Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 13:36   #21
Gdje se može otići na tečaj uopće, dajte mi navedite neke salone (u obzir dolaze SB, PŽ i ZG)?

Nadalje, a kakvi su ono tečajevi što traju 3 dana; takav me neki brzi zanima jer bih to isključivo za svoje potrebe da ne letam svakih malo negdje na popravke!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:39   #22
Tecaj za ugradnju umjetnih noktiju

Gdje ima takvih tečajeva (na netu sam samo našla Noelle u Zg), a da traju 2-4 dana, ne ono - 220 sati!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 12:41   #23
Quote:
puffgirl kaže: Pogledaj post
bok , evo ja ti se bavim geliranjem i sve što ide uz to .. preporučam ti da je najbolje da ideš na neki tečaj , pa uz cijenu tečaja dobiješ i početni paket. ja kad sam bila na tečaju dala sam nekih 9000 kn za poduku koja traje nekih tjedan dana i dobila početni paket uključen u cijenu. da sam bez tečaja išla kupovati sve što mi je bilo potrebno došlo bi mi i preko 10 000, na tečaju uz sve gelove koji su vrijednosti i preko 5 000 kn i dobila sam lampu na poklon koja inače košta 5500 kn kn . mislim da ti to nije isplativo. na tečaju dobiješ poduku i početni paket za te novce.gledajući nekog kako radi ništa se nemože naučiti,dok ti na tečaju objasne kako , zbog čega , koliko itd...
Lampa košta 5500 kn!???

Moja prijateljica radi geliraje noktiju i lampu je platila oko 2000 kn...
__________________
"...U zivotu sam prosao kroz mnoge teske trenutke, a neke od njih su mi se stvarno i dogodili..."
nu_tela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 22:04   #24
U beuty centru zdenka ti drze lcn-ov tecaj, dobijes i start paket s lampom za susenje, prosle godine je bilo ukupno oko 6.000,00 kn (tecaj + start paket), ne znam kako je sada.
kurtizana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 00:57   #25
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Gdje ima takvih tečajeva (na netu sam samo našla Noelle u Zg), a da traju 2-4 dana, ne ono - 220 sati!
Vec sam pisala o tome pod rubrikom "Tecaj Alessando geliranje noktiju"
Profesionalno se bavim ugradnjom umjetnih noktiju vec od 1999 god.
Rado cu odgovoriti na vasa pitanja
noktarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 01:36   #26
Možeš li mi ukratko opisati kako se geliraju prirodni nokti?Za šta služi allesandro flex gel 2 i koliko treba držati pod lampom gel?
Hvala
ML9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 15:12   #27
Možeš li mi molim te reći za šta točno služi allesandro flex 2 gel i kako zapravo izgleda cjelokupni proces geliranja prirodnih noktiju?Onaj gel step 1 je za prirodne nokte ili?I koliko treba držati nokte prirodne u lampi?Hvala
ML9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 11:28   #28
Smile

Haj svima!
Imam par pitanja u vezi ugradnje umjetnih noktiju. Vi koji se time bavite dajte mi recite koristite li primer - sredstvo za odmascivanje nokta samo kod ugradnje noktiju prije nanosenja baznog gela ili i kod svake nadobune prije nanosenja baznog gela? Zna li mozda tko gdje se mogu nabaviti Alessandro gelovi u hrvatskoj ili ima mozda tko ima na crnjak ? I jeste li culi mozda za Professionails kozmetiku i gelove za ugradnju umjetnih noktiju, jesu li gelovi i proizvodi dobri, koristi li ih tko?
Slatkica01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 12:57   #29
Šta je bazni gel?
Meni cura nanosi prvi sloj gela istog kao i drugi, samo puno tanje 1.sloj.

I molim iskustva sa NSI gelovima.
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 16:33   #30
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Šta je bazni gel?
Meni cura nanosi prvi sloj gela istog kao i drugi, samo puno tanje 1.sloj.

I molim iskustva sa NSI gelovima.
Bazni gel ti je upravo taj prvi sloj gela!
Slatkica01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 11:56   #31
Tako sam i mislila. Hvala.
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 20:57   #32
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
Ovako: već 2 godine svaki mjesec idem na geliranje noktiju i jako sam zadovoljna pa sam odlučila da se i ja to želim naučiti i početi baviti se time. Problem je u tome što, osim što sebi znam dobro sredit nokte, ne znam ništa drugo o noktima niti o geliranju (osim što sam vidjela svoju manikerku).
Zanimaju me iskustva nekog tko je prošao tečaj, dal bih ja to mogla uspjeti, dal je potrobno puno prakse i sl. da baš ne bacim 1000 eur na tečaj pa da onda ne prođem jer sam nespretna i slično.

