Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2009., 18:19   #21
Raspored za ponedjeljak

Od naših igraju Karolina i Marin.
Luyindula is offline  
Old 17.01.2009., 18:21   #22
Za sad nema ni govora o odustajanju. Samo je pitanje koliko ta ozljeda ce ju smetat prilikom igranja.
Javim vam sutra s novim informacijama kakva je situacija s ozljedom!!

Samo da jos dodam da se Sprem izvrsno osjeca u Australiji. Odputovala te tamo s trenerom, sparing partnerom, fizioterapeutom i tatom. Vec je tamo 3 tjedna i potpuno se priviknula na visoke temperature u Australiji koje dostizu i do skoro 40 stupnjeva.
Forza_Fiume is offline  
Old 18.01.2009., 01:00   #23
misljenje

Molim Vas komentare na ove parove

Gilles Muller-Feliciano Lopez
Youzny-Koubek
Kleybanova-Arvidasson
Dokić-Paszek
Hantuckova-Dellacqua
Tursunov-Cippola

Hvala

Zadnje uređivanje bonifacio : 18.01.2009. at 01:05.
bonifacio is offline  
Old 18.01.2009., 02:13   #24
Muller - Lopez igraj gemove iznad koliko god da daju
Youzhny - Koubek 1
Kleybanova - Arvidsson 1
Dokić - Paszek 2
Hantuchova - Dellacqua 1 (moš i probat gemove iznad)
Tursunoc - Cippola 1
Ono is offline  
Old 18.01.2009., 02:52   #25
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Muller - Lopez igraj gemove iznad koliko god da daju
Youzhny - Koubek 1
Kleybanova - Arvidsson 1
Dokić - Paszek 2
Hantuchova - Dellacqua 1 (moš i probat gemove iznad)
Tursunoc - Cippola 1
nekako mi velik koef. na Paszek
a neznam taj cippola uzeo neki zalet dok mi Kleybanova igra toplo-hladno. lopez ima samo jedan mec ove godine pa njegovu pravu formu je tesko odgonetnuti a za Hantuchovu neznam u kakvoj je formi jer ovoj njenoj protivnici ocigledno ide najbolje na toj podlozi.
hvala na prijedlozima
bonifacio is offline  
Old 18.01.2009., 03:19   #26
Neshvatljivo je velik koef. na Paszek, ja to sigurno uzimam. Isto kao i na Tsongu (koef 1.30)
Ono is offline  
Old 18.01.2009., 08:14   #27
...napokon turnir gdje se mogu lapiti pare...
Kod muskih je Murray do sada najvise pokazao,al ipak na ovom turniru bi ja dao prednost Federeru i Nadalu...daleko mogu jos i davidenko,verdasco,monfils...
Kod zena tu su prije svih ruskinje:dementijeva,kuznjecova,safina...tu su naravno i sestre Williams kao i naravno srbkinje jankovic i prekrasna ivanovicdaleko jos mogu...bartoli,wozniacki,...
__________________
tк๏ รє รlคzє รค๓ภ๏๓ zภคςเ ๔ค ภเןє ﻮlยק!!!!!
srce krajine is offline  
Old 18.01.2009., 11:09   #28
Evo i od mene za početak, prenosim jedan duhovit i dobar komentar sa B92-e jednoga koji se potpisao sa Rvat (prošle godine je, sjećam se, i DrŠ objavio neke njegove analize, ali tek pošto je završen AO), a radi se o prognozama za pojedine tenisače :

Quote:
DOWN UNDER!! YUHHUUU!!
Sunce, more, bikiniji, preplanule koke, koke, koke... pa i taj tenis.
I to svega 15.000 km daleko. I nešto (ne puno) manje dolara daleko...
Što nas, eto, heh.. vraća na početnu poziciju. Torcida „tinel“...

A sad malo o svom emocionalnom trenutku..E, da bi moji štovatelji, cjenjeni kladioničari, znali u kojo sam mjeri pri punoj svijesti predviđao doljenavedene putešestvije naših (i vaših) teniskih velikana. I „velikana“. Sa osvrtom na Božićne i NG praznike.
Elem, neke se udaše.
Neke lovidu kartu za Ameriku. Las Vegas. Ja, ja, Las Vegas.
Za jednu se uspio, božićnih praznika, nekako zakačiti dok je u brišućem letu tutnjala rivom. I kako pjesnik kaže „..unatoč galopiranju i ritanju – cmoknuo“!
I, fala im na političkoj korektnosti, još se omastio kod nekih, pravo juuhuuu, kokica.
I to bi bilo to. Barem do idućeg Božića...
I da, prošle subote bio na piru, koji se pretvorio u ..auu igranku...!!!
Dakle, kolege, kladioničari, možete biti mirni. Stanje stabilno, nepromjenjeno.

