Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2008., 03:11   #1
Novi zivot, nova prilika

Idem u opcu gimnaziju, 1. sam razred i uskoro cu napuniti 16 godina. Prije kojih mjesec dana u skolu su dosle ponude iz nekih agencija za razmjene ucenika. Prvo i nisam bas niti skuzila sto je to, zapravo je bilo postavljeno za ucenike 4. razreda, ali onda sam pod jednim satom pocela pricati s profesorom i predlozio mi je razmjenu ucenika. Inace sam jako komunikativna i tako, pa kaze da misli da bih se snasla. Prvo i nisam bas mislila o tome, ali zadnjih dana me to malo kopka. A veceras jos jace. Da li je to ono sto trebam napraviti?! Oduvijek sam sanjala da cu jednom otici, vidjeti kako je drugdje i ovo mi se cini kao jako dobra prilika.
Imate li vi iskustva u tome? Sto mislite o tome? Recite mi molim Vas bilo sto sto mi moze pomoci jer shvatila sam da je ovo ono sto zaista zelim. A cak niti engleski ne znam savrseno.....
Nadam se da cu uspijeti, a i ako ne moram barem probati.

Evo nekih stranica na kojima sam gledala o razmjenama ucenika:
http://www.jettservice.hr/ISE.htm
http://www.cas.hr/HAD_start.htm

Hvala na svakoj pomoći
mala_mala_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 03:37   #2
hmm
iskreno jedno je otici van radi posla a drugo je radi skole

moj kompic je isto otisao na god dana
spusio 1g
nisu mu je tu priznali

s pol frendova se prestanes cuti

moje miljenje nemoj

kao sto rekoh
barem ne dok ides u skolu
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 03:46   #3
bježi dok možeš kud god možeš

sve što ovdje ostaviš, ako je bitno, i za godinu dana će te čekati, a taman da i spušiš godinu u školi, jebi ga, ni prva ni zadnja, ti ćeš barem imat više nego dobro opravdanje
 
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 04:11   #4
ja kada bih isla vjerovatno bih isla na jedno polugodiste, ono od kolovoza do prosinca.
tako da mislim sto se skole tice nemam sta izgubiti
mala_mala_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 10:35   #5
Nemas sta izgubiti, odi! Pravi prijatelji ce ti i dalje biti prijatelji, a oni koji te 'napuste' nisu bili ni vrijedni tvojeg drustva! Danas je doba razvijene tehnologije kad se mozes cuti s njma preko mobitela, maila, msn-a... Jos pogotovo jer je to samo jedno polugodiste!
 
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 12:20   #6
Ja sam za! Ali nikad ne bih ošla u Ameriku.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 13:13   #7
evo jedan prigodan vic:
U Australiji. Skače klokanica, a iz tobolca viri mali pingvin i povraća. U isto vrijeme na Antartici hoda mama pingvin s malim klokanom, a klokančić kašlje, kiše i šmrca te kaže: o jebemti razmjenu učenika!
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 17:08   #8
You should go!
1 polugodište i nije toliko puno, a za to vrijeme možeš mnogo toga naučiti i vidjeti...
__________________
Butterflies are always following me, everywhere I go.
p3tica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 17:13   #9
meni je prijateljica otišla u 4 srednje u SAD , bila najbolja učenica u školi tamo i nije se vratila, sad je tamo 1 godina na faksu i super joj ide
L'orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 21:59   #10
ma vratiti cu se ja
mala_mala_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:28   #11
Odi definitivno...u Hrvatsku se uvijek mozes vratiti...a pitanje je dali ce te zivot odvesti tamo gdje ti se sada pruza prilika ici... Slicna stvar mene muci...odputovati i dva mjeseca provesti u Milanu ili ostati tu... Nemam kaj za izgubiti...ali ipak...strah me da me ipak neke stvari i ljudi nece cekati kada se vratim...
__________________
"Činilo se da sve ukazuje na činjenicu kako svemir želi da se ona poseksa s njim. Bilo je očito kako je viša sila odlučila da stvari krenu tim putem. Bilo joj je sudjeno da to učini. Zašto bi je inače bogovi doveli upravo na ovo mjesto? I to u Victoria Secret donjem rublju?"
...iwana... is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 22:41   #12
Obavezno prihvati ponudu... imam frendove koji su jos u gimnaziji ali i sad na faxu otišli u inozemstvo na određeno vrijeme i nitko nikad nije požalio!!!!!!!! i sama sam provela kratko vrijeme u inozemstvu kroz razmijene učenika i nije mi bilo žao što sam prihvatila.
__________________
Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava!
Tiny dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:05   #13
i meni bi tak nekaj dobro doslo...
al ono fo life
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 10:30   #14
Bok
Zagrbecani, treba mio neki info

Od uvek za voleo da dodjem u Zagreb na duze vreme i sad mislim da mogu to uradit

Ja sam iz Makedonije i studiram u Grchkoj, da bi bilo jos kompliciranije (al mnogo bolje) Zagrebska firma IN2 ponudila mi je posao u Zagreb

E sad moliv vas recite mi kolko mene treba da bude plata da bi ja ziveo u taj lipi grad,
Mozda nije tema soodvetna na topic al verujem da svi to znate i mozete mi pomoci
Hvala vam puno i nadam se da chu doch tamo
banebt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 00:09   #15
meni je frend bio sad u njemackoj bas na toj razmjeni ucenika, bilo mu je dobro kaze, a i vidio sam slike...zato odi i boli te briga..samo jednom se zivi
__________________
...And in the age of love, you came and split my heart...
And in the rage of love, you taught the joy in pain
Alen@l5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 18:37   #16
Quote:
mala_mala_mala kaže: Pogledaj post
ja kada bih isla vjerovatno bih isla na jedno polugodiste, ono od kolovoza do prosinca.
tako da mislim sto se skole tice nemam sta izgubiti
a, cuj.... polugodiste ti je kratko... ako ti se svidi neces moci otici, a ako i bude pushiona, brzo si doma...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.