Hvala puno na odgovoru
draga nemoj ti ići na nikakav tecaj jer ako radiš nokte već 2 godine znaš ih sama napraviti, ja sam polagala tećaj prije 6 godina, skoro 7 tada sam morala jer nisam imala od koga nauciti.
Tecaj ti traje 3 dana, jedan dan napraviš skup sa osobom koja ti drži tećaj umjetne nokte, pa drugi dan geliranje prirodnih, treći dan produljivanje sa šablonama i nakon mjesec dana dođeš sa moldelom da ti pokažu korekciju gela, pa ti zlato doma rašpaj dok se ne spraksiraš.


to ćeš masno platiti a ovako za maksimalno 3000kn možeš kupiti sve i doma rašpati dok ne naućiš, Lampa ti je u novoj opremi na drvinju( broj telefona 3649-950) 1000kn, a gelove odi uzeti u Professionail jer su stvarno najbolji, oni su ti na knežiji,a šalju i poštom.sve što ti treba su tipse,ljepilo, rašpice, podloga, gel, gloss, french gel, škare za tipse, kist, šablone za produljivanje gela i možeš krenuti sa radom. vatu i aceton kupi u najjeftinijem ducanu.
nedaja da te ljudi uvjeravaju kako trebaš tekućinu za čišćenje kist, gela ovog onog jer je jedan aceton od 4kn skroz dovoljan. A onda kad se malo uvježbaš kupiš par šljokica, gelova u boji itd.

nadama se da si iz Zagreba
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 15:17   #33
Quote:
maja1205 kaže: Pogledaj post
draga nemoj ti ići na nikakav tecaj jer ako radiš nokte već 2 godine znaš ih sama napraviti, ja sam polagala tećaj prije 6 godina, skoro 7 tada sam morala jer nisam imala od koga nauciti.
Tecaj ti traje 3 dana, jedan dan napraviš skup sa osobom koja ti drži tećaj umjetne nokte, pa drugi dan geliranje prirodnih, treći dan produljivanje sa šablonama i nakon mjesec dana dođeš sa moldelom da ti pokažu korekciju gela, pa ti zlato doma rašpaj dok se ne spraksiraš.


to ćeš masno platiti a ovako za maksimalno 3000kn možeš kupiti sve i doma rašpati dok ne naućiš, Lampa ti je u novoj opremi na drvinju( broj telefona 3649-950) 1000kn, a gelove odi uzeti u Professionail jer su stvarno najbolji, oni su ti na knežiji,a šalju i poštom.sve što ti treba su tipse,ljepilo, rašpice, podloga, gel, gloss, french gel, škare za tipse, kist, šablone za produljivanje gela i možeš krenuti sa radom. vatu i aceton kupi u najjeftinijem ducanu.
nedaja da te ljudi uvjeravaju kako trebaš tekućinu za čišćenje kist, gela ovog onog jer je jedan aceton od 4kn skroz dovoljan. A onda kad se malo uvježbaš kupiš par šljokica, gelova u boji itd.