A sad, posao molim!
Los Dasovanos
Đokica – kaže promijenio reket. Kaže, još mu se prilagođava. I još će se prilagođavati.. Gleda ga protiv Gulbisa i (samo za moju šeficu – popodnevna snimka) Lepog Maria. Pa ako mu je cilj da servira ka Jelena – uspio. Ne vidim načina da obrani titulu. Lanjski Đole bi i sa ovećom tavom do polufinala...
Marin – trenutno najbolji bioritam. Titula iz Chennaia bi trebala biti dodatni doping. Makar, kako sam ga ja tu vidija – nije meni to baš. Drugo kolo Tipsa – aj, aj.. Treće Del Potro – avaj, avaj..
Lepi Mario – bio mi zdrav, zdrav, zdrav! Ostalo – čisti plus. U drugom kolu na (nelepog) Karla. I, po meni – prolazi.
(Nelepi) Karlo – Bio mi servis, servis, servis! Ostalo – čisti plus. U drugom kolu na Lepog Marija. Ali ovaj put –ljepota neće biti prolazna.
Ljuba – Nekad Dasa, sada Truba. Šta ti je život. Ugodna i zaslužena penzija.. (A da je zrna živosti – ni tri djeda Mraza (Božičnjaka) nebi bolje posložila ždrijeb (+ Tsonga, odustaje)).

Troicki – kad ga čovik vidi – atleta, puma, zvijer.. Kad ono – Osvojeni punti na svoj servis: 58%. Ala šunjavluka...
Karanušić – najsretniji! U njegovom slučaju pasus „Sunce, more, bikiniji..“ dobija puni smisao. A, oslobođen je onog reda ispod!
Tipsarević – ni vrit ni mimo. Dogurao do top 40 –tak i to bi bilo to. Ako (ne virujem) prođe Marina, Del Potro će ga uputiti, zajedno sa onim kulerskim cvikama, tamo di i spada – on the beach!

Les Kokes
Jeca – Prvi nosilac! Prva na svitu! Ona! Pojeo bih tenisku diplomu! Da je imam! Uskličnike na stranu, niko joj ništa nije poklonio. Makar to „prva“ mi ne ide u glavu. Makar, naj-simpa na touru.Valjda zato, nikad neće osvojiti Grand Slam. Što dobiješ na mostu, izgubiš na ćupriji
Do četvrtfinala bi morala i sada doći. I onda će je Zvonareva poslati da pravi društvo ostalima. On de bič..
(Princeza) Ana – u jednom trenutku bila kraljica. I odlučila to naplatiti. I među šminkom, prijemima, kamerama, dekolteima, naslovnicama, parfemima, ... zagubiše se reketi. I sad ih traži. I sad će ona... Samo ove štikle...

Summa, summarum – elementi kao more, plaže, koke, suncobrani .. mogu biti i bolji nego lani. Što se tiče lanjskih dometa gorepomenutih – daaaleko, daaaleko, srrrce mi ooostalo..

p.s.
Barem ćemo se više posvetiti rukometu.
(Rvat, 16. januar 2009 11:28)
http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=339571
__________________
Solon: NEMO PVTANDVS BEATVS ANTE MORTEM
To_all_my_friends is offline  
Old 18.01.2009., 12:23   #29
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Neshvatljivo je velik koef. na Paszek, ja to sigurno uzimam. Isto kao i na Tsongu (koef 1.30)
savjetujem ti da tsongu preskočiš, opet ima kojekakvih problema sa zdravljem. sad je odusto protiv nieminena. a moj zicer prvog kola je kohlschra vS querey gemovi 2, pa da su na 50.
ica421 is offline  
Old 18.01.2009., 12:33   #30
Quote:
ica421 kaže: Pogledaj post
savjetujem ti da tsongu preskočiš, opet ima kojekakvih problema sa zdravljem. sad je odusto protiv nieminena. a moj zicer prvog kola je kohlschra vS querey gemovi 2, pa da su na 50.
a na ove ostale parove sta mislis?
Gilles Muller-Feliciano Lopez
Youzny-Koubek
Kleybanova-Arvidasson
Dokić-Paszek
Hantuckova-Dellacqua
Tursunov-Cippola
bonifacio is offline  
Old 18.01.2009., 13:39   #31
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Neshvatljivo je velik koef. na Paszek, ja to sigurno uzimam. Isto kao i na Tsongu (koef 1.30)
zasto neshvatljivo?

Dokic igra na domacem terenu i nedavno je odigrala tesan mec sa Mauresmo u 2 seta izgubila po 7:6.

tu je bolje odigrati mozda over.
HutaGalung is offline  
Old 18.01.2009., 14:03   #32
bilo bi dobro kad bi te kladioničarske spike nastavili na pdf. kladionica, možda da otvorimo i poseban topic za AO, pa da tamo stavljamo parove, hvalimo se sa dobicima ili jebemo sve po spisku nekom igraču/igračici koji nam je sjebo listić
dr. van Nostrand is offline  
Old 18.01.2009., 14:37   #33
Quote:
bonifacio kaže: Pogledaj post
a na ove ostale parove sta mislis?
Gilles Muller-Feliciano Lopez
Youzny-Koubek
Kleybanova-Arvidasson
Dokić-Paszek
Hantuckova-Dellacqua
Tursunov-Cippola


Ovaj prvi meč je dosta težak.Uzimam zbroj gemova,bit će tu tri seta.

Po mom mišljenju Kleybanova bi trebala proći dalje.

