Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2008., 10:44   #1
Davis Cup: Hrvatska-Brazil 4:1

Izbornik reprezentacije Goran Prpić pozvao je za dvoboj s Brazilcima, koji je na rasporedu od 19. do 21. rujna u Zadru, Marina Čilića, Ivu Karlovića, Roka Karanušića i Marija Ančića, koji je zbog bolesti zadnji dvoboj odigrao u srpnju na Masters Series turniru u Torontu, uz startni poraz od Franka Dancevica. Zadnju pobjedu upisao je, pak, prije više od dva mjeseca u Wimbledonu.


hm, sad tu mene zanima (nisan moga nać di su bile prijašnje raprave): dal je tribalo Karlovića zvat u reprezentaciju? nakon svih onih pizdarija oko prijašnjih nastupa, pa sranja oko otkazivanja SMS-om nastup na OI u Pekingu za koji je prije kumio klečeći da mu se dopusti i sl.

Osobno sam protiv njegova nastupa. I bez njega virujem da imamo dobre šanse dobit Brazilce, a uz to što će ti igrač koji stalno narušava atmosferu?
luka_fc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 11:41   #2
A ko igra za Brazilce?
Melo/Sa će vjerojatno parove, a singl? Belucci? I tko još?
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 13:28   #3
opet ovi zovu karlovica

amo se kladit da se neće pojavit
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 14:15   #4
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
amo se kladit da se neće pojavit
Možemo se kladiti u SIM karticu?
Vicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 14:42   #5
Quote:
Vicious kaže: Pogledaj post
Možemo se kladiti u SIM karticu?
Evo ja baš jednu prodajem

Naravno da se neće pojavit, koef. je 1,15

Otkaz SMS-om 1,50
Otkaz telefonom 3,20
Otkaz faksom 5,00
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 13:38   #6
otkaz osobno 999,00
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 15:46   #7
Volio bih da Roko dobije priliku i da bude mikrofona oko terena.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 16:44   #8
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
A ko igra za Brazilce?
Melo/Sa će vjerojatno parove, a singl? Belucci? I tko još?
Od nabrojanih singl igra još Alves...

Bit će čupavo
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 23:34   #9
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
Od nabrojanih singl igra još Alves...

Bit će čupavo
Ma vraga čupavo. U petak će Čilić pobijediti Alvesa, a Ančić se poigrati s Beluccijem. Par može biti čupav, ali Ančić i Karlović i to mogu riješiti.
A nakon 3:0 je svejedno
aeiou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 10:55   #10
Quote:
aeiou kaže: Pogledaj post
Ma vraga čupavo. U petak će Čilić pobijediti Alvesa, a Ančić se poigrati s Beluccijem. Par može biti čupav, ali Ančić i Karlović i to mogu riješiti.
A nakon 3:0 je svejedno
Tko zna u kakvom je stanju Ančić
Tko zna hoće li se Karlović pojavit

dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 11:06   #11
možda i prođemo
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 19:38   #12
ja ću riskirati i igrati na otkaz telefonom, sviđa mi se koeficijent, a možda i nakon SMS afere odluči da je telefon malo prmjereniji Sad, kako će to financijski podnijeti, ne znam

Hrvatska pobjeđuje jer se vraća Ančić i kojem će, nadam se, pomoći Čilić.
Rui is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 22:29   #13
prije bi reka da će ančić pomagat čiliću
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 22:54   #14
Pa dobro sad, to ćemo još vidjeti
Rui is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 09:19   #15
Parove će igrat Šilić i Karlović. Da se mene pita, singlove bi igrali Čilić i SMS, pitajboga u kakvoj je formi Lepi.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 12:37   #16
Fino, a kako bi to sve ostvario kad ti SMS otkaže SMSom (telefonom?)
Rui is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 21:08   #17
Na stranicama HTS-a sam procitao da se karte za susret mogu kupiti u Zadru ili Zagrebu. Zna li netko dal su to jedina prodajna mjesta, ili je karte moguce kupit i u Rijeci ??
Bildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 23:34   #18
Quote:
Bildo kaže: Pogledaj post
Na stranicama HTS-a sam procitao da se karte za susret mogu kupiti u Zadru ili Zagrebu. Zna li netko dal su to jedina prodajna mjesta, ili je karte moguce kupit i u Rijeci ??

Samo tamo.
aeiou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 13:58   #19
Evo, mogu ja uložiti na to da će Karlović igrati?
Poznavajući Prpića, singl će igrati Karlović i Silič (drži se renkinga kao pijan plota), a parove vjerojatno Mario i Karlović.
Ako sve bude kako spada, u nedjelju će singl igrati Mario i Roko (i ja se nadam mikrofonima pored terena i Mići kojeg je sramota )
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 21:26   #20
MARIN ČILIĆ morat će propustiti dvoboj s Brazilom jer mu je liječnik naredio strogo mirovanje zbog mogućnosti da naš tenisač ima velikih zdravstvenih problema.

> Ančić: Radio sam spartanski i sada sam spreman za Davis Cup

Hrvatska teniska reprezentacija neće u najjačem sastavu nastupiti protiv Brazila predstojećeg vikenda u Zadru u kvalifikacijskom susretu za Svjetsku skupinu Davis Cupa.

Izbornik Goran Prpić ne može računati na Marina Čilića koji će na preporuku liječnika zbog upale živca na licu morati mirovati tjedan dana. Nakon pretraga koje su obavljene u Zadru liječnik reprezentacije Srđan Matijašević je rekao:

“Marin je podvrgnut magnetskoj rezonanci mozga. Radi se o parezi lijevog ličnog živca lica, koja u slučaju bilo kakve fizičke aktivnosti može prijeći u paralizu. Razlog može biti upala zbog izloženosti vjetru, ali se može raditi i o virusnoj upali. Nakon konzultacije s ORL specijalistom i neurologom izričito se zahtijeva mirovanje, bez fizičkih aktivnosti i bilo kakvih treninga sljedećih šest do sedam dana. Marin je podvrgnut konzervativnoj terapiji (lijekovi protiv edema živca, B vitamin i antivirusnoj terapiji), te procedurama fizikalne medicine (osobito gimnastika lica i mehanička zaštita oka te protuupalne kapi).

Marin Čilić nije skrivao razočarenje što neće biti u mogućnosti pomoći kolegama iz reprezentacije te je izjavio:

“Prvi simptomi su se pojavili u ponedjeljak, kad mi je počelo suziti oko. Kako se u utorak ujutro ništa nije promijenilo, a imao sam teškoće s vidom, s liječnikom reprezentacije dr. Matijaševićem otišao sam na specijalistički pregled. Liječnik mi je rekao da bi se u skučaju većeg fizičkog napora živac mogao upaliti do korijena, što bi stvorilo mnogo veće probleme, čak i paralizu lica.”

Podsjećamo, osim Marina Čilića u sastavu hrvatske reprezentacije su još Ivo Karlović, Mario Ančić i Roko Karanušić, a odluku o tome tko će nastupiti izbornik Prpić donijet će u četvrtak.
Deejaytime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.