nadama se da si iz Zagreba
Zbog takvog stava i učenja meni dolaze cure sa ranama na noktima i sa noktima uništenim do korijena. ako se misliš tim bavit malo onda i prouči na kakve nokte se uopće i mogu stavljati tipse i gelirati nokti, jer imaš budala koje unište nokte curama a da toga nisu ni svijesne! jer prvo i osnovno pravilo je da se IPAK OČUVAJU PRIRODNI nokti!
anela14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 18:48   #34
Quote:
anela14 kaže: Pogledaj post
Zbog takvog stava i učenja meni dolaze cure sa ranama na noktima i sa noktima uništenim do korijena. ako se misliš tim bavit malo onda i prouči na kakve nokte se uopće i mogu stavljati tipse i gelirati nokti, jer imaš budala koje unište nokte curama a da toga nisu ni svijesne! jer prvo i osnovno pravilo je da se IPAK OČUVAJU PRIRODNI nokti!
Ja ne znam na koji si ti tećaj išla da su te ucili o tome jer ja ono što sam naućila o prirodnim noktima naucila sam u 4 godine srednje škole , čitajući knjige i kopajući po internetu, a jedina stvar koju su mi na tećaju pokazali je kako se radi sa gelom.
Svaka cura koja tek naući raditi nokte ima tu manu da raskrvari kožicu jer nema osjecaj koliko blizu kožice može ići s rašpicom, i koliko mora izrašpati nokat. Ja osobno nokte samo izmatiram polirnim blokom jer smatram da je rašpanje bezbotrebno.
ja sam jedino htjela reći da kod nas nema kvalitetnih tećajeva jer u 4 dana nitko nemože naućiti raditi, za to su potrebni mjeseci truda i prakse
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 11:41   #35
Smatram da treba ići na tečaj jer ti ljudi tamo ti daju vrlo korisne informacije i spoznaje, a nakon toga, praksa i rad čine to eve još boljim, boljim i boljim. Bez osnovnog znanja i pojma o noktu, nezgodama i mogućnostima greške ne treba se upuštati nikome prćkati po prstima....
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 11:42   #36
Kod korekcije gela, koliko treba zbrusiti postojeći gel prije nanošenja korekcije i novoga?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 00:42   #37
BOK MOZE LI MI NETKO RECI GDJE U RIJECI IMA TEČAJ ZA MANIKURU HVALA
nataša 333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 01:48   #38
IBD ima salone u RI, ZG i ST. Održavaju tečajeve za gel, akril, nail art, ugradnju umj. trepavica i depilaciju. Tečaj za gel traje samo jedan dan, možeš ih uvijek kontaktirat i za cijenu tečaja cca.2000,00 kn možeš naručit materijal tako da ti tečaj ispadne besplatan. ibdcenter.hr im je stranica
ivonabil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 14:10   #39
Quote:
ivonabil kaže: Pogledaj post
IBD ima salone u RI, ZG i ST. Održavaju tečajeve za gel, akril, nail art, ugradnju umj. trepavica i depilaciju. Tečaj za gel traje samo jedan dan, možeš ih uvijek kontaktirat i za cijenu tečaja cca.2000,00 kn možeš naručit materijal tako da ti tečaj ispadne besplatan. ibdcenter.hr im je stranica
I JA SAM S NJMA ZADOVOLJNA, RADE JEDNOSTAVNO , DAJU TI BITNE UPUTE I NE ODERU TE, KUPIŠ ROBU I TEČAJ DOBIJEŠ BESPLATNO, A POSLIJE MOŽEŠ DOĆI NA TEČAJ KOJI PLAČAŠ I UČIŠ NOVOSTI.
DOVEDU STRANE EDUKATORE, A TO JE TEK SUPER.
sunco-kret is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 13.02.2008., 17:52   #40
Quote:
puffgirl kaže: Pogledaj post
većinom svi tečajevi su tako skupi koji u cijenu imaju uračunat početni paket.. alessandrov tečaj ti dođe čak do 15 000 kn ... ja sam išla na tečaj neke nove američke marke: miss nicoll nails, OPI, u Vlaškoj ima jedan studio za nokte ˝Nina˝ , tamo sam bila i mogu reći da su cure fenomenalne , super ti sve predstave, a njihovi gelovi meni su fenomenalni , čak sam se iznenadila da čvršće drže od alessandra. samo ti mogu reći da IME ne znači i kvalitetu . ima dosta ovih ivikanih marki , skupi su za poluditi, a gel ne valja niš.
ajme, ja neznam di si ti bila i na koga si naisla... al ja na tom njihovom ''tecaju'' nisam nista naucila. da bi stvar bila bolja, bila sam sama u grupi a zena koja me trebala ''ucit'' me nije apsolutno nista naucila kaj nisam vec prije znala. da bi nesto naucila, treba netko sjedit uz mene dok radim i pokazivat mi kako, prema kam, zasto ovak, zasto ne onak tj, treba te netko kontrolirat i cijelo vrijeme govorit. a moj ''tecaj'' je izgledao ovako: pokaze mi na jednom noktu na lutki kaj da radim i ode. ja sama svom modelu (kojeg sam ja dopeljala, iako je rekla da netreba nikoga da oni imaju modele) radila a ona bi letimicno pogledala tek kad zavrsim. i tak 4 dana. mislim ono, stvarno sam razocarana u svakom pogledu jer sam dala 4700,00 za diplomu, a od znanja nist.
tak da ne preporucam, taj salon i taj tecaj nikako.
petra06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.