Dokićeva je totalni autsajder,veliki motivi,ali sumnjam da može proći prepreku zvanu Pazsek.

Dellacqua bi trebala iznenaditi Hanuchovu.Slovakinja nije više ono što je bila

Rus bi u ovom zadnjem meču trebao proći dalje.
Također bi i tu odigrao zbroj gemova prvog seta.Više od 12
nar.kO is offline  
Old 18.01.2009., 15:10   #34
Quote:
bonifacio kaže: Pogledaj post
a na ove ostale parove sta mislis?
Gilles Muller-Feliciano Lopez
Youzny-Koubek
Kleybanova-Arvidasson
Dokić-Paszek
Hantuckova-Dellacqua
Tursunov-Cippola
s lopezom nikad ne znaš,al što svi kažu gem2.
Youzhny će satrat koubeka, arvidsson mi nekako draga,pa to preskačem(mada bi kleybanova trebala dobiti). A dokić-paszek, ipak je 1.8koef na paszek prevelik i definitivno se treba odigrati,bez obzira na meč s mauresmo,koja je i sama u gadnoj banani.
Dellacqua bi mogla maznit hantuchovu(probat rez 2:1 u sistemu)
cipolla razbio kvale, a tursi je idiot, to bolje ne dirat.
evo još od mene: Baghdatis, tipsarević će uništit hernandeza(koji redovno biva zgažen svuda osim na RG-u). Možda bi i Ginepri mogao dobit Berdycha(2 puta ove god. ispo u prvom kolu)
ica421 is offline  
Old 18.01.2009., 16:04   #35
Ovako...sto se tice match-a Paszek vs Dokic...Sve je otvoreno...Mislim da igrati taj par je cisto "nagadjanje" na koga staviti pobjedu...
Paszek jos ove godine nije odigrala ni jedan match...Otkazala je turnir u Aucklandu zbog ozljede stopala tako da je pod velom tajne obavijena njena forma...Prosle sezone, drugi dio sezone bas i nije nesto narocito odigrala...
Dokicka je isto otkazala turnir u Adelaide-u...isto neka ozljeda...tako da...
Ne znam sta bih rekao...Naravno da gledajuci rezultate u zadnje vrijeme Paszek je favorit ALI ne bih stavio pobjedu na nju sa 100% sigurnoscu...

Sto se tice Hantuchove vs Dellaqua...ja bih ipak igrao na Hantuchova-u...Mislim da joj se dize forma...Prvi turnir u Brisbane-u je izgubila protiv Errani...Pukla je u 3 setu...vjerojatno se nije adaptirala na jake vrucine dolje...Drugi turnir u Sydney-u je izgubila protiv Radwanske u 2 kolu u 2 seta ali pruzila je dobru igru...
Zanimljivo je to da je Dellacqua u Sydney-u lagano izgubila u 1 kolu 6-1, 6-2 protiv Errani takodjer...
Ja bih igrao na Hantuchova-u!!!
Forza_Fiume is offline  
Old 18.01.2009., 16:11   #36
Sto se tice Sprem i njene ozljede stopala...Posljednje informacije koje imam govore da ce izaci spremna na teren. Sutra igra tj nocas po nasem vremenu prvi match, cini mi se na terenu broj 8 protiv Bugarke Pironkove.
Forza_Fiume is offline  
Old 18.01.2009., 16:11   #37
Svaka cast na Vasim misljenjima ali nisam, igrao te parove vec sam ih izbacio jer su mi od samog pocetka smrdili.
bonifacio is offline  
Old 18.01.2009., 16:13   #38
Quote:
bonifacio kaže: Pogledaj post
Svaka cast na Vasim misljenjima ali nisam, igrao te parove vec sam ih izbacio jer su mi od samog pocetka smrdili.
hahahaha...ma cuj...ovaj prvi par Paszek-Dokic je cista lutrija ali kladionice i jesu igra na srecu tako da...
Dok par Hantuchova-Dellacqua...ja bih sa velikom sigurnoscu isao na pobjedu Hantuchove iako u sportu i prognoziranju nikad sa 100% sigurnoscu ne mozes biti siguran
Forza_Fiume is offline  
Old 18.01.2009., 19:20   #39
Izašli su ždrijebovi parova i Ljubo i Ivo igraju parove u muškoj konkurenciji (ali ne zajedno) te Kostanićka kod žena:

Marina Erakovic NZL
Jelena Kostanic Tosic CRO
v
Lucie Safarova CZE
Galina Voskoboeva KAZ

Sebastian Prieto ARG
Martin Vassallo Arguello ARG
v
Ivo Karlovic CRO
Jean-Claude Scherrer SUI

Fabio Fognini ITA
Ivan Ljubicic CRO
v
Steve Darcis BEL
Christophe Rochus BEL
Johny is offline  
Old 18.01.2009., 20:26   #40
da vas pitam, zna li tko ima li hrt namjeru prikazivati ovaj australian open?
na rasporedu nista ne pise a bilo bi lijepo kad bi nam dali malo vise meceva nego inace, a koliko vidim nece dati nista.
Beckenbauer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.