Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 17:25   #6781
Quote:
kišobranimir kaže: Pogledaj post
Cjoj žena mi je kupila za rođendan kapu headseta s mojim omiljenim belgofilskim motivom:



Nadam se da je uživo ovako zakon kao i na fotosu Šibnem fotose čim složim baciklo i dok dođe ovo poštom!
to majstore , kapica povećava brzinu barem 2-3 % na svakoj nizbrdici ...
ako ništa , imaš dobru ženu ...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Old 30.09.2014., 03:59   #6782
Ha čuj, kad već nemre bit leteći kenondejl...
kišobranimir is offline  
Old 01.10.2014., 10:11   #6783
Quote:
kišobranimir kaže: Pogledaj post
Ha čuj, kad već nemre bit leteći kenondejl...
Svaki Cannondale je leteći, nema tu neki poseban model
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 01.10.2014., 12:02   #6784
Nije
Pablo is offline  
Old 02.10.2014., 17:29   #6785
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
H
@ Milose, ono nije 58-ica, nema šanse, kao što kaže Love pomiri se da ti je premali ( mislim biciklo), .
Srece ti reci mi samo kako ti znas da nije 58?Mislim cudilo bi me da ne znas al de prosvjetli me samo kako si to ti procjenio?
milosbn is offline  
Old 03.10.2014., 10:51   #6786
Talking

Quote:
milosbn kaže: Pogledaj post
Srece ti reci mi samo kako ti znas da nije 58?Mislim cudilo bi me da ne znas al de prosvjetli me samo kako si to ti procjenio?

Po cijevima tj njihovom spoju

Poslji sliku gdje pise da je 58, mozda je ali sumnjam, ali skroz nebitno, mali ti je
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 03.10.2014., 13:58   #6787
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Po cijevima tj njihovom spoju

Poslji sliku gdje pise da je 58, mozda je ali sumnjam, ali skroz nebitno, mali ti je
Jel ovaj veci?Ili mi je i on mali?


free image hosting
milosbn is offline  
Old 03.10.2014., 14:23   #6788
dva treka, a ne vrede ko jedan leteci kenondejl
i oba premali milose...OBAAAA
__________________
PRO
litrenka is offline  
Old 03.10.2014., 14:34   #6789
Quote:
milosbn kaže: Pogledaj post
Jel ovaj veci?Ili mi je i on mali?
malo buraz malo
mos ti mjerit kolko os, al kad ga znalac okom šacne !

eh ovaj zeleni samo pokazuje kako su prije dizajneri morali zadovoljiti vizualni ukus za uzi krug ljudi. zato su ti bicikli posebno lijepi. ovo novi su dizajnerski genericki. nisu losi, al nisu posebni....

fora je pogledat, ovak usporedno, kako hedtjubovi rastu i rastu i omeksavaju agresivnost cestovne rame.
osobno nemam tak neku specku sa opustenijom ramom, obe su skucane u pod, volio bih probat na neku duzu rutu da vidim koja je razlika...
tmbz is offline  
Old 03.10.2014., 15:57   #6790
Poslikaj šasiju gdje piše 58??

Onaj trek je 59-61 u tom rasponu, , usporedba ti nije nešto, svjetlosnim godinama razlićite geometrije.

Mali ti je!!!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 03.10.2014., 15:58   #6791
Kako ste zapeli...
kišobranimir is offline  
Old 03.10.2014., 15:59   #6792
Koliko je visok da mu je 61 pre mali
Pablo is offline  
Old 03.10.2014., 16:03   #6793
Ljudi zezancija je u pitanju, ja se šalim!!!!

Miloš je inaće 2+ metra i think
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 03.10.2014., 16:08   #6794
Quote:
milosbn kaže: Pogledaj post
Jel ovaj veci?Ili mi je i on mali?


free image hosting
Miloše ovo je najobicnija prijevara, opticka varka, iluzija, zavaravanje mozga!!


Stavi novoga treka naprijed a zelenoga odozada pa ponovno postaj sliku, uvidjeti ces jednu zanimljivost.

Fotograf sam po struci.

I još širokokutni objektiv i blizine

To je kao pejzaž sa velikom stjenom u prvom planu, a velika stjena malo veci kamen u stvarnosti.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Old 03.10.2014., 19:22   #6795
Svaki put kad otvaram ovaj podforum ubi jeđujem sam sebe e ovaj put će biti nešto zanimljivo i svaki put se zaje.em
igor-osijek is offline  
Old 04.10.2014., 10:27   #6796
strpi se dok ja kupim cestovnjaka pa će oživjeti, ionako će garant letjeti i bez mene
dhp is offline  
Old 04.10.2014., 21:25   #6797
Quote:
litrenka kaže: Pogledaj post
dva treka, a ne vrede ko jedan leteci kenondejl

uploading images


http://www.youtube.com/watch?v=zjy1sa6VUoo

Zadnje uređivanje milosbn : 04.10.2014. at 21:34.
milosbn is offline  
Old 04.10.2014., 21:48   #6798
majkomila kolki hedtjub
daj napisi koju kad skupis kilometara, kak je to za vozit u odnosu na normalne geometrije.
sve si nesto razmisljam o nabavci takve penzionerske specke (endurace mi je trenutno favorit)
tmbz is offline  
Old 04.10.2014., 21:58   #6799
Quote:
tmbz kaže: Pogledaj post
majkomila kolki hedtjub
daj napisi koju kad skupis kilometara, kak je to za vozit u odnosu na normalne geometrije.
sve si nesto razmisljam o nabavci takve penzionerske specke (endurace mi je trenutno favorit)
Penzionerske specke ....jesi normalan.To je sto bi kolega jedan rekao buducnost amaterskih vozaca!!!Sto se tice gometrije nije ni blizu voznji Pinarella niti nekog celicnjaka.Ovo je bajs koji mozes da sabijes u zemlju i on trazi jos! Sto se tice terena bilo kakvog, a vjeruj mi da sam je vozio po svacemu ima razlike 50%.....drugacije se ponasa ...prije kad naidjes na los asfalt da je ispucao treses se sav...sada je to osjetno manje! Ako si zagrijan da uzmes uzmi!!!Neces se pokajati samo nemoj cannondale ....
milosbn is offline  
Old 04.10.2014., 22:52   #6800
Quote:
milosbn kaže: Pogledaj post
Penzionerske specke ....jesi normalan.To je sto bi kolega jedan rekao buducnost amaterskih vozaca!!!Sto se tice gometrije nije ni blizu voznji Pinarella niti nekog celicnjaka.Ovo je bajs koji mozes da sabijes u zemlju i on trazi jos! Sto se tice terena bilo kakvog, a vjeruj mi da sam je vozio po svacemu ima razlike 50%.....drugacije se ponasa ...prije kad naidjes na los asfalt da je ispucao treses se sav...sada je to osjetno manje! Ako si zagrijan da uzmes uzmi!!!Neces se pokajati samo nemoj cannondale ....
Pripisujes udobnost vise karbonu ili geometriji?
Za karbon vjerojatno necu skupit lovu....a endurace AL je super deal
A penzionerske, to vise onako kad vidim stack i reach, mislim si, s tim sam ziher i kad me ustaknu ledja il mi ugrade umjetni kuk
tmbz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.