "uhvatili" i kad je skužila da njen stav i mišljenje po pitanju veza baš i nije lijepo "zazvučao"....Kako je počela divljački vikati i kriještati da joj je Tomo morao govoriti: "Ne viči, nitko ovdje nije gluh, svi dobro čujemo..." LooooL
Samo je potvrdila ono što je masa ljudi već uočila a to je da je najobičnija fufa, smrdljivica, primitivna i sramoti ženski rod. Kako ju je netko nazvao "drapačoza"....
E ne mogu ju "varit" kad puši čikove i noktima čisti zube.....da se izvrneš od gađenja...
Ima interesantnu selekciju u vezama....phahahhaha.
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Old 12.12.2006., 12:02   #216
Quote:
agnessa kaže:
A jeste ju čuli jučer?! Ahahaha. ...kako je pošizila kad su ju "uhvatili" i kad je skužila da njen stav i mišljenje po pitanju veza baš i nije lijepo "zazvučao"....Kako je počela divljački vikati i kriještati da joj je Tomo morao govoriti: "Ne viči, nitko ovdje nije gluh, svi dobro čujemo..." LooooL
Samo je potvrdila ono što je masa ljudi već uočila a to je da je najobičnija fufa, smrdljivica, primitivna i sramoti ženski rod. Kako ju je netko nazvao "drapačoza"....
E ne mogu ju "varit" kad puši čikove i noktima čisti zube.....da se izvrneš od gađenja...
Ima interesantnu selekciju u vezama....phahahhaha.
havanera is offline  
Old 12.12.2006., 15:02   #217
Quote:
agnessa kaže:
A jeste ju čuli jučer?! Ahahaha. ...kako je pošizila kad su ju "uhvatili" i kad je skužila da njen stav i mišljenje po pitanju veza baš i nije lijepo "zazvučao"....Kako je počela divljački vikati i kriještati da joj je Tomo morao govoriti: "Ne viči, nitko ovdje nije gluh, svi dobro čujemo..." LooooL
Samo je potvrdila ono što je masa ljudi već uočila a to je da je najobičnija fufa, smrdljivica, primitivna i sramoti ženski rod. Kako ju je netko nazvao "drapačoza"....
E ne mogu ju "varit" kad puši čikove i noktima čisti zube.....da se izvrneš od gađenja...
Ima interesantnu selekciju u vezama....phahahhaha.
sto je bilo, ukratko? nisam gledao jucer...
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Old 12.12.2006., 15:07   #218
Jamejsi je rekla da joj je seks bitan za vezu i da veza ne moze opstati bez toga, sto ne bi bilo cudno, da nije izjavila kako se zapravo ne moze zaljubiti bez fizickog kontakta. Onda su ju svi napali, konstatirajuci kako seks nije toliko vazan(Tanja je rekla kako joj je to nebitno, bez obzira sto svoje strasti nije mogla iskontrolirati niti u kuci pred kamerama .)

Uglavnom, da Jamejsi ne odaje dojam lake zenske slobodnijih jelte nazora, pomislila bih kako je krivo shvacena, no meni se cini da ona stvarno tako misli. Dakle, sto bolji seks, to bolji frajer, pa time i veca ljubav.
Gzena is online now  
Old 12.12.2006., 15:11   #219
ajoj..

hvala X
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Old 13.12.2006., 12:18   #220
Quote:
fugazi kaže:
ajoj..

hvala X
....da...i onda je nakon "napete situacije" sjedila sama u dnevnom boravku, čvaljila čik i noktima čistila zube....